Pasnaviba

Aizsāka Eldarite 

,,,
Re: Pasnaviba
12.02.2006 21:36
Es nemaz ar nejokoju. Cilvçks, kurð no tiesas to grib darît, izdarîs un negaudos mçneðiem un gadiem forumâ.
A tie skolnieki- nedomâju, ka tâ bij pçkðòa doma. Tâ tikai palicçji to skaidro, jo kaut kâdu skaidrojumu jau ðiem vajag...
Manis redzçtie cirkaèi "paðnâvnieki" tajâ saulç laikam paði bûtu gauþi izbrînîti, ja pielietojot viòu metodes no tiesas bûtu beigti tapuði... Jo ne tas bij viòu mçríis.
Kârtîgs paðnâvnieks to nodara bez ðumu i piïi i ne gailis pakaï nedzied, nevis apfilozofç aspirîna vai 5 purgena tableðu kaitîgumu. Un ðajâ ziòâ vainîga justies netaisos, jo katrs pats izdara savu izvçli. Cita lieta, ka vainu gribas novelt uz citiem, sak tie ïaunie tâ un tâ un nu man tad nâcâs ðitâ... Bleíis, ne teorija...
Re: Pasnaviba
12.02.2006 21:36
ar berniem tieshaam taa vareetu buut, ka vini viens no otra noskataas, vai arii veel nespeej tik aatri piesleegt smadzenes, lai nobiitos no naaves. bet pieaugusie biezi censas paarbaudiit to robezu--nu cik taalu var aiziet, pagraiza rokas, iedzer dazas tabletes, domaa cik daudz gaisa vareetu ielaist vena utt. man ir zeel tos cilveekus, jo vini nav ne dziivi, ne mirushi:((((((((
123
Re: Pasnaviba
12.02.2006 21:54
vizma cik tev gadu?
èombe
Re: Pasnaviba
12.02.2006 22:23
eldarite.
Tu esi izcils exemplârs. Pirmais posts 25.09.2004, ðodien "esmu ne to vien mçìinâjusi.." (C) un joprojâm esi kopâ ar mums. :))))
Re: Pasnaviba
12.02.2006 22:24
èombe :)))
Re: Pasnaviba
12.02.2006 22:27
es jau visu laiku neesmu depresîva.:))) Es priecâties ar mâku;))

visi jau unikâli..
Re: Pasnaviba
12.02.2006 22:29
oi nevaru Èombe:))))))) nemaz nepiefikseju......
èombe
Re: Pasnaviba
12.02.2006 22:31
Nuja, bet kad uznâk "blue", tad ar ðaibâm ringggggdinnnnggggdiinnngggg!
Re: Pasnaviba
12.02.2006 22:45
èombe:

crazy frog, ètoïi? :)


Eldarite:

prieks, ka mâki priecâties :) dzîve ir skaista...
èombe
Re: Pasnaviba
12.02.2006 22:54
Puce.

Vot imenno! :))
Re: Pasnaviba
12.02.2006 23:01
Iespçjams, ka cilvçks, kas runâ par paðnâvîbu, grib, lai kâds ar viòu parunâ. Tâpçc jau nevajadzçtu òirgt par viòu, vai ne? Latvieðu forumos gan tâ laikam ir norma:(
èombe
Re: Pasnaviba
12.02.2006 23:05
Protams. Forums ir îstâ vieta. Neòem ïaunâ, bet kâ to tçmu pasniedz, tâda arî attieksme. :)
Re: Pasnaviba
12.02.2006 23:08
Mazliet citâdi : kâds ir cilvçks, tâda arî viòa attieksme.
,,,
Re: Pasnaviba
12.02.2006 23:13
Cilvçkam var piedâvât padomu kâdu nu kurð mâk, bet tas nav pamats nu cackâties visu mûþu kâ ar jçlu olu. Ka tik ko ne tâ nepasaka, i atkal kârties taisîsies. Tad tas nav îsts kârçjs.
èombe
Re: Pasnaviba
12.02.2006 23:13
Vai arî: kâds ir cilvçks, tâ arî pasniedz. Pajolu mums atlikulikâm. Arlabunakti! :))
Re: Pasnaviba
13.02.2006 09:40
Ieskatam no kâda starptautiska foruma

Kâda sieviete rakstîja:

Hi all,

I have not wrote for a long time because i felt back in my depression. Slowly it is going a little better now, but i have big trouble to come out of my depression.

The last few weeks i have thought many times about suicide. I know it is not the right thing to do but i can't get it out of my mind.

At this moment i am crying because i am so tired but my brains are so over active that i can't sleep. I visited my docter and know i am waiting if it is possible to get help from a psychiater. I really don't know further.

I am wishing a pare of arms around me in which i could fall in sleep safely. I think that i will take my teddybear tonight for that.

I hope that i can inform you better next time.


Viòai atbildçja:


" Just keep posting and stick around, you have lots of friends and support here "

"I would like to give you hope for the future...Hang in there dear friend. We are all in this together, no one ever need be comfortless. .Better days lie ahead."

"Maybe we love them as human beings, but not for what they choose to do.
Detachment in such circumstances is very difficult and a test for us all .
Keep asking the questions, we all learn from discussion "

"I'm glad you are talking about it with us
We discuss the rest later //
For now
Just Relax ..Just relax .......and trust that you don't need love ..You are love ..you look for that within .think
I am LOVE ..
Even if it doesn't make sense to you now
Just keep repeating I am not someone who needs to be loved by others ..Iam the source of love ..and i will continue to love others ..i will continue to give love
I AM LOV E..I AM LOVE
It is great you are lookinfg for professional help too"

Un vçl daudz lîdzîgas vai lîdzi jûtoðas. Atðíirîgas no ðejienieðiem, vai ne?
Irçna
Re: Pasnaviba
13.02.2006 09:44
Es nenosodu tos, kas izdara paðnâvîbu - tâ ir cilvçka izvçle un neviens nevar viòu piespiest dzîvot.
Taèu tie, kas atkârtoti neveiksmîgi to mçìina, pie tam vçl publiski iztirzâjot, nav nekâdi paðnâvnieki. Tie ir garîgi kropïi - visbieþâk histçriskas sievietes, kuras pat nejçdz, ka aspirîna sadzerðanâs, gaisa vçnâ laiðana un tamlîdzîgas "metodes" drîzâk liecina par viòu gauþi vâjajâm zinâðanâm un nevis par nevçlçðanos dzîvot. Da kaut pa logu izleciet no 9-stâvu mâjas kâpòutelpas, tas vismaz dos âtru rezultâtu, ja negribat domât neko rafinçtâku. Piekrîtu, ka tie, kas bakstâs ar "paðnâvîbas mçìinâjumiem", no kuriem viòus, kâ likums, izglâbj, patiesîbâ negrib mirt, bet grib pievçrst sev uzmanîbu viskroplâkajâ veidâ. Jo citâdi to nespçj nekâdîgi. Pretîgi.
Irçna
Re: Pasnaviba
13.02.2006 09:54
>mellene
Bet saredzi arî atðíirîbu, KÂ viòa pati par to raksta. Viòa "nerotaïâjas" ar ðo tçmu un nekâdâ veidâ nelûdz pamâcît, kâ labâk izdarît paðnâvîbu.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 09:57
Irçna, es domâju, ka atbildes nebûtu pârâk atðíirîgas, ja viòa rakstîtu savâdâk. Tur nebûtu nicinâjuma un izsmiekla.



Ziòojums rediìçts (13-02-2006 09:58)
Irçna
Re: Pasnaviba
13.02.2006 10:13
>mellene
Uz lûgumu palîdzçt ar izsmieklu nereaìç arî ðeit. Ðî sieviete pastâsta, kas ar viòu notiek, grieþas pçc palîdzîbas un atbalsta, ko arî saòem.
Taèu tie, kas joko ar ðo tçmu un bezmaz onlainâ grieþ vçnas (pie tam atkârtoti), padara to par farsu un viòiem vienkârði vairs netic. Protams, arî viòiem ir lielas psihiskas problçmas un arî viòiem ir nepiecieðama lîdzjûtîba un atbalsts, taèu tas ir nelietîgs veids, kâ to iegût.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 10:22
Cilvçks, kam ir psihiskas problçmas, visticamâk, nevar iedomâties, ka tas ir nelietîgs veids.
Irçna
Re: Pasnaviba
13.02.2006 10:48
>mellene
Nu tas, protams, ir jautâjums par sabiedrîbas vispârçjo inteliìenci - gan to, kas internetâ manipulç ar cilvçkiem, rotaïâjoties ar paðnâvîbas tçmu, gan to, kas zirgojas par nopietnâm cilvçku problçmâm.
Psihiskas problçmas ir daþâdas. Izglîtîbas lîmenis ir daþâds. Zinâðanas ir daþâdas. Taèu nekas neattaisno manipulâciju ar cilvçkiem un melus, un ðie cilvçki ir spçjîgi par to uzòemties atbildîbu, ja vien nav garîgi atpalikuði (kâdi viòi, protams, nav, ko apliecina viòu bieþi izsmalcinâtais rakstîðanas stils). Ðie cilvçki ir pietiekoði spçjîgi uzòemties atbildîbu tik daudz, lai apzinâti izvçlçtos - meklçt nopietnu palîdzîbu vai turpinât diedelçt þçlumu.

Es atceros, bija te viena tâda, kas izprovocçja furoru visos tâbrîþa lasîtâjos, panâca, ka viòi bez maz vai lûdz viòu attapties un nedarît muïíîbas un beigâs svinîgi paziòoja, ka ir jau tikko iedzçrusi tabletes. Tad parunâja vçl mazliet un aizdevâs gulçt (jeb nomirt, kâ pati iztçloja). Tad viòa, acîmredzot, pabaudîja vçl pâris dienu visu sarunas dalîbnieku neziòu un izbailes, un beigâs pieteicâs, paziòodama, ka nekas nav noticis. Varbût detaïâs kaut kur kïûdos, bet apmçram tâds tas stâsts bija.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 11:08
Laikam jau tomçr nav runa par sabiedrîbas vispârçjo inteliìenci. Visur cilvçki ir daþâdi. Jautâjums drîzâk ir par to, kâ tiek veidoti forumi. Ðis patiesîbâ varçtu bût nopietns forums. Mana pieredze ir tâda, ka ðâdos forumos (starptautiskos) mçdz bût zinâmi noteikumi. Kaut vai tas, ka ielikt postu iespçjams tikai reìistrçtiem lietotâjiem.
Irçna
Re: Pasnaviba
13.02.2006 11:13
>mellene
Ðai ziòâ es tev noteikti piekrîtu.
Man pat liekas, ka arî ðis forums kâdreiz bija nopietnâks un inteliìentâks. Tagad ðeit ir stipri daudz delfu cienîgu komentâru.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 12:58
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 17:12 by Runcene.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 14:28
Runcene, tas forums, no kura ir ðis teksts, gan ir ar noteiktu ievirzi. Taèu tur tiek runâts pilnîgi par visu, arî joki un spçles tai starpâ. Viss kâ dzîvç (vai tusâ). Starpîba laikam ir noteikumos. Rakstît un piekïût visâm sadaïâm var tikai reìistrçjoties. Un ir pietiekoði daudz moderatoru, kas atbild uz jautâjumiem un raugâs, lai tiktu apspriesti viedokïi, bet ne cilvçki.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 14:40
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 17:13 by Runcene.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 14:45
Reìistrçjoties jau netiek publiskots îstais vârds. Ko man daudz var izteikt "Runcene" vai tev "mellene"? :-)))
,,,
Re: Pasnaviba
13.02.2006 14:46
Man domât cilvçks drîkst teikt, ko viòð grib, ja atklâti neaicina uz karu vai ko lîdzîgu. Drîz jau reâlajâ dzîvç ar bûs katram cenzors jâpieliek, lai saka tikai citiem tîkamas domas.
Re: Pasnaviba
13.02.2006 14:58
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 17:13 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 9?
Ziņa: