Kā uzlabot imūnsistēmu?

Aizsāka JaanisS 

Labdien visiem,
Vai kāds var ieteikt kādu patiešām iedarbīgu metodi imūnsistēmas uzbošanai? Esmu 28 gadus jauns vīrietis. Pēdējos gados ļoti bieži slimoju. Šogad vispār 3 smagas angīnas (visām antibiotikas), tad vēl pustotru nedēļu gulēju mājās ar trokšņiem plaušās (arī antibiotikas) un vēl 2 reizes vienkārši saaukstējies biju. Tās ir sešas saslimšanas reizes gadā, kas manā skatījumā ir krietni par daudz jeburam, kur nu vēl vīrietim spēka gados. Itkā cenšos pietiekami daudz laika pavadīt svaigā laikā, kā arī diezgan dažādi un veselīgi ēst, bet nekas nepalīdz. Vai kāds var dot kādu padomu, ko darīt lietas labā?
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
13.12.2012 19:20
Dzer vitamīnus-tā kārtīgi,probiotiķus,normāli gulēt,svaigā gaisā un drusku vēlāk sāc sportot-skriet vai kko citu,vasarā peldēt daudz.Visādi sīpoli,ķiploki,jā-vēl arī zivju eļļa vai linsēklu eļļa.

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
14.12.2012 22:00
Ivars, cik tu vari ar tiem vitamīniem piesieties? Tevi palasot, šķiet, ka drīz vēzi ārstēsi ar saviem vitamīniem! Pie reizes kaut kādu drazu dzen - tos probiotiķus pat ES nav atzinusi, ka tiem ir kāds efekts (ja vien ārsts nav specifiski uzstādījis diagnozi un izrakstījis).

Bet jautājuma autoram - vajag pie daktera iet un pārbaudīt veselību, varbūt kaut kas organismā nav kārtībā, ka nomāc imūnsistēmu. Piemēram, tev varētu būt HIV, ne? Starpcitu, tas, ka esi tik daudz antibiotikas dzēris, arī par labu tavai veselībai nenāk. Bet to tev neviens forumā nevarēs pateikt, vajag pie ģimenes ārsta vērsties un pārbaudīt veselību. Turklāt tas nav dārgi.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
14.12.2012 23:07
Nesapratu,Gošiņ,ko ES nav atzinusi?Probiotiķus?Tavuprāt lai tos lietotu,vajag diagnozi un recepti?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 14.12.2012 23:07 by ivars61.
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 00:39
Ivar, nav atzinusi, ka no probiotiķiem ir jēga:
http://ec.europa.eu/nuhclaims/

Es par šito. Un es jau vairāk tā kā sašutis, ka tu cilvēkam ar potenciāli nopietnu diagnozi mēģini ieskaidrot, ka pietiks ar vitamīnu kursu (kas īpaši neatšķiras no tā, ko tu visiem citiem šajā forumā iesaki).
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 01:12
Brobiotiķi,atvaino, kopā ar vitamīniem pēc antibiotiku kursa ir īpaši ieteicami imunitātei,pilnīgi neatkarīgi no tā,ko Tu domā. Un runa nav par diagnozēm,bet par imūnsistēmas darbības uzlabošanu.Sašust gan es Tev nevaru aizliegt,iedzer kādu vitamīnu un ieelpo svaigu gaisu.

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 11:09
Tad tev šķiet laba ideja palīdzēt cilvēkam, kurš pats (!!!) sev ir uzstādījis samērā dīvainu diagnozi, ar tik aplamiem padomiem?
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 12:05
Par kādu diagnozi Tu runā?

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 12:29
Par "problēmas ar imūnsistēmu"
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 12:47
Mja? Varbūt varētu nocitēt no kurienes rāvi,ka autors pats sev noteicis diagnozi-,,problēmas ar imūnsistēmu,, ?

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 13:20
Jo kā pamats "problēmām ar imūnsistēmu" tiek minēta biežā slimošana. Ja reiz tu man tā jautā, gribu uzdot pretjautājumu - kāds tev ir pamats uzskatīt, ka "problēmas ar imūnsistēmu" ir profesionāli uzstādīta diagnoze?
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 13:39
Pilnīgi nekāds,jo tas viss ir Tavas fantāzijas,autors nav rakstījis neko no tā ko Tu te raksti,jautājums bij-kā uzlabot imūnsistēmu.
Vēlreiz-kur autors raksta,ka pats sev ir noteicis diagnozi?Un nevis jo ,tāpēc ,tāpēc ka utt,bet konkrēti,citē!

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 13:49
Tēma ir: "Kā uzlabot imūnsistēmu?", bet pamatojums sliktai (lasi: ne pietiekami labai) imūnsistēmai tālāk tiek minētas biežās problēmas ar veselību: "Pēdējos gados ļoti bieži slimoju. Šogad vispār 3 smagas angīnas (visām antibiotikas), tad vēl pustotru nedēļu gulēju mājās ar trokšņiem plaušās (arī antibiotikas) un vēl 2 reizes vienkārši saaukstējies biju. Tās ir sešas saslimšanas reizes gadā, kas manā skatījumā ir krietni par daudz jeburam, kur nu vēl vīrietim spēka gados."
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 14:31
Vēlreiz-kur rāvi,ka autors sev pats ir uzstādījis diagnozi?Ar nosaukumu -problēmas ar imūnsistēmu.Un kur rakstīts ka pats?Nav arī rakstīts ka imūnsistēma ir slikta.Es lasu tā kā ir rakstīts,nevis tā kā Tev liekas.Vari nocitēt ?

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 14:42
"Vēlreiz-kur rāvi,ka autors sev pats ir uzstādījis diagnozi?"
Nekas neliecina par pretējo. Savādāk tēmas autors kaut kur būtu pieminējis, ka imūnsistēma ir slikta/ne pietiekami laba/utt. kaut kādu analīžu rezultātā. Bet nē, kā vienīgais iemesls imūnsistēmas problēmām tiek pieminēta biežā slimošana. Tādu "sīkumu" pieminēšanu uzskatu par pašsaprotamu. Tā, ka tu vienkārši piesienies vārdiem, jo tev nav argumentu.

"Es lasu tā kā ir rakstīts,nevis tā kā Tev liekas."
Tieši tā, kur ir autors ir uzrakstījis, ka viņa imūnsistēmas problēmas ir profesionāli uzstādīta diagnoze? Kaut kādas analīzes tiek pieminētas vai kaut kā tā? Tu man visu laiku prasi viņu citēt, bet pats nocitē, kas tev liek uzskatīt "Kā uzlabot imūnsistēmu?" par pareizu diagnozi.

Un tagad tā, vai tu piekrīti, ka:
1) autoram ir iespējamas problēmas ar imūnsistēmu?
2) autoram var būt kaut kādas citas, nopietnas saslimšanas, kuru dēļ varētu būt problēmas ar imūnsistēmu, un kuras nekādi vitamīni un probiotiķi neatrisinās?
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 14:43
wellbutrins nav imunitates uzlabosanai???
probiotiku vietaa man liekas ,ka ir labaki skabeeti kaaposti,gurki-vai ari es maldos???

imunitatei ir laba ehinaceja...
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 14:59
zancha, Wellbutrin ir antidepresants.

Bet ehinacejas imunitātes stiprināšanas spējas ir izzīstas no pirksta. Nevaru atrast nevienu pētījumu, kurš uzrādītu, ka no tās ir kāda jēga, kur nu vēl imunitātes stiprināšanai.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:04
Tas ka nekas cits neliecina par pretējo,nepierāda Tavus apgalvojumus par diagnozes pašam sev uzstādīšanu.Redzi-ja kāds nav pilnīgs idiots,tas nepierāda ka viņš ir gudrs,saproti?
Jautājumus uzdod tad kad esi atbildējis uz manu,un-jautājumā neietver apgalvojumu,tā vismaz ir elementāra diskusiju norma.
Un-,,tu,, raksti ar lielo burtu,saproti?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 15.12.2012 15:04 by ivars61.
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:15
Uzskatu, ka esmu uz visiem taviem jautājumiem atbildējis.

Kas attiecas uz pareizrakstību, nevajag mani dzīvot mācīt. Bet zināšanai - pēdiņām lieto ", bet pēc punkta/komata/utt. pieņemts likt atstarpi.

Labā ziņa - vairs nepārsteidz tava apsēstība ar vitamīniem!
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:18
oj..sajaucu :D sorry par to wellbutrin.....wobenziins :)
man liekas,ka tas ir labas...

ivar..ko Tu piekasies? TU var raxtiit arii ar mazo burtu,,,,, :P vai tad skolaa maaciija ,ka jaraksta ar lielo?? tak nee?? es Tu ar lielo burtu raxtu tikai taapeec,ka taa man ir kaa ciena pret cilveeku...
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:21
Wobenzym ir kombinēts enzīmpreparāts ar pretiekaisuma, pietūkumu mazinošu, aizsargspēju
normalizējošu un asins sabiezējumus mazinošu iedarbību. Farmakoterapeitiskā grupa:
enzīmi/tripsīnu saturoši kombinēti līdzekļi, ATĶ kods M09AB52. Enzīmi (fermenti) piedalās
praktiski visu dzīvības procesu nodrošināšanā organismā, tajā skaitā regulējot imunitāti
(aizsargspējas). Daudzas slimības ir saistītas ar nepietiekamu enzīmu līmeni organismā.
Ak dieniņas kā sasmējos :)

Jāpiekrīt ir,ka biežai slimošanai pamats ir vāja imunsistēma, un to var uzlabot ar vitamīniem un veselīgu dzivesveidu, nav jēgas tēret naudu nevajadzīgam pārbaudēm.

Ivar! vārdu TU neraksta ar lielo burtu, Jūs raksta ar lielo burtu. :)
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:29
zancha, lai tādas zāles lietotu, vajag vispirms to nepietiekamo enzīmu līmeni organismā noteikt. Uz savu galvu es tādas zāles noteikti nelietotu.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:33
"Vēlreiz-kur rāvi,ka autors sev pats ir uzstādījis diagnozi?"
Nekas neliecina par pretējo. Savādāk tēmas autors kaut kur būtu pieminējis, ka imūnsistēma ir slikta/ne pietiekami laba/utt. kaut kādu analīžu rezultātā. Bet nē, kā vienīgais iemesls imūnsistēmas problēmām tiek pieminēta biežā slimošana. Tādu "sīkumu" pieminēšanu uzskatu par pašsaprotamu. Tā, ka tu vienkārši piesienies vārdiem, jo tev nav argumentu.

Tu te daudz ko uzskati,skolnieks,kad nevar arbildēt,arī saka-tā ir piesiešanās vārdiem.,uzskatu par pašsaprotamu......

A jautājums bij-kur rakstīts,ka autors sev diagnosi uzstādījis-problēmas ar imūnsistēmu.

Kad atbildēsi,tad arī varēsi uzskatīt par atbildētu,prasīju nocitēt.

jekabs19@inbox.lv
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:40
zancha
Es tā dažreiz daru,ne vienmēr,ceru,ka tu neapvainosies:))) Man jau arī slinkums lieki spaidīt taustiņus:)

Dace34
O,Dacīt,kāds prieks!Kur biji pazudusi? Kā gulēji?:)

jekabs19@inbox.lv
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:40
Goša man vispar liekas,ka taas arii ir recepsu zaales...nezinu,bet man recepte bija katra zinjaa..
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:42
Starp citu,Dacīt,patīkami,ka Tu mani pamāci:)) Nemšu vērā:)

jekabs19@inbox.lv
Goša
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:43
Es jau rakstīju, citēju vēlreiz: "Kā uzlabot imūnsistēmu?" Ja ir jāuzlabo, tātad tā ir nepietiekama, tātad autors uzskata, ka ar to ir problēmas.

Un vēlreiz, lai tu atkal neņerkstētu:
kā uzlabot imūnsistēmu = nepieciešams uzlabot imūnsistēmu = imūnsistēma nedarbojas pietiekami labi = problēmas ar imūnsistēmu

Un tas, ko tu uzskati par pašsaprotamu - apstāklis, ka imūnsistēma ir jāuzlabo UN to ir teicis ārsts - nenozīmē, ka citi to arī uzskatīs par pašsaprotamu. Man, piemēram, par pašsaprotamu liekas, ka tādu "sīkumu" būtu noteikti jāpiemin problēmas aprakstā. Pie tam ne tikai to, ka ir jāuzlabo, bet arī to - kāpēc dakteris nonāca pie tāda slēdziena.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:54
Goša,Tu vispār atšķir starpību starp sūdzībām un diagnozi?
Un pēc kādas logikas jautājums -kā uzlabot imūnsistēmu-liek Tev domāt ka autors sev diagnozi noteicis?Ja kāds prasītu-kā uzlabot smadzeņu darbību,Tu teiktu,ka viņš sev diagnozi-muļķis- uzstādījis?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 15.12.2012 15:58 by ivars61.
Re: Kā uzlabot imūnsistēmu?
15.12.2012 15:58
ES jau nav nekāda pēdējā instance; katram savs. turklāt medicīnā ļoti bieži nāk klajā ar jaunām idejām, kas apgāž vakardienas ideju.

Imunitāte ir gana sarežģīta lieta, lai te tik vienkārši ko izlemtu par citu cilvēku; reizēm aplis tiešām veidojas tikai tāpēc, ka viena slimība uzkaras otrai galā, antibiotiku ilgstoša lietošana tikai veicina jaunu antibiotiku lietošanu.

Un veselīgs dzīvesveids parasti ir pamats tomēr; varbūt tā ir neprasme tikt galā ar stresu, varbūt slikts darba un atpūtas režīms, varbūt nekārtīga ēšana utt.

ar to ir jēga sākt, un ja AB lietotas ilgstoši, vitamīni vienkārši ir obligāti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: