Hronisks prostatīts

Aizsāka wille 

Hronisks prostatīts
25.08.2013 18:42
Hronisks prostatīts, vīrietis 38 g.
Vai var izārstēt?
Ja var tad kā?
Re: Hronisks prostatīts
25.08.2013 18:54
Lai sīkāk un pamatotāk varētu atbildēt, tad man ,kā vienmēr vajag arī augumu/svara attiecības. Vai darbs ir sēdošs. Cik gadus slimojam ar prostatītu?
Vai ir jau izieti antibiotiķu kursi?
Re: Hronisks prostatīts
25.08.2013 21:40
189/74, sēdošs, slimoju 2 gadus, antibiotiku kurss izdzerts slimojot ar ureaplazmozi kas tika saķerta tieši pirms sākās problēmas ar prostatu, pirms tam nekad nekādu problēmu ar prostatu nebija.
Re: Hronisks prostatīts
26.08.2013 17:01
Paldies par ātro atbildi. Diemžēl, izārstēt prostītu , ja tā ir pārgājusi hroniskā fāzē ...., nav dzirdēts. Regulāri ārstējoties,izejot adekvātu A/B kursu, taisot jūtību uz a/b varbūt. Galvenais uzdevums ir palēnināt prostatīta progresu.
Lai cerība un veiksme!
Re: Hronisks prostatīts
26.08.2013 19:11
Paldies par info!
nu jau bus 2 menesi manam uretralam un glans penis problemam----- laiku pa laikam lasu ari par hronisko prostatitu
41/180/100 6 nedela atrada stafilokoku, 8 nedela ir nesaprotamas mitras plausas(iespejams pilnigi ne saja sakariba),tomer t te ir 37 ,te pazud,tacu sviedri nak
3 a/b kursi,nekas nepalidz
tiklidz es ierunajos par uretras gangrenu,mani suta uz trakomaju
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 16?
Ziņa: