disku trūce un alus

Aizsāka artūrs_28 

artūrs_28
disku trūce un alus
19.06.2013 22:20
sveiki!

pirms pus gada kritiena rezultātā dabūju diska trūci. ja sāpes vēl joprojām ir akūtas, vai drīkst lietot alkoholu un r;ugstošus dzērienus? Vai tas, ka man ļoti garšo alus un to arī gandrīz katru dienu dzeru - varētu būt par iemeslu, kapēc sāpes nepāriet?
Re: disku trūce un alus
19.06.2013 22:38
var
un tas arī būs iemesls Tavai taukainai hepatozei :P :D
Re: disku trūce un alus
19.06.2013 22:43
Diska trūce ir pilnīgi specifiska lieta (disks ir pļeckā un nav viņam kur pāriet), tāpēc alus tur neko būtisku ietekmēt nevar... Kaut gan ja skatās uz to dziļāk - alus veicina iekaisumus un aptaukošanos, kas nav labi bojātam diskam un samazina testosterona līmeni kas samazina organisma spēju paciest sāpes un sadziedēt bojājumus. Taču kā jau teicu, nedomāju ka šajā gadijumā ietekme būtu vērā ņemama...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: disku trūce un alus
20.06.2013 09:07
Kāda diska trūce? Disku ir daudz....
Vecums,dzimums,augums/svars, ja nav noslēpums. Ko iesaka neirologs,vetebrologs?
Pievienojos Ku par testosteronu.
Lai prieks un cerība.
artūrs_28
Re: disku trūce un alus
20.06.2013 09:17
jostas diski. Augums 1,70 m; svars 62 kg.
neirolors (esmu nomainījis vairākus) saka, ka nekas traks un pēc nedēļas jau skriešot maratonu. Dīvaini gan, ka man paliek tikai sliktāk, lai gan ievēroju visus ārsta rekomendētos nosacījumus un vingroju.
Sadzīvei nekādi ierobežojumi nav uzlikti, tapēc arī dzeru alu - aizdomājos, ka varbūt sāpes pieaug tapēc. Nu jau dedzina abas kājas.

pieliekties līdz zemei varu, tapēc neirologi apgalvo, ka nekas nopietns. Bet dzīves kvalitāte pabojāta diezgan krietni...
Re: disku trūce un alus
20.06.2013 09:26
ja sāc just kājas, tad (cik nu man tā saprašana) tiek spiests uz attiecīgajiem nerviem. Nezinu vai tiešām, bet sliecos domāt uz to, ka tā var arī kājas paralizēt. Bet neesmu mediķis. Ārstu gan es pamainītu...meklētu pēc kvalifikācijas un cenu neskatītos.
bmw
Re: disku trūce un alus
20.06.2013 09:47
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ja sāc just kājas, tad (cik nu man tā
> saprašana) tiek spiests uz attiecīgajiem
> nerviem. Nezinu vai tiešām, bet sliecos domāt
> uz to, ka tā var arī kājas paralizēt. Bet
> neesmu mediķis. Ārstu gan es
> pamainītu...meklētu pēc kvalifikācijas un cenu
> neskatītos.


Un ar steigu,jostas daļā vēl nervi,kas nosaka locekļa darbību,vari kļūt impotets jeb sākt čurāt biksēs.Jeb-gan,gan.
Alus arī iznīcina pēdējos vitamīnus,cik tie ir,tā vēl pasliktiot disku stāvokli.
Es gan pats arī mēdzu iedzert,bet-rēķinos ar ietekmi...
Re: disku trūce un alus
20.06.2013 12:05
Skriešana pie diskiem pati par sevi nav apsveicama lieta.Pievienojos Mateusam.Maini neirologu. Kaut gan neviens neirologs nevar saplacinātus diskus dabūt atpakaļ. Jāveido jostas muskuļu korseti. Ar alu ....ļoti mērenās devās. Te jau teica,ka alus satur sievišķos hormonus.Tas nevar veicināt muskuļu veidošanos,kas tavā gadījumā ir ļoti vajadzīgs.
Lai veiksme.
Re: disku trūce un alus
20.06.2013 12:11
starp citu...ir jau arī variants neveidot muskuļu korseti, bet nesāt visu mūžu uzvilktu korseti ;)
Re: disku trūce un alus
25.06.2013 17:31
No Alus kā zināms aug vēders kas jostas vietai dos papildus nevajadzīgu slodzi, bet vajadzīgs trennēt jostas vietas muskuļus (dabīgo korseti) kas palīdzēs mugurkaulam turēties un līdz ar to mazināt sāpes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: