Dur sirdī ieelpojot

Aizsāka timoo 

timoo
Dur sirdī ieelpojot
23.08.2010 13:03
Sveiki,
nu jau kādu mēnesi vairāk novēroju šādu organisma īpatnību - minimums reizi dienā sastapšos ar duršanu sirds apvidū vai nedaudz zemāk. Izpaužas tā - ieduras, tad gribu ievilkt elpu, bet līdz galam nevaru ievilkt, jo tajā brīdī dur sirdī (bet nu ilgi tas neilgst process, kādu minūti mož). Tad vairākas reizes no vietas jācenšas dziļi ieelpot, lai sāpes pāriet. Dažreiz ir sajūta, ka tur iekšā kaut kas vienkārši "atlec", tā kā klemme ( :D ), un tad ir ok, vairs nav duršana. Sajūta cik nu sāpīga, bet arī nepatīkama. Vēl varu piebilst, ka esmu gados jauna.

Agrāk šādu durstīšanu ievēroju reti, bet nu jau katru dienu regulāri, un dažreiz vairākas reizes. Jūsu domas - būtu vērts skriet pie kardiologa vai vēl sazina kur? Ir kādam tā bijis?
Re: Dur sirdī ieelpojot
23.08.2010 14:18
Nedomāju, ka sirds vaina. Var būt starpribu nervs bet varbūt problēma ar aizkuņģa dziedzeri vai liesu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
juulija
Re: Dur sirdī ieelpojot
23.08.2010 16:12
Man ari ta ir bijis. Precizi aprakstiji. Man ta ir jau kadus 3 gadus, bet samera reti. Bet ir ari kad vairakas dienas no vietas.
sirds slimnieks
Re: Dur sirdī ieelpojot
23.08.2010 22:07
pārbaudi muguru un aizej pie fizioterapeita. starpribu nervs tas izklausās
man bija lidzigi kad biju stipri saaukstejies ieelpojot dura sirdi un ari plausas nevareju ievilkt gaisu plausas ludz galam jo sapeja ari tagad dazreiz nevaru ievilkt gaisu plausas lidz galam
Es nesmekeju.
Re: Dur sirdī ieelpojot
24.08.2010 15:48
Parasti jau šādos gadījumos visi skrien pie kardiologa, kurš nosūta pie neirologa. Visdrīzāk starpribu neiraļģija, duršanas reģions var pamainīties, tikpat labi otrā pusē parādīties utt. Vai galu galā muguras (mugurkaula) problēma.
26 gadi
Re: Dur sirdī ieelpojot
23.10.2012 12:46
Man tieši tāpat tikko notika un reizēm tā uznāk, tā, ka kaut kas sirdī aizkrīt ciet un bail ieelpot, jo tad durās sirdī... Bet nepāriet nu jau vairākas minūtes.
26 gadi
Re: Dur sirdī ieelpojot
23.10.2012 13:24
Lidz sim bridim duras, meginaju apgulties un tiesi taja bridi pargaja :) Tada sajuta it ka kaut kas butu bijis ieklemeejies. Pirmo reizi tik ilgi ta bija, ka saku jau satraukties.
Re: Dur sirdī ieelpojot
26.10.2012 13:45
Dzimums,vecums,augums/svars?
Pie neirologa ir iets?
timoo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki,
> nu jau kādu mēnesi vairāk novēroju šādu
> organisma īpatnību - minimums reizi dienā
> sastapšos ar duršanu sirds apvidū vai nedaudz
> zemāk. Izpaužas tā - ieduras, tad gribu ievilkt
> elpu, bet līdz galam nevaru ievilkt, jo tajā
> brīdī dur sirdī (bet nu ilgi tas neilgst
> process, kādu minūti mož). Tad vairākas reizes
> no vietas jācenšas dziļi ieelpot, lai sāpes
> pāriet. Dažreiz ir sajūta, ka tur iekšā kaut
> kas vienkārši "atlec", tā kā klemme ( :D ), un
> tad ir ok, vairs nav duršana. Sajūta cik nu
> sāpīga, bet arī nepatīkama. Vēl varu
> piebilst, ka esmu gados jauna.
>
> Agrāk šādu durstīšanu ievēroju reti, bet nu
> jau katru dienu regulāri, un dažreiz vairākas
> reizes. Jūsu domas - būtu vērts skriet pie
> kardiologa vai vēl sazina kur? Ir kādam tā
> bijis?
Jau kādas 10 stundas ieelpojot dur sirdī. pagulēt varēja tikai uz kriesā sāna- uz sirds pusi, griežoties uz otriem sāniem likās, ka atdošu galus.
Re: Dur sirdī ieelpojot
26.03.2015 11:56
Tik pat labi tas vareetu buut starpribu nervs....
Re: Dur sirdī ieelpojot
26.03.2015 16:21
briesmīgi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jau kādas 10 stundas ieelpojot dur sirdī.
> pagulēt varēja tikai uz kriesā sāna- uz sirds
> pusi, griežoties uz otriem sāniem likās, ka
> atdošu galus.
__________________________
Dzimums,vecums,augums ,svars ?Vai ir bijis caurvējšs,slapja veļa,trauma ribu rajonā?
Man tieši tagad tā ir. Kādreiz nepievērsu uzmanību, bet tagad sākas diezgan bieži un katru reizi arvien ilgāku laiku noturās. Man ir tikai 15. Palasiju komentārus, bet nevienā īsti nav pateikts, vai tas ir kautkas nopietns
Re: Dur sirdī ieelpojot
05.02.2016 01:16
Sirdī NEKAD nedur ;)
Sirds sāp citādi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dur sirdī ieelpojot
05.02.2016 13:15
Nē, tas nav nekas nopietns, Tu par kaut ko kreņķējies, domā pati, 15 gados jau cilvēkam jāspēj un jātrenējas sevi kaut cik analizēt un izprast, dažkārt tas var būt uz mēnešreizēm.
Re: Dur sirdī ieelpojot
09.02.2016 20:54
Man šī sajūta ir pazīstama gandrīz no pusaudža gadiem. Pirmās reizes biju šokā, domāju, ka sirds ir pagalam un mirstu nost :D Pēc tam ievēroju likumsakarību - šādas sāpes man parasti rodas pēc tam, kad ilgi esmu strādājis saliektā stāvoklī. Diemžēl man ir slikta redze kopš dzimšanas, tāpēc ne vienmēr varu pielāgot darba vietu savām vajadzībām, un reizēm steigā vienkārši aizmirstu, ka nav labi sevi tā mocīt. Piemērs - ar lodāmuru stundu čakarēties stāvus pie kādas ierīces uz galda - gandrīz ar garantiju kādā brīdī saskries šāda sāpe un būs bailīgi ievilkt elpu.

Risinājums manā gadījumā ir diezgan vienkāršs - vispirms jau darīt visu, lai tas nenotiek, taču ja notiek, tad var uz pāris minūtēm atgulties tā, lai mugura iztaisnotos, vai arī mazliet pavingrot esot stāvus un sekli elpojot. Parasti pāriet minūtes laikā.

Tā ka sliecos piekrist tiem, kas saka, ka pie vainas ir kāds starpribu nervs, kurš tiek saspiest un sāk "protestēt".

Bet ja tas ilgst vairākas stundas, tad gan var būt arī kas nopietnāks. Kaut gan ir man arī bijis, ka pēc grūta fiziska darba visu dienu mazliet smeldz tajā pat vietā, taču tās ir tādas vieglas, smeldzošas sāpes, nevis tās asās, kas traucē elpot.

Taču biju arī reiz apsaldējis nervu, un tad arī bija tā, ka sāpēja, kad smējos vai šķaudīju. Nācās kādas pāris nedēļas ciest, kamēr pārgāja. Pats esmu vainīgs, nav ko nosvīst un pēc tam par strauju atdzesēties, taču tā nu bija, ka nācās ziemā bieži skriet no darba līdz autobusa pieturai, lai paspētu uz pēdējo autobusu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: