(Ne)gribu zināt jeb foruma absurds

Aizsāka A l d i s 

Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
18.06.2013 23:18
Kyani:"To join, there’s 3 options : $160, $499, or $1250, depending on what level of the comp plan you want to start at. Monthly, it’s $120 in product movement."

sīkāk par Kyani: http://www.scam.com/showthread.php?t=35103 ;) Var padiskutēt arī ar tīkla īpašnieku.

Tas ir standarta PONZI shēmojums un tirgo ĻOTI primitīvus UB, pasniedzot tos par kaut ko revolucionāru.

Un vēl kas... ja Tev ir ateroskleroze, diabēts vai paaugstināts asinsspiediens, tad jā.. tiešām pastiprinot NO sintēzi, jutīsies labāk, BET - Tu nenovērsīsi iemeslu un padarīsi to vēl ļaunāku.

Tagad kad izpētīju kas tas ir... saprotu, ka šai tēmai jābūt tur pat kur amwejistu :D



Edited 1 time(s). Last edit at 18.06.2013 23:19 by Mateus.
Man neārstēta VD jaunībā pārvērtās depresijā,bezmiegā....Tas 15 gadu vecumā,tagad ir 51.Vēl pirms 13 gadiem bij smags mugurkaula lūzums-skriemelis bij burtiski sašķaidīts,vīenīgi-tas bij kompresijas lūzums,un visvairāk bij sadragāta skriemeļa daļa,kas tuvāk vēderam,nevis nervam,kādā kondīcijā tad bij disks-neņemos vispār spriest.No operācijas atteicos,jo-varbūtība uz pozitīvu rezultātu bij pārāk maza,bez tam-dalījās ārstu viedokli par labāko operācijas laiku,Stradiņu ārsti ieteica nogaidīt,traumu-griezt uzreiz,es pēc zināmām pārdomām nolēmu nogaidīt.Sāku pamazām staigāt-ar korseti,lietoju kalciju,magniju,vitamīnus.
Gāja laiks-nekas tik slikts nebij,ka liktos-tagad jāgriež,lēnām,bet stabili situācija uzlabojās.Protams,muguru drusku jūtu vēl šodien.
Bet-pirms 6 gadiem atsāku sportot...toreiz vēl bij sliktāk.
Par nerviem-šajā laikā esmu baigi daudz lasījis,iepazinis austrumu medicīnu,ko varu teikt-palīdz vitamīni,ļoti labi palīdz.Un vēl-bieži par nervu problēmām uzskata tādas,kas pēc būtības ir hormonu vai citas,arī-dažādu mikroelementu un vitamīnu trūkuma izraisītas.
Svarīga ir arī domāšana,un es saku 100%-Tev sanāks pilnīgi viss,nevis nekas.
Bet nu-hroniskā noguruma sindromam derētu vairāk B vitamīni,tad-jāzin kādi ir mati,kāda āda,un vēl daudz kas,un sastāvu var optimizēt,es esmu mainījis vitamīnus ļoti daudz,patreiz pilnībā kombinēju sastāvu,pamatā-Dione sportlab prolongētie vitamīni,klāt-Calcia 800,tad vēl C vit un b5,devas-lielas.Par devām esmu daudz kritizēts,tomēr-ir n-tie faktori,kas to nosaka,1 kārt-tas kas tiek iebāzts mutē un tas kas tiek uzņemts,radikāli atšķiras,ja lieto parastos vitamīnus-tie šķīstot vienlaicīgi veido dažādas savstarpējas reakcijas un viens otru iznīcina,uzņemts tiek vien 10-20%,Vēl ēdu visu kas dārzā,nav jau nekā daudz,bet tomēr.
Mugurai olbaltumvielas baigi svarīgas,sevišķi glutamīnskābe,no tās un glikozes sintizējas glukozamīns,nerviem arī vajag olbaltumvielas,bet-ne arginīnu,tam mazāka nozīme,pārsvarā-triptofānu,un vēl.
Pirms tam esi kko lietojusi no vitamīniem? Cik gadu?Slaida esi ļoti,jeb ne visai?Iespējams,ka var atkost,ko Tev tieši vairāk vajag,ja gribi,saki,varu pamēgināt.Vnk-analīzes neuzrāda patieso ainu,bet iespējas ar to ir milzīgas.Kā izpaužas VD?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
19.06.2013 09:13
bmw: man treniņu koļega dabūja kompresijas lūzumu. Tagad palicis kandrīz 2x mazāks nekā bija :D
Bet manuprāt viņa problēma bija tā, ka viņš muguru praktiski netrenēja.

Operāciju viņam pat neieteica, bet kaut ko tur stumdīja lika vietā. Sākumā gulēja, tad staigāja tādā kā šinā pēc tam korsetē. Tagad jau atsācis treniņus.

Bet viņam gadu mazāk. Nedaudz pēc 30 tkai.

Es arī biju VD pacients. Bet pats ar to tiku galā. Man līdz tam pat bija veduši uz slimnīcu ar akūtu pleirītu, kuru rtg ta arī neuzrādīja. Gribēja pec gadiem arī uz AD sēdināt...tad nu arī sāk u pats ar sevi nopietni strādāt. Te forums ar bija pilns ar manām "sirdslēkmēm" un trauksmēm :D

BMW: par devām... Tu manas devas redzēji ;) Attiecīgi tici man...ES Tevi par tām nekritizēšu ;) :D



Edited 1 time(s). Last edit at 19.06.2013 09:15 by Mateus.
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw: man treniņu koļega dabūja kompresijas
> lūzumu. Tagad palicis kandrīz 2x mazāks nekā
> bija :D
> Bet manuprāt viņa problēma bija tā, ka viņš
> muguru praktiski netrenēja.
>
> Operāciju viņam pat neieteica, bet kaut ko tur
> stumdīja lika vietā. Sākumā gulēja, tad
> staigāja tādā kā šinā pēc tam korsetē.
> Tagad jau atsācis treniņus.
>
> Bet viņam gadu mazāk. Nedaudz pēc 30 tkai.
>
> Es arī biju VD pacients. Bet pats ar to tiku
> galā. Man līdz tam pat bija veduši uz slimnīcu
> ar akūtu pleirītu, kuru rtg ta arī
> neuzrādīja. Gribēja pec gadiem arī uz AD
> sēdināt...tad nu arī sāk u pats ar sevi
> nopietni strādāt. Te forums ar bija pilns ar
> manām "sirdslēkmēm" un trauksmēm :D
>
> BMW: par devām... Tu manas devas redzēji ;)
> Attiecīgi tici man...ES Tevi par tām
> nekritizēšu ;) :D

Man piedāvāja likt skriemelī inplatu-domāju,ka laikam-daļu skriemeļa atstāt,un tam klāt inplantu,bet es konkrēti jautāju-kāda varbūtība ,ka būs labāk vai tāpat,nevis sliktāk,man ārstējošais ārsts pateica-80%,tātad-katrs 5 ais tādā gadījumā pēc operācijas paliktu uz gultas.Stradiņu ārsti apgalvoja,ka mēgiāt kko izdarīt ar sadragātu skriemeli tūlīt ir vēl riskantāk.Nu,man ir bildes,kur redzama bedre skriemelī-1/3 dziļumā,tā arī rakstīts.
Nu,man tā VD sākās 15 gados,es neko nevienam neteicu,pats gāju pie ārsta,itkā sirds sitās,mani beigās viens nosauca par simulantu,nu i nekur vairs negāju......Jā,tagad ir forums....Bet es biju iedomājies,ka man kkāda dīvaina problēma,ko ārsti nepazīst.
Nu un tā sanāca.....
A devas-kādas vajag ,tādas lietoju.Tas ir interesanti ,bet-es nekur neatrodu,kur un kāds ir pamatojums niecīgajām devām,kādas tiek minētas un vairumā aptieku vitamīnu arī ir.Un interesatākais ka neviens neņem vērā to,ka daži vitamīni lielā mērā iet zudumā.Tā,ka-vajadzēs,lietošu vēl lielākas devas:)))Es vispār aizvien vairāk novēršos no rietumu medicīnas,man kkādas problēmas ar kuņgi-varbūt gastrīts,bet-tās perfekti izzūd no propolisa un B5 vitamīna,nu nenāk man prātā meklēt heliobaktēriju un tad domāt ko ar to darīt.
Nu,paskatīsimies-pagaidām ar katru konkrētu problēmu es esmu ticis galā,tagad mērķis ir bezmiegs un depresija,tām būs jāpazūd:)))Man vispār ir aizdoma,ka pie visa bij vainīgas virsnieres,jau jaunībā,jo alergija no ūdens bij jau tad,tur daudzas nianses,kapēc tā domāt,bet es esmu pilīgi pārliecināts.A kur tad mūsu draudzene palika,tā runāt gribēja..........:))
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
19.06.2013 10:09
Nu B grupa pie fiziskās un psihiskās slodzes (tb jebkādās stresa situācijās (fiz/mor) zūd nejēgā.
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu B grupa pie fiziskās un psihiskās slodzes (tb
> jebkādās stresa situācijās (fiz/mor) zūd
> nejēgā.

Nu ,bet-tieši tā,tapēc jau arī vajag ļoti daudz,sevišķi,ja stresains cilvēks.
Sveiki! Draudzene tepat. :D Mājās jau īsti nesēžu un nežēloju sevi. Strādāju un dzīvoju tālāk. Man ir 37 gadi, divi bērni, svars drusku lielāks par normālo, kā pēc auguma būtu jābūt. Par vitamīniem un to lietošanu esmu lasījusi, man pirmais vīrs bija pasists uz tiem, viņam te tāda grāmata bija, pēc kuras viņš dzīvoja, vitamīnu devas trīs un pat 10 reizes lielākas par normālo (akūtās situācijās). Es gan īpaši neiesaistījos tolaik, šķiet, ka nebija vajadzības. Imunitāte gan man vienmēr ir bijusi pavāja, audzināta siltumnīcas apstākļos. Nerviņi arī, stipri ņēmu visu pie sirds. Kādreiz, kad bija vairāk laika, bija arī iespēja izbraukāt un saaudzēt sev laukos kkādus dārzenīšus, tagad vairs tikai tas, kas veikalā un uz tirgus dabūjams. Man jau nu liekas, ka nekas tīri ekoloģisks vairs vispār nav pieejams, visur kkādi draņķi virsū tiek lieti un spricēti. Vienreiz ar vitamīniem riktīgi iebraucu auzās. Izrakstīja man ārsts kkādu, vairs pat neatceros, kādu, kuru padzēru pāris dienas un iedzīvojos milzīgos jēlos pleķos uz ādas, tā arī viss - atmetu ar roku visām tām padarīšanām.
Nu un VD mani apstāja pēc tā negadījuma, sākumā bija tā pa retam, apmēram reizi nedēļā, pēc tam jau biežāk, un tad gandrīz katru vakaru. Trūkst elpas, šausmīga baiļu sajūta,reiboņi, sirds likās pa muti izlēks, vēdersāpes un pēc tam baigs nespēks un apātija. Cik reizes nakts vidū negāju ārā staigāt, svaigā gaisā likās, ka ir vieglāk, taisīju elpošanas vingrinājumus, ai... Domāju, ka jūku prātā un es tāda vienīgā, bet tad ģim. ārste aizsūtīja pie psihiatra un tas izstāstīja, kas par lietu. Kkā jocīgi, mati un nagi man ir faktiski ideāli, bet āda gan ir diezgan problemātiska, pēdējā laikā tikai drusku uzlabojusies.
Kāda tieši ir āda,un kurās vietās?Gļotādas?Nagiem balti pleķīši nemēdz būt?Kas tagad ar nerviem notiek,par ko sūdzies,jeb-kādas zāles lieto?
Ir tāda lieta,ka kādu vitamīnu atsevišķi dzert nav gudri-piemēram-B1 kļūst par indīgu vielu,ja trūkst mangāns,tapēc sākt vajag ar pilnvērtīgu kompleksu-vitamīni+mikroelementi.
Šobrīd lietoju tikai Arketis un Kyani. Pārsvarā sejas āda un plecu rajons ir tie problemātiskākie. Tādi kā izsitumi dziļi zem ādas, kuriem ir tendence iekapsulēties. Šķiet, ka poras strādā ar paaugstinātu aktivitāti un mēģina mest ārā lieko.Ādu, protams, kopju, kā jau sievietei pieklājas. Nagi nezied, gļotādas normālas. Nervozums stipri samazinājies, lēkmes praktiski beigušās, tikai stresa situācijās paliek draņķīgi un viss krīt uz vēderu. :D Rokas trīc. Arketis tagad dzeru pa pustabletei, ceru, ka drīz nometīšu vispār.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
19.06.2013 13:41
10x par normālo? kas ir normāla deva? C vit bij dienaa 20mg laikam (it kā) vajadzīgs. Es lietoju 500-1000mg
Svars man pēc ĶMI ir jau sen pāri liekajam svaram un tuvu pie aptaukošanās :D
Sejas āda pēc manām domām ir slikta no B vitamīnu trūkuma,un rokas trīc no magnija vai kalcija un magnija trūkuma.Kapēc Tev izrakstīja Arketis?Depresija bij,jeb stress?
Manuprāt Tev derētu tādu Calcia800 pamēgināt,tur kalcijs,magnijs,cinks un vēl šis tas,un papildus vēl multi b strong.Es neko nesaku par to Kyani,bet manuprāt tas nav labākais,kaut gan ir palicis labāk-nu,acīmredzot vitamīni trūka stipri.
Vnk-par to cenu vari kko stipri optimālāku nopirkt,bez tam-derētu zināt,ko tad tieši lieto.Tie izsitumi varētu būt vēl arī no cinka vai joda deficīta.Salīga neesi? Asinsspiedienu un pulsu vari pateikt?Par jodu-vismaz vajadzētu kādu kompleksu,kur tas toč ir iekšā-garantēta dienas deva.

Mateus
C vitamīnam norma tiek minēta 50-100mg,bet vispār nav precīzi noteikta,es lietoju 1000mg,ja parādās alergija-lidz 5000 vai kamēr tā pāriet,un pāriet baigi neslikti,pamēgini sieniņu pagrābt un izmēgini-5 gr Cvit.,veselīgāk kā Fenkarols.
Nu esmu gan salīga. Karstumu pārciešu daudz vieglāk nekā aukstumu. Pulss 80 sitienu minūtē, tagad izmērīju. Cik bija iepriekš - nezinu. Laikam jau viss kopā bija, nesen palasīju to depresijas lapu, joka pēc testu izpildīju pēc toreizējām izjūtām, rezultātā mani steidzami nosūta pie psihiatra. :D Nē, ar to noteikti es esmu tikusi galā, tikai tā disf. vēl drusku baida. Stress man bija, ja tā var teikt. Man uzbruka, pēc tam slimnīca, policija, tiesas, murgs vispār, nu i notrūka apziņa bišķiņ.
Viss var būt, ka to vitamīnu vispār katastrofāli trūka kā tādu. Tad nu te ir tie A, C, E, D, visi B. Magniju un kalciju man slimnīcā sagrūda, daudz dzeru pienu. Cinks un jods? Ko tieši tie dod? Jāpalasa, kuros produktos ir.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
19.06.2013 21:26
ar jebkuru vitamīnu un mikroelementu ir jauzmanās, jo ja no C vit nomirt grūti, no veselas strīpas, to izdarīt ir īzī.

A c vit 5g esmu ēdis. Kad saaukstējos.
Ko tieši dod-tas gari rakstāms,jods pārsvarā vairogdziedzerim,bet ne tikai,ja trūkst,tad daudz dažadas problēmas,tai skaitā-salšana,pumpas,depresija,bet-arī pulss palēninās,krīt asinsspiediens,jods ir jūras produktos-zivīs un visādos tur kāpostos,bez precīzas sapratnes,ka tas trūkst,to nedrīkst lietot,vienīgi-sabalansētā kompleksā un no pārtikas,vari uztaisīt joda testu-uzsmērē uz ādas un paskaties cik ilgā laikā pleķis pazūd,ja līdz 6 studām,tad trūkst,ja līdz 2-trūkst stipri,ja virs 12-netrūkst.Tev kocentrēties nav grūti,domas nebuksē?
Cinks ļoti svarīgs,bet nozīme vispār garš palags būtu,ja trūkst,tad arī izsitumi var būt.Un slikti darbojas B vitamīni.
Salīga vari būt,ja trūkst b vitamīni,jods,dzelzs,arī magnijs,kas tieši-to vēl nevar pateikt.Bet b vitamīni manuprāt trūkst.Problēmas ar sejas ādu ir tipiska pazīme.
Kaciju un magniju derētu gan,bez domāšanas,ja rokas trīc un stress ir,bez tam-Tev varētu būt arī psihologiskas problēmas,atmiņas,kaut kas tāds,kā Tu domā?
Nu,Calcia Tev noņemtu stresu,un nodrošinātu papildus ar cinku,mangānu.Pēc mana uzskata-ja lieto vairāk kalcija,tad vairāk jābūt visiem metāliem-cinkam,mangānam un citiem,tādā ziņā Calcia ir ideāli sabalansēts,ražo Somija.
Tad vēl jautājums-Tev hemoglobīns ir baudīts?
Nu-saproti-salīgums nav laba lieta,derētu atkost,kapēc salsti,var protams lietot vitamīnus,sabalansētu kompleksu,bet vairāk,es pats devas esmu kāpinājis pēdējos 10 gados ļoti radikāli,un zini-būtu agrāk zinājis,būtu super.....Vnk-salīgumu daudzi nenovērtē,bet-visi tā cēloņi ir tādi,kas bojā veselību būtiski,to Tev jānovērš.Es Tev negribētu graut ticību tam ko Tu lieto,bet ieteiktu-liec klāt to ko iesaku,tas protams ir tikai ieteikums.
Mja. Kādu laiku mājās lietoju jodsāli, tagad vairs ne. Tad jau ar jodu tiešām varētu būt bads, jo jūras produktus faktiski vispār neēdu. Negaršo. :(
Hemoglobīns? Nu gan jau, ka slimnīcā baudīja, analīzes taču ņēma kkādas. Es tikai ne bū ne bē no tā visa. Un mums jau tie ārsti arī te ir tādi... Vidusskolā mani divas reizes grieza, kamēr kko tik saprata, kas man darās iekšā. Kamēr radi traci neuztaisīja, tikmēr nelikās ne zinis, par simulanti saukāja, a es pa nedēļu gandrīz jau kātus atstiepu no sāpēm. Pēc tam divas nedēļas reanimācijā atgulējos. Un tā man arī nepateica, kas īsti pie vainas bija, vēsturē kko latīniski ierakstīja. :D
Iemetas aizture domāšanā arī dažreiz, pārsvarā uz vakaru. Man ir diennakts maiņas darbā, saprotu jau, ka arī tas nekas labs nav, miegs ir sajaukts, citreiz līdz 5iem rītā jāņoju, aizmigt nevar un pa dienu pēc tam lūziens nāk. Un kur iesi, jāpriecājas, ka vispār darbs ir šajā nostūrī.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
19.06.2013 22:57
man bi Jūsu abu problēmas :P
es atkal nevaru atrast veidu - kā apēs vēl vairāk ēdienu :D ~3500kcal ielien manī dienā, bet vairāk nesanāk :D
A Tu pa vienu vai pa abiem galiem bāz iekšā? Mēģini pa abiem, gan jau izdosies! :D
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
19.06.2013 23:16
no tā es neko neiegūšu.
tagad ir doma izmēģināt ēst klāt pankreatīnu
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> no tā es neko neiegūšu.
> tagad ir doma izmēģināt ēst klāt pankreatīnu


Kas tas tāds?A ko Tu gribi iegūt?
Jēziņ! Priekš kam!??? Mezym'ā arī ir pankreatīns. Ko Tu ar sevi taisies izdarīt?
Tā ir grūti,protams,pateikt,vai jods tiešam trūkst,jo-to nevar tā vienkārši pieņemt-neēdu jūras produktus,tātad trūkst,tāpat arī dzelzi-nevar lietot uz dullo,jāzin precīzi.
Man bij doma,ka Tev derētu papildus Bvitamīni un Calcia800,un to ko Tu tagad lieto-es Tev ieteiktu vispār tomēr nomainīt,kad beigsies,sanāks lētāk un labāk,Tev laikam pagruti iet.Vēl-ja gribi,vari e pastā man uzrakstīt,ja Tu varētu atbildēt uz kaudzi jautājumu,tad varētu mēgināt pateikt-no kā salsti.Itkā te jau arī var,bet-pagrūti,e pastā man vieglāk,es tāds drusku izklaidīgs esmu-uzrakstu vairākiem,tad jaucu,kuram ko rakstīju,un atkal viss jāpārlasa.
Par devām-es tikai C vit. lietoju ļoti daudz,ja vajag.Citus stipri mērenāk,jo-var pārdozēt,tas taisnība.Ja gribi,lai apdomāju,uzraksti savu e pastu,tad jau Mateus arī zinās:))Bet tā jau-Tev nav lielas tās problēmas,tā ka-domāju,ja lietosi vitamīnus,būs viss labi.
Vispār-lai kko saprastu,Tev jāsaraksta viss,par ko sūdzies,vari mierīgi tepat ari.
Viss, par ko sūdzos? :D Izklausās traki. Veidojumi aknās, nogurums un vēl nemierīgo kāju sindroms, gandrīz vai aizmirsu, jau esmu iemācījusies sadzīvot. Nu tad laikam arī būs viss, ja neņem vērā sliktu redzi un zobus, kuri jālabo ik pa trīs mēnešiem.
Ārprāts, ienācu parunāt par Kyani, bet beigās izstāstīju visu dzīves stāstu... :D
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
20.06.2013 07:56
nevis mezimaa ir pankreatīns bet gan mezima aktivaa sastāvdaļa ir pankreatīns. Prangnolā ir lielāka deva.
Ko nozīmē ko izdarīt... izaudzēt :P Pankreatīns palīdzēt apēst vairāk :)

Un vsp... pat Wobenzim sastāva ir pankreatīns
Vitamīnus lietojot,zobos gadās pa caurumam reizi 2 os gados.Tas ir normāli.Nu,zobiem īpaši derētu Calcia,ar to savu sastāvu....Veidojumi aknās-kādi?Vēža taču nē?
Nemierīgo kāju sindroms ir līdzīgas dabas,kā nervozitāte,man arī kādu laiku bij,tad izzuda.
Nu,tā redz iet,kad sāk pļāpāt:))To Kyani vari maiīt varbūt pret Wellwoman,es mainītu nedomājot,jo tur mikroelementi uzdoti.Ja gribi vislabāko,ko varu ieteikt,tad ņem Dione sportlab-Ekstra vit.
Tiem devas nav lielas,bet tie ir prolongētie,vienīgi jods nav daudz,bet-tā nebūtu problēma,toties B grupa-gandrīz visa.Man Dione patīk vislabāk,prologētie iedarbojas daudz labāk,neiet zudumā.

http://dion.lv/lv/sportlab/pro/EXTRA-VIT200/95/

Tā cena sanāk 2 mēnešiem,dienas deva ir 1 kapsula,es lietoju Ultra vit,tie ir radikāli ņiprāki vēl.

Mateuss,a kapēc jāēd tik daudz?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
20.06.2013 09:24
āā... Tu jau te jauniņais, nezini vēl par manu "slimību" :D
muskuļu dismorfija :P

Uz vairākiem gadiem biju nomierinājies, tagad atkal aizgaja ciet :)
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> āā... Tu jau te jauniņais, nezini vēl par manu
> "slimību" :D
> muskuļu dismorfija :P
>
> Uz vairākiem gadiem biju nomierinājies, tagad
> atkal aizgaja ciet :)

ā,nu forši,bet-tā nav nāvējoša.....līdz zināmam laikam:)
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
20.06.2013 09:57
nav vispār nāvējoša.
visi gadījumi, ar kuriem biedē ir atsevišķi izņēmumi.
anoreksija nogalina... alkohols nogalina... cigaretes nnogalina un ir ļoti daudz lietas, kuras nogalina. Bet kačalka... ir viennozīmīgi veselīgāka par jebkuru no iepriekšminētajiem nogalinātājiem :D
Vēža it kā neesot, tikai katru gadu jāpārbaudās, vai neiet lielumā. Vispār jau tie man nekādi netraucē, tikai atklāja, kad mani visu caur kompi izlaida. Lai nu kā, patīkami jau nav, ka tur kkādi bumbuļi rādās.
Man iepatikās tas Calcia800, domāju, ka to nopirkšu un lietošu. Šorīt atkal no viena zoba atvadījos. :D

Atceros, ka viens mediķis teica, ka tie tablešu vitamīni organismā neuzsūcoties, ja tev trūkst kkā, viņš nevar paņemt, jo vienam vit. ir labums ir reaģējot ar otru, kura tev nav, bet tajos kompleksos jau noteikti viss ir sabalansēts.
Kas ir muskuļu dismorfija?
Mediķiem vispār par vitamīniem zināšanas ir tik katastrofālas,ka vienīgā iespēja praktiski ir meklēt infu pašam.Tas arī te forumā ir novērojams,un nu nekādi sapratne nerodas.Pareizi jau saka tas ārsts-vitamīnu uzņemšana sastāda milzu grūtības,jo ir ļoti daudz savstarpēju reakciju,ja visi vienlaicīgi šķīst.
No tā rodas vairāki aplami vērtējumi-piemēram-viens ir-vitamīni neko nepalīdz.Otrs-bez jebkādas izpratnes uzņemto devu skaita aritmētiski kopā un domā,ka tas viss tiešām nonāk asinīs.
Bet patiesība ir daudz patīkamāka-saprotot,kas notiek-vitamīnus var pirkt prolongētā formā,var dalīt-lietot atsevišķi b grupu,atsevišķi kalciju un atsevišķi pārējos vitamīnus un mikroelementus.
Tas arī ir ievērots ieteikumā -Calcia+Bvitamīni+ vitamīnu komplekss.Vēl ir variants-lietot lielākas devas parasto komplekso vitamīnu,zinot,ka uzņemts tiek ap 20%,nu kāda tur tragēdija,ka pārējais izvadās ārā?Nauda izkūpēja?Toties veselība tiek uzturēta.
Nopērc vēl multi b strong,noderēs ļoti,manuprāt ādas problēmas no to trūkuma......Nav dārgi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 4?
Ziņa: