Vēdera sāpes.

Aizsāka saapes 

Vēdera sāpes.
30.01.2011 15:43
Man ir vēdera sāpes. Vēdera sāpes ir apkārt nabai.
Ir tā kad vēders man sāp, es izdzeru veselu kruzi ūdens, un tad pec 5 min sāpes norimst. Dzerot ūdeni, es pilnīgi jūtu kad man sāpēs tākāa ūdens remdēe jeb apslāpē(kaa saka)
Ceru tas nav kas ķirurģisks ;(
Oto
Re: Vēdera sāpes.
30.01.2011 17:12
Varbūt atviļņa slimība? Kaklā nav kodīga/kairinoša sajūta, klepus no rītiem? Ja tā tad karote dzeramās sodas efektīvāk novērsīs kairinājumu par ūdeni, garšai var piešaut citronskābi un cukuru. Tev pie ģimenes ārsta.
Re: Vēdera sāpes.
30.01.2011 20:07
soda + citronskābe tas pats ūdens vien sanāks...
Re: Vēdera sāpes.
01.02.2011 14:31
...nez man arī vēders ik pa laikam pasāp vairākus mēnešus, visus izmeklējumus veicu viss kārtībā - sviests kautkāds!
Bu.
Re: Vēdera sāpes.
04.02.2011 13:30
jāiet uz kobru :D tad viss būs skaidrs
Re: Vēdera sāpes.
08.02.2011 21:02
Bu - lasi uzmanīgāk, es rakstiju VISUS izmeklējumus veicu!
Bu.
Re: Vēdera sāpes.
08.02.2011 22:03
nu nenokā sāpēt nevar, pie gastroenterologa biji?
Oto
Re: Vēdera sāpes.
08.02.2011 22:26
>soda + citronskābe tas pats ūdens vien sanāks...

Nav jau jājauc 1:1 dāāā... citronskābi nedaudz, lai viss neizreaģē
Re: Vēdera sāpes.
09.02.2011 14:44
Man pirms pāris nedēļām sāka sāpēt labais sāns, pēc tam neires sāpēja un tagad ļoti bieži sāp labajā pusē gar ribu un nedaudz zem. biju uz USG tur viss esot labi. Nesaprotu kas tur var sēpēt, laikam atkal būs jābrauc uz kobru.
Re: Vēdera sāpes.
09.02.2011 19:31
Bu! Un kā Tev liekas kas mani uz tiem izmeklējumiem nosūtija? Zobārsts? ;)
Bu.
Re: Vēdera sāpes.
09.02.2011 19:38
tiešām zini ka sāpēja nieres?
gar labā sāna ribu var sāpēt 12 pirkstu zarna. ar to jau ir bijušas problēmas?
Bu.
Re: Vēdera sāpes.
09.02.2011 19:42
>wille
nu man jau nezināt to, kas sūtīja :D
un tiešām tev neko nepateica, no kā var sāpēt? varbūt jāmaina ārsts :D pati biju pie 2viem gastroenterelogiem, pilnīgas glupības runāja, kamēr pati neuzprasījos uz kobru pie ģimenes ārsta :D
Re: Vēdera sāpes.
09.02.2011 21:24
Pilnīgi pārliecināts neesmu ka sāpēja nieres bet sāpēja tajā vieta kur nieres, cits nekas tur it kā nevarēja sāpēt. Nav bijušas problēmas agrāk, pirms pusgada vel taisiju kobru un viss bij labi, vienīgais skābes kuņģī pa daudz, reizēm padedzināja kuņģi. Bet tagad kkas sāp gar labo apakšējo ribu varbūt nedaudz zem.
!
Re: Vēdera sāpes.
09.02.2011 22:09
Pie ku uz klizmu!
Bu.
Re: Vēdera sāpes.
09.02.2011 23:18
>artup89
tev ārsts kādas zāles nebija izrakstījis kuņģa sulas samazināšanai? pa pusgadu daudz kas var mainīties un iespējams tā kuņģa skābe ir sakairinājusi jau arī 12pirkstu zarnu, tāpēc tur sāp pie ribām. derētu steigā aiziet vēlreiz pārbaudīt un laicīgi ārstēt!
Re: Vēdera sāpes.
10.02.2011 11:31
Bija un es viņas dzēru. Tad pēc laika palika labāk un pārstāju dzert. Un pēdējā laikā atkal vairāk dedzināja un es atkal padzēru viņas un tieši tad arī man saka sāpēt kad dzēru atkal zāles. Un vēdars man arī burkšķ labajā pusē gar ribu apakšjo, liekas ka tur kkas vārās dažreiz. Ir nedaudz slikta dūša pēc ēšanas parādijusies. Ja ar orgāniem USG viss kārtībā tad sanāk ka vainīgas zarnas?
Bu.
Re: Vēdera sāpes.
10.02.2011 13:59
tad ja usg saka ka viss kārtībā, tad jau ir viss kārtībā un pie vainas būs sākot ar kuņģi un 12 pirkstu zarnu. tākā būs jāiet pie ārsta un uz kobru. vismaz cik es saprotu tad tev jau kaut kas ar 12 pirkstu zarnu, pašai ir sāpējis tur jo bija iekaisusi no kuņģa sulas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 9?
Ziņa: