Spondiloze

Aizsāka spranda 

spranda
Spondiloze
20.09.2004 17:29
Man jau 4 gadus ir hroniskas spranda sâpes, kas atstarojas uz rokâm. Rtg konstatçja spondilozi. Esmu bijusi pie neirologa, kas izrakstîja pretsâpju lîdzekïus un fizioprocedûras. Pati apmeklçju masâþu. Nekas nepalîdz. Naktîs nevaru gulçt, bet man tikai 29 gadi :(
Vai to var izârstçt? Kaut vai apturçt?
ineshuks
Re: Spondiloze
20.09.2004 17:31
Pareiza poza seezhot, guljot.
aarstnieciskaa vingroshana, fizikaalaa terapija, aarpus paasinaajuma- masaazha.
ljoti labi liidz peldeeshana.
spranda
Re: Spondiloze
20.09.2004 17:39
Vingroju speciâlus ârstnieciskos vingrojumus, ziemâ peldu 1 reizi nedçïâ, ir saòemta fizikâlâ terapija, tikko izgâju masâþas kursu - vienalga sâp un sâpes ir arvien stiprâkas un bieþâkas :(((
===
Re: Spondiloze
20.09.2004 18:09
vispâr tâ neko palîdz tâda arhaiska uzparikte kâ Kuzòecova iplikators.
spranda
Re: Spondiloze
20.09.2004 18:12
Kas ir Kuzòecova iplikators? Varbût aplikators? Prasît aptiekâ?
===
Re: Spondiloze
20.09.2004 18:37
Iplikators gan,tâds lupatiòð ar daudz adatiòâm un uz tâ vajag gulçt.Stacijas tunelî ir tâds kâ aptiekveikaliòð un tur tos pârdod,maksâ lîdz 2Ls.Nesaku,ka noteikti tev palîdzçs,bet man sâpes noòçma un rokas sâka mazâk tirpt.
Re: Spondiloze
20.09.2004 20:32
Sa lieta ir hroniska un diemzel tikai progreses. Lenam, bet progreses.
Domaju ka medicina jums daudz nelidzes. Tikai bus aparsteti paasinajumi un piebremzeta spondilozes progresija.
Jutu jums lidz.
Cinaties. Jums tagad japievers jusu veselibai liela uzmaniba. Var lietot visu agsmineto. Protams labi butu laiku pa laikam apmeklet sanatorijas. Paasinajumu fazes pretiekaisuma lidzekli, smeres uz diklofenaka, ketoprofena bazes. "B" gruppas vitamini. Asins apgades uzlabotaji.

Bet galvenais ir rezims, miers, smagumu ierobezojumi, merena fiziska aktivitate, maazas. Uzmanigi ar sedoso darbu. Alkoholu - nedrigs. Smekesanu - atlikt. Pirmais veicina iekaisigos processus, atrai sasaurina asinsvadus.

Velu jums stipru garu un skaidru pratu.

spondiloze , protams , ir ,,novecoðanâs,, problçma , taèu ir daudz padzîvojuðu cilvçku , kam nekas nesâp . Tâpçc centieties ârstçt citas slimîbas , kas it kâ nav ,,saistîtas ,, ar mugurkaulâju un uzturçt aktîvu dzîves veidu . Arî ðîs citas slimîbas ietekmç mugurkaulâju .
Kolçìi , neesiet pesimisti !
Ar cieòu ârsts osteopâts dr . A . Zemîtis .
sprandai
20.09.2004 23:00
Es varu Tev paliidzeet, jo pats sev jau esmu paliidzeejis. Raksti uz manu
e- pastu.
spranda
Re: Spondiloze
21.09.2004 11:38
Paldies par "uzmundrinâjumu", tagad zinu, ka labaak nebuus...
riba
Re: Spondiloze
22.09.2004 01:22
Vai esi bijusi pie ostiopâta? Varbût var palîdzçt, tas gan ir padârgi,
Re: Spondiloze
27.01.2009 13:51
Kas ir seronegatîva spondiloantropâtija?Man ârsts reimatologs lika iet uz CT,lai pârbaudîtos uz ðo kaiti...man gan bija vairâk sûdzîbas par sâpçm diafragmas rajonâ,mugurâ,vçderâ,sirds rajonâ no rîtiem jau 5 gadu garumâ ar saasinâjumiem.Esmu veikusi CT mugurkaulam jau 2 reizes,bet neko kâ kifozi neatrada.Pret sâpçm man palîdz tikai diclofenaks,ko arî periodiski injecçju sev.
Re: Spondiloze
07.02.2009 14:51
jāpārbauda reumatīdo faktoru asinīs
Re: Spondiloze
29.04.2009 12:47
Izlasiet grāmatu "Vienkārši Ziņģīte", tur viss ir pateikts, personīgi pārbaudīts un man palīdz, nekas vairs nesāp, daru visu, kas rakstīts.
man
Re: Spondiloze
30.04.2009 16:53
Domaju, ka fiziskas aktivitates....neteiksu, ka vairs nekas/nekur nesap, bet ir viennozimigi labak. sportoju jau 3menesi, bet intensiivi-katru dienu kko daru un mazak domaju par sapem. so laiku nekas vairs nav tirpis. cinamies, jo jaunaki mes diemzel nepaliekam.
Re: Spondiloze
02.05.2009 16:34
Ārija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izlasiet grāmatu "Vienkārši Ziņģīte", tur
> viss ir pateikts, personīgi pārbaudīts un man
> palīdz, nekas vairs nesāp, daru visu, kas
> rakstīts.


hihihi, aha, un, ja tomēr nepalīdz, lasot skatieties seriālu "Vienkārši Marija" - tad palīdzēs uz sitiena! :D
Re: Spondiloze
03.05.2009 18:49
Man arī ir spondiloze.Es arī vingroju ,bet no vingrošanas vēl vairāk sāp rokas un no strādāšanas vai ilgākas staigāšanas sāp gurni,ka pat pastaigāt kārtīgi nevar,salīkst mugura.Man vēl tikai 35gadi.
Re: Spondiloze
04.05.2009 13:31
Vingrot vajag pareizi. Laba fizioterapeita uzraudzībā.
xenon
Re: Spondiloze
07.07.2009 21:24
Man arii tikai 29 gadi un jau konstateja kakla skriemelju spondilozi
tagad saaksu arsteeties, ja to taa vareetu nosaukt
masaazas, arstnieciskaa vingrosana, zales- kalcijs un glikozamiins
Re: Spondiloze
09.07.2009 15:58
Man arī ir kakla spondiloze, jau trešo nedēļu mokos ar galvas reiboņiem. Sāpju nav, bet tie reiboņi, tas ir kaut kāds ārprāts, kad liekos guļus , ceļos, tad vispār tādi reiboņi it kā krīti nemaņā. Patreiz esmu atvaļinājumā, bet ko pēc tam iesākšu nezinu, jo darbs pie datora, bet galva reibst, kā strādāšu nezinu. Zāles var teikt nepalīdz, špricēju jau otro nedēļu. Ko lai dara?????
Re: Spondiloze
09.07.2009 19:30
Vertebrologs (mugurkaula dakteris), ārstnieciskā vingrošana pie fizioterapeita un masāžas. Man arī ir spondiloze, bet fizioterapeits un vingrošana pāris mēnešu laikā savāca manu muguru kopā.
Re: Spondiloze
10.07.2009 20:08
Paldies, pierakstījos pie rehabilitoga, kurš norīkos uz ārstniecisko vingrošanu.
Re: Spondiloze
23.07.2009 00:41
Man lidzeja ĀF un masāža.
Re: Spondiloze
23.07.2009 14:30
Man ļoti palīdzēja cigun, bet ne jau kurš katrs, tikai tas profesionālais. Sk. šeit - www.medintegra.lv
Izlasiet grāmatu mugurkaula slimību ārstēšana.2008.Rēriha grāmatnīca.
Re: Spondiloze
12.08.2009 12:40
Pamēģiniet zāles Sermion 10.mg pa 1x2 .Izgāju mīksto audu stiepšanas procedūras,ļoti palīdzēja.Ar to nodarbojas fizioterapeiti.
Re: Spondiloze
19.01.2010 15:30
tas nozīmē, ka visu laiku kaut kas jādara -vigrošana, masāzas, sanatorija, manuālais terapeits, arī procedūras( kapeļnica), man visi ārsti teica, ka tas parasti nepāriet pavisam,parasti tikai visu laiku sevi jāremontē,man galvas reiboņi jau 10 gadus, tagad man 45 un visu laiku ar to cīnos, jo nevar tam mest ar roku, jo ar darbs pie datora. Uzliec vismaz piparu plāksteri uz kakla muguras daļā, lai noņem kakla muskuļu sasprindzinājumu. Vēlu veikmi!
Dacce
Re: Spondiloze
12.02.2010 10:07
Man arī ir spondiloze. Jau sen. Šoreiz nerakstīšu par ārstēšanu, bet tikai par vienu momentu - par to, ka Tu pati savu slimibu pastiprini. Tu raksti, ziemâ peldu 1 reizi ned.. Peldēt var, jā, bet tikai ne aukstā ūdenī !!!!! Kas ir spondiloze? Tas ir nervu iekaisums ! Ja nervi ir iekaisuši, tos nekadā gadījumā nevar vēl saldēt ! Aukstums ir pats sliktākais, kas var būt pie spondilozes. Mugura (vai kakls) ir jātur pastavīgā siltumā. Man pat ieteica visu laiku nēsāt kašmira jaciņu, lai nekad nebūtu auksti.
Re: Spondiloze
14.02.2010 18:20
..spondiloze nu gan nav nervu iekaisums...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: