(Ne)gribu zināt jeb foruma absurds

Aizsāka A l d i s 

moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sirds asinsvadu risku palielina
> - lieks svars
> - paaugstināts spiediens
> - mazkustība (tam av nekāda sakara ar aktīvu
> sportu)
> - smēkē'šana
> - iedzimtība
> -paaugstināts holesterīna līmenis
>
> Nevienai no šiem iemesliem nav sakara ar
> palielinātām fiz slodzēm
>
> Ir teorija, ka sirdij ir ieprogrammēts noteikts
> saraušanās skaits dzīves laikā, tātad
> jebkura slodze (pulsa palielināšana ) samazina
> laiku, ko tā stradā
> Lai neuzaugtu liels vēders un asinis kustētos,
> pietiek ar staigāšanu apmēram 40 min dienā
> nedaudz paātrinātā ritmā
> es patiešām nesaprotu kāpēc tērēt tik daudz
> laika, enerģijas lai iegūtu ? ko ?
> ar veselību vismaz tam nav nekāda sakara
> pasts (jaunības stulbumā ) ļoti intensīvi
> sportoju līdz 20 gadiem (15 trenniņi nedēļā,
> modernā pieccīna ), tad kā ar nazi nogriezu, un
> nekādu velmi neesmu sajutis sevi vairāk mocīt
> un nožēloju, ka nepietika prāta to pamest
> ātrāk, būtu labāk šo laiku veltījis kam
> sakarīgākam, kaut vai klavierspēles apguvei
> vienmār domāju kāpēc to dara citi
> patiešām ķer kaifu no dzelžu cilāšanas un
> pedēļu mīšanas zālē ????
> dīvaini


Ar lieko svaru nav tik vienkārši cīnīties-ja tā nebūtu,tad visi būtu slaidi. Zinu cilvēkus,kas 50 gadu vecumā 2 stundas katru dienu veic aerobas slodzes,intensitāte-90% no max,bet svaru nomest zem 100 kg nevar,respektīvi-var nomest 5kg,un ne vairāk,man bij tieši tāpat.Identiski.Tā ka šis arguments ir diskutabls.
Spēka treniņš dod organismam adrenalīna devu,kas turpina dedzināt taukus 24 stundas.Tādā ziņā-ir labs līdzeklis svara nomešānai.Bez tam-spēka treniņam nav jāturpinās ilgāk par 30 min ,ar to ir pietiekami,tur gan nav iesildīšaās laiks ieskaitīts.
Tāpat-ja pēc zināmas muskuļu masas uztrenēšanas pāriet uz reljefa vai izturības trenniņu,tad-tas nekādi neliek sirdij veikt vairāk saraušanās, skaitot 24 stundās,jo-ja man treniņa laikā pulss sasniedz 180,un tāds ir 1 stundu,bet pārējā diennakts laikā ir nevis 70-80 kā netrenētam cilvēkam,bet-piemēram-50-60
Tātad-treniņš dod + 100 sitienus,pārējais laiks-- -230 sitienus,tātad-ieguvums aritmētiski ir trenēta cilvēka labā.
Bez tam-šī ir nevis teorija,bet hipotēze,vismaz es tā sapratu.Tālāk-sirdspukstu skaitu samazina kalcijs un magnijs,ko sportisti lieto,nesportisti-parasti nē.
Apgalvojums,ka ar veselību tam nav nekāda sakara-tātad ir augstākā mērā diskutabls.
Kas attiecas uz 15 treniņiem nedēļā-tas protams ir par daudz,es arī kādu laiku papildus trenējos zemūdens peldēšanā,slodze bij tik liela,ka-pēc mūsdienu atziņām būtiski pārsniedza maksimālo.Tad nekas no tā kas nedod prieku arī nebūtu jādara,piemēram-2 intensīvi treniņī dienā diez vai atstāja energiju seksam.
Precīzi sakot-es neatzīstu treniņus ar ārkārtīgi augstām slodzēm,tur daudz problēmu var būt.Un manuprāt būtiskāk ir nevis ierobežots sirdspukstu resurss,bet-ierobežots virsnieru resurss,kas ir jābalsta ar vitamīniem.
Un apstāklis,ka viss process sagādā prieku,nevis riebumu-ir pilnīgi obligāts manā sapratnē.No tā arī būs vēl citi ieguvumi,ja process izsauc nepatiku,tad tas viennozīmīgi ir ļoti slikti.
Attiecībā uz saprātīgāku laika izlietojumu tad sanāk-ko gribu to daru,gitāru esmu spēlējis gana daudz,būtībā udenssporta veidus es uzskatu par ideālu alternatīvu alkoholam un narkotikām,mums blakus trenējas pludmales volejbolisti un futbolisti,jaunieši.Domāju,ka viņi nepārdzeras līdz nejēgai.
Bez tam-trenēta vēdera prese un muguras muskulatūra notur mugurkaulu,neļaujot tam deformēties,spiesties kopā,
Noturēts normas robežās svars un trenētība ļauj nodarboties ar seksu,atšķirībā no alus vēdera,kas jau pēc 1 minūtes ir aizelsies,viss tas kopumā ļauj justies kā normālam cilvēkam,nevis vecam graustam,arī 60 un 70 gadu vecumā.Bet kā jau teicu-visam pāri jābūt gandarījums par to ko dari.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 23:04
"tātad jebkura slodze (pulsa palielināšana ) " <-- precīzi... kardio treniņi ir paredzēti, lai šo pulsu dabūtu zemē ;)


bmw: 90% no max.. ja ir runa par MHR, tad 90% neko vairs nededzina... 60-70% ir fatburn, 70-80% kardio, taalaak jau haardkoors un anaerobais slieksnis.
90% bij domāts no maksimālā pulsa attiecīgam vecumam.Bet-arī anaerobā slodze dedzina,ja tā teorija ir pareiza-sakarā ar adrenalīna izdalīšanos,un atšķirīā no aerobās slodzes-tas turpinās apmēram 24 studas.Tas varbūt ir mazāk zināms fakts,bet-strādājošs.Es gan vairāk uzskatu,ka ir jāpadara ātrāka vielmaiņa,kas ar gadiem kļūst lēnāka,un tur lieliski palīdz vitamīni,arī mikroelementi,viss,kas piedalās energētiskajā vielmaiņā.Jo ir naivi skaitīt kalorijas,cik tiek apēstas,nedomājot vai tās vispār pārvērtīsies reālā energijā.Un tad kad tas ir izdarīts,tad svars krīt lieliski,vispār-pat neko īpašu nedarot,jo energija tiek ražota vienalga,neatkarīgi-tiek vai netiek iztērēta,vienīgi tad vēlams gērbties tā plānāk.
Tās teorijas paralēli eksistē un-ir lielā mērā pretrunīgas,90% slodze dedzina arī muskuļus,tas lielākais mīnuss,ja tā ir pietiekami ilga.
Ja nemaldos,tad pēc Pilatess varēja 7miūtes ar max intensitāti darboties,un tauki dega visai efektīvi.....teorētiski.
Bet-mans secinājums bij-vajag,lai vielmaiņa darbotos kā jaunībā,tad viss notiek.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
17.06.2013 00:22
Veciit... esmu tik daudz pats zinis nost un citus trenējis dzīt nost svaru ka puds ar sāli jau apēsts un 90% MHR nenodara NEKO labu.
Sobrīd man 42 gadīgs klients 2nedēļās zaudēja 4cm viduklī un 5kg svara ar to, ka sāka ēst vairāk, pareizāk, sāka soļot un trenējas ar mani kopā 3x nedēļā svaru zālē.
Nāk nedēļ slēdzam klāt HIIT un dedzināsim viņa speķi vēl intensīvāk :) bet ar "kardio" 90% tikai pietuvināt sirds hipertofiju un attiecīgi aritmiju un visus citus nevēlamos sūdus :(

7min no vietas max maukt ir neprāts... paskaties par tabata taimeri. tas bus kaa reiz. Bet tu nepareizi definaa...tur tie anaerobie pulsi tikai briizhiem ir..tas ir intervaalu treninjsh, nevis treninjsh ar taadu pulsu. TABATA tiešām ir mega speeks tauku izniicinaashanaa



Edited 1 time(s). Last edit at 17.06.2013 00:24 by Mateus.
Nu,es neesmu treneris,un visas teorijas pārbaudīt nav iespēju,man vispār mazāk simpatizē aerobās slodzes,ja godīgi-tur vairāki iemesli,starp tiem-arī izjūtas,sajūta-patīk-nepatīk,es to tagad nepraktizēju,kādu laiku atpakaļ....rezultāta nebij,tas točna.
Par to,vai nodara labu-es jau teicu-vairs neatzīstu treniņus ar baigo intensitāti ,spēka treninā ok-patīk max slodze,bet-ar visai zemu intensitāti.Nu,es vispār netaisos baigi forsēt,jo-nupat tikai alergija izzuda,visu darot drusku gudrāk,būs labi tāpat.Un alergiju es viennozīmīgi saistu ar pasēdinātām virsnierēm.Tām arī turpmāk b5 un c papildus lietošu....Nu,es tagad ļoti grūti nodzenamu svaru vienozīmīgi skaidroju ar kaut kā trūkumu-Bgrupas,mangāna,joda,īpaši b5...Vispār tendece esot tāda-jo vecāks cilvis ,jo vairāk trūkst viss...
Es nebiju domājis intervālu treniņu,ar anaerobo slodzi domāju tīru spēka treniņu.Man tā Pilatess nekādas simpātijas neizsauca,jo-lai izsistu adrenalīnu,nav jāuzkruķī pulss nez kur,spēka treniņš ar max slodzēm,bet zemu intensitāti ir ok,pat pulss tur nav sevišķi augsts,bet viss efekts slēpjas adrenalīnā,man arī pašsajūta pēc spēka treniņa ir baigi ok,visādā ziņā....Saproti,es jau baigos kalnus netaisos tagad gāzt,es to arī nevaru atļauties,tomēr jārīkojas vairāk ar saprātu,man alergiju no jauna vai kko citu nevajag.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
17.06.2013 08:26
nu aerobās slodzes nepatīk lielajam vairumam :D
man arī nē, bet ās ir vajadzīgas tīri veselības dēļ un neko tur nepadarīs :)
A man viņas sanāk uz ūdens,tur ir patīkamākas,un tas viss līdzinās intervālu treniņam,ūū,pēc vakardieas jūtos biki atšālējies,šodien arī vēju sola un drusku stiprāku:)))
Labākajos mementos es no ūdens ārā nenāku 3-4 stundas,un tā nav vnk ātra pastaiga.
Zinu šo preparātu. Lietoju un jūtos ļoti labi, lai neteiktu vairāk. :)
Īstenībā, savādi, ka tieši šodien atradu šo forumu... Rīt pie manis brauc draudzene, kurai arī gribu ieteikt NitroFX, jo viņai ir lielas problēmas ar veselību, bet šeit pret to attiecas diezgan skeptiski, iepriekš nevienu sliktu atsauksmi nebiju lasījusi. :) Lai nu kā, nezinu kā ar visiem cilvēkiem ar tik daudzām kaitēm, kādas mūslaikos ir sastopamas, bet man tiešām palīdzēja, un arī es biju skeptiski noskaņota.
Vai Aldis pats lieto šos preparātus? Visus kopumā vai kādu atsevišķi?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 08:09
bljin... nepielec ne? Tas ir vnk arginīna UB... neka jauna vai revolucionāra. Sportisti tādus lieto jau gadiem.
Kurš šitajā sadaļā red IP? nojaušu ka zilwanda ir ar tadu pat IP kā autors :D
Sliktu laikam neviens neko neteica,a kapēc lai nebūtu skepse?Tikpat labi varētu būt arī negatīvs vērtējums,man piemēram tāds varētu būt,a kas?
:P Mateus, nav vis zilwanda ar tādu pašu IP. Un bez bļin jau nu varēja iztikt. Pielec vai ne, kāda starpība no kā man paliek labāk. Neķīmiķoju te un lieki neuztraucos, kāpēc tas, kas der sportistam, nederētu arī parastam ikdienas cilvēkam? Ja jau arginīns ir slāpekļa pārnēsātājs, tad viņš te taisni pa tēmu darbojas.
bmv - ir kkas negatīvs? Es labprāt gribētu dzirdēt arī kādu tādu atsauksmi. Ja nu tiešām tas, ko es dzeru, ir draņķis pēdējais... :/
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 13:03
slāpekļa pārnēsātājs? o_O
cool :)

Pie kam ir maza niance... NEsportistiem arginīns jālieto ir tikai ļoti (!) retu endokrīnu saslimšanu gadījumā, jo tā ir aizvietojamā aminoskābe, kuru sintezē pats organisms. Protams, ka bomžiem, mazturīgajiem kam nepietiek nauda paika utm cilvēkiem trūkst visas aminoskābes (bet viņiem nav naudas arī priekš UB). Sportā viņu lieto tikai dēļ tā, ka tas palielina asins pieplūšanu muskuļos. Tādēļ arī lieto ka pirmstreniņu UB, lai būtu lielāks 'pumping' treniņa laikā.

Veselam cilvēkam arginīns ir tik pat vajadzīgs, kā koka kola ;)
Bet tici kam vēlies... gan jau ka fizioloģiju zini labāk par visiem :)

P.S.
ja cilvēkam uzlabojas veselība (ka tas pārbaudīts?) no arginīna, tad ir laiks ļoti, ļoti pamatīi izmeklēties, kamēr nav nospelēts kastē.
Un šitas te... arginīns nepārnēsā slāpekli... bet gan ir prekursors sintēzei...nevis slāpekļa, bet slāpekļa oksīda.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.06.2013 13:07 by Mateus.
Paldies, Mateus, par rūpēm. Ja jau pa dakterlapām rokos, tad jau laikam īsti vesela neesmu, bet uz to kasti gan vēl netaisos.

Vai Aldis ir nobijies un aizlaidies? Tas mani šobrīd vairāk interesē..
Daina (zilwanda) Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> :P Mateus, nav vis zilwanda ar tādu pašu IP. Un
> bez bļin jau nu varēja iztikt. Pielec vai ne,
> kāda starpība no kā man paliek labāk.
> Neķīmiķoju te un lieki neuztraucos, kāpēc
> tas, kas der sportistam, nederētu arī parastam
> ikdienas cilvēkam? Ja jau arginīns ir slāpekļa
> pārnēsātājs, tad viņš te taisni pa tēmu
> darbojas.
> bmv - ir kkas negatīvs? Es labprāt gribētu
> dzirdēt arī kādu tādu atsauksmi. Ja nu
> tiešām tas, ko es dzeru, ir draņķis
> pēdējais... :/


Jā,ir gan,jo-ļoti svarīgs ir precīzs mikroelementu sastāvs,nevis frāze -satur.Jo-vienam vajag dzelzi vairāk,bet to arī nedrīkst pārdozēt,citam vispār nevajag,tas pats ar varu utt.
Vispār visu satur bietes,burkāni utt,bet UB jāzin prezīzs sastāvs,arī tāpēc,ka-ja palika labāk,tad der zināt no kā konkrēti,kas tur tieši iekšā,tāpat arī-lai paskatītos citu analogu,tas svarīgi tiem,kas daudz braukā apkārt.
Nu un-es kko audzēju dārziņā arī,ļoti nedaudz,teiksim zemenes.Un ja es zinu,ka tāds konkrēti sastāvs ir kko uzlabojis,tad es varu pamainīt mēslojumu,lai vajadzīgais mikroelements būtu vairāk.
Tā ka precīzs sastāvs man šķiet ļoti svarīgs,iemeslu vēl ir kaudzēm,tos visus varbūt saprastu kāds kas lasītu,ko rakstu,es daudziem esmu ieteicis Calcia-man ilgi stāstīt,kapēc tieši to,citiem ir iebildumi pret lielāku kopējo cinka devu,bet man tas dažreiz tieši šķiet ļoti svarīgi,kā te šodien-kādam ar vēdera problēmām.Bez tam-par to var debatēt,bet tik niecīgu C vit. devu nevaru uzskatīt par pietiekošu,katrs var domāt kā grib,bet man minimālā deva ir 10 reiz lielāka,maksimālā-100 reiz lielāka.Un apgalvojumi-ja lietosiet šo,tad neko citu nevajadzēs,mani neapmierina.
Visādi citādi-ļoti pieticīgi vērtējams produkts,varētu arī izteikties savādāk,bet-par nesamērīgi augstu cenu.
Tāpēc es nevarēšu atzīt,ka viena konkrēta ražotāja produkts ar nezināmu sastāvu varētu kkā ļoti palīdzēt visiem,
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 19:39
vot BMW ljoti precīzi pateica, jo no arginīna labāk palikt toč nevar :D
Sportā piem ir savadāk...tur ir vnk metod naučnogo vtika, kur katrs meklē kā no sava rumpja dabūt āra maximumu un sportam jau tā ir 0 sakars ar veselību (veselīga ir fizkultūra). Bet veselam cilvēkam...nesportistam... rīt iekšā na duru jo viena tante teica... no extasy arī ir baigi labi :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zilwanda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies, Mateus, par rūpēm. Ja jau pa
> dakterlapām rokos, tad jau laikam īsti vesela
> neesmu, bet uz to kasti gan vēl netaisos.
>
> Vai Aldis ir nobijies un aizlaidies? Tas mani
> šobrīd vairāk interesē..


Moš toč no Tevis nobijās un nozuda:))Ko viņš-alimentus nemaksā??:)))
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 20:33
šķiet viņa ar to domāja, ka no mums nobijies :D
bet ta jau ir... ja cilvēkam nav argumentu un māk tikai linkus kopī peist... tie jau parasti ātri pazūd
Ja jūs, zinātnieku kungi, nenodarbotos tikai ar sarkasmu un cilvēka aplikšanu, tad noteikti būtu vēl ar ko parunāt un paspriest, bet jūs jau esat tik gudri, ka vairs i nav ko teikt... Piedodiet, šķiet, ka šis forums ir jāslēdz, jo te jau normāli parunāties vispār nav iespējams, ir divi cilvēki, divi viedokļi un pārējais ir nesvarīgs... Āmen!
Vienmēr var normāli parunāt,cik tas attiecas uz mani.Nebiju domājis kādu aizvainot,ja kāds apvainojās,tad vairāk pamata būtu Aldim.Ja nu tomēr-tad es atvainojos.Ja Tu jūties labi un gribi ieteikt draudzenei šo....tad ko tur iebilst?Ja vēlies parunāt,tad varu kko pastāstīt no savas pieredzes,varbūt noder.
Paldies, bmw, labprāt uzklausīšu. Tieši ar pieredzi arī vēlējos padalīties. Es neesmu no cilvēkiem, kuri grābj pirmos UB, kuri pagadās priekšā. Pats jau zināt, ka tagad viss nets ir piebāzts ar viskautko, pērc tik un streb, katru dienu savus brīnumus. Neesmu arī vairs dumiņa padsmitgadniece, kura nezin, kā nosist brīvo laiku un senču naudiņu, lai tik paākstītos. Man ir bijuši smagi brīži dzīvē, kuri atstāja sekas uz nervu sistēmu, cīnījos ilgi, diemžēl nokļuvu slimnīcā un nācās sākt lietot medikamentus, kuri tagad ir mana ikdiena. Pirms pāris mēnešiem man iedeva pamēģināt šos preparātus, kļuva labāk, tagad lietoju vairs pusi devas no zālēm, bet gribēju tieši ar kādu pakonsultēties par šo produktu, kas un kā, vai tiešām ir labi, vai man tikai tāda sakritība gadījusies.
Man ir labi pazīstamas tādas problēmas,jo ir pašam.Ja runāt par vitamīniem-nu retums kāds tos lieto,un bieži apšauba to,ka tie palīdz risināt nervu problēmas,bet-pilnīgi vienozīmīgi tas tā ir.Bet tas ko es rakstīju-par nezināmu mikroelementu sastāvu-ir nopietni,jo-ir iespējams pēc pazīmēm izskaitļot,kas tieši ir vajadzīgs vairāk.
Bez tam-jebkuru sastāvu,līdzarto rezultātu ir iespējams uzlabot.Jo-depresijai vajag kko vienu,trauksmei-kko citu,ir mikroelementi,kuru trūkumu var atpazīt viennozīmīgi,ir citi,kā mangāns-to trūkumu atpazīt ir ļoti grūti.
Nu,sakritība varbūt arī ir,bet-uzlabojums ir ļoti reāls,jautājums-kas visvairāk ir kko devis.Varbūt var uzlabot vēl. Un es rakstīju-veselības uzlabošanai cenas ziņā šīs ir dārgs produkts,bet-nu-es tā rūpīgi rēķinu,kā naudu racionālāk tērēt,daudzi to attiecībā uz UB neprot.Nu,pastāsti,kas Tevi interesē,kādas tieši problēmas ir?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 22:39
Sorry, bet NO uztura bagātinātajiem nu nav nekāda sakara ar veselību :)
Atrodiet kaut vienu mediķi, kurš teikt pretējo ;)

Ir tak cilvēki, kuri domā, ka depresiju izārstēja ar homeopātiju :D
Protams ir forši, ja cilvēks dzer piem cukuru un izārstējas ;) pašsuģestijai arī ir liels spēks.

Bet ja man kāds stāsta, ka kaut kāds UB kaut ko ir uzlabojis, vienmēr... VIENMĒR meklēšu tam reāli argumentētu pamatojumu.
Ja sporta šitā kāds ticētu - viena tante teica, tad varētu neveikt pētījumus, varētu neražot nopietnus produktus, kuri reizēm ir sarežģītāki par kaut kādiem medikamentiem, bet pietiktu vienkārši pateikt - eu tas strādā.

Derētu iedot izmēģināt kas ir tiešām strādājošs NO UB :) jo to sajūtu nevar vardiem aprakstīt, to ir jāizjūt ;)
atradu no paziņām kas šito te tirgo, nākošnedēļ izmēģināšu un pateikšu vai vsp strādā :P



Edited 2 time(s). Last edit at 18.06.2013 22:41 by Mateus.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 22:42
bmw: http://sportnet.lv/bsn-n-o-xplode-2-0-113-kg/ labaak sho pameegjini... galvoju, ka straadaa ;)

Vēl cilvēki slāpeklim lieto arī uz citrulīna bāzētos produktus (http://sportnet.lv/muscletech-neurocore-45-servings/) bet šitos neesmu vēl mēģinājis



Edited 1 time(s). Last edit at 18.06.2013 22:47 by Mateus.
Šobrīd no aktuālākā - veģetatīvā distonija ar hroniskā noguruma sindromu un diska trūce ar velkošām sāpēm uz kāju. Nu to operāciju baigi negribas... :( Līdzekļu arī tādu nav. Vismaz tagad jau vairāk kā mēnesi nav bijušas lēkmes, tāpēc domāju Arketis vispār atmest un palikt tikai uz NitroFX. Sāpes mugurā arī mitējušās, citu rītu vispār no gultas bija grūti izkāpt, bet tagad tikai reizēm iesāpas. Zinu jau, ka pamatvainu tas neizārstē, bet varbūt vismaz iekaisumu neizsauks... Domā, nekas man nesanāks? :( Tev arī kas līdzīgs ir bijis? Kāda Tev pieredze?
Kas Mateus ir vainas? Kāpēc Tev būtu jādzer Nitro?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 23:00
Slāpekļa Oksīds šīs sāpes nu nespēj mazināt. Vnk nav tam nekāda fizioloģiska pamata.
Ta ir vnk sagadīšanās. Ja Tev no tādām zīdaiņu devām diska trūcei pāriet, tad no "NO Xplode" kuru mineju augstāk, tev no viena kokteiļa visas sāpes līdz mūža beigam pāries :D

Man šobrīd trenējas klients ar diska trūci. Dzer gan NO produktus, gan BCAA, gan vitamīnus, gan atsevišķi kreatīna monohidrātu... kaut kā sāpes viņām tas nenoņem :P Kad sāp tad mainam slodzi un viss, bet plāno veikt operāciju, kamēr nav par vēlu.

P.S.
neoperē neoperē... kad anestezēsi kādu kājas lielo nervu, varēsi izmantot kāju kā dzīvo protēzi :D

Zilwanda: Tev ar galvu viss kārtībā? Tikai ar galvu slimie (VD ari skaitās) domā ka shie NO UB domāti slimību ārstēšanai, tie no pirmssakumiem bija un ir sporta UB. Tak rakstīju jau.

Lai gan zb :D doma ka gribi :P
kaut ar koraļļūdeni arstējies ja Tev palīdz ;)



Edited 3 time(s). Last edit at 18.06.2013 23:02 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 22?
Ziņa: