jocīga galva

Aizsāka gudrīte 

humm
Re: jocīga galva
22.09.2011 02:05
pamēģini paskraidī katru dienut min 15 - 20, efektu varētu just jau 1x pēc dušas.
gudrīte
Re: jocīga galva
23.09.2011 11:38
humm
Jāīstenībā es ļoti maz kustos un arī maz esmu svaigā gaisā, tikai tik cik pēc bērna uz skolu pakaļ aizeju mazāk pat par 1 km. Saki, trenažieris der? Man viņš mājās kā pakaramais kalpo. Varbūt zini kāpēc man tā ir? Es jau te par vēzi sadomājos. Daru arī visu ko ivars sarakstīja, bet tagad es vispār nevaru saprast dulla man galva vai nē.'Man tāda sajūta ir kad ilgi skatos tālumā, redze - 0.7 un kad no āras telpās esmu. Pārējās situācijās galva super.
Re: jocīga galva
24.09.2011 08:04
a tu gudriit nedomaa par galvu,labi?kaa domaasi,taa var arii palikt dulla.vnk nepieveers uzmaniibu.un aaraa izej pastaigaat vairaak.labaak nav tagad?
gudrīte
Re: jocīga galva
24.09.2011 15:56
nezinu vienu dienu viss super citu atkal dulla.
Re: jocīga galva
24.09.2011 19:22
nu ja dazhreiz ir super,tad tachu nevar buut nekas traks,ne?
gudrīte
Re: jocīga galva
26.09.2011 09:31
Es ';loti ceru. Dinā vēl ir kā ir, bet vakaros viss labi. Kā domā ja būtu vēzis tad galva arī sāpētu un labāk nepaliktu parbrīžiem, pareizi?
Re: jocīga galva
26.09.2011 15:21
Ar šito "jocīgo galvu" cīnos jau gandrīz 3 mēnešus. Bija arī nosākuma tāds drusk dullums un tā tālāk, nogurums un tāds tākā diskomforts, bet tākā maz gulēju tad visu noliku uz miega trūkumu, bet tad vienā dienā bija tik liels "dullums" tākā reibonis un sanāca saukt ātros. Tie neko teica ,ka karstuma dūriens, nu labi pagulēju mājās nekas negāja uz labu un ta ielika slimnīcā. Izmeklēja man galvu ar DT,tad vēl kakla asinsvadus(nepateikšu kas pa aparātu), protams asins aina, protams ka neko neatrada, tikai pateica ka esot galvas asinsvados kkāds spiediens vai kas tur ātrums mazliet paātrināts un izrakstīja ar VD un sarakstīja zāles. Nekas nepalika labāk un gaju pie cita neiraloga tad izrakstīja man AD ( kurus nelietoju). Izrakstīja man masāžas nu uz tām aizgāju ne labāk, ne sliktāk. Pateica tik ,ka savilkti muskuļi ļoti no datora. Tad vēl bija MR galvai, tur arī neko neatrada, atkal itkā viss uz to VD. Nu un ta bija man rentgens kakla daļai un tur izrakstā bija man Iztaisnota lordoze un spondilozes pazīmes un tagat man ir fizikālās terapijas un masāžas atkal, čupa zāles, taču nekas krietni labāk nav palicis, tad jau redzēs kā pēc tām fizikālajām būs. Vēl joprojām nesaprotu vai man ir "dulla" galva(sajūta) vai arī reibonis, katrā ziņā nepatīkama sajūta. Par tiem vakariem kā tu raksti arī intresanti, man arī uz vakariem "atlaiž" tās visas riebīgās sajūtas. Arī par to uz mirkli labāk, arī ir bijis, ka itkā paliek labāk,labāk nopriecājies ka beidzot viss būs OK, un ta atkal še tev. Asinsspiediens man gan tieši otrādāk, nedaudz paaugstināts. Tākā nēsi vienīgais/(-ā) ar šim dīvainajām sajūtām. Un tā lēkāšana kad paliek labi un tad atkal slikti ir pats šausmīgākais, katru reizi sanāk vilties.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.09.2011 17:01 by skud..
Re: jocīga galva
26.09.2011 19:09
gudriite,tu pareizi spried.nu,patiesiibaa veel nevar zinaat,vai tev un skud ir viss labi ar vestibularo aparaatu,vidusausi utt.,jaa veel jautaajums-kad ir taa jociigaa galva,kakla muskuli(spranda)nav savilkti,vai ir?un drusku zemaak,plecos?kkadas velkoshas sajuutas kaklaa nav?nu ap ausiim,taa apmeeram...bet par veezi,taa tev ie taada uzmaaciiga doma.....nedomaaju,ka to var nejust vienu dienu,tad atkal just...man pasham bij kustiibu trauceejumi,nevis 3 meeneshus,bet 3 gadus....bet atbildi patreiz uz tiem jautaajumiem,skud arii tu raksti,ja gribi.
Re: jocīga galva
26.09.2011 20:34
Pie lora par ausīm biju jau, nekādi menjēra sindromi (nezinu vai pareizs nosaukums) tur nav.. Nu man tie muskuļi ir man šķiet viss laik savilkti, tagat eju katru dienu uz fizikālo terapiju un masāžu un nēsāju mīksto kakla apkaklīti( vismaz ar apkaklīti nav tā sajūta, ka kakls turās uz "punķiem") tad redzēs kā būs kad atbrīvos drusku tos muskuļus. Atliek vien piebilst pirms nolikos as kaiti sēdēju pie datora vidēji 10stundas dienā uz parasta neērta krēsla. Vēlējos pajautāt vai varētu būt tā ka no šīm muskuļu problēmam kaklā vai no iztaisnotas lordozes var būt sirdsklauves un kādi redzes traucējumi, jo jūtu ,ka redze ir daudz sliktāka kā pirms. Un tās velkošās sajūtas arī ir nosākuma bija kaklā tikai pēc tam arī deniņos, pēc tad arī tāda sajūta, ka degunu lauž. Tagat pēdējā nedēļā parādījās sprandā (C1-C2) apmēram tur, tās sajūtas un pilnīgi var just ,ka no sprandas viņas "aizceļo" līdz degunam,vai kaklam,vai deniņiem.



Edited 3 time(s). Last edit at 26.09.2011 20:45 by skud..
gudrīte
Re: jocīga galva
26.09.2011 21:44
Es godīgi sakot nevaru saprats vai ir tur kas savilkts vai nav. Ir dažreiz tā ka kaut ko ceļot, piem, karinot drēbes skapī tad uz mirkli kā ar adatām pārskrien pāri plecu zonai, nu tur kur parasti osteohondrozi masē. It kā tāds ass vilnis un viss. Es neaproti ko nozīmē savilkti pleci. Kad masēja pateica, ka tur kur visi nervi saiet kopā un sadļās tur taukumiņšsakrājies ciets un masējo to lai ir mīkstāks. Es vēl taghad sāku no rītiem ar dvieli izberzties.
Re: jocīga galva
26.09.2011 22:41
skud,par redzes trauceejumiem nemaaku teikt,bet tev ir sirdsklauves un savilkts kakls un ne tikai?domaaju,ka ceelonis vareetu buut nervi,nevis savilkts kakls,tie vareetu buut vd simptomi. tu esi sieviete vai viirietis?par ko veel suudzies?
gudriit,tev osteohondroze ir?tu galvu vari pagriezt uz saaniem briivi vai ne visai?
var meeginaat uz savilktiaam vietaam smeereet apizartron smeeri,taa stipri silda,bet veel vareetu magniju lietot,no truukuma rosdas muskulu spazmas,ja nee,tad vareetu paliidzeet nomierinoshi liidzekli,bet ar tiem nevajadzeetu steigties.
Re: jocīga galva
26.09.2011 22:58
nu jā man ir sirdsklauves,savilkts kakls,drusku paaustināts asinsspiediens, ik pa laikam trokšņi ausīs,tās dīvainās vilkšanas sajūtas,protams reibonis(nēsmu vēl sapratis vai tas ir reibonis vai reibšanas sajūta("dullas" galvas sajūta, grūti izstāstīt)) patstāvīgi dzeru betaserc un vertigohell, vēl arī ir ļoti liels nogurums vislaik, pie straujām kustībām pat ļoti noreibst galva. Esmu vīrietis.
Re: jocīga galva
27.09.2011 07:58
a tu nedomaa,ka tev vareetu buut dzelzs deficiita aneemija?loti peec taa izskataas...neesi paarbaudiijis to?
Re: jocīga galva
27.09.2011 12:52
Hemoglubīns pārbaudīts, nav dzelzs trūkuma.
gudrīte
Re: jocīga galva
27.09.2011 15:27
A man nav nekā tāda ko apraksta skud. Man vispār citu nekādu problēmu nav. Es uz savu 5 stāvu uzskrienu tā ka nepamanu fiziski varu strādāt kā zirgs. Tikai kad pasēžu pie datora un tad izstaipos, visa spranda krakšķ un acis nogurst tā ka skatoties tālumā samiglojas un tad galva dulla. Es vēl veicu acu vingrojumus muskulatūras treniņam un pēc šiem vingrojumiem man acis ir tādas kā slinkas, ļoti negribot pārslēdzas no viena objekta uz citu un galva dulla tad. Varbūt tas ir saistīts?
Re: jocīga galva
27.09.2011 21:08
gudriit,vingrojumus,kas dod nepatiikamas izjuutas netaisi!!!sprandu vajag maseet un smeereet ar sildoshu smeeri,mazaak pie datora seedi,kameer tas nepaariet.
skud,kaa tu vitamiinus un mineraalvielas lieto?cik tev gadu?vareetu buut,ka tas ir uz nervu pamata,varbuut joda deficiits,ir kkas baudiits shajaa virzienaa?
Re: jocīga galva
27.09.2011 22:35
nu nekādus tur tos multi vitamīnus nelietoju, tikai cik no augļiem domāju ,ka būs jāatsāk zivju eļļas dzeršana. Man ir tikai 16, otrajā dienā pēc eksāmenu rezūltātiem iestajoties koledžā arī "nolikos" pēdējie divi mēneši bija diezgan smagi, neizgulēšanās, eksāmeni beigšanai un eksāmeni iestāšanās divi uz kuriem gatavojos utt, kā arī nebiju pārliecināts, ka tikšu skolā tākā jā vēl papildus uztraukums, tagat domājot saprotu, ka tiešām tas no tās pārslodzes. Bet arī kaklā ir kaut kas ar to iztaisnoto lordozi un arī rehabilatoģe teica, ka kakls man nevis kā jaunietim bet kā vecam vecim, tākā visu komplektā dabūju. Taču antidepresantus tiešām negribās dzert.., Varbūt kādam ir pieredze ar antideprasantiem manā vecumā?



Edited 2 time(s). Last edit at 27.09.2011 23:09 by skud..
Re: jocīga galva
27.09.2011 23:38
man pasham ir,bet tev manupraat nevasjag,dzer vitamiinus un mineraalvielas,vai tad tev aarsts ieteica ad?guleet vari tagad vai nee?vajag guleet sameeraa daudz tagad-nu 9h buutu taa normaali..
Re: jocīga galva
28.09.2011 00:31
Man neirologs pateica ka ir VD ,ka nēsot mirstamā kaite, ka dzīvošot es ilgi, varbūt nelaimīgs un izrakstīja cipralex. Tieši tā jāiet uz tiem vitamīniem, jo palasot par to ad kā beidz lietot pēc laika atkal parādas vis kas. Guļu daudz 10h , kad uznāk baigi sūdīgi tad sanāk kādu nedēļu sēdēt gūltā un gruzīties. Miegs arī diezgan labs, nesūdzos par miega problēmām. Sūdīgi, jo vajag fizisko,bet man dēļ tā kakla pagaidām var teikt viss aizliegts kamēr tās procedūras, domāju uz peldēšanu labs gan nerviem, gan apkakles daļas muskuļiem. Primārais jau būtu tikt no tām reibšanas un pretīgajām sajūtām vaļā, lai kautko var darīt lietas labā.
Re: jocīga galva
28.09.2011 08:38
vd tieshaam ir tikai un vieniigi nepatiikama kaite,bet ne biistama,veel vareetu tev ieteikt adatu terapiju,tas gan nebuus leeti un arii ne aatri,bet rezultaats ir labs,pats esmu gaajis,veel citi peec mana ieteikuma,vieniigais ko vareetu gribeet-aatraaku progresu.
nu,peldeeshana vispaar laba,tev veel vajadzeetu meiteni-iemiileeties un regulaari seksot.taair dabiiga un neatnemama dziives sastaavdala,tavas domas un nervus tas ietekmees loooti labi.cik tev augums ir un cik svars?jaa,bez vitamiiniem un nineraalvielaam veel vajag omega3,taa ir zivju ella un veelams glutamiinu-taa ir aminoskaabe,glutamiins ir loti svariigs,vispaar olbaltumvielas,bet glutamiins iipashi.kaa ar alko un cigareteem?nedriikst tev kategoriski.
taa gluzhi nav,ka peec ad nonemshanas viss atgriezhas,var atgriezties,ja nekas nebuus dariits,bet ja tu sakaartosi visas dziives jomas-domas,fizisko,seksuaalo un apguusi kaadu relakseeshanaas tehniku,pashiedvesmu,ne nevajadzeetu atgriezties.
klau,bet vai tad tu juuti stipru depresiju?ja nee,tad lieto labaak augu liidzeklus-teiksim antistress tabletes un laif kapsulas.nebuus tev arii taa sajuuta-es riju ad.tur nav nekaa traka,bet tev stresss no pasha fakta vien.vieniigi kopaa nedzer laif ar cipralex un reekinies,kas laif tomeer ir vaajaaks.
jaa,glutamiins dereetu arii kaklam,to gruuti izskaidrot,bet no glutamiina veidojas glikozamiins,no taa-skriemelu masa,kas paliidz visaam lociitavaam
Re: jocīga galva
28.09.2011 11:52
Nu augums man ir 180 un svars 85kg, neiroloģe arī teica, ka jādabon nost tie 5kg, kurus uzņēmu tad kad jau biju nolicies ar vd. Bet tā vispār brīnos, ka tik maz pieņēmos, jo sanāca atmest smēķēšanu var teikt tā tajā dienā, ka palika sūdīgi tā smēķēšanai krusts pāri.Tak pirmo mēnesi vsp tik gulēju un ēdu visādus sūdus no rīta līdz vakaram, jo neko citu nevarēju, tagat tikai sapratu, ka arī uzturs svarīgs un tagat dzīvoju DAUDZ DAUDZ veselīgāk kā iepriekš. Kā jau teicu vairāk nesmēķēju ( nevaru iepīpēt nemaz, slimnīcā otrajā dienā pamēģināju pus cigareti balto nevarēju nopīpēt, tad sapratu, ka ir baigi traki.) Vēl jā var piebilst, ka smēķēju kopš palika 14 un jā diezgan daudz ~12 cigaretes dienā. Alko arī sanāca, bet ne bieži, svētkos protams, nu uz draugu dz/d nu un dažreiz tā kādos pasākumos. Alko nēsmu ieņēmis ne grama kopš jāņiem. Kā ar smēķēšanu pēc tikšanas vaļā no kaitēm?? Kas tieši kaitē? Nikotīns?? Vienkārši jau tagat saprotu, kā man paliks labāk gribēsies uzsmēķēt, jo pirms saslimu smēķēšana bija vienīgais laiks kad varēju tikt no visiem prom un mierīgi pasēdēt viens un aizmirst par visu. Pa tām depresijām nu nezinu man šķiet, ka nevis man ir viņa ,bet IR BAILES, ka tāda var izveidoties no šī visa. Protams arī bieži gruzos, ka jānoskatās kā draugi iet un izklaidējas, taču tas jau manuprāt ir normāli, arī kad ir kāds vīrus vai tāda kaite un, ka kautkur netiec tu gruzies, tākā es domāju, ka nav tik traki. Un vēl trakākais ir tā doma, ka var nepāriet, dažreiz īpaši uz vakaru uznāk un nevar nekā tikt vaļā. Vēl tā stūlbā paranoja ir tieši un higiēnu, mazgāju rokas kādas 30x(vai vairāk) dienā 100proc, ja kautkas nokrīt kaut vai uz galda( pirms nolikos vsp bija vienalga ja kkas nokrita kaut uz gridas piecēlu, nopūtu un apēdu laimīgs) to metu ārā , lai tik nedabūtu kādu vīrusu, jo bail ka pie šīm kaitēm pievienotos kāds vēdera vai kāds vīrus ka vispār būs piz***. Tagat dzeru nervostrong, pašam liekās, ka labs, dabisks, nomierinoš, ir OK. Nu AD tiešām netaisos lietot, tas manuprāt jau tāds galējs variants, vai arī, ja jāuztur ģimene un tev jāiet uz darbu, lai var pastrādāt lieto AD. Pirmdien ņemšu akadēmisko diemžēl, jo pats saprotu, ja arī simptomi izzustu tad lai psiholoģiski varētu atgriezties "reālajā dzīvē" un normāli mācīties paietu ILGS laiks. Tagat dzeru uztura bagātinātāju kuru izrakstīja neiroloģe kura sastāvā ir DAUDZ cinka, tas ķip vajadzīgs lai vieglāk pārietu tam pārejas vecumam. Ar locītavām jau problēmas no ~11 gadu vecuma bija reimatisms, iespējams tiešām man tās locītavas ļoti vājas. Tagat vismaz vieglāk sajūta, ka viss iet uz priekšu, visas procedūras utt, un ja arī jūtos sūdīgi tad jāpiespiežās un eju, nevis kā pirmajos divos mēnešos pus neziņā gulēju. Neiroloģe ir sertificēta akupunktūrā, kad beigsies masāžas un procedūras visticamāk iešu uz akupunktūru ;)
Re: jocīga galva
28.09.2011 12:20
skud.
Manuprāt, Tu tikai to vien dari, kā dakterējies un baidies no visa. Arī nav labākais variants. Ja neesi pārliecināts, ka vari tomēr mācīties, tad varbūt ir iespēja atrast kādu darbiņu un tomēr izklaidēties arī, lai dzīvē būtu arī "normālas" komponentes.
Re: jocīga galva
28.09.2011 12:35
Taisnība. Esmu pārliecināts, ka nevaru. Gāju pirmās divas nedēļās uz skolu vairāk pa 4 mācību stundām nevarēju nosēdēt. Arī atrasties starp klasesbiedriem diez ko nepatika, vienmēr braucu mājās un gruzījos ,ka nevaru dzīvot kā viņi. Vēl pietam nomainīju skolu šogad, nevienu nepazinu, tas visu padarīja vēl grūtāku. Biju arī uz kontroldarbu, neko uzrakstīt protams dižu nevarēju, domājot diezgan čābīgi jutos. Labāk ņemu akadēmisko nevis dēļ nesekmīgajām un katru dienu kavējot kādas stundas mani izslēdz un nākošgad atkal būtu jāstājas pa jaunu. Nav jau tā ,ka necenšos tikt vaļā no tā visa, esmu pat ļoti piespiedis sevi arī tajās situācijās, ka paliek slikti. Piemēram biju uz drift šovu, pirms kādām 2ned. Kurā man palika tik sūdīgi, kā nekad, taču es saņēmos un noskatījos, un ar mierīgu sirdi aizbraucu mājās.
Re: jocīga galva
28.09.2011 21:08
nu,cinks vajadziigs viirieshiem un arii mazina depresiju,tas noteikti neskaadees.nu bet kas tieshi tev ir tik slikti?tu teici-palika loti slikti...nu,vispaar taas var buut arii tieshi paarejas vecuma probleemas,kad daudziem ir depresija,tu jodu lieto?un veel-tev tieshaam nevajadzeetu beegt no dziives,no cilveekiem,meiteneem.tas nekas,ka ir vd,vispaar par vd vajag mazaak domaat.varbuut labaak buutu rakstiit uz e pastu,bet sakaraa ar to cinku -saki,vai vareetu buut,ka tev dzimumbriedums ir aizkaveejies?tu masturbee,vai nav interese?ja kautreejies rakstiit te,tad raksti uz jekabs19@inbox.lv taa gan nebuutu nedz liela,nedz neatgriezeniska probleema.nu es gan nedomaaju,ka tev taas probleemas ir lielas,domaaju ka buus labi ar tevi,cik sapratu-miegs tev labs un iipashu depresiju tu nejuuti,taa ir?tevi uztrauc nespeeks,bailes un tu esi taads siikumains,pedantisks,ja?nu nav nekas traks...neuztraucies
Re: jocīga galva
04.04.2016 10:03
Skud.
Nesatraucies nemaz! Neesmu dakteris, bet kad Tu raksti par savu dullo galvu, liekajiem 5kg, faktu, ka vakarā viss vieglāk, savilkto kaklu un skraidīšanu pie visiem ārstiem pēc kārtas, atceros sevi pirms pus gada. Man beigās radās vēl klāt milzīga trauksme, kas man ātri lika doties pie psihiatra/psihologa. Viņa man uz reizi pēc sejas vien nolasīja kā es jūtos utt... Izrakstīja antidepresantus un teica, ka esot mani noķērusi tieši pirms depresijas (trauksme ir depresijas priekšvēstnese). Jau kādu pusgadu dzeru zāles un paliek arvien labāk. Sākumā arī dzēru Betaserc, adaptol, fluanxol, asinsspiedienu pazeminošas zāles un vēl klāt antidepresantu...bet šobrīd neviena no tām vairs nav vajadzīga, kopā ar dakteriem ņemam viņas nost un palicis vien antidepresants, kuru jau sākam tulīt mazināt.
Vienvārdsakot, ja esi bijis pie visiem dakteriem, aizskrien vēl pie laba psihiatra...jo visi Tavi simptomi ir perfekti vispārējas trauksmes vai par depresijas simptomi. :) Lai izdodās!:):)
Re: jocīga galva
05.04.2016 11:07
Nemodināsim "miroņus". Apskatīsim vienmēr sarunas datumus.
Cieņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: