Zemesrieksti 24h dienā

Aizsāka Atkal Es 

Atkal Es
Zemesrieksti 24h dienā
07.05.2011 23:01
Sveiki, aktal vēršos pie jums, atkal nevaru neko jēdzīgu atrast internetā, lieta tāda, esmu uzsēdies uz zemesriekstiem, bet tikai uz tiem kuri ir čaulā, nedēļā apēdu aptuveni 1 kg , viņi ir itkā grauzdēti, nu nezinu, ar visu čaumalu, nolobu un iekšā rieksts ir ciets, kraukšķīgs, un nevaru atrauties no viņiem, tagad arī ēdu, pa divām dienām būšu apēdis aptuveni 700 g , čaumalas neēdu, tikai pupas :))
Lūdzu nopietnus argumentus, nevis pārspīlētu bullshitu , paldies, ceru ka nav iespējams pārdozēt ar zemesriekstiem, visvairāk uztrauc tas ka ,es ēdu naktī arī, līdz pat vieniem, vai diviem, jo parasti eju gulēt ap trijiem naktī.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
07.05.2011 23:23
trūkst kādi vitamīni organismā..?
Re: Zemesrieksti 24h dienā
08.05.2011 11:33
Manuprāt jautājums ir bulšits, cilvēks pats sev čakarē organimsmu un jautā vai tas slikti var beigties.Tas pasākums var beigties ar sačakarētu kuņģi tas arī viss, kad sāpēs kuņģis gan pa dienām gan pa naktīm kad būs grūti aizmigt pusgada garumā tas liks atcerēties cik prātīgi bij ēst tos riekstus.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
08.05.2011 17:29
Ja Tu tos riekstus labi sakošļā, dienā tātad 350 g- nav tik traki. Ja rij pussakostus, tad gan var sakairināt kuņģi. Bet nu saka jau, ja cilvēkam nervi kārtībā, tad var kaut akmeņus ēst- kuņģis sagremos:)
Re: Zemesrieksti 24h dienā
10.05.2011 14:17
Uz nakti ēst ir stulbi!
Zemesriekstu čaumalas parasti ir inficētas ar sēnīti, kas ļoti bieži izsauc aknu vēzi.
Vienveidīga barība ir nepieļaujama.
Jautājums ir nekorekts.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
10.05.2011 14:26
Zemesriekstos mēz būt mikotoksīni-tā ir tā sēnīte. Taču to daudzums ir normēts un tiek kontrolēts...ja nu vienīgi kaut kas izslīd no kontroles.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
12.05.2011 09:35
Vispār tie rieksti ir ļooooti labi veselībai. Galvai, smadzenēm asinsritei...
Atkal Es
Re: Zemesrieksti 24h dienā
12.05.2011 11:14
Tad atkal jautājums, kā var pārbaudīt vai nav veci tie rieksti, es lasot tagad pārstāju pavisam ēst tos riekstus, laikam tiešām neko nedrīkst īstenībā ēst, viss ir slikts, ēdu neveselīgu pārtiku, makaroni laikam arī ir neveselīgi, ak dievs, laikam būs jāsāk ēst smiltis un sauli :((((( , psc. cilvēki jūdzās nost, drīz nevarēs ēst jogurtu jo tur atradīs kautkādas nelabās vielas, un tad nāks atkal kautkāds jauns sūds, kautkāds pogurts, lai tik naudiņa nāktu onkuļiem... un tantēm ....
Re: Zemesrieksti 24h dienā
12.05.2011 14:23
makaroni arī bezjēdzīga ... tāteikt pārtika :D labāk griķus, rīsus un citus putraimus ēst, dārzeņi, augļi u.c. ir ko ēst tak :D
Re: Zemesrieksti 24h dienā
12.05.2011 18:57
makaronus sagribējās..ar rīvētu sieru un pompidūru mērci...heh...a man te griķi ar salātiem:(
Atkal Es
Re: Zemesrieksti 24h dienā
13.05.2011 15:31
Tad, jautājums, kā var zināt vai tie rieksti ir ar sēnīti vai nav, kādas pārbaudes jāveic, vizuāli izskatās normāli, daži dzeltenbrūni daži gaišāki daži tumšāki tie rieksti, es runāju par tiem zemesriekstiem kuri ir lielajā čaumalā tur ir divas pupas iekšā ko parasti ēd ,pupas ir dzeltenbrūnā krāsā.
Kā noteikt vecumu tiem riekstiem, vai man jāprasa pārdevējam,kurš protams iespējams ka pats nemaz nezina, pērku ja kas uz tirgus sakņu paviljonā , diezgan lēti , vēl zinu ka ir Prizmā , bet atšķirību neredzu , tikai cenā, un laikam kvalitāte ir tieši tāda pati..
Re: Zemesrieksti 24h dienā
13.05.2011 16:18
Zināt var tikai pieprasot sertifikātu. Tirgū jau nu diez vai kāds to dos, veikalā varbūt. Konkrētai riekstu partijai ir jābūt kvalitātes sertifikātam, kas apliecina, ka visi normējamie rādītāji tajos nepārsniedz pieļaujamās koncentrācijas.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
13.05.2011 19:48
Nav nekādas pārbaudeis jāveic, bet jāgrauzdē tie rieksti. Un viss, jāstumj tik māgā iekšā.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
13.05.2011 21:55
Tā ir gan, valsts veltīgi naudu tērē pārbaudēm (mūsu nodokļu naudiņu)- tāpat vis tiks pārdots un apēsts, vai nu uzgrauzdēts vai tāpat. Un tāpat visi beigās atstiepsim kājas, vai nu mazliet ātrāk vai vēlāk.
...tuvākais pasaules gala cipars ir 21. maijs- tā kā stumjiet iekšā riekstus kamēr vēl var ;)
Re: Zemesrieksti 24h dienā
13.05.2011 22:03
Biju domājis- pašam nav jāveic.

Slinkās pakaļas jau galīgi izlaudušās, nevajag pirkt jau grauzdētus, bet pašam termiski apstrādāt. Tad varēs sagaidīt pasaules galu vesels kā rutks. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 14.05.2011 01:11 by existential fool.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
14.05.2011 00:14
Ja Tu domā, ka tās sēnes var ar karsēšanu dabūt laukā, tad gan maldies.
Bet mani favorīti ir Indijas un lazdu rieksti, šitie nē, ļoti reti un ēdu negrauzdētus.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
14.05.2011 11:19
Pirmkārt jau pie vainas ir miega režīms, jebkuram kas regulāri iet gulēt 3 naktī, arī gribēsies ēst pusnaktī! Kas protams ir ļoti slikti figūrai un kuņģim, jo pēc tam, kad aizej gulēt, kuņģim jaturpina apstrādāt tavi riekstiņi, tas nedabūs atpūsties.. Bet pie vainas esi tu pats! Pašam jaaturas no tiem, tas ir tā pat kā atkarība no saules puķu sēklām, ēd kamēr zobi nodilst, tāpat kā ar 150 kg smagiem cilvēkiem , kas katrā ēdienreizē apēd pa tortītei, pašam sevi jakontrolē!
Bezgala interesants temats. Jautājums protams autoram liek satraukties pamatoti, bet domāju, ka nav tik slikt viss. Vienu mēnesi pēc pārejas uz vegānisku pārtiku arī katru dienu ēdu nelobītus zemesriekstus. Citu nemaz neprasījās. Pēc kādiem 4kg apmēram 2mēnešu ietvaros vairs negribējās. Es gan parasti tos ēdu rīta pusē līdz pusdienlaikam. Ja prasās tos zemesriekstu, tad jāpaskatās kopumā uz savu ēdienkarti.

P.S. Latvijā neesmu manījis čaumalā neapceptus zemesriekstus. Ja kāds ir 100% redzējis, tad sakiet kur? Latvijā nav ēsti garšīgi zemesrieksti, kuri jau ir nolobīti, ja neskaita tos apceptos ar sāli.
Re: Zemesrieksti 24h dienā
28.05.2011 10:39
Mans ieteikums - klāt liec tomātus, salātus, gurkus.

Vismaz nesāli, ja nevari no citām garšvielām izvairīties.

Pamēģini termiski neapstrādātus riekstus, tos noteikti gribēsies mazāk.

Ja visu labi sakošļā - kas gan ļauns var notikt. Ar laiku apniks šāda diēta.

Par sēnēm gan neko nevaru pateikt.
Atkal Es
Re: Zemesrieksti 24h dienā
30.05.2011 11:48
Es laikam slikti rakstu ja neviens nevar saprast , zemesrieksti nu labi es atradu google foto kā izskatās tie kurus es lietoju , lūk, tieši tā arī izskatās...


http://www.google.lv/imgres?imgurl=http://www.pareizs-uzturs.com/upload_pic/big2/zemes-rieksti.jpg&imgrefurl=http://www.pareizs-uzturs.com/public/zemesrieksti.php&usg=__k_Ix0zKil56lzLFW5aitskp4Z5o=&h=378&w=545&sz=117&hl=lv&start=1&sig2=7MOB4tLQ8rA3pzklQ5yl8A&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=TlNdx_i8L1XFfM:&tbnh=92&tbnw=133&prev=/search%3Fq%3Dzemesrieksti%26um%3D1%26hl%3Dlv%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D831%26tbm%3Disch&ei=kFfjTbfNEo_Fswag89zqBQ&biw=1280&bih=831

Laikam šie ir tie neapstrādātie, es lietoju šos, jo semuškas jau ir noriebušās, bet šiem čaumalas arī ir, un var paknibināties, cik sapratu tas pelējums ir rūgts , un laikam tad nedrīkst ēst , un arī laikam nepārāk labi garšo rūgti rieksti...
Šie ir zemesrieksit, bet kā likums Lavijā var dabūt tikai jau apceptus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: