suņa kodums

Aizsāka kkkometa 

suņa kodums
26.12.2010 19:53
Šā gada 17.09 mani sakoda suns. Brūce bija apakšstilbā 6*6 cm. Tikai šobrīd viss ir puslīdz apdzijis. Āda vēl nav uz apmēram 1 cm2 laukuma. Vienvārdsakot- domāju, ka murgs beidzies. Pa vidam (oktobrī) slimnīcā mani vēl inficēja ar multirezistentu pseidomonu- dzēru Ciprofloksacīnu 14 dienas. Jautājums. Apmēram 3cm attālumā no rētas zemādā ir sāpīga vieta- nav tūska un nav apsārtis. Izskatās pēc ,,veca,, ziluma. Sāpēt sāka apmēram pirms 3 dienām. No sākuma tikai kustoties- tagad arī jūtīgs kad kāja miera stāvoklī. Kā jūs domājat- vnk rētaudu sāpes, vai iespējams tas mošķis pseidomona aerigonosa nav izsvēpēts un atkal sākas infekcija? Pie ārsta baigi negribās iet, kamēr vēl ir vaļēja brūce, jo ir risks kaut kādu s..u dabūt klāt... :(. Vakar sāku smērēt Lioton un šodien izdzēru vienu Nimesilu. Temperatūras pagaidām nav un cerams, ka arī nebūs :).
Re: suņa kodums
26.12.2010 21:05
nez man arī izrakstija ārsts nimesilu bet citai vainai, nevienu tableti nedzēru jo palasiju ka baigi kaitē organismam un citur pat aizliegts.
!
Re: suņa kodums
26.12.2010 21:53
Trakumsērga sākas!
pingvins
Re: suņa kodums
26.12.2010 22:51
Varbūt hematoma? Labāk jau vnk atrādies ārstam, nav jau teikts, ka uzreiz liks slimnīcā.
Re: suņa kodums
27.12.2010 01:05
Jā, jā trakumsērga :P. Visas potes esmu saņēmusi savlaicīgi. Bē.
Re: suņa kodums
27.12.2010 01:07
Neticās, ka hematoma tur perinās jau no septembra, bet uzsitusi svaigu it kā nekur neesmu.
sakne(īstā)
Re: suņa kodums
27.12.2010 10:51
Pie ārsta aizej gan, vēl jo vairāk tāpēc, ka priekšā svētki! Nebūs nekāda prieka, ja Vecgada vakarā dabūsi saukt, piem. ātros:(
kkkometa@inbox.lv
Re: suņa kodums
27.12.2010 14:18
Visticamāk, ka jādodās vien būs pie ķirurga :(. Vakar naktī bija drebuļi un temp.37.... mjā... A tā negribās braukt uz Rīgu- jo mans ārstējošais ārsts pieņem tikai Rīgā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: