analais sex

Aizsāka gribetos zianat 

Re: analais sex
15.11.2004 23:56
nu kaa lao saka...
Re: analais sex
15.11.2004 23:57
nu tâ tad es arî te pçtu cik dziïas te var rakt las...
Re: analais sex
15.11.2004 23:57
upsss... diezgan tâds padziïas var :))
Re: analais sex
15.11.2004 23:59
jâ, es gribu aizrakties lîdz amerikai, lûdzu :)))
Re: analais sex
16.11.2004 00:00
Nu kas i' pa lietu? nu vai tik grûti bija ielikt sistçmas ierobeþojumu???
Re: analais sex
16.11.2004 00:00
Nu bet tau johaidi - es saku - gribu ierobeþojumu...
proktologa viedoklis
Re: analais sex
16.11.2004 00:10
Straadaaju par proktologa asistenti kliinika un pacientu paarsvars ir geji. Cik tas ir kaifiigi vai ne - par to man gruuti spriest, tachu no mediciinas viedoklja gan. Probleema ir taada, ka zarnu sieninjas ir ljoti trauslas patiesiibaa,un nodarbojoties ar anaalo seksu, sevishkji ja tas tiek dariits strauji, izraisot saapes, zarnu sieninjaas var rasties mikroplaisinjas, kas ir saakums infekcijai. Protams, lidz galeejam staavoklim, kad infekcijas rezultaata rodas "ejas", kas noved pie taa, ka cilveeks saak ost peec fekaalijaam, ne visi nonaak, ja savlaiciigi uzsaak aarsteeshanu, tachu manaa praksee ir bijis shaads pacients. Tas nav tikai teoreetisks viedoklis bet gan fakti.
Nesaku, ka anaalais sekss ir slikti, tas ir katra pasha zinjaa, to dariit vai ne, katraa zinjaa tiem, kas to dara, iesaku taa praatiigi un ne paaraak biezhi.
Taisniiba ir arii tiem, kas apgalvo, ka taa delj var izliist laukaa zarninja un rasties sleedzeejmuskulja darbiibas probleemas - it seviskji vecumdienaas, protams, lai taa notiktu, ir vajadziigs zinaams "staazhsh"
Re: analais sex
16.11.2004 01:01
Njaa.Nu lai izaudzeetu taas fistulas laikam baigaa pacietiiba ir vajadziiga.Vispirms jau ir saapiiga plaisa,tad sastrutojums kursh paarpliist un ar laiku izveidojas lieks caurums.
Daina
Re: analais sex
16.11.2004 13:11
Nevaru tekt, ka man patîk, bet draugam gan.Tâdçï ar seksu nodarbojamies arîtâ. Nekâdu komplikâciju vairâku gadu laika nav bijis
krîtoðâ zarna
Re: analais sex
16.11.2004 13:27
Laimîgâ, pagaidâm nav.
Zanda
Re: analais sex
16.11.2004 16:10
Apsveicu ar 100. komentu!!!: )
Re: analais sex
19.11.2004 09:19
zanda. pati skaitiji??
shamanis
Re: analais sex
06.12.2004 01:19
anaalais sekss ir pieraadijums, ka sieviete nelauzhas,jo saakumaane visaam patiik.Bet taadu veel neemu redzeejis, kurai arii peec meenesha nepatktu!Driizaak tad jau vecim apniik - a nafig smereeties ar kakaam,ja vinja raapat ir laba?
biz
Re: analais sex
06.12.2004 09:55
to shamanis.
Nu, nu, diez vai tad sievietei patiks anâlais sekss, ja visa padarîðana ir tikai smçrçðanâs ar kakâm..
Shamani, Tu laikam esi totâls anâlâ seksa analfabçts, ja jau tâ runâ. Îstena anâlâ seksa cienîtâja, pirms anâlâ seksa bûs vienmçr uztaisîjusi klizmu.
Re: analais sex
19.02.2005 14:46
Sveiki! Man vakar bija sex ar diviem viiriessiem, reizee manii bija abi. Man lloti patika!!!Tas bija ilgi un pamatiigi, vienkaarssi super!!!
mazdakteris
Re: analais sex
19.02.2005 16:37
Paldies Ina! Tik reti ðajâ saitâ var kârtîgi izsmieties. Paldies protologa asistentam.Jâklausa dabas balss un speciâlisti.Taisnâ zarna nav domâta sexam.Ja tajâ vietâ ir erogçnç zona,tad var izlîdzçties ar pirksta masâþu,Infekcijas t.z. ir riebîgas un viòâm vagînâ nav jânokïûst.Zarnu sieniòas tieðâm ðîm spçlçm daba NAV paredzçjusi.Ir alternatîvas kuras ir jâlieto.Jâmâk saðaurinât vagînu. .Jâzin partnera erogçnâs zonas un visu to ,kas dod viòam baudu.Jâzin,ko sievietei nozîmç saldi,kaislîgi vârdi un vîrieðu spçcîgâs rokas.Jâatîsta mîlestîba nevis sex.Endorfîns izdalâs tikai pie dziïâm mîlestîbas jûtâm,tas aiznes íçrmeni dieviðíâs baudas çterî,kas nav salîdzinâma ne ar kâdu anâlo sexu.Ne jau velti , ja atrauj strauji no ðîs vielas avota ( jauneklis-meitene) jaunieði iet paðnâvîbâ.Mîlestîbu attîsta morâle,teiksmas,klasiskâ muzika,romantisms.Meklçsim mîlestîbu.Lai mûs reibina meitenes biklâs acis un kautrîgais sârtums.Lai mûs mulsina jaunekïa spçcîgâs rokas,stabilitâte sajûta un drosmes vairogs.Lai meitenes reibst no vîrieða saldâm runâm un bruòinieciskâs rîcîbas.Uz priekðu mîlçtâji.Lai piepildâs jûsu sapòi par miljons sârtâm rozçm.
zippene
Re: analais sex
19.02.2005 16:48
Ðe pieci mazdakter! Par to, ka jâattîsta mîlestîba, nevis sex!

Tomçr, ja cilvçkus maz kas saista garîgi, tad fiziskais varçtu bût tas, kas satur kâdu laiciòu kopâ. Tipa, ja viens otram tik vienaldzîgs, ka tradicionâli vairs nevar gût baudu, tad gan jâmeklç visâdas "ekstras". Kas diezin pçc tam, kad visi caurumi izïurkâti un apnikuði? Meklç jaunus un tâdus, kas sexa laikâ neapkakâjas?
Nevaru iedomâties, ka mîloðs vîrietis var prasît sievietei anâlo, zinot, ka tâ var stipri nodarît pâri. Vai kâ te augstâk rakstîja - sakoþu zobus un mîïotâ dçï pacieðos... vispâr no coment:(
KUKU
Re: analais sex
19.02.2005 23:19
Oj,Laila,laimiga,es ar 2 virieshiemm gribu .Pastasti tuvak.
gribetos zinat
Re: analais sex
21.02.2005 13:19
nja... nebutu domajusi,ka manis iesakta tema "nodzivos" tik ilgi.
Paldies visiem par komentariem!
petnieks
Re: analais sex
26.02.2005 15:40
Un tomçr, ja uzmanîgi un pa retam, vainu gluþi kakas birs aiz muguras? Cik zinu ðitâ ðtellîte tik pat veca kâ psaule.
roziine
Re: analais sex
27.02.2005 15:45
nu man riebjas!!!1x pamçìinâjâm ar draugu -vinjam tâ patikâs,ka naktî 3x mums bija anâlais!!man pilnîgi nekâdu emociju, vienkaarsi stulbi tas skiet!!un nedaudz sâpîigi..arii otraa dienaa pakakat pat normali nevareeju!! TAGAD ESMU PILNIIGI PRET TO!!
zane
Re: analais sex
27.02.2005 16:05
Es gribu , lai draugs mani panjem dibenaa.....bet vinjsh baidaas...Man nav iespeeju izveerteet un veikt secinaajumuz vai tas ir labi vai slikti!!!
Mazdakteris
Re: analais sex
15.03.2005 16:30
Te viena atkal interesçjas par anâlo seksu un saka ,ka arhîva nekas nav. Gribas bet tik slinki,ka atrast nevar.Lûdzu.
Hmm...
Re: analais sex
16.03.2005 00:22
Mazdakteri,
ðeit augstâkrakstîtais taèu ir par anâlo seksu ar oriìinâlo locekli, bet tâ dâmîte meklçja aizvietotâju, tâ ka nebûs Tev taisnîba...
Ja
Re: analais sex
17.03.2005 15:54
Manam draugam ari patîk, man ne visai. Daru to, jo viòam tas sagâda baudu.
Mazdakteris
Re: analais sex
17.03.2005 22:25
ZANEI. Slikti!!!!! Tici man . Tavs draugs nav tev draugs,ja dara to ,kas tev nav pieòemams,var kaitçt abu veselîbai.Tâ ir slçpta tieksme pazemot sievieti,justies labâkam. Sieviete ir vçlama ja ir kaut kâds noslçpums jeb tabu. Pakairini viòam maigi anâlo atveri ar pirkstu,tikai nagus nogriez. Varbût viòu tas nomierinâs.
Dr. Pauts
Re: analais sex
18.03.2005 20:45
Miï Zane. Tavs sapnis ir riktîg forð. Tavs draugs nav normâlîgs.Kas tur ko baidîties.Tâ ðept ir jâtais fiks.Sevðí ðtellîg ja trrâp uz mitr,mîkst sûdiò.Viòð noìîbs no baud. Padomâ pate. Ðokolâdes krçms pa visu tava draug draudziò.Vçl labâk ja viòð uzvelk gâzmask,Un pa to silto putr iekðâ,ârâ.iekðâ.ârâ.Nâkoð reiz kad viòð redzçs to mask viòð un viò draudziò zviegs kâ zirg un stâvçs uz pakaï kâj.Nekas tâ nepiesaist vîriet pie sieviet, kâ silta vietiò,Tu padomâ pat.Ðaurs silts un mîksts.Tâ gâzmask lai domâ ka tas sudings ir ðokolâde. Tik tu neçd pipars.Tad viòð kïûst zvçrs.Tâ ðteïï koþ un uzbudin trakoti.Viòð tev vis nakt gulet nedos,Tas ka tur var but inficeiðen ir teikts no skaudîb.Jo paði baidâs.Tagad ir modîg bâzst vis caurums.Un dakter arî grib dzîvot.Nu noíers no pârâk liles centîbs kâd Coli neðtâv.Es tev pirmçjais izrakstîs Viagr.Un atkal ðteïïçs.Nu tev gïõtâd tas gâzmask zvçrs paraus.Mçs tev saðûs,uztaisîs to dirscarum vçl ðaurâk.Nu izpletîs viòð tev tos dibengredzen vaïîg,mçs atkal mâkslîg tev ieliks.Ar laik jau vis nolietosies.Tad kaif íers viòs,redzot.kâ tu mâkslîg dz zrdziò liek mâkslîg anusâ.Atkal kaifs.Neklaus nevien.Vis no skaudîb.Viò tik zin to vien caurum un vis mûþ lidz 90 gad.Un vçl lieîgi.Ðito garlaicîb un vecmodîg.
magdalena
Re: analais sex
19.03.2005 16:01
Nav ne vainas ne kaada veida seksam, ja ieveero robezas. Shajaa teemaa-anaalais seks, es esmu par. Taa ir bauda gan man gan vinjam, liidz briidim kad juutu nepatiikamu sajuutu un saku ka lai njem aara. Anaalais seks manupraat var buut lielisks, ja tiek atrasta pareizaa poza. Ir tas dariits, apakshaa, augshaa, guljus, staavus, un varu ieteikt pameeginaat nostaaties cetraapus ar kruutiim liidz zemei un taa lai dibens ir uz augshu, taa ir abiem viegli, eert un baudaami.
Pareizi te saka, ka nav labi, ka sieviete atljauj viirietim dariit to kas vinjai liekas nepatiikami, labaak atrast poziiciju, tempu kur abi tiek apmierinaati. Un galvenais ka varieet, meeginaat ko jaunu. Jo nemeeginot juus nevarat pateikt kas patiik, kas nepatiik.
Lai veicas!
Re: analais sex
25.05.2005 15:55
zini gudriit!hemoroiidus analaa sexa laikaa mokert ir vienkaarshaak par vienkaarshu,nemuldi ja nezini,un nesatureeshana ir garanteeta jau peec vairaakiem gadiem ne tikai vecumdienaas,tas cauruminjsh nesaraujas atshkiriibaa no maksts,es nu zinu ko runaaju,jo esmu medikis!padomaa pirms lien kur nevajag
Re: analais sex
25.05.2005 16:01
jaa ljoti lielu ljaunumu vinjsh sauliit tev var nodariit.taapeec padomaa simts reizes un tikai peec tam griz nost.nav tas taa veerts!tici ko saku jo esmu medikjis!neko labu vinjsh tev nedos un nekaadu kaifu tu no taa nekjersi,taa ir tikai dazu ljautinju iedoma ka vinjiem ir labi!viirieshi anaalaa sexa laikaa var kert kaifu,kad vinjus tur samiilee,jo vinjiem tad tiek kairinaats prostatas dziedzeris un tad vinji palido,bet sieviete jau nu tochna nelido!tur nav nekaada kaifa!nesatureeshanas probleemas jau buus izteiktas peec paaris gadiem a hemoroiidi aatri vien paraadiisies,tad arii paseedeet nevareesi!domaa pati vai ir veerts vinju laist arii tajaa alinjaa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 8?
Ziņa: