neiroķirurģija

Aizsāka m 

neiroķirurģija
03.09.2010 18:01
Ir problēmas ar muguras disku, pēcoperācijas jau ir pagājis 1,5 gadi........vēl joprojām sāp mugura..
ko darīt?ja zāles īpaši nelīdz..Kasd ieteiks labu trumatologu...? Un opeŗācija bija Rīgā... bet rezultāts līdzinās nullei.. :(;( sāp tāpat kā visus 9 gadus līdz operācijai....
Re: neiroķirurģija
03.09.2010 19:51
Pašam nav pieredze , bet Tu netuvu nēsi vienīgā kurai pēc operācijas sāp , kā cietušie saka sāp tāpat vai vairāk ,bet savādāk. Paintresējies Vaivaros nezinu kurā nodaļā , manuprāt tur ir rehbilitācija un viņiem ar operētām mugurām ir ļooti liela pieredze .
Re: neiroķirurģija
04.09.2010 07:52
Man jau sāp neatkarīgi no laika,,,tik riju zāles, esmu bijusi uz masāžām (nelīdz...ceļas asinsspiediens)
uz vannām..tāpat nekādas jēgas...Arī uz visādām elektro-un citām procedūrām...
Bet visu vajag līdzekļus.................ja nav garantijas..žēl izmest naudu..Pat pie PURIņA biju............tikai nauda!!!!!!!!!!!!!!1
Re: neiroķirurģija
04.09.2010 10:16
ja nav noslēpums kur taisiji operāciju un pie kā?
Ieeva
Re: neiroķirurģija
05.10.2010 15:12
Tiešām interesanti, kur taisīta operācija! Man 10.mēneši pēc operācijas, vair nekas nesāpēja. Un mugura bija dikti bēdīgā stāvoklī. Bez tam, ja tā ir, tad tak jāiet pie doka, kas operēja un tas jāsaka! Varbūt ir jāoperē vēl, vai arī operācijā ir izdarīts kas ne tā! Ko saka doks?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 7?
Ziņa: