Parmeriga siekalu izdalishanas

Aizsāka Sals123 

Jau ilgaku laiku (vairak ka 6 meneshus) mani apgrutina pastirpinata siekalu izdalishanas, kas dazos brizos ir ljoti izteikta, citreiz mazak.

Kadam ir bijushas lidzigas problemas? Kadas ideajs?

Esmu virietis, 29 gadi
Ezis99
Re: Parmeriga siekalu izdalishanas
03.02.2012 17:36
Ir tā bijis, bet pēc tam pārgāja, kad aizgāju no darba, kur bija sieviešu kolektīvs.
Re: Parmeriga siekalu izdalishanas
03.02.2012 17:50
Ezis99 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir tā bijis, bet pēc tam pārgāja, kad aizgāju
> no darba, kur bija sieviešu kolektīvs.
--------------------------------------------------------------------
Paldies! Vismaz dažreiz,šeit parādās kāda domu pērle.
sals1123, man ir vajadzīgi arī citi dati. Augums,svars. Tos es prasu visiem.Vēl, vai ēdam asus ēdienus? Vai ir iekaisuši zemžokļu un citi kakla rajona limfmezgli? Vai ir vakara subfebrila t* ? Vai esi slimojis ar cūciņu? Vai mēle ir aplikta? Vai zobos, vaigos nenēsā riņķus vai citus draņķus? Vai nav saistības ar jaunām blombēm? Kā vispār ar zobiem? Vai neesi bijis ar šõ jautājumu pie zobārsta?
Paldies par atbildem!

Te bus dati:
Augums 185, svars 82, ar asiem edieniem neaizraujos. Neko daudz no tiem limfmezgliem nesaprotu, bet liekas, ka viss ok. Ar zobiem ari ok un rinkjus un dranjkus nenesaju. No ritiem gan mute ir nedaudz aplikums un dazkart lidz ar siekaloshanos tadas ka nelielas atraugas nak.

Biju aizgajis pie gastologa un vinjs pec simptomiem noteica diagonozi - Gastroesophageal reflux disease (nezinu ka tas ir latviski). Bet es gan bik saubos, jo man nav ipasi problemu ar dedzinashanu kungii. Izrakstija zales, kas samazina kunga skabi - un ari jega nekada.

Paldies jau ieprieks!
Re: Parmeriga siekalu izdalishanas
04.02.2012 01:13
nav pastiprināta sirdsdarbība, svīšana, palielinātas zīlītes?

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Parmeriga siekalu izdalishanas
04.02.2012 14:02
Vajadzētu stomotologa un LOR ārsta konsultāciju.Jo siekalošanos var izsaukt stomatīts ,smaganu iekaisums,kakla kairinājums arī protēzes..
Trakumsērga. Epilepsijas formas. Sejas n.iekaisums.Asas kairinošas vielas.
Atraugas ar ko? Ar ēdienu? Sēra( vecu olu)? Jaskatās vai nav hronisks siekalu dziedzeru iekaisums.Vai nelietojam kāda noteikta veida pīpejamās zāles?
Lai veicas.
Re: Parmeriga siekalu izdalishanas
04.02.2012 14:06
Jāiet un jārij kobra ar pārbaudi arī heliobaktēriju un jāparbauda vai nav kādi parazīti. Bija tāda lieta ar siekalām ārstējot klepu un iedzerot rutka sulu ar medu, tādejādi klepus pazuda kā nebijis bet kuņģis tika sačakarēts un kādu pusgadu pabojāja tā siekalu izdalīšanās bet tad pārgāja tas viss ēdot mierīgus ēdienus bez asuma, alkahola, skābām sulām & augļiem utt.
Paldies par padomiem!
Re: Parmeriga siekalu izdalishanas
05.02.2012 19:08
Pēc tam neaizmirsti pastāstīt arī mums, kas bija par vainu. Palīdzēsim citiem no tā izbēgt.
Noriju kobru un palika labāk. Laikam būs jāēd čūsku gaļa
Re: Parmeriga siekalu izdalishanas
06.02.2012 18:41
Sals133 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Noriju kobru un palika labāk. Laikam būs jāēd
> čūsku gaļa
----------------------------------------------------------------------------
Labi kad cilvēkam ir humora izjūta. Paldies,izsmējos!!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: