Pasnaviba

Aizsāka Eldarite 

zâlîte
Re: Pasnaviba
22.10.2004 13:34
Silti iesaku, aizej ciemos pie psihiatra. Gan aprunâsies, gan zâles izrakstîs un varçsi atpûsties.
Re: Pasnaviba
22.10.2004 13:35
cik noprotu, cilvçks ir bijis pie psihiatra.
Re: Pasnaviba
22.10.2004 13:37
Tad jâiet vçlreiz. nav sakarîgas domas.
Re: Pasnaviba
22.10.2004 13:38
Sapnjos mees redzam to, par ko pashi domaajam. Un saka, ka sapnjos redz tos mirushos, kurus mees neesam palaidushi valjaa, nevis otraadi.
zâlîte
Re: Pasnaviba
22.10.2004 13:38
tad lai vçlreiz aizstaigâ, iespçjams ar vienu reizi nepietika.
Melanija
Re: Pasnaviba
22.10.2004 15:29
Esmu bijusi daudz reizes!!!!
Nu un?
Zaales izrakstiija un viss, a no zaaleem visaadas dumas blakusparaadiibas kaa gjiibshana, vemshana, galvas reibonji ut.t.
Arsti taa ariii pateica vai shiis zaales vai nu nekaa...
Uzsveru aarsti, vairaaki...
Nju pasakiet vai man kas veel atliek???
aaa. turklaat es savu meitinju redzu arii dienaa, arii tikai manas iedomas???
Re: Melanija
22.10.2004 15:30
Un Tu gribi teikt, ka realitaate?
Melanija
Re: Pasnaviba
22.10.2004 15:32
Man taa ir realitaate!!!
Melanija
Re: Pasnaviba
22.10.2004 15:32
Arii sheit, darbaaa seezot...
Vinja man seez blakus...
Vai saproti?
Melanija
Re: Pasnaviba
22.10.2004 15:33
VAI Kaaads/a ir JEL speejiigs/a to VISU SAPRAST??????
Re: Pasnaviba
22.10.2004 15:36
Kaadu atbildi Tu gribi dzirdeet?
Melanija
Re: Pasnaviba
22.10.2004 15:43
Ai, labi miiliishi, bija jauki ar Jums te patuseet!
Es nu dodos...
Attaa!
Re: Pasnaviba
22.10.2004 15:47
Diemþçl, nav spçjîgs saprast. Jûtu lîdzi. Melanij, vai tas, kâ Tu jûties un redzi Tev paðai liekas normâli? Esi to ârstam stâstîjusi? Nu neticu, ka pie tik nopietniem simptomiem, pârdzîvojumiem, nomâktîbas NEVIENS dakteris atbilstoði nereaìç. Un nav tâ, ka visas zâles ir ar briesmîgâm blakusparâdîbâm.
Te (meklçtâjs) daudz par dr. Tarandi minçts (arî es savulaik pie viòas konsultçjos). Pakonsultçjies ar viòu. Var arî privâti pie viòas uz slimnîcu aiziet, jâmaksâ tie paði Ls 10, kâ ARS. Viòa piemeklç zâles, liek svanît par juðanos...nu palîdz tieðâm.
Mob. 64707773, darbâ - 7080194.
zâlîte
Re: Pasnaviba
22.10.2004 16:06
Jûtu lîdzi.
Bet nav jâvadâs no savâm sajûtâm un iedomâm...jâsaòem sevi rokâs!
Jâiet atkal pie psihiatra un jâlieto zâles, kuras izraksta, varbût vajag ielikties stacionârâ.
mamma
Re: Pasnaviba
22.10.2004 16:08
To Melanijai

Arii es esmu par dr.Tarandu.Vinja straadaa Tvaika ielaa,tur ir viena nodalja,atveerta,briivaa rezhiima,tur vareesi atpuusties un sakaartot savu apjukusho galvu.Vareesi staigaat pa teritoriju,iet uz veikalu,ja grib,bet buus iespeeja aarsteeties,izrunaaties ar speciaalistiem,izguleeties un atgriezties dziivee veselai.Zvani noteikti dr.Tarandai,jau shodien.!
Re: Pasnaviba
22.10.2004 16:15
Melânijai

STOP! Kâ varu Tev palîdzçt????!!!

Tagad klausies ðurp!

Lçnâm pagriezies, un centies ieraudzît savu turpmâko mazuli, , to , kurð âtrâk grib tikt pie tevîm, savas mammas, kurð ar lielu nepacietîbu gaida kad tu viòu ieraudzîsi un samîlçsi. Mîlestîbas tevî ir atliku likâm. Tad izmanto to, velti to kâdam, kas to gaida!

Visi tavi mîïie radiòi viòu arî gaida, pie kam ar lielu nepacietîbu. Viòiem sâp tâpat kâ tev. Nesâpini viòus vçl vairâk, bet gan iepriecini. Vai vari iedomâties, cik gan laimîgi jûs visi tad bûsiet!
Melanija
Re: Pasnaviba
22.10.2004 16:34
Man asaras saskreja aciis...
Bet ir jau par veelu...
Es jau iedzeeru...
Kaapeec viss manaa dziivee notika par veelu?
mamma
Re: Pasnaviba
22.10.2004 16:40
Melanij..ceru,ka Tu nenes muus cauri,jo cilveeki,pat sveshi,censhas Tev paliidzeet.Tu neesi un nebuusi vientulja savaas mokaas.
Ja tieshaam iedzeeri zaales,tad zvani aatrajiem,un nonaaksi slimniicaa,kur par Tevi paruupeesies.Nedari saapes tiem,kas Tevi miil,neesi egoiste!!
Melanija
Re: Pasnaviba
22.10.2004 16:42
Jau zvanu...
mamma
Re: Pasnaviba
22.10.2004 16:46
Melaanij,lai Tev viss izdodas!
Re: Pasnaviba
22.10.2004 22:01
Melaanij nevelc gumiju dari to vienreiz un kaarttgi.Dodies uz augshu vai leju bet nechakaree cilveekiem praatu.
zâlîte
Re: Pasnaviba
22.10.2004 22:05
Ku!
Melanija /marite vçl 17:23 nebija izsaukusi âtros un tielçjâs delfu forumâ par paðnâvîbu.

Nu gribas cilvçkiem, lai viòiem pievçrð uzmanîbu! Labi tçlots, Melanija (
Re: Pasnaviba
22.10.2004 22:18
Jauniete vienkaarshi neveelaas iziet no shii staavoklja taa kaa visas liidzjuutiibas diemzheel veltiigas.
zâlîte
Re: Pasnaviba
22.10.2004 22:20
Ku!
Tieði tâ - nevçlâs...un èakarç citiem smadzenes.
Re: Pasnaviba
22.10.2004 22:50
Jau 16:42, man tâ jocîgi sametâs: varu iedomâties, ka cilvçks ir izmisumâ, varu iedomâties, ka uznâk vâjuma brîþi, bet to ka ðajos brîþos var vçl sçdçt pie kompja un komentçt savas izjûtas.... Un tik jauki pieturas zîmes salikt! Nu kaut kâ tas kopâ neklapç.
Bûtu vismaz atvainojusies tiem cilvçkiem, kas tik sirsnîgi gribçja viòai palîdzçt. Vçl pâris tâdi joki, un forumâ nepaliks cilvçki, kas reaìçs lîdzîgâs situâcijâs. Bet var taèu gadîties, ka kâdam bûs nepiecieðams izrunâties!
zâlîte
Re: Pasnaviba
22.10.2004 22:57
Tâ jau ir - riebîgi ((
Riebîgi, ka "ïaunprâtîgi" izmanto citus cilvçkus, viòu padomus u.t.t
Re: Pasnaviba
22.10.2004 23:11
Ja tas tieðâm ir tâ kâ Melânija raksta, tad viss tik vienkârði vis nav.

Sievietei zaudçt bçrnu ir traìiskâkais kas ar viòu var notikt.

Mana draudzene pçc izslimotas gripas 7. grûtniecîbas mçnesî zaudçja savu nedzimuðo bçrnu . Viòa aizgâja pie ginekologa uz kârtçjo konsultâciju, kur viòai pateica, ka bçrna sirdspuksti nav dzirdami. Un tad sâkâs elle gada garumâ.

Gandrîz 24 stundas mçs slimnîcâ pârmaiòus ar viòas vîru un vçl vienu draudzeni "dzemdçjâm" miruðo meitiòu. Ja kaut nedaudz variet iedomâties, kâ tas bija, tad saprotiet, ka kaut ko traìiskâku grûti iedomâties. Bet, tas bija tikai sâkums.

Nedçïu viòa ne ar vienu nerunâja. Gandrîz neko, tikai raudâja un raudâja, tâ klusiòâm, tas bija ðoks visiem.

Kad atveda viòu mâjâs, viòa sâka runât, bet tâ bija sevis ðaustîðana -man simtiem miljonu reiþu bija jânoklausâs divi teikumi, par viòas vainu, par meitiòu....Ak Dievs, cik spçku visiem vajadzçja, lai to izturçtu.

Un tad uzradâs tâ uzmâcîgâ doma par paðnâvîbu. Viòa vienkârði negribçja dzîvot.

Tvaika ielâ (Psihoneiroloìiskâ slimnîcâ) viòa atkal pârstâja runât. Nedçïu nekâdu komunikâciju. Varbût no medikamentiem varbût no pârdzîvotâ viòa pilnîgi bija iegâjusi sevî. Viòai nebija vajadzîgs neviens, pilnîgi neviens, nedz meita (5 gadiòi) , nedz vîrs, nedz radi un draugi. Un tad pa druskai, pa kripatai sâka izveseïoties. Bija kritumi, bet izíepurojâs.

Gâja laiks, un viss pamazâm nostâjâs savâ vietâs. Pçc 2 gadiem piedzima dçliòð. Tagad viss ir kârtîbâ. Bet tâ sâpe pa laikam izpeld.

Man to atceroties, sastingst sirds.

Tâpçc tik ïoti nobijos par Melâniju.
Re: Pasnaviba
22.10.2004 23:20
Man 8.klasee viens stulbenis sita kanti un arii shitaa pa telefonu maazhojaas un arii teica, ka jau ir iedzeeris vecmaaminjas zaales un vinjam jau naakot asinis pa muti, labi teelots, bet man tas bija shoks gan pirms gan peec veel labu laicinju! Man jau likaas, ka es buushu aizraidiijusi cilveeku aizsaulee! Brr!
zâlîte
Re: Pasnaviba
22.10.2004 23:22
Vaiva
Man jau arî bija lîdzjûtîba...bet, gandrîz 99.9999% mûs nes cauri.
Varbût kïûdos par 1%
Re: Pasnaviba
22.10.2004 23:25
http://woman.delfi.lv/forum/read.php?f=22&i=145993&t=145993

Izskataas peec buulju fekaalijaam!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 18?
Ziņa: