analais sex

Aizsāka gribetos zianat 

Re: analais sex
25.05.2005 16:32
LOL
reaals striids, kur tauta sadalijusies paaris frontees :D
ivola
Re: analais sex
25.05.2005 19:55
nu man anâlais sekss reiz beidzâs ar pamatîgu asiòoðanu....(neraugoties uz visiem lubrikantiem uzmanîðanos, maigumu un nez ko). ievçrojot, ka sievietei baudas no tâ nekâdas, nafig mocîties. es pret to.
Re: analais sex
25.05.2005 20:51
ivonna suudiigs tu esi medikjis....
Sidra
Re: analais sex
25.05.2005 22:03
to Ivonna.
Kâdas muïíibas!!! Es ar anâlo seksu nodarbojos vismaz jau 12 gadus un nav man neviena hemoroîda, ne arî kâdas nesaturçðanas. Ja to lietu pieprot, tad viss ir kârtîbâ. Protams, lielâ mçrâ anâlâ seksa baudîjums ir atkarîgs no vîrieða prasmes un maiguma, un par cik mans vîrs ir leilisks ðajâ ziòâ, tad man anâlais sekss sagâdâ tikai patîkamus baudpilnus brîþus. Tâ, ka nevajag runât to par ko Jûs vispâr neziniet. Cita lieta, ja Jums paðai ðis seksa veids nav pieòemams, bet tâ jau ir cita saruna. Nekad jau nebûs tâ, ka visiem viss patîk.
damite ap 35
Re: analais sex
26.05.2005 10:53
es gribetu piekrist Sidrai .. nu zinamaa meraa vismaz ...

es analo nepraktizeju daudz, patiesibaa tikai paris reizes esmu meginajusi. Un tas tiesham un patiesibaa gandriz tikai un vienigi no viriesha atkarigs, vai sievietei tas varetu patikt, vai guus kaadu nebut baudu, vai nebuus problemas fiziskas vai moralas ...

man piemeram patika... varbut to patiku radija apzina, ka mans virietis to saaka nu tik loti maigi un milji, es tik loti sajutu, ka tas nav tikai vina dzivniecisks iekariens, ka no taa vien jau bija zinama dala baudas .. tas vienkarsi palidz atbrivoties un neiespringt uz domaam, ka nu shausmas cik tas ir pazemojoshi vai ka tulit kakas saaks birt laukaa vai kas nu tur veel kurai praataa naak ...

piekritu, ka tas nav ikdienas pasakums .. tas drizaak ir kaa taads saldais ediens .. ja vien tas abiem patik protams... ik pa laikam tacu mums vajag ko krieti vairaak uzbudinoshu ... un shis ir vien no variantiem...

bet par "gaumi" jau nestridas... un ja nu reiz nav patikshanas, tad nu nevajag to darit .. bet tad nevajag ari kaa tadiem viduslaiku tumsonaam aurot par lietaam, kur nevar vienozimigi teikt melns vai balts ....

galu galaa, esiet tachu miljaaki viens pret otru :-) (smiekliigs gan noslegums pie temas par analo seksu, bet nu sorry, pavilka mani uz to)
sss
Re: analais sex
27.05.2005 12:18
nee nu toch medikje Ivonna atradusies!!!

es pilniigi piekriitu ka tas paliek katra pasha zinjaa dariit to vai nee, un ja nee tad otrs sapratiis, bet ja abiem patiik tad kaapeec ne?!

no savas pieredzes varu teikt ka baudu neguvu pirmajaa reizee,m jo tad toch bishku pasaapiigi bija, bet otrajaa reizee to dariijaam veel leenaak un tad gan bija ok un beigt vien negribeejaas, protams tas vairaak taads saldais eediens, kaa jau ar ieprieksh te teikushi, jo nu katru dienu protams ar to nevajag nodarboties, bet kad iipashi piedomaa un sagatavojaas tad ir TAAADS kaifs, un neviens man neiestaasiis ko es juutu vai nee, man ir labi un man tas patiik!
beata
Re: analais sex
27.05.2005 15:39
Vispâr jau temats sâkâs par to, kâ tas izskatâs no medicînas viedokïa, bet interesanti palasît ne to vien...
Re: analais sex
01.11.2005 18:12
Obanaa nevienaa zhurnaalaa neesu tik daudz info izlasijis par anaalo seksu kaa shajaa forumaa. Manupraat tas buutu nodrukaashanas veerts=Dgribetos zianat rakstîja:
LILU
Re: analais sex
01.11.2005 22:27
tad redz,kas ir tautai aktuâls un tik nepiecieðams!!!!!!!!!!!!!!þçl,ka latvieðu tauta tâ iesprûdusi dzîvnieciskajâ apziòâ:(
alko
Re: analais sex
02.11.2005 11:41
Lilu, arî cilvçkiem ir dotas seksuâlâs tieksmes, ne tikai tieksmes çst, gulçt un lasît grâmatu.
Re: analais sex
02.11.2005 11:55
LILU

Bet cik man zinaams dziivnieki ar anaalo nenodarbojas. Tu buusi ko sajaukusi.
hoho
Re: analais sex
02.11.2005 12:22
kniebeejmuskulis vecumdienaas nedarbosies :DDDD
La
Re: analais sex
17.12.2005 11:40
Par tiem dzîvniekiem, kuri ar anâlo nenodarbojas.... hmmm... a kâ izskaidrot to, ka, piemçram, govij ir tikai viens caurums un tas ir priekð visâm funkcijâm - kakâðanai, seksam un dzemdçðanai... ?
te
Re: analais sex
18.12.2005 09:49
xx.lv/anal/
Re: analais sex
18.12.2005 10:55
gribetos zianat

neklausi te to nepieredzeejusho viedokljus, pameklee es te nesen jau kaut kur postoju par to no sapraatiiga un zinosha cilveeka viedoklja, taas visas muljkjiibas par izstaipiishanos un slimiibaam ir uz 95% paarspiileetas
tad jau jaadomaa ka sieviete peec dzemdibam staigaa visu muuzju ar izstaipiitu veeduru un maksti, un visas sieveites peec dzemdiibaam ir nesmukas taa deelj un neviens vinjas negrib, ne???????????

ina
tur jau rodas tupa attieksme pret baudu, tu mazgaajies pirms sexa?,, ja jaa tad kaapeec neaizgaaji uz toleti pirms anaalaa, pati vainiiga, nesvied muljkjiigus piemeerus cilveekiem, ja nu vieniigi savas muljkjiibas peec murgus

njaa un kursh te piemineeja ka nekaa laba nav sievietei, tiiraakaas muljkjiibas, sievietes taa guust orgasmu, un pat taadas ir kuras tikai taa ar iisti sajust riktiigo orgasmu

psc taadi gudriishi ka riebjas lasiit, pashiem nav nekaadas pieredzes, izsaka tikai muljkjiigus viedokljus
ja kaut kas interesee siikaak vari man uz meilu
ziimuliite
Re: analais sex
19.12.2005 08:53
Es tomeer veeleetos piebilst, ka Senaja Griekjijaa anaalais sekss gluzhi nebija aristokraatu izklaide, taisni otraadi, cilveeki, kas ar to nodarbojaas, tika nicinaati. Par piemeeru varu ieteikt palasiit Sofokla vai Epistofaana lugas, kuraas shie cilveeki tiek saukti par platdibenjiem un liidziigaa garaa figuree jautaajums - vai man jaaizstaipa savs dibens, lai es kljuutu par deputaatu?... ;)))
Un heteroseksuaalaas gjimenees shis seksa veids tika izmantots kaa kontracepcijas metode. Neredzu jeegu tagad attiistiit anaalo seksu kaut vai taapeec vien, ka ir neskaitaamas citas kontracepcijas metodes. Un arii taapeec, ka tas buutu pretrunaa ar manu sievietes buutiibu.
Re: analais sex
21.12.2005 14:25
Anâlais sex nenodara nekâdu îpaðu ïaunumu, tikai tas ir ïoti sâpîgi, un nav ieteicams to darît bez lubrikantiem...
aaa
Re: analais sex
21.12.2005 14:28
Un finaalaa - ADENOCANCEROMA.
gasa
Re: analais sex
06.03.2006 15:56
Pats tu esi ADENOCANCEROMA!
he he
Re: analais sex
16.03.2006 12:41
kâ reiz ar vienu ârsti man ir bijis labâkais anâlais sex. un viòa pati to pirmâ uzsâka :)
Re: analais sex
16.03.2006 12:42
ûûûûûuuûûûuuuûuuuuûuuuuuûûûûû.........Vai var but kaut kas labaks??????
.................
Re: analais sex
16.03.2006 12:48
nodara gan ïaunumu,zinu sievieti,kura bieþi ar to nodarbojâs un tad visu mûþu nevarçja satur;et.Paliekot vecâkai,bija jâliek pamper":((
Re: analais sex
16.03.2006 22:56
arii sievietei tas VAR sagadat baudu....nezinu, kas pie vainas-vinja pirksti ap manu klitoru, jeb tas mistiskais g punkts, kas maina savu dislokaacijas vietu atkaribaa no viedokla, bet, virieshi, neuztraucieties-sievieti bez kompleksiem un aizspriedumiem, analais sex VAR novest lidz orgasmam, un vinja pasmiesies, ja sauksiet vinju par mauku!:)
Re: analais sex
17.03.2006 14:06
Heh.. Esat kâdreiz ievçrojuði, kâdâ resnumâ ir fekâlijas, ja pâris dienas nav izgâjis vçders? reizes 2-3 resnâkas par vidusmçra peni. Tâpçc izsaipît vai savainot ânusa slçdzçjmuskuïus, var tikai tad, ja nav notikusi pilnîga atslâbinâðanâs. Arî sportisti iesildâs. Lubrikanti tieðâm ir jâlieto, jo citâdâk no berzes var rasties mikrotraumiòas, no kurâm var niezçt vainu tûplis, vainu peòa galviòa.
Bet safety after all - prezervatîvi bûtu jâlieto.
Re: analais sex
17.03.2006 16:14
iluzija

Nekaadu iluuziju :) Orgasms anaalaa saksa laikaa - taa ir manta!
Ru!
Re: analais sex
04.04.2006 15:20
Sakiet ludzu,ka ar tiem lubrikamtiem nnjemties-analaa sexa laikaa??gribetos zianat rakstîja
Zaxx
Re: analais sex
04.04.2006 15:41
Vçlams arî neaizmirst par klizmu.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 23?
Ziņa: