Kuņģa pilieni gastrīts!

Aizsāka enfuego 

Kuņģa pilieni gastrīts!
11.04.2011 22:53
Ja ir gastrīts kuņģa pilieni noņēm kuņģa sāpes, vai var parasto ibumetīnu iedzert?



Edited 1 time(s). Last edit at 11.04.2011 22:53 by enfuego.
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
11.04.2011 23:00
ibumetīns var kairināt kuņģi.
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
11.04.2011 23:21
nez iedzēru kuņģa pilienus pārgāja! Paldies tāpat!
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
12.04.2011 07:14
pie gastrīta nepalīdz nekādi k-ģa pilieni, vēl mazāk ib-īns.......
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
12.04.2011 11:36
Pie gastrīta palīdz omeprazols. Vai kartupeļu sula tukšā dūšā. Vai linsēklu novārījums.
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
12.04.2011 14:45
Nu es jau to LOMAC dzeru saucamo (omeprozolu) Bet vins jau tikai regule to kunga sulu? No hroniska gastrita var izarsteties? Itka var tikai jaietur ta saucama dieta, lai kungis sadziitu! Jo ik pec kautkadas trekanas vai cepta ediena peec pus stundas saakas sapes kreisaja sanaa, saape itka, naaktu no kunga puses! Un kada buutu ta saucamaa dieeta, gribaas aro kautko garsiigu ieest?
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
12.04.2011 19:02
Omeprazols regulē kuņģa sulu. Ja kuņģis ir iekaisis (gastrīts), tad tā skābe grauž un grauž to iekaisumu un labāk nepaliek. Ja skābes ir mazāk, kuņģis pamazām dzīst. Man pēc vairākiem gadiem šis ir pirmais pavasaris, kad nav saasinājuma. Pieņemu, ka viss ir daudz maz sadzijis. Pie tam ēst arī varu visu ko, taču tomēr vairāk cenšos ēst to, kas manam kuņģim patīk. Treknu un ceptu jau esmu atradinājusies ēst.
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
12.04.2011 19:52
Gastrīts ir jāārstē pie gastroenterologa. Visbiežākais iemesls ir noteikta baktērija, kas izsauc iekaisumu. Pēc ārstēšanās kursa iekaisums pāriet.
Lai veicas.
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
12.04.2011 21:17
Ja runa ir par helikobaktēriju- tās iznīdēšana īslaicīgi rada labāku sajūtu. Taču ne uz ilgu laiku. Tās antibiotikas iznīdē arī to, kas gremošanai nepieciešams, un tad var turpināt mocīties atkal.
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
12.04.2011 21:31
Es biju uz endoskopiju, man helikobaktērija neuzrādījās, tikai apsārtusi kuņģa gļotādā, (hronisks gastrīts) Tagad iegāju aptiekā un ieteica dzert Fiesten, itkā viens vecis bija dzēris LOMAC nekādas jēgas, nopircis fiesten un visas problēmas ar kuņģi pārgājušas! Nezinu padzeršu fiesten, tad jau redzēšu kādas brīnumzāles!



Edited 1 time(s). Last edit at 12.04.2011 21:32 by enfuego.
nju man ir tikai16 gadi un man jau ir hroniskais gastrīts tagat pieturos pie normalas ēšanas bet tas ir ļoti gruti. man sāpes ir šausmigi lielas un man palīdz tikai analgīns kopā ar miegazālēm iedurt rokas vēna. sāpes ir ļoti garas man sāpeja vairāk ka 2h un tikai tad izsauca ātros njo valmieras tur jau vienreiz guleju ar žults akmeņiem kas man vel jo projam ir un gastritu. nju vini atbrauca iešpricēja man tikai NOSPU un vis man nepalīdzeja. tad bijam netalu njo igaunijas un aizbraucam uz igauniju tur mani pielika pie sistemas es aizmigu un kad pamodos man bija labi. bet es gribu uzinat kada diēta jaietur lai atrak tas kuņģis sadzitu??
Re: Kuņģa pilieni gastrīts!
02.07.2011 22:51
gungunga

Ļoti patīkami satikt forumā cilvēku no sava latvijas nostūra :) Kādu Tu dietu lieto? Kas Tev to ieteca? Kādas zāles lieto? Vispār kaut kas Tavā dzīvē, uzturā vai veselībā ir bijis ļoti nepareizs ja Tev 16 gados ir žultsakmeņi... Gastrīts ir ļoti viltīga lieta un bieži ir tā, ka cilvēkiem vislabāk ir tad kad viņi lieti kādu savdabīgu uzturu. Mēģinot lietot kaut ko vispāratzīti veselīgu var būt arī sliktāk. Vai uz helikobaktēriju pārbaudijies? Fibrogastroskopiju taisiji?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 02.07.2011 22:52 by ku!.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 9?
Ziņa: