dabiski līdzekļi pret kašķi

Aizsāka soma 

Soma!
Tu neesi pārāk satraukusies?Ja vēl pašai nekas nav skaidrs,tad kapēc būtu jāceļ panika?Kašķis jau nav mēris.
Un vispār-tādas pumpiņas var samesties uz nervu pamata.Manuprāt Tu ļoti streso,par zāļu kaitīgumu,par to,ka vari aplipināt citus?
Es reti braucu autobusā,bet dažreiz gadās,nu iedomājies-cik cilvēki dienā nav pieskārušies tam rokturim,kam tagad es,tādu situāciju ir daudz.
Tu domā,ka satraukumam ir tāds pamats?Es,ja dabūtu kašķi,nezinātu,kur to esmu dabūjis-vai darbā,vai autobusā,vai veikalā,jeb tu man tomājās atnesi:)
Domāju,ka tur nav problēma,cik Tev sīcis liels?Liekas,ka Tu baigi streso,ja arī pasaule bojā ietu-par to nebūtu jāsatraucas,jo tas neko nepalīdzētu.
Re: dabiski līdzekļi pret kašķi
15.05.2013 09:55
Man bija kašķis pirms 17 gadiem.
Bet man bija tik tāl ielaists, ka elkoņi un pirkstu starpas strutot sāka. Nekur citur gan nekas nemetās.
Ārstēju tai laikā ar permetrīnu. Ņemot vērā cik ļoti biju ielaidis, smērēju veselas 2 reizes :P
Tad dzīvoju kopā ar mammu un māsu. Neviens cits mūsu mājās kašķi nedabūja.

Bet vispār, kāds te par daudz lasa (rādu ar pirkstu uz autori). Vienmēr esmu teicis, ka ir cilvēki, kuriem jāaizliedz pieeja jebkādām med enciklopēdijām utm. Un starp citu...izrakst kaut kādos avotos tēmu - MAY CAUSE (uzsvars uz pirmo vārdu), der atcerēties ka kā pieauguši cilvēki, tā arī bērni, šad tad nomirst no ūdens pārdozēšanas. Tātad: lietojot ūdeni VAR NOMIRT :P
kā var nestresot, ja pastāv iespēja aplipināt citus? Es domāju, ka mans (un ikviena cilvēka) morālais pienākums būtu parūpēties, lai tas nenotiktu un informēt tos, ar kuriem bijusi saskare, par to, ka šāda iespēja pastāv (protams, man ļoti negribas izziņot pa visu pasauli, ka man varbūt ir kašķis, bet tai pašā laikā sirdsapziņa liek to darīt, un tāpēc arī stress). Savādāk, ja tas tiešām būtu noticis, tad viņi, ļoti iespējams, nesaprastu, kas notiek vai arī tam nemaz nepievērstu uzmanību un aplipinātu citus. Jā, ārstēšana it kā ir vienkārša, bet, pētot šo tēmu, nācās lasīt tādu cilvēku pieredzi, kas ar šo problēmu ir cīnījušies gadiem. Un es ticu, ka ir cilvēki, kas izvēlas par savu slimību nevienu neinformēt un rezultātā dabū ciest citi, un es negribu būt tāds pimpis. Es jau jutos kā pimpis, kontaktējoties ar cilvēkiem laikā, kad man bija aizdomas, ka esmu inficēta.

Jebkurā gadījumā, saskaņā ar dermatologa viedokli un analīzēm, kašķa man nav. Manus izsitumus viņa nosauca par folikulāriem veidojumiem, kuru cēlonis visdrīzāk ir dzemdību un zīdīšanas rezultātā novājināts organisms.
Re: dabiski līdzekļi pret kašķi
15.05.2013 13:26
Mazuļu mammas ir pastiprināti jūtīgas. Būs labi.
Re: dabiski līdzekļi pret kašķi
15.05.2013 21:42
...un es domāju, ka tas tikai seriāla "Svetofor" ir šādi... šķiet man noveicies :D
Īss atskats: Septembris, desmit dienas pēc slimnicas sāka niezēt augštilbi,tā ugunīgi.Parādijās mazas sarkanas pumpiņas grupās.Nieze nenormāla.Devos pie ģimenes ārstes,tā noteica diagnozi : Vējbakas,pumpas turpināja izsprukt dažādās vietās pa visu ķermeni.Arī uz galvas,bārdā,visur.Pagāja 3 nedēļas un nu jau visur bija pumpiņas.
Devos pie dermatologa, apskatijusi, viņas spriedums bija : Herpesa infekcija.
Izrakstija virusa apkarojošas tabletes pa 10 tab atdevu 30€,trīs dienas jādzer.Reakcija nekāda.
Pumpas turpināja lekt grupas,smalkos puduros un nu jau vietām veidoja tādus augoņveidigus veidojumus ar kanāliņu vidū,2mm apsārtumu.
Aizdevos uz " triperbāru" Venerisko kliniku.
Nodevu jūru analīžu,tiku lidz āsteij,,,tikai novilku kreklu kā viņas diagnoze bija : kašķis ar piebildi,ka ļoti ielaists.
Vienīgais kas viņu izbrīnija,ka uz sejas,un matos arī veidoja perekļus.
Ieteica sēra 33%ziedi,Permetrinu,
Aizgāju aptiekā sapirku : 6 tub Sera ziedi, 6 Permetrinu,ievērojot visas instrukcijas izdariju visu ka paredzēts.
Efekts 75% pumpiņu 6 dienu laikā pazuda,lielos perēkļus apstrādāju ar joda tinktūru,divu nedēļu laikā nolikvidējās.
Mājās visas drēbes ar kurām bija saskare salasiju maisos melnajos un izliku izsalt uz balkona.Pāris dienas.
Normālā salā virs -5 pietiek ar 3 h,Visu gultas veļu deķus arī izsaldeju.Pec tam normālā režīmā izmazgāju,un izskalotas izkāru izsalt.
Mājas dzīvniekiem : sunim sapilināju skaustā Stronhold,un tā ik mēnesi,kamēr pats karoju ar kašķi.
Telpas izsmidzināju,tai skaitā gultas,deķus,tepiķus,rokturus ar " Neostomosānu",ko pa 5ml ( cena no 1 € lidz 2€ )ampulā pārdod zooveikalos.Efektivs arī akutā brīdī uz sevis.Siltasiņu dzīvniekiem sekas nav.
Netīkami kņudina,bet kašķis nomirst 3 h.
Un noslēguma fāzē,lai piebeigtu dabuju recepti tam Benzotal,efektīvs ļoti,bet jāreiķinās ar 3 tubiņām pieaugušajam un tā biežuma smērēšana pēc grafika.Izlaižot dienas ,tas maitas savairojas.
Sēra ziede un Permetrins mazefektīvi pie liela daudzuma ērču, Sēra ziede smērē drebes,gultas veļu..šķiet omei ar trim ērcēm der.
Benzotal nostrādāja perfekti,lai gan ķnudina ādu pirmā mirklī.
Tāda pieredze.
Paralēli smērešanās procesam,dzēru vieglu vērmeļu uzlējumu,pa malkam dienā,lai paralizē aktivitāti.Nedrīksts aizrauties,jo paugstina nervozumu,tramigumu,un nelabu dūšu rada pie pārdozēšanas.
Tāda pieredze 2015..Ceru,ka noderēs kādam cīņā ar šo nelāgo apakšnieku.
Re: dabiski līdzekļi pret kašķi
03.01.2016 21:35
Es kaut kā nenoticētu, ja izsitumi būtu pa visu ķermeni... Vairāk izskatās pēc sagadīšanos.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dabiski līdzekļi pret kašķi
04.01.2016 11:31
Tos iepriekšējos dakterus jāsūta uz ādas ven dispanseri praksei. Kaut vai uz dažām dienām.
Apsveicu ar izārstēšanos. Ar jodu gan neiesaku ārstēties. Ir briljantzaļais un citi nekairinoši preperāti.
Re: dabiski līdzekļi pret kašķi
05.01.2016 12:05
Vējbakas nebij kaut kāds herpes paveids ne? Tad jau pareizi saka gan tas kas teic vārdu vējbakas gan tas kas herpes
Un es arī sliecos uz sagadīšanos, ka vnk viss kopā

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: