Pasnaviba

Aizsāka Eldarite 

Untitled
Re: Pasnaviba
14.10.2004 09:45
Ir doma nosisties ar augstsprieguma stravu tadu kas no elektrostacijam plust kadi 200-300Kv! Cik drosa nave garanteta? Nesapes? Cik saprotu no manis maz kas pari palix citiem velak bus mazak pules.
Re: Pasnaviba
14.10.2004 09:59
Patiikami nebuus.
Re: Pasnaviba
14.10.2004 20:33
ineshuks

diez vai cilveks doma par to - bus vai nebus aptikami.
Galvenais jautajums - vai tas izdosies.
Es esmu rijusi tabletes. Kada maciba pec tam, kad tomer pamodos? Jarij vairak un specigakas!!
Re: Pasnaviba
14.10.2004 20:39
Kârtçjâ , kas çd lai ieþçlinâtu citus
Re: Pasnaviba
14.10.2004 20:45
otto
tu par ko?
es lai iezelinatu?
man tuvie cilveki neko nezina.
Re: Pasnaviba
14.10.2004 20:51
kâda starpîba tuvie, netuvie, pietiek, ka pati iekðçji mçìini ieriebt citiem, bçrnîbas nepiepildîtais sapnis teâtris..
Tie cilvçki, KAS NOPIETNI GRIB ÐÍIRTIES NO DZÎVES UN KURIEM IR NOPIETNS IEMESLS TO DARÎT , nekad neapçd par maz tabletes, nelec no otrâ stâva loga, nekars uz veïas âíîða, negrieþ vçnas 1mm resnumâ u.t.t.
Viòi to izdara ar pirmo reizi - lec no 10 stâva, grieþ resnas vçnas, apçd pareizas tabletes pietiekoðâ daudzumâ
Re: Pasnaviba
14.10.2004 21:19
Ir tak internetaa kaudze ar saitiem, kur laipni un izsmeljoshi tiek dotas instrukcija pa punktiem, kaa effektiivaak un ar garantiju padariit sev galu!
Starpcitu, ja cilveeks grib mirt, tad vinjam izdodas nosliicinaaties pat mutes bljodaa un pakaarties aiz durvju roktura!
Mani arii shitais te teaatris neiezheelina!
Re: Pasnaviba
14.10.2004 21:43
Nu re, es pat ar Dusmu kopçju valodu atradu
Re: Pasnaviba
14.10.2004 22:13
:) Jaa, Otto!
Es arii ar Tevi shodien vienaa citaa teemaa atradu kopeeju valodu!:)
Re: Pasnaviba
14.10.2004 23:42
Meitenes
Nav prâta darbs spçlçties ar domâm par nâvi. Nefilozofçðu par ðo tçmu, jo Jûs to tâpat nesadzirdçsiet.
Iedomajaties, kâdas Jûs izskatîsities, ja tas teâtris Jums izdosies. Paskataties grâmatâs, kâ tie paðnâvnieki izskatâs! Un tâdas arî Jûs paliksiet tautas atmiòâ. Apèurâjuðâs, ar pilnâm biksçm, zilâm mçlçm utt. utt. Filmâs jau to nerâda.
neija
Re: Pasnaviba
15.10.2004 00:11
man liekas ka pashnaavniekam ir pilniigi vienalga kaa vinsh veelaak izskatiisies!
Re: Pasnaviba
15.10.2004 00:15
neija

Nevar bût?!:))))))))) Kura sieviete tad grib izskatîties slikti, pat tâdâ nestandarta situâcijâ?:)))))))))))
nobody
Re: Pasnaviba
15.10.2004 07:03
pie arsta jau nu nekada gadijuma neietu....kaa arsts var saprast ka es jutos,ja vinjs taa nav juties......esmu pati tagad tam visam parii tikusi,bez neviena palidzibas......
Re: Pasnaviba
15.10.2004 12:38
Lielaakajai daljai aarstu nav bijushas slimiibas/situaacijas/sajuutas, kuras vinjiem jaarisina. vai tas noziimee, ka vinji netiek ar shiim situaacijaam galaa. man domaat nu jau arii muusu oashu Latvijaa ir gana daudz pozitiivu piemeeru, kad aarsti/psihiatri/psihologi/psihoterapeiti ir paliidzeejushi cilveekiem shaadaas situaacijaas.
Re: Pasnaviba
15.10.2004 13:11
Tas ir absurdi teikt, ka aarsts nav izbaudiijis, taatad vinsh neko nesaprot!
Nu kas ta tagad buus - 2 epileptikji tagad viens otram lobotomijas taisiis un smadzenes kjidaas vai arii nieru slimnieki viens otram nieres paarstaadiis!?:)
Tamdeelj jau vinsh ir aarsts, kursh ir maaciijies 5,6,7,8...? gadus un studeejis shii veida saslimshanas, kaa arii maaciijies drusku kjiimiju un saprot, kaadas zaales jaaizraksta!

Divi pashnaavnkiei var tikai sabaazt galvas kopaa un vai nu:
1. neaugliigi gauduljot par to, cik pasaule ir liela cuuka, vai
2. konstruktiivi attiistiit idejas, kaa ar garantiju tomeer izdariit pashnaaviivu.
Re: Pasnaviba
15.10.2004 13:44
plants.
Laba pieziime.Taa kaa karoties labaak bikses novilkt un apakshaa kaut ko paklaat lai citiem peec tam vieglaak to cuuciibu savaakt.

Dusma.
Man ar domaat ka viens pashnaavnieks otram ne suuda nevar paliidzeet.Situaacijaas no kuraam ir jaatiek laukaa domubiedrs neder.Ir vajadziigs vienkaarshi saprotoshs cilvis.
mamma
Re: Pasnaviba
15.10.2004 14:55
Briinos,kaa juus runaajat-tik auksti un ciniski..
Atceros gadiijumus vienaa Riigas skolaa,kad vairaaki pusaudzhi megjinaaja pashnavibas,vienai tas ari izdevaas.
Kaad no manaam draudzeneem arii izskjiiraas par sho soli,pakaaraas...Tas ir paaraak briesmiigi,lai smietos.Domaaju,ka tas ir taapeec,ka cilveekiem gruuti uzticeeties,daliities probleemaas,juutas vieni un nesaprasti.Bet kaa beerni var nonaakt liidz pashnaaviibai??????
Re: Pasnaviba
15.10.2004 15:02
(c) mamma

''cilveekiem gruuti uzticeeties,daliities probleemaas,juutas vieni un nesaprasti.Bet kaa beerni var nonaakt liidz pashnaaviibai??????''

beerns nav cilveeks?
mamma
Re: Pasnaviba
15.10.2004 15:06
Jaa,es varbuut neskaidri izteicu domas,nesmu nekaada chatotaaja:)Ierosinaaju arii jaunu teemu par pusaudzi,jo ljoti baidos par vinju.Kuraa briidii cilveeks(beerns) paarstaaj apkaarteejiem uzticeeties??
Re: Pasnaviba
15.10.2004 15:40
mamma.
Sabiedriiba kopumaa ir diezgan ciniska.Taa tas atspoguljojas arii forumaa.Sheit nav pashnaavnieku klubs.Dazhaadu iemeslu deelj man pashnaaviiba nav pienjemama (vismaz patreiz) bet tomeer cilveeki kuri veelas to dariit labaak lai lieki nevilcinaas un izdara savu izveeli.Jo cilveeks kam zudis pashsaglabaashanaas instinkts nekaads veertiigs sabiedriibas loceklis nevar buut.
anti-sabiedriba
Re: Pasnaviba
15.10.2004 17:47
individualisms ir brukjets celhs uz pashnavibu pieaugumu.. i tapat neviens pec gadiem 50 ne atceresies, ne seros..
biki vel japadzivo, kamer ir iespeja
anti-sabiedriba
Re: Pasnaviba
15.10.2004 18:05
es vel joprojam uzticos cilvekiem, un ikreizii skrienu ar pieri nakoshaja sienaa...
nevajga uzticeties.. piekraps..
Re: Pasnaviba
15.10.2004 20:31
anti-sabiedrîba

Arî man gadâs uzkapt uz uzticîbas grâbekïiem. Jâteic gan, ïoti reti.
Galvenais, lai paði cenðamies bût godîgi un atbildîgi par visu. It kâ jau profesionâli nedrîkstu nevienam ticçt, bet Dieviòð devis antenas, kas brîdina par briesmâm.

Ceresim, ka tas godaprâta bacilis ir lipîgs "bacilis", un daudz vairâk cilvçku ar to aplips.
Re: Pasnaviba
15.10.2004 21:15
Man patika kaa Ku! teica, ka pashnaavnieks nebuus iipashi deriigs sabiedriibas loceklis!
Neliekuljoti un patiesi!
Re: Pasnaviba
15.10.2004 21:40
Ku, cilvçks nedzîvo tâpçc, lai bûtu vçrtîgs sabiedrîbas loceklis. To kâds ir izdomâjis, ka jâbût vçrtîgam:)
Re: Pasnaviba
16.10.2004 14:11
kops 10 gadu vecuma es nevaru tik lauk'aa no savas dz'ives. tagad man jau 18 ...beerniibaa man nebija vecaaku audzinaashanas ruupes padoma redzeeju tikai prusakus alkoholu .degradaaciju.savos saldajos padsmitajos " tuseeju" pa pie beernu psihiatriem, depresantus dzeeru. Vairaakas reizes sev rakstiitos medikamentus (daudz taadu bij) sakraaju liidz 100 tabletiiteem sajaucu ar snabiiti -aizgaju taalu pro uz mezu...un vienmeer pieceelos.A mamma tik pie aarst suuta.Taa gribeejaas lai vinja atbalsta censas paliidzeet...un znaugsanos un narkotiku un alkoholu liiiielos daudzumos esmu pumpeejusi sev ieksaa un tik veel stulbaaka palieku.dziiva.bet ir maza ceriiba uz normal dziivi taapec eju skolaa, bet pasnaaviibu ;superveseliigaa dziivesveida: un dziives slikto apstaaklu deel un vienatnes tas ir problemaatiski.Meeginu domaat pozitiivi...bet ja buutu iespeeja tagad nomirt es ne mirkli nedomaatu un jaaaaa.tadad gribeetu dabuut kaadus klonezpaamus vai tada stila tabletes tik nezinu kur Gribeetu dabuut ieroci tik nezinu kur.vai kads var paliidzeet dabuut Taadas lietas ? es pat vareetu samaksaat. es
Re: Pasnaviba
16.10.2004 19:45
Killme,
Es taa arii nesapratu, kas ir tas, kapeec Tu gribi izdariit pashnaaviibu?
Re: Pasnaviba
16.10.2004 20:35
killme.
Hmm.Meklee kaadu kas paliidzees izdariit pashnaaviibu vai nogalinaas tevi?Forumieshi tev diez vai paliidzees.Un citus labaak nepiesaisti jo var piesiet kriminaalu.Aiziet no savas ieprieksheejaas dziives var arii paliekot dziivam bet tas jaadara ar veerienu.Ja to nevar veikt tad labaak pashnaaviiba.
Re: Pasnaviba
16.10.2004 21:24
Killme,
Kaut kaa tieshaam stulbi - mekleet un neatrast veidu kaa nonaaveeties - kas grib nosliiciinaas pat mutesbljodaa un pakaraa aiz durvju roktura!
Pilns interrnets ir ar instrukcijaam par sho teemu!
Man shkjiet, ka te ir kaarteejais izlaistenis, kas ja nedabon to, ko grib vicina pashnaaviibas draudu karogu!
Pieaugushiem cilveekiem taada manipuleeshana ir garlaiciiga!
Re: Pasnaviba
16.10.2004 21:56
kollme

Ja naudas pietiktu ierocim, tad seko Ku! ieteikumam, nolîgsti killeru. Bez ðuma un piïi to lietu nodarîs...:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 4?
Ziņa: