(Ne)gribu zināt jeb foruma absurds

Aizsāka A l d i s 

Vari arī uzreiz pamēgināt C vitamīnu,es Fenkarol vairs netaisos dzert,Cvit, palīdz daudz labāk,nav nekāda slikta iespaida.
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
28.06.2013 18:19
Kā rēķina vajadzīgo C vitamīna daudzumu uz kg (cik mg uz 1 kg?) ?
Šo ziedi neesmu mēģinājusi, bet esmu pirkusi citu ziedi pret kukaiņu kodumiem. Nedaudz labāk paliek.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
28.06.2013 18:24
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc es saku caur ģimenes ārstu? Pirmkārt
> viņš ir speciālists,kas jūs redz un ir
> vadījis jūs caur daudzām likstām.Viņš zin
> jūsu slimības gaitu.Redz jūsu pašreizējo
> stāvokli.
> Viņš zin pie kāda speciālista vajadzētu
> sūtīt.


Mazdakteris1

Tu lūdzu neļaunojies bet tas Tavs teksts ir apmēram tāds kā no kompartijas piecgades plāna. No kurienes Tev tāda naiva pārliecība par ģimenes ārstu? Jā, speciālists viņš ir jo viņam ir diploms. Bet patreizējais redzējis mani ir 1 reizi. Iepriekšējie nedaudz vairāk. Ko viņš tur redz es nezinu bet iepriekšējais neko jēdzīgu neredzēja. Un ne caur kādām likstām viņš nafigs nav mani vadijis. Pats esmu sevi caur tam likstām vadijis izmantojot viņa nosūtijumu un recepšu rakstīšanas spējas. Un tos speciālistus es pats viņam pateicu ko man vajag. Ok. Es protams nedaudz sabiezināju krāsas. Arsti arī ir cilvēki un runāju es ar viņiem gluži normāli. Bet situācija ir ļoti tuvu tam kā es aprakstiju. Un ļoti nav paveicies tiem kas paši medicīnā "necērt zivtiņu" un vēl doks gadijies ietiepīgs un neraksta nosūtijumus un receptes...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
28.06.2013 18:31
Māmiņa

Es parasti viņu nerēķinu bet pieaugušam rumpītim vajag kādus 300...400 mg dienā. Tas ir ja nerīko kaut kādus speciālus profilakses pasākumus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Māmiņa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā rēķina vajadzīgo C vitamīna daudzumu uz kg
> (cik mg uz 1 kg?) ?
> Šo ziedi neesmu mēģinājusi, bet esmu pirkusi
> citu ziedi pret kukaiņu kodumiem. Nedaudz labāk
> paliek.


Vispār tā nerēķina,es to biju domājis ka es tā daru....Un pēc tā,ka rezultāts labs,protams,ka sakarība ar svaru arī ir,bet tāpat-ar to kāda fiziskā slodze un vēl daudz kas,bet-ciparu,cik mg vienalga nevar ekzakti izrēķināt.Veci ieteikumi ir-ka pietiek ar 50 mg dienā,sportisti,un ar kādu citu mērķi lieto 500-2000 mg dienā.
Vēl varētu precizēt,vai un kādi simptomi ir. Jo-kodumi,ta kodumi,bet tas iemesls vēlāk varētu dot vēl problēmas..
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
28.06.2013 18:34
Tie kam metas pumpas no kukainju kodumiem... jameklē iemesls. Es pats vēl neesmu atradis, bet man kadu gadu nekad nepampst pat no lapsenēm, bet citu no oda sapampst kulaka izmērā :D Kaut kas to visu katalizē.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
28.06.2013 20:36
Piem., iekož ods, pumpa uzreiz no sākuma ir kā pietūcis izcilnis virs ādas 0,5-1 cm diametrā. Pēc tam pumpa paliek lielāka, ļoti sarkana un var būt ap 2 cm diametrā. Drausmīgi niez.Ja nesakasu, tad ir daudz maz ok un pāriet varbūt nedēļas laikā, bet ja sakasu, tad pāriet pēc dažām nedēļām. Nekasīt ir ļoti grūti. Ja iedzeru Tavegyl vai Zyrtec,vai uzsmērēju kādu ziedi pret kodumiem, tad ir labāk.
Iedzēla bite.Drausmīgi sāpēja. Izvilku dzeloni, āda tajā vietā uzreiz uztūka apm. 1 cm diametrā, bija sarkana tā vieta. Pēc laiciņa pampums pieauga, ļoti sāpēja. Nākamajā dienā pampums auga lielāks, jau dūres lielumā, bet sarkanums bija mazāks par dūres lielumu. Cieta tā vieta. Sāpēja, niezēja. Šodien sarkanums ir dūres lielumā, bet pampums ir lielāks par dūri, es pat teiktu, ka ir saskat\amas tādas kā 2 robežas starp sarkanumu un pampumu bez sarkanuma. Tagad tikai traki niez. Nezinu, vai saprati aprakstu...
Par C vitamīnu...Es atceros, ka esmu dzērusi 1000 mg dienā (ārsts ieteica) veselu mēnesi. Neesmu sportiste, fiziskā darba veicēja, bet pasportoju. Esmu vairāk tā kā garīga darba veicēja - daudz jādomā,jāanalizē, utt'Varbūt tādēļ tāda deva bija
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
28.06.2013 21:29
nu tad iedzer atkal kādu Tavegyl; vismaz es tā darītu.
Ja no tavegila paliek labāk,tad tā ir alergija,Fekarols ir vnk jaunāks.Ja Tev ārste jau ir likusi dzert C vitamīnu,un vēl 1000mg,tad Tev varētu būt kādi izteikti Cvit. trūkuma simptomi,jeb analīžu rezultāti.Simptomu ir daudz,viegla zilumu veidošanās,smaganu asiņošana,varikozas vēnas utt.Es pagaidām nezinu,kapēc Tev lika dzert Cvitamīu.
Bet-kāpēc tikai mēnesi? Jo,redzi-Cvitamīns neuzkrājas un organismā nesintezējas,tātad-tas jāuzņem regulāri.
Nu-man pagājšgad vajadzēja paciņu fenkarola izdzert,lai alergija mitētos,šogad-drusku C vitamīnu.
Tas iemesls,kapēc alergija tādā veidā būtu jāarstē,ir ļoti svarīgs-jo virsnieres nedrīkst nosēdināt pavisam.Nu-es Tavā vietā negaidītu-un sāktu lietot B5 un C.Tu gan maz esi stāstījusi,kas vēl Tev kaiš,varbūt,ka varētu kko labāku sagudrot. Jā-pamatā jādzer kāds vitamīnu komplekss ar mikroelementiem-jo neviens vit. neiedarbojas viens,tad tam kompleksam jāliek virsū b5 un c. Un vēl vajag magniju-tas arī svarīgs,lai virsnieres pastutētu.
Tev vajadzētu visu izstāstīt par ko sūdzies,tad labāk var saprast.Jā-b5 es pirku Veselības pasaulē,C vit arī,citur neatradu b5 tādās devās.Arī cena lētākā.
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
29.06.2013 10:11
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu tad iedzer atkal kādu Tavegyl; vismaz es tā
> darītu.


Nevaru. Man nākamnedēļ jānodod analīzes uz alerģijām. Es tā sapratu, ka nedrīkst dzert zāles vismaz 1 ned. pirms analīžu nodošanas.
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
29.06.2013 10:51
BMW, pēc tam, kad beidzu dzert 1000 mg C vitamīna , pati izdomāju vēl kādu laiciņu padzērt 500 mg.
Ja godīgi, es nezinu, kas man kaišs un ārsti arī nē. Jau apnicis staigāt pie \arstiem un meklēt vainu. Kaut kas ar imunitāti. Es jau kādu gadu mokos ar slimošanu. Pārsvarā dikti sāp kakls vairākas reizes gadā. Ar temperatūru. Iepriekš pirms kakla sāpēm katru reizi kaulus lauza tā, ka nevarēju no gultas izkāpt. Un tas bija ļoti bieži. Biju pie 3 dažādiem terapeitiem, reimatologa, 2 LOR. Neviens neko nevarēja atrast. Tik pateica, ka kaut kas tiešām nav labi, jo analīzēs bija paaugstināts ASO un DNāzes. Piedāvāja iziet kursu asins apstarošanai ar lāzeru, jo nespēja saprast, kur ir vaina. Tad dzēru dabīgo C vitamīnu speciāli domātu locītavām , kaut kādu B grupas preparātu, kurš saturēja B grupas vitamīnus lielās devās un kuru drīkstēja dzert tikai 1 mēnesi (neatceros zāļu nosaukumus, bet, kad būšu mājās, varu apskatīies). Tad 1 mēnesi dzēru Vobenzym, no kura vēders dikti sāpēja. Pēdējais LOR 1 ned. atpakaļ paņēma uztriepi uz streptokoku. Cik es saprotu, tad laikam tas varētu būt pie vainas. It kā jāpiesaldē mandeles. It kā varētu arī alerģija būt pret kaut ko, jo pēdējo reizi kakls bijis dikti traks, sapampa tā, ka degunā arī radās tūska un spieda uz ausīm (ausis t\a kā niezēja). Tā it kā esot pie alerģijām. Nākamnedēļ jānodod analīzes uz alerģijām, tad LOR skatīsies un domās tālāk. Vēl nav skaidrs, ja tā ir alerģija, tad pret ko - pret kaut ko, kas ir darbā vai sakarā ar vasaru....
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
29.06.2013 11:16
Ā, pēdējais LOR izteicā, ka pie visa vainīgs esot tas, ka man hemoglobīns ir stipri par zemu. Kamēr to nepacelšu, slimošu. Dzeru jau 2. mēnešus dzelzs preparātus. Pēdējo reizi bija apm. 106 vienības. Jābūt laikam minimums 120 vienībām. Bet ar to man ir ik pa laikam problēmas - paceļās, ir labi kādu laiku, nedzeru zāles un tad vēl kādu laiku ir labi un citrreiz atkal ir lejā. Citreiz neko nedzeru vairākus mēnešus un turās ap 123 vienībām. Tagad nodošu atkārtoti analīzes pie vienas reizes kopā ar alerģijas rādītājiem, ASO, ALAT, ASAT,dzelzi, D kopējo vitamīnu, glikozi u.c.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
29.06.2013 12:31
labāk ir injekcijās
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
29.06.2013 13:00
Man neviens ārsts dzelzs injekcijas nav nekad piedāvājis...Vai varētu pastāstīt sīkāk - kā, cik bieži, kur ( vai slimnīcās)?
Nu,Tu jau zini,ko es Tev varētu ieteikt,hemoglobīns ja zems,tur varētu ne tikai dzelzs būt pie vainas,bet arī citi mikroelemeti-mangāns,cinks,varšs...
Vispār Tu neesi pirmā,kam tāda situācija,un vitamīni gandrīz vienmēr labi palīdz.Varētu būt,ka uz kaut ko būtu jāliek uzsvars vairāk,to var mēgināt saprast,ja atbild uz kaudzīti jautājumu,jo katrai lietai ir kkas raksturīgs,ja Tu gribētu,tad uzraksti savu e pastu vislabāk.E pastu-jo tad viss ir vieglāk pārskatāms un apdomājams,es forumā parasti neko tā nevaru izštukot.Tas,protams ir tā,ka es to varu izdarīt kā nespeciālists,lai Tev vnk palīdzētu,un tas ir pa velti.Starp citu,mangāna daudzums ir tāds draņķīgs rādītājs-to nosaka pēc daudzuma matos,un tam arī maz specifisku pazīmju.
Bet,ja nu ārsti galā netiek,tad var mēgināt,viņi nav slikti jeb vainīgi pie tā,ka netiek galā-vnk nav izmeklēšanas metodes,un tāda lieta kā-izdomāt,ņemot vērā dažādus simptomus-tā nav oficiāla metode,jo-to ir ļoti grūti tā pilnīgi precīzi izdarīt .
Es intuitīvi toč saku-vitamīni un mikroelementi,bet iespējams,ka kkas vairāk ,kkas mazāk,redzi-par hemoglobīnu Tu arī visu laiku klusēji,tapēc grūti saprast,varbūt zini feritīna līmeni-tas ir zems?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
29.06.2013 14:03
Māmiņa

ampulas var izrakstīt ģ.ā., injicēt vari pati; ja nemāki, tad ģ.ā. māsa vai tuvākās polenes procedūru kabinetā. vnk injekcijās ir efektīvāk.
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
29.06.2013 14:47
BMW, ferritīna līmenis nav pārbaudīts. Man nākamnedēļ dzelzs jānosaka. Ferritīns nav atzīmēts. Varbūt es varu pati to atzīmēt norīkojumā?:D
Iedod labāk savu e-pastu. Es Tev uzrakstīšu. :) Negribās publiskot un negribās arī speciāli jaunu taisīt. :)
Runcene, paldies! Es apjautāšos savam ĢĀ vai terapeitam, lai izraksta. Injicēt nemāku, bet ja man māsiņa vienreiz parādītu,izstāstītu, es iemācītos. :)
Man zināmā mērā tas pats iemesls,kas Tev:)))Bet nu,uzraksti vispirms uz ivarsher@inbox.lv,bet pasaki,kad uzraksti,jo es reti skatos vasarā,labi?Es vienu adresi nolikvidēju,tapēc tā....Man bij doma,ka visu tikai un vienīgi forumā....Atzīmē feritīnu,ko kautrējies? Jo dzelzs daudzums maz ko izsaka,tā rezerves raksturo feritīs,a kas tur-ķeksītis?:)))Dakteri būs vairāk infas.
Es vispār īsti nesaprotu-rietumu medicīna skaitās uz pierādījumiem balstīta,bet-kapēc tad pierādījumi netiek meklēti?Ok,nevar atrast,bet-atrast var tad,ja meklē......
Māmiņa
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
01.07.2013 22:40
BMW, man viens it kā labs terapeits pateica, ka meklēt neesot jēga, jo nezinot vairs, kur meklēt. Un izrakstīt zāles nevarot, jo teorētiski esmu vesela, bet praktiski neesmu (toreiz mocījos ar kakla sāpēm un nenormālu kaulu laušanu katru mēnesi). Tagad tā vairs nelauž kopš esmu beigusi barot mazo. Vienīgi kad apaukstējos, tad kaulu laušana visam organismam vienmēr nāk "bonusā".
BMW, nosūtīju Tev vēstulīti ar analīžu rezultātiem. :) Paldies Tev!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 22?
Ziņa: