Urīnvads

Aizsāka Lilijs 

Urīnvads
18.06.2010 09:04
Sveiki, kādu mēnesi atpakaļ man bija sūdzības jūtīgs urīnvada gals, urinējot nededzina,varbūt mazliet kairina un tā kairinājuma sajūta saglabājas visu dienu plus tam visam ir minimāli izdalījumi(tikai izspiežot parādās tāds kā pilnīgi caurspīdīgs piliens peņa galā) Biju pie venerologa,ņēma uztriepes, nekādas STS neuzrādīja, tikai to,ka ir infekcija, jo ir leikocītu daudzums attiecīgs. Izrakstīja Ofloxin pa 200mg tabletei dienā 10 dienas (kas likā pamaz), izdzēru-izmaiņu nav, tādas dusmas!!! Biju pie urologa Ivara Smiltena, šis man uzraksta Doxylan pa 100mg 2 tabletes dienā. Dzeru jau 3šo dienu,izmaņu nav!!! Ko man darīt, pārņem jau izmisums rīt tās antibiotikas. protams plus tam visam lietoju jogurta kapsulas. Manai partnerei uzrādīja ureaplazmu,arī viņa lieto antibiotikas. Vai tas varētu būt savienojams vainojams pie tā kādi man ir simptomi?Partnerei simptomu nav nemaz. Paldies, būtu pateicīgs par kompetentu atbildi.
pingvins
Re: Urīnvads
18.06.2010 10:45
Vienīgā izeja- nodot urīna analīzi uz mikrofloru/baktērijām. Tur ļoti konkrēti uzrādīs, kāds mikrobs rada iekaisumu un kādas antibiotikas to ņem. Man besī ārā, ka pat urologi/nefrologi sākuši tipa izrakstīt antibiotikas, nenoskaidrojot kas izraisa iekaisumu. Ja negribi iedzīvoties nopietnās nieru kaitēs, nodod pats šito analīzi, nav lēti, bet toties atgūsi veselību. Lai veicas!
Lilijs
Re: Urīnvads
18.06.2010 11:45
Paldies par atbildi, vēl ir jautājums-vai man turpināt lietot to dexylan?Lietoju 3šo dienu,kad ir iedarbība,ja tāda ir?
pingvins
Re: Urīnvads
18.06.2010 11:56
...īsti nesapratu- vai ir noskaidrots, kas izraisa to infekciju??? Ja nav STS, tad jāmeklē mikrobs. AB jādzer tik dienas, cik izrakstīts, bet ja tās bliež uz dullo- tipa plaša spektra AB, un cer, ka gan jau derēs arī šim gadījumam, tad man vairs nav ilūziju par med sistēmu LV
Lilijs
Re: Urīnvads
18.06.2010 15:21
Nav noskaidrots,kas izraisa infekciju, dermatovenerologs to norakstīja uz ureaplazmu,ko konstatēja meitenei,bet ne man, man ņēma tikai uztriepes, kas neuzrādīja neko, tikai to, ka ir palielināts leikocītu skaits.Izdzēru kursu Ofloxin un izmaiņu nav. Tagad aizgāju pie it kā kompetenta urologa, šis man bez jebkādām pārbaudēm, uzklausot sūdzības izrakstīja Dexylan. Esmu sācis to dzert,dzeru 3šo dienu, vēl atlikušas septiņas dienas, bet uzlabojumu nav, varbūt šī antibiotika tik ātri neiedarbojas vai kā?
Re: Urīnvads
18.06.2010 20:20
Nevajag steigties ar secinjumiem. Caurspīdīgi izdalījumi ir jebkuram veselam vīrietim.Sevišķi ja viņs domā par seksuālām lietām. Tā ir priekšdziedzera sula. Leikocīti palielināti asinīs var būt pie jebkuras infekcijas.Deguna dobuma iekaisuma,slimiem zobiem ,angīnas u.c.
Jāmēra t # vakaros. Jāpatausta cirkšņa limfmezgli. Vai tie ir jūtīgi,palielināti? Jebkurš a/b kurs ir vismaz 5 pilnas dienas.
Ja ,kas uztrauc, jāiet pie dermatologa. STS speciālista.Veiksmi
Lilijs
Re: Urīnvads
18.06.2010 21:40
Mazdaktera kungs,man leikocītus nenoteica asinīs,jo asinis nemaz neņēma,bet esot rādījušies uztriepēs 10-30 (gandrīz pilns redzes lauks), nesaprotu ko tas nozīmē protams. T nav un ar limfmezgliem viss ir kārtībā.
Re: Urīnvads
18.06.2010 22:57
pingvins

99% gadijumu bliež uz dullo. Analīzes pirms AB ņem galvenokārt divos gadijumos - kas slimnieks izskatās dikti švaki vai kad viņš ir sacēlis skandālu par ārstēšanas kvalitāti. Bet kā rāda pieredze, dažreiz ar visu mikrofloras analīzi gadās kļūdas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Urīnvads
18.06.2010 23:51
Tad protams ir jaiziet a/b kurss. Jākonsultējas ar pierezējušu STS speciālistu. Tādus zinu Rīgā 1.sl.teritorijā. 6 nodaļa. Kādreiz tautā to sauca par Ādas un ven dispansers. Tagad laikam par Ādas un STS nodaļu.Veiksmi.
kukulis
Re: Urīnvads
23.06.2010 00:50
nu zini,ādas un sek.transm.slimību centru nevienam neiesaku. sanāca nesmukums vienreiz un gāju pārbaudīties,jo bija sūdzības. paņēma sāpīgas analīzes,teica,lai nākot pēc 2 ned.atnācu,pateica,ka hlamīdijas. izdzēru doxylan kursu 2 nedēļas, tad nedēļa bija jānogaida.aizgāju vēlreiz pie uz pārbaudēm,tad it kā nebija sūdzību,vismaz nemanīju. paņēma analīzes, teica,pēc 2ned,lai nāku.atnācu,teica,ka vēl nav gatavi rezultāti.aizgāju pēc 3 ned.bija sūdzības. a ārst teica,ka esmu vesels. sapratu,ka nav aršana.aizgāju uz uniklīniku. sapiķoju,protams,lielu naudu,bet tur man paņēma analīzes,galvenais,nesāpīgi, atklāja kādas 3slimības + sēnīti kkādu. nav ko niekoties ar tiem te valsts apmaksātajiem kantoriem.
Lilijs
Re: Urīnvads
27.06.2010 18:59
Kas par klīniku un kā gan uztriepes no urīnkanāla var paņemt nesāpīgi?
Lilijs
Re: Urīnvads
18.07.2010 21:16
Tika veiktas pilnas urīna un spermas analīzes uz mikroflorām un AB jūtību, mikroflora neaug, leikocīti,eritrocīti normās, uzrādās palielināts amorfo fosfātu daudzums,ko tas nozīmē?Ieteica palietot preparātu Cistone.
interesents1
Re: Urīnvads
28.07.2010 12:03
Lilij, man tādi paši simptomi un arī dzēru to pašu Ofloxyn ko tu. Bet problēma joprojām ir :-(
Kur tu taisīji tās urīna un spermas analīzes? Es ar varētu pamēģināt
Lilijs
Re: Urīnvads
29.07.2010 21:55
interesent1 cik ilgi tev jau ir šies sipmtomi?samazinājušies nav?visizteiktākie tie man ir no rīta un pa dienu,uz vakaru pierimst.Analīzes taisīju pēc urologa nozīmējuma, dakteris Ivars Smiltens

Principā arī man tie nav pazuduši nu jau 2 mēnešu laikā gandrīz un esmu jau izmisumā.
interesents1
Re: Urīnvads
30.07.2010 09:45
Nu man šie simptomi jau kādu gadu. Un arī, no rīta izteiktāk, vakarā pierimst. Pirms tam bija vēl citas problēmas, bet tās pa šo laiku ir sadakterētas. Tagad pēdējo pusgadu ir palikuši tikai šie simtomi, bet ko darīt, nezinu, jo standarta urologs izraksta Ofloxin kursu un viss. Jāiet pie cita, lai taisa analīzes uz mikroflorām. Pašam arī nekādu STS nav un partnere pilnīgi vesela, no manis nekas nelīp.
Lilijs
Re: Urīnvads
30.07.2010 09:52
Tur jau tā lieta,ka arī man STS uztriepes neuzrāda, iesaku uzmeklēt šo urologu vai arī prasi savam urologam, lai nosūta uz analīzēm-spermas un urīna.
Re: Urīnvads
16.09.2011 14:32
Nu tā draugi un interesenti-atgriežamies pie problēmas, DR Ivars Smiltens ir visai nekompetents/neieinteresēts personāzš. Pats uz savu iniciatīvu aizgāju uz US prostatai un protams-tā ir iekaisusi un ir kārtīgs iekaisums, dusmas vienk ārkārtīgas, vai tiešām to nevarēja uzreiz likt izdarīt? Tālāk jau sekos sēklinieku US izmeklēšanas un tad pie cita (cerams ieinteresētāka) urologa.

Starp citu, sūdzības gada laikā mazinājās,pat aizmirsu. Nesen atkal parādījās, bet jau savādākas, sāka vilkt sēklinieki. Acīmredzot hronisks prostatīts, ir jau vēl cerība, ka akūts.
Re: Urīnvads
16.09.2011 16:28
Lai Tev veicas. Dod ziņu kādi būs rezultāti. Bet vispār šī situācija ir diezgan tipiska un nepatīkama problēma. It īpaši tāpēc, ka prostatīts pēc savas būtības ir gandrīz neārstējama sērga... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Urīnvads
16.09.2011 16:30
Prostatas iekaisums - nja, un sākums tam visam storijam tavas draudzenes ureaplazma. Līdzīga notikumu virkne izieta. Ar nepacietību gaidīšu jaunākās ziņas no Tevis.
Lillijs
Re: Urīnvads
16.09.2011 17:10
wille ""Līdzīga notikumu virkne izieta" Varbūt padalies savos iespaidos un risinājumos,tas var līdzēt.
Re: Urīnvads
17.09.2011 14:11
Lillij notikumi tādi paši kā Tev un vel pagaidām nav tā vai tāda brīnumnūjiņa bijusi ar ko TO visu padarīt par nebijušu. Kas ir palicis: reizēm tāda spiedoša sajūta starpenē (ja ilgāk sēž) un nedaudz limfmezgli sataustāmi cirkšņos, nekādu citu sūdzību nav. Ilgst tas viss pusgadu, labāk kā ir sākumā bet izzudis pavisam joprojām nav. Protams ir dzertas dažādas antibiotikas, tējas, vitaprost svecītes utt un utjp.
Re: Urīnvads
02.10.2011 20:45
Faktiski sanāk infekcijas izraisīts prostatīts, vai tad tiešām ar to nevar tikt galā???
Re: Urīnvads
02.10.2011 23:14
Vispār prostata pēc savas uzbūves ir tāds baigi riebīgs orgāns. Ja viņā iemetās kāda infekcija tad dabūt viņu no turienes ārā ir gandrīz neiespējami. Bet vispārēja organisma stiprināšana vismaz spēj mazināt šo problēmu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Urīnvads
03.10.2011 18:39
Lillijs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> wille ""Līdzīga notikumu virkne izieta" Varbūt
> padalies savos iespaidos un risinājumos,tas var
> līdzēt.
------------------------------------------------------------------------------------
Vajag zināt vecumu! Augumu un svaru vismaz! Tad varam turpināt.
Re: Urīnvads
03.10.2011 21:56
hmm jocīgi tac analizes ar adatu var panemt no prostatas vai tad nevar tiesi otrādāk ielaist kautko lai nolikvidētu mikrobus? Vecums 35.
Re: Urīnvads
03.10.2011 22:24
Gan jau ka tāda lieta ir darīta bet prostata sastāv daudzām sīkām ejām kas sašaurinās virzienā no izejas. Un tās ejas pildītas ar sekrētu. Tā kā iedurot vienā cietā citā nekas netiek. Vienlaik bija modē to sekrētu spiest laukā bet arī tas nevienmēr dod rezultātu jo ejas nereti ir nosprostotas un tā spaidīšana to inficēto saturu tikai iespiež dzilāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Urīnvads
16.05.2014 22:33
interesents1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu man šie simptomi jau kādu gadu. Un arī, no
> rīta izteiktāk, vakarā pierimst. Pirms tam bija
> vēl citas problēmas, bet tās pa šo laiku ir
> sadakterētas. Tagad pēdējo pusgadu ir palikuši
> tikai šie simtomi, bet ko darīt, nezinu, jo
> standarta urologs izraksta Ofloxin kursu un viss.
> Jāiet pie cita, lai taisa analīzes uz
> mikroflorām. Pašam arī nekādu STS nav un
> partnere pilnīgi vesela, no manis nekas nelīp.

Sakiet, lūdzu, kādas ir atsauksmes un pieredze par Vitaprost svecītēm? Vai ir sasniegts nepieciešanais efekts?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 18?
Ziņa: