Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(

Aizsāka Meitene, kura ir alkað? 

tur jau taa lieta,ka Miiljotajam ir gruuti,muusuattieciiibas visu laiku paartruuxt ....
un naudas man katastrofaali truuxt,principaa es neredzu vairs savai dziivei jeegu... :(((
ganta

Ne vienmçr, tas, ka cilvçks dzer vienatnç, liecina par alkoholismu. Labprât daþkârt pie pusdienâm nobaudu laba vîna vai martini glâzi (viena pati).
Re: Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(
16.09.2004 16:16
to siikaa
Ûja, ûja! Kâpçc tik kritiski? Cilvçks tâpçc ir cilvçks, ka ir cînîtâjs. Un problçmas mûsu dzîvç sarodâs tieði tâpçc, lai tâs apkarotu. Un jo ilgâk tu tâs ignorç, jo vairâk tâs samilzt. Tâs parazitç uz mûsu bezdarbîbas. Tiec galâ kaut ar vienu un tu to aizmirsîsi, un tâ tevi netraucçs. Bûs laiks kam citam. Ja tu mçìini aizmukt no realitâtes, tad laikam domâ, ka netiksi galâ ar grûtîbâm? Nu nenotiek tâ. Gandrîz visu var atrisinât. Nu iedomâjies kâdu mehânismu: kâds ritentiòð salûza. Ja tu tâlâk darbini to mehânismu tas ritentiòð provocç mehanisma nestabilu darbîbu lîdz galîgam èuð. Bet ja tu to ïaunuma sakni atrodi un salabo vai apmaini, skat, atkal viss kârtîbâ. Ðinî situâcijâ nebûtu prâtîgi aizsiet acis, aizspiest ausis un tu taèu to nedarîtu? Shematiski tâpat ir arî mûsu dzîvç.
raxtu dienasgraamatu jau saakot no pusaudzhu gadiem,ja palasa ,kas tur raxtiits-paarsvaraa vienas vieniigas cieshanas...man vnk naf speeka vairs ciiniities...paaraak liela ir slimiibas vara paar mani(cita slimiiba,ne alkoholisms)...nejuutos nevienasm piederiiga nedz vajadziiga vairs shai pasaulee...
alkoholisms naf vieniigaa mana probleema,ar taa paliidziibu es censhos vien aizmirsties kaut uz mirkliiti:(
visiem alkoholikjiem ir kas kopiigs- visvisaadas probleemas...
Re: Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(
16.09.2004 17:12
Kâpçc tu domâ, ka neesi nevienam vajadzîga? Var bût tavi tuvâkie cilvçki vienkârði neprot to parâdît? Ir taèu pasaulç arî neemocionâli cilvçki! Zini, ir cilvçki, kas uzbûvçjuði savu dzîves modeli par ko citiem nestâsta. Un tad viòu draugiem un ìimenes locekïiem ir "jâuzmin", ko tu kurâ situâcijâ no viòiem sagaidi. Parasti no tâ nekas nesanâk. Jo katrs ir nokâvies ar savâm problçmâm. Îstu altruistu mums blakus ir visai maz. Tu esi mçìinâjusi pateikt konkrçti: ko no kura tu sagaidi? Un ja pat tuviniekiem ir savas dzîves, kurâs tev it kâ nav vietas, tas nav pasaules gals. Diemþçl sanâk tâ, ka jo mazâk mçs no kâda sagaidam, jo mazâk viïamies. Tev tagad vienkârði tâds periods, ka liekas, ka teju teju visi spçki un pacietîba bûs galâ. Bet tas pâries. Tu raksti dienasgrâmatu? tâtad ir lietas, ko tu nevari izstâstît tuviniekiem? Kâpçc? Tu domâ, ka tevi nesaprot? Parasti ir tâ, ka attiecîbâs ir divvirziena kustîba: kâ tu, tâ pret tevi. Un te sâkas tâda moralizçðana vien, jo neko jau te nezinam ne par tavu dzîvi, ne problçmâm... Katrâ ziòâ viss ir pârejoðs un viss ir bijis un vçl bûs.
siikaa
to plants
16.09.2004 17:48
hmmzz,,,,liela dalja tev taisniibas ir,bet es neesmu taada kaa visi...man ir gjimene,miiljotais viirietis,draugi ...kas mani miil atbalstiis vienmeer un visur ja vien es to luugshu ,bet man kauns,negribu nevienu apgruutinaat ar savaam probleemaam un kompleksiem...man laikam ir kaada psihologisk beernibas trauma...
Re: Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(
16.09.2004 18:38
Ko nozîmç neesmu tâda kâ visi? Visi ir visi un katram ir sava uts. Redzi, no totâlâ pesimisma mçs tikâm lîdz tam, ka ìimene, draugi un mîïotais cilvçks ir! Un pie tam tevi mîl!! Liiieeeels iemesls apmierinâtîbai! Un ja viòi tevi mîl, tad taèu saprot, kas tu esi par fruktu! Tu domâ viòi nav tik gudri, lai saskatîtu tavus kompleksus? Un viòiem tie var bût nemaz netraucç? Nu nav ideâlu cilvçku! Padomâ pati, ja tavam draugam rastos problçmas, vai tu negribçtu viòam palîdzçt, tikt ar tâm galâ? Vai tas tev nesagâdâtu zinâmu prieku - es palîdzu, es esmu vajadzîga? Zini, pamçìini norobeþoties no ''bijuðâm psihologiskâm traumâm''. Domâju tas ir ïoti grûti. Nu kaut vai pamçìini novilkt iedomâtu robeþu. Vienâ pusç paliek bçrnîba ar tâs priekiem un nedienâm, otrâ pusç tava tagadne. Bçrns taèu tu vairs neesi. Droði vien esi patîkama sieviete ar savu sievietes dzîvi. Ar kompleksiem nokauties gan ir apnicîgi.
miiljotais atkal taisaas mani atstaat,shoreiz uz visiem laikiem,bet ne jau tikai manas alus dzershanas deelj...
ja kas ,man ir 23 gadi...
un es negribu nekaadu tagadni....man vnk nepatiik dziivot un negribu....tapee turpinaashu dzert ....esmu nozheelojama...
baigi jau nu tu mums ieriebsi
siikaa

Paklau, pacenties taèu reiz izrauties no savu neveiksmju loka. Vai tieðâm nesaproti, kâdas kraujas malâ stâvi? Domâ, ja dzersi, tevi kâds vairâk mîlçs??? Nav jau arî îsti par ko-dzer, plosi savu dvçseli, droði, ka vairs nekontolç savas jûtas un darbus. Liekas, ka strîdies, lai bûtu iemesls iedzert. Vai tad tâ nav? Ja gribi ko mainît, tad jâatrod spçki paðai mainîties. Ej kaut vai ârstçties, bet kaut ko dari sevis labâ. Un jo âtrâk, jo labâk.
Re: Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(
16.09.2004 21:10
Kad 23 gados, mîïotais atkal taisâs atstât, liekâs, ka debesis sagrûs pâr galvu, zeme pavçrsies utt.... Dzîve ir apstâjusies un nekas labs nav gaidâms. Un tas nu galîgi garâm. Nemoralizçðu par to, ka Jûs abi esat jauni, ka Jûsu attiecîbas ir par agru, ka jûtas nav nobrieduðas. To tev tâpatâs pateiks. Padomâ par to, ka dzîve ir mûþîgâ pieredzes krâðana. Tagad Tev bûs ne visai veiksmîgu attiecîbu pieredze. Un tas ir pozitîvi. Satiekot citu cilvçku, tu nepieïausi tâdas kïûdas. Patiesîbâ, tu baidies, ka no meitenes ar puisi statusa tu nokïûsti meitenes bez puiða statusâ. Nu un. Ja Tev bûtu svarîgas Jûsu attiecîbas, Tu atrastu veidu, kâ papûlçties tâs saglabât. Tu to nedari? Sorry, un esi godîga pati pret sevi. Tâs runas par alus dzerðanu liekâs drusku pârspîlçtas. Tas ir kâ ar mazâku nedarbu piesegt lielâku. Nu un turpini dzert, turpini, ja tev tâ gribâs. Aizpamps acis, izaugs vçders, kâjas kïûs tievas un lîkas, bet puisis pateiks: vot, ka bija man taisnîba.
no siikaas rakstîtâ ðíiet, ka viòa jûtas kaut kâdâ veidâ apdalîta. viòa jûtas tâ, it kâ viòai nebûtu ticis kaut kas, ko bûtu pelnîjusi. tâ rezultâta viòa dzer. dzer, lai piesaistîti uzmanîbu un kâds parûpçtos par viòu. tas ir tikai minçjums, taèu ja tâ ir patiesîba, tad tâ ir riskanta taktika. mûsdienâs cilvçki daudz neinteresçjas par citiem cilvçkiem. pat tuvie par tuvajiem. ðodien tev ir mîloðs vîrs. rît tev viòa var nebût. un var rasties situâcija, kad gaidîtais glâbçjs neatnâks. un tad mirsi agros gados. tikai tâpçc, ka kâdâ dzîves mirklî juties sûdîgi un iespîtçjies un gribçji pasaulei pierâdît, ka esi gatava uz visu.
Es nupat paarlasiiju visu seit rakstiito. Nezinu, ko komenteet, ko ne. Man pasai ar to ir milziigas probleemas. Katram tas ir savaadaak, kaapeec vinjs dzer un netiek galaa! Man tas ir deelj vientuliibas, deelj taa, ka nemilu sevi un neesmu iemaaciijusies miileet. Man nav neviena cilveeka, ka paraudaat uz pleca... Vecaaki tikai nosausminaatos un lauziitu rokas izmisumaa, ja uzzinaatu , ka man kaada probleema...citu cilveeku man nav...
Es arii katru dienu dzeru- ne stiprus dzeerienus, tomeer- sidru, alu , kokteiljus liidz taadai robezjai, lai piedzertos...meerkis pat nav taads, bet gluzi nemanot pie taa nonaaku. Dzeru vienatnee un neviens pat iisti nezina, ka to daru. Sad tad esmu teikusi pazinjaam, braaljiem, bet vinji, protams, nenojaus, ka tas ir tik nopietni.
Jaaatziimee, ka man ir draugs, ar kuru attieciibas ir visai gruutas... vinjs arii dzer , gan daudz vairaak par mani, tomeer... vinja iespaidaa esmu saakusi dzert veel vairaak. Jaa, saprotu, ka vinjs man nav iistais( cilveeks patiesiibaa normaals, tikai nomaldiijies un es diemzeel nebuusu taa, kas vinjam speej paliidzeet), tomeer , cik vien esam paskiirusies, tik esmu jutusies kaa nieciiba, bez jebkaada dziivesprieka...taados briizos man negribas dziivot VISPAAR! esmu pat meeginaajusi izbeigt savu esamiibu...Man ir 24, bet man arii liekas , ka dziive- visa jauniiba ir pagaajusi tik nozeelojami un nekaa vairs laba nav gaidaama...
un tieshi taapeec,ka, ja taa padomaa,es vienmeer esmu domaajusi,ka pietiek reiz existeet,jo nejuutu ka dziivoju:(vieni no labaakajiem dziives mirkliem piedziivoti dzeeruma...(protams,ne visi)
un peedeeja laikaa,kad esmu paalii,man gribas sev nodariit ko sliktu,man vienmeer ir jaabuut blakus kaadam kas mani uzpasee un savaac,jo principaa man saakaas taads kaa deliirijs-es nesaprotu kur riits kur vakars un ko es daru...vieniigais kas mani disciplinee ir darbs -tur nedriixt kaveet ne minutiiti un naudas ar man parasti aptruuxtas jau meenesha viduu...
es zinu ka pati sevi izniicinu,slimoju ar visaadaam zarazaam-anorexiu,buliimiju,netieku no taam valjaa,kad dzeru tad taas kaites aizmirstas un nespeej njemt virsroku paar mani...bet neviens jau nezin pat nenojaush,jo izskatos paaraak labi lai kaads speetu pat iedomaaties ka ar ko slimoju,es par sevi drausmiigi ruupeejos-paarmeeriigi...
un veel es nenormaali daudz smeekjeeju lai gan man ir paaugstinaats risks-var rasties elposhanas probleemas....
shaubos vai kaads cilveecinsh speetu mani saprast un iedomaaties manu situaaciju...
siikajai!un varbuut citiem...
Es ar patlaban izmisiigi mekleeju paliidziibu! Turklaat- kaapeec mums kopaa neapvienoties un neciiniities pret to! Iet kopaa uz anoniimajiem alkoholikiem, parunaaties no sirds( bet nedzert kopaa)..!?
Re: Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(
16.09.2004 22:15
Meitenes, no vienas puses it kâ saprotu, ka sajûtas Jums nav tâs forðâkâs. Bet no otras puses, man kaut kâ negribas Jûs þçlot. Tâ nav tâ situâcija. Rodas iespaids, ka Jûs spçlçjaties pa dzîvi. Dzîvei otra mçìinâjuma nebûs. Nevar attît laiku atpakaï un izdzîvot pa jaunu. Skaistâs filmâs redzçts, grâmatâs lasîts, pasakâs klausîts, cik skaistâm jâbût jûtâm, romantiskiem varoòiem. Bet dzîve, paldies dievam nav lubu româns. Dzîve ir ïoti grûta. Katrai maizei ir sava garoza un par visu jâmaksâ. Ðodien Jûs niekojaties ar aliòiem un kokteilîðiem, rît ârstçsiet aknas un skriesiet pie svaru vçrotâjiem. Tad Jûs priecâsietties par dienu bez zâlçm. Tad bûs pavisam citi laimes kritçriji. Un kam tad Jûs bûsiet vajadzîgas?
Par vecumu. Tas nu ir tas laiks ( 23-24 gadi), kuram piedien tâda dvçseles mocîðana. Manuprât, tas ir tîri fizioloìisks process. Visi lielie avantûristi un revolucionâri aktîvi bija tieði ðajâ vecumâ. Ir pusaudþa gadi ir klimakss. Visa dzîve sadalîta posmos, kas jâizdzîvo. Pieòemat to kâ esîbu. Pavçrojat pasauli. Un sapratîsiet, ka nemaz nav tik ïauni.
Plantam...

O.k.
Es arii neprasu nevienam mani zeelot! Man tas nudien nepaliidzeetu! Man vajag reaalu risinaajumu!
Redzi, nav jau taa, ka es seedeetu tik un dzertu, gaustos par savu nozeelojamo dziiviiti un neko nedariitu! Tur jau taa lieta, ka daru! Bet- vai nu gribasspeeks par vaaju, vai kas cits- nesanaak- un tad ir veel lielaakas mociibas- ar pasveerteejumu, kurs kriitas arvien zemaak un zemaak, ar naudu, ar visu citu... Varbuut reaalais risinaajums ir psihoterapeits vai anoniimie a., jo saviem speekiem vienatnee... nesanaaks. Simtiem reizu ir meeginaats. Un nesanaak taapeec, ka probleema jau nav alkohola lietosanaa vai nelietosanaa. Es varu nedzert, teiksim, meenesi, bet tai laikaa buusu iigna, druuma, nervoza...vien taapeec, ka pati savas dziljaakaas probleemas saknes nebuusu izaarsteejusi!
Man sii probleema nav saakusies nesen, bet " velkas" jau kaadus 2 gadus ( preciizi nepateiksu)! Taa kaa taaa nav kriize kaadaa laikaposmaa, bet tikai p[ersoniibas probleemas...
veèi parasti nodzeras, kad pamet "mîïotâ". ðeit viena sieviete dzer tâpçc, ka nejûtas nevienam vajadzîga un ir zems paðvçrtçjums, otra tâpçc, ka nomocîjusi slimîba. abas saprot, ka ðîs ir tâs îstâs problçmas, kuras jârisina, bet nevarot to izdarît, aizmirstâs lietojot alkoholu. stulba situâcija, vai ne? paði zinâm, kas kaið, taèu neko nevaram izdarît! skaidrs, ka ja paði sev palîdzçt nevaram, tad jâmeklç palîdzîba pie citiem. ja nepalîdz vai negribam, lai palîdz tuvinieki, tad ejam pie profesionâïiem (ko tad arî ieteiktu). es noteikti ietu pie profesionâïiem.

starp citu, vai drîkst vaicât, kâ dçï ir zems paðvçrtçjums? vai paðvçrtçjums nav atkarîgs no citu vçrtçjuma? un kas gan ir ðie citi, kas atrodas mums blakus ikdienâ? vai tie nav viòi, kuriem ir zems paðvçrtçjums un kuri grib redzçt tâdus paðus sev blakus, pataisot tos tâdus?
Palasiet " Vakara Ziòas"15.09.04.Vçstuïu nodaïa. "Viòiem ir jâmirst jauniem".Diemþçl,tâ varçtu bût patiesîba.Par niezi ir jâiet pie âdas ârsta un jâuzzin viòa domas. Anonîmâ Alkoholiíu biedrîba dod efektu 45% Tas esot pasaules vai Eiropas augstâkais izârstçðanâs râdîtâjs. Zinu alkaholiíi,kas apvainojâs,kad es viòam pateicu ka ðnabis ir riebîga þïurga.Viòð ar lielu izbrînu pateic. Bet viòð taíu ir garðîgs! Pirmo rezi dzîvç redzçju cilvçku,ka par ðòabi runâja ar tâdu sajûsmu.
Jâmaina vide un draugi,pie tam nekavçjoði.Radinieku un draugu lîdzjûtîba un palîdzîba varçtu pat provacçt dzerðanu lai sagaidîtu kârtçjo lîdzjûtîbas apliecinâjumu,ko alkaholiíi no sabiedrîbas un ârstiem tâ arî nesaòem. Biju aizgâjis pie Kriðnâm. Tur ir narkomâni,kas ejot pie viòiem ir izârstçjuðies.Viòi katru dienu 19 oo sâk lûgðanas un deju rituâlu,kas attîra dvçseli un ienes mieru.Arî viòu çdiens attîra miesu un dvçseli. Neviens tev neprasa kâpçc tu esi atnâcis.Naudu neprasa.Tikai dzied un dejo tûkstoðiem gadus vecas dziesmas un lûdz Dieva svçtîbu.Palîdz,attîra,glâbj.Viòu templis ir Kr. Barona ielâ .Laikam 56.Tas ir netâlu no Barona centra.Godîgi sakot domâju,ka alkaholisms un narkomânija ir gandrîz bezcerîgas slimîbas.Te jârîkojas âtri.Kauns,neçrtîbas tas viss ir pupu mizas.Tâs ir vâjo atrunas.AA arî balstâs uz Dieva lûgðanu.
Re: Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(
16.09.2004 23:31
to es
Paga, paga. Bet kur Tev teica, ka cilvçka dzîvç viss un uzreiz sanâk? Un ja nesanâk, tad ir katastrofa? Pamçìini neveiksmi vai neizdoðanos uztvert kâ normâlu parâdîbu. Un sâc to lietu no jauna, ja nav iespçjams, ej citu ceïu. Tu ar riteni braukt mâki? Atceries, ka iemâcîjies? Jeb Tu ar pirmo reizi varçji trekâ braukt? Gan jau kriti, apsiti ceïgalus, negribçji vairs virsû skatîties un tad kad vismazâk gaidîji viss sanâca. Tâ arî dzîvç. Nebaidies kïûdîties! Par to tevi nenosodîs. Tas ir normâli, ja kaut kâdâs lietâs jûti nedroðîbu, bûtu brînums, ja tâ nebûtu. Ar laiku tâ pazudîs. Es domâju, ka Jums abâm tâ alkohola lietas piesaukðana ir kâ dûmu aizsegs, iespçja aizbildinâties un attaisnoties savâs un citu acîs. Likvidçsiet diskomforta "perçkli" arî alkohols aizies. Ar alkoholu neko neizârstçsi. Un kurð teica, ka tas ko Tu dari Tev nesanâk? Tu pârliecinâta, ka tas ir objektîvs vçrtçjums? Ir taèu arî tâdas lietas, ko Tu vari izdarît daudz labâk par citiem? Cik kritiski Tu vçrtç, teiksim, savus paziòas? Vai Tu ievçro, ka viòiem ne viss izdodâs? Un ja ievçro, tad uzreiz maini savas domas par viòiem no + uz - ? Vai tad tâ notiek? Tad kâpçc Tu domâ, ka Tevi kâds vçrtç un liek atzîmes. Dzîvo savam priekam. Un galu galâ sievietei pat mçrena muïía laiðana piedodama.



Ziòojums rediìçts (16-09-2004 23:33)
Nuja. Jaa, par to meeginaasanu.- kaapeec domaaju, ka nesanaak- tikai taapeec, ka patiesaam nesanaak. Esmu ilgaakais meenesi notureejusies bez dzersanas- jebkaadas, tomeer taapat nejutos labi. Vareeju sevi uzslaveet tikai par to, ka neesmu nopirkusi nevienu pudeli ar vismazaakaa alkohola procenta raadiitaaju...Nu, un talaak... es to nespeeju iztureet. Kaut gan- jaa, tas ir tikai aizsegs, es piekriitu un vienmeer esmu zinaajusi. Neko tur neattaisnoju. Tikai- visu laiku esmu viena savaas probleemaas...un vienai gruuti tikt galaa. Nessmu jau kaadam staastijusi, cik slikti ar mani ir, jo kauns. Vieniigais- celjs, ko pati redzu, iet pie psihoterapeita( lai gan arii tas ir meeginaats, bet neesmu vareejusi atrast iisto)...
Re: Ðíiet, ka ir pamatîgas problçmas ar alk. dzçrieniem:(
17.09.2004 11:15
to es
pamçìini nespriest kategorijâs : labi slikti, attaisnoju, neattaisnoju. Vienkârði netiesâ. Ja tu alkohola lietoðanu pozicionç kâ saslimðanu, tad arî uztver to kâ saslimðanu. Slimîba nevar bût godpilna vai apkaunojoða. Un nevajadzçtu kaunçties par to runât ar saviem tuvajiem. Arî psihoterapeits Tev nepalîdzçja aiz tâ iemesla, ka Tu pati savâ galviòâ esi novilkusi nez kâdas robeþas un vçrtçjumus. Ja sâp zobs, kâ ir? Tu aizej pie ârsta un likvidç to sâpi kâ klasi. Un nekâdas moralizçðanas, i ne kauns ka apsâpçjâs, i nav bail ko citi teiks. Var bût Tev svarîgs pats rituâls? Glâzîte, ðíidrums. Nu tad dzer sulu! Kompotu! Kad man gadâs, ka nenâk miegs, es to bezmiegu neloloju, es viòu ienîstu. Aizeju uz virtuvi un apòçmîgi ierauju boldirjâni, sak, ðe tev, zinâsi kâ mani mocît. Tad nu zâles, vai ne? Bet palîdz. Vienu vakaru, lai netraucçtu mâjiniekus aiztaustîjos lîdz skapîtim, paòçmu pudelîti, iedzçru tabletîti, kïuva omulîgi un aizmigu. No rîta skatos, uz galda vitamîni stâv. Tad man atausa, sajaucu es tâs pudelîtes (lîdz ðim brîdim nesaprotu, kâ man tas izdevâs). Bet cik saldi gulçju? Kopð tâs reizes tanî skapîtî neturu citas zâles.
Ðodien saulîte spîd, dzîve ir skaista
Ja kas esmu lasiijusi, ka ir arii taads alus alkoholisms, kad nemaz negribas neko stipraaku, bet taapat tu esi alkoholikjis, atkariigs.
Un kaapeec siikaa domaa, ka vinjai taalu liidz alkoholikjei, ja vinja apreibst no vairaakaam pudeleem? Tas jau nav raadiitaajs, katram savs daudzums. Man pietika ar vienu alus pudeli, lai buutu shmigaa! Siikaa tu esi alkoholikje 100% !
Paldies!
Buus jau jaameegina kas dariit lietas labaa. Nav ko gari spriedeleet....
nju taax-jaa esmu dzirdeejusi par tiem alus alkoholikjiem un tieshaam ,tikai un vieniigi alu,piemeeram ,sidrs arii ir no vieglajiem,bet to man pat pagarshot negribas...
un vakar notika tas no kaa visvairaak baidiijos-man Miiljotais piedzeeraas...briesmu lietas,taadu es vinju redzeeju pirmo reizi,ar taadu es neveelos neko kopiigu...
es nezinu-vai vainot sevi ?drosivien arii daleeji mana vaina te...
vins teica,ka vinam esot apnicis buut tam pareizajam,ka gandriiz katru vakaru jaaredz kaa es viena suucu alinju peec alinja un kaa man viss kluust vienaldziigs,kaa visos pasaakumos un tusinjos visi visapkaart apdzeras ..es saprotu,ka ja neesi dzeeris tad tie kas- reibumaa liekas kaa lopi...
jautaajums-kaapeec tu vari bet es ne....
Nu, vot veel kaadam dziivi veel sabojaasi! Apstaajieties!
Hmmm, re kaa
Tad, kad dzeeri Tu, biji apmierinaata, bet tagad, kad Tavs miiljotais arii- Tu dusmojies un saki, ka nevar buut nekaa kopiiga ar taadu...skiet, ka nesaproti, ka vinjam taa visu laiku likaas par Tevi, bet nu reiz tas vinjam piegriezies...var saprast....
siikaa, turpiniet ar savu mîïoto tâdâ garâ. drîz viòð pârstâs gausgties un vienîgais ko viòð teiks bûs "nedirs, labâk ielej". man agrâk bija lîdzîgi kaimiòi. viss beidzâs kâdu rîtu, kad bâbu iznesa ar kâjâm pa priekðu, bet vîru aizvizinâja uz cietumu. izrâdâs, ðî nebija atstâjusi grâdîgo vîriòam. secinâjumus izdari pati.
siikaa
to novçrotâjs
17.09.2004 13:50
Velna milti!!!
tu izteici manas domas!
vakar jau ar pirmo reizi taa bij-iedod kaut ko iepljaut ,vecaa!nevari?zheel?neatceries,kaa es tev nakts viduu vienmeer peec alinja skreeju?...
man tagad ir reaali bail,kauns,jo es negribu savu dziivi saistiit ar kaut kaadu dzeeraaju(bet pati tak alkaans nozheelojams),es tak vienmeer visiem ar lepnumu staastiiju ka mans draugs nenjem mutee ne laasiiti...
vot laikam esmu dabuujusi to pashu ljaunaako un tagad buus ko padomaat :(((
Jaa, nu beidzot saaksi domaat!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 13?
Ziņa: