analais sex

Aizsāka gribetos zianat 

kku!
Re: analais sex
17.08.2004 22:25
Inai.Vispaar jau pirms anaalaa seksa der uztaisiit klizmu,tad nekad neapkakaasies.
òaòa
Re: analais sex
18.08.2004 07:43
Manam vîram arî retu reizi patîk dibenâ mîlçties, un tikai pçc reizes 5 es sajutu ko lîdzîgu baudai, klizmu nekad neesmu taisîjusi un apkakâjusies arî neesmu, tikai dibena iekðpuse ïoooti niez un kut pçc mîlçðanâs, jo sperma laikam to kairina.
chikchik
Re: analais sex
18.08.2004 10:25
to òaòa

Niezeeshana ir pirmaa paziime,ka tev saacies tuuplja iekaisums.
òaòa
Re: analais sex
18.08.2004 22:09
Es neatbalstu sexu dibenâ taèu pamçìinât var no tâ nemirst un iekaisumos tik viegli iedzîvoties nevar. Jâ sperma kairina dibenu, taèu jau pagâjis pusgads no pçdçjâs reizes un man tur nekas nasâp, neniez. Taèu jauni iespaidi gultâ rodas vajag atslâbinâties un par to nedomât kâ par ko riebîgu un baudît. Ja uzbudinâjums liels tad varbût ne pirmajâ reizç ðo sexu var baudît, it îpaði ja stimulç klitoru. Nu tâs ir manas domas.
Raimonds
Re: analais sex
19.08.2004 05:06
Kapec ne? Nekada sliktuma tur nav. Kurs tur biede jauniesus ar iestiepto taisno zarnu un kakasanos vecumdienas? Murgi ! Vienigais problemas var dabut pec traumas. Bet lai to dabut puikam vajag but zveram.
Un nodarboties vispar ar sexu bez prezervativa vajag ne ar puisi kuru pazisti 1 menesi. Japapeta viens otru, jabut nopietnakam, var ari analizes veikt. Varu pat ieteikt ka to izdarit bezmaksas un vel dabut par to naudu ))) , aiziet un nodot asinis 2 reizes ))).
qwq
Re: analais sex
19.08.2004 07:48
raimondam taisnîba
Rils
Re: analais sex
19.08.2004 16:14
Ziniet ðeit ir îsta anâlâ sexa enciklopçdija, un nekad nebûtu domâjis ka anâlais sex var sacelt tâdu aþiotâzu un ir tik daudz interesentu par sexu dupsî, kâ arî tik daudz sievieðu, kas to ir izmçìinâjuðas un pat guvuðas baudu. Lîdz ðim es pieòçmu ka vîrietis var gût no tâ baudu. Tomçr man paðam savu daiktu dibenâ bâst negribçtos, tomçr ïoti ðauri un man draudzene arî nav ar lielu dibenu, tâpçc man ðíiet, ka tas bûtu sâpîgi gan man, gan draudzenei. Man to nesaprast kâ sievietei var dibenâ iebâst ko resnâku par pirkstu, un kâ viòa var to izturçt un vçl gût baudu. Tomçr daþas ðeit to apgalvo, bûs vien jâtic.
Par ko uztraukums
Re: analais sex
19.08.2004 16:36
to Rils,
apskaties, kaada resnuma produkcija dazkaart tur naak laikaa, apkaartmeers lielaaks par videejo locekli:)
nejaukais
Re: analais sex
19.08.2004 17:00
A pediòi ar to vien nodarbojas
Rils
Re: analais sex
19.08.2004 17:07
Par pediòiem ðeit neiet runa jo kas mîl vîrieti tam jau patîk kaut kas cits un viòu smadzenes ir tâ orientçtas ka gûst baudu ka kâds sprauþ dibenâ laikam arî erogçnâs zonas ir viòiem citâs vitâs
zhurka
Re: analais sex
20.08.2004 09:26
no anaalaa sex siviete var guut neaizmirstamu baudu,jo tiek kairinaats G punkts,tikai protams sex laikaa ir jaalieto sliidinoshaas sexzhelejas vai kreemi.Biezhi to lietinju jau gan neiesaku dariit,bet reizes triis gada laikaa,sexxuaalaas dziives asuminjam pat iesaku:)))
qwq
Re: analais sex
20.08.2004 09:35
kur tas G-punkts diez atrodas ?
biz
Re: analais sex
20.08.2004 10:15
zhurka, tu laikam esi no sûnu ciema izlîdusi, ja nezini kur atrodâs G-punkts. :))) Tak ne jau dibenâ! :))) Palasi vairâk seksuâlo litertûru, tad varbût nâks apgaismîba! :)))
qwq
Re: analais sex
20.08.2004 10:22
vells ar ârâ kur tas ir ?
Re: analais sex
20.08.2004 10:29
tieðâm tâ þurka izradâs ir galîgs analfabçts..
aiz
Re: analais sex
20.08.2004 10:29
piektaa maajas stuura pa labi.
Rils
Re: analais sex
20.08.2004 12:52
Cik zinu zinâtnieki vçl nav tikuði skaidrîbâ par G-pnktu ir vai nav. Taèu bûtu interesanti uzzinât pieredzi kâ atrod G-punktu un ko cilvçks jût, it îpaði vîrietis un kur to tieðâm atrast
zhurka
Re: analais sex
20.08.2004 15:26
G punkts atrodas starp anaalo un vaginaalo atveriiti.....sievietei anaalaa sex laikaa,sho punktu izdodas vairaak kairinaat.
P.S...esmu sieviete un taa ir tiiri mana personiigaa pieredze...tikai daudz ar to nodarboties gan nevajadzeetu.
ku!
Re: analais sex
20.08.2004 20:09
G-punkts atrodas maksts prieksheejaa sienaa apmeeram tur kur ir uriinvads.
Heh
Re: analais sex
20.08.2004 23:05
nu zhurkai laikam ir sava G-punkta teorija. :)
Lozungs - Katrai savu G-punktu!!! Vienai tas ir dibenaa, otrai uz starpenes.
Diez vai zhurka kaadreiz dziivee ir arii orgasmu sasniegusi? Jebshu vinja arii nezin kas tas taads ir. :))) Vot ìerevòa! :)))
ozols
Re: analais sex
21.08.2004 13:28
Bet ta ir normalika dezksgrib analo seksu protamska vinjs grib ari savadakas sajutas. Nekas traks tur nav dupsiti ir mikls un var njemt talka ar sievietes dabigo sullinju , iedabut to analaja atverite. Un uz priekshu. Vai tas ka vinja sperma noklus tava atverite ir tik traki?
Re: analais sex
21.08.2004 13:32
protams kavar iebazt , incigika tad tu milejies parasti - ja tev bailiebazt savu chibriku kautkut shaurakak vieta - tuplis tachu padodas un tavs daiksts nav no papira:) nebaidies bet paprove - sajutas superigas.
gribetos zianat
Re: analais sex
21.08.2004 18:16
ES varu aplikt kaut kada veida stavoklit no ta ka vins beidz man dupsi?Vai sperma var noklut lidz tai vietinai...?
mamma
Re: analais sex
21.08.2004 18:22
Nevar APLIKT staavoklii un sperma neraapo pa sievietes kjermeni,liidz atrod olshuunu.Un dibenaa olshuunu nav.Ja tikai sperma neskjiist uz visaam puseem:)))bet tas jums pashai jaazin labaak.
ku!
Re: analais sex
21.08.2004 18:33
gribetos zianat.
Teikshu savu spaarnoto fraazi: Viss atkariigs no taa uz kuru pusi apslaukaas.
gribetos zianat
Re: analais sex
22.08.2004 12:13
zanchuks
Re: analais sex
22.08.2004 16:31
ar prezi un lubrikantu vienmeer!Un ja diskomforts tajaa lietaa,tad tas nav jaadara!
Re: analais sex
24.08.2004 18:31
ðî garâ raksta iespaidâ vakar mçs ar to pamçìinâjam...tâ neko..inèîgi....
dþekam gan baigie prieki..tagad ðis TO ar ir darijis ....visu dienu staigaja tâds laimîgs...
Snow
Re: analais sex
25.08.2004 08:40
nee nu tieshaam gribeetos zinaat... Ir taa veerts? Man kaa viirietim buutu varbuut interesanti pameegjinaat, bet negribas sievieti mociit. Nav forshi ka man forshi, bet vinjai garaam...... Sievietes, ko juus sakaat?
Moa
Re: analais sex
25.08.2004 09:20
Esmu meginajusi.. vairakas reizes ~10X (vienmer ta lidz pusei, jo parak sapigi). Nekadas patikamas izjutas netika konstatetas. Vienigi apzina, ka vinam superdupersvetlaime, tad jau var ari sakost zobus un paciesties. Galu gala klasiska sexa pirmas reizes ari bija sapigas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 3?
Ziņa: