Iztulkojiet galvas MR slēdzienu lūdzu

Aizsāka Rainis 

12 Maijā eju gan pie LOR, gan pie galvas daktera.
Re: Iztulkojiet galvas MR slēdzienu lūdzu
11.05.2016 16:38
Labi, tad ieliec ko teica. Slēdzienus un ja ir, diskus, utt. kad iesi pie Dr. Kurš neiroķirurgs?Edited 1 time(s). Last edit at 11.05.2016 16:39 by smail.
Biju. Ar citu varot dzīvot, kamēr nesāk traucēt. Protams labāk esot izoperēt, jo risks pastāv - viņa var nobloķēties - varot sākt galvā krāties ūdens un tad ir neatliekamā operācija, lai glābtu dzīvību plus vēl pēc tam operācija, lai izņemtu cistu. Pastāv arī risks pāriet ļaundabīgā audzējā. Pēc operācijas jāpaliek apmēram 5 dienas slimnīcā un mēnesi/1.5 pēc tam mājas mierīgais režīms, nevarot baigi trakot, daudz strādāt, smagumus celt, lidot utt.

Nosūtīja uztaisīt vēlreiz MR, bet uz J. Asara ielu, jo tur esot pats krutākais aparāts Latvijā(3 tesla magnēts pretstatā 1 tesla kā citur), tur varot smalki visu un labi saskatīt. Tur kur es biju esot štrunts. Tad jāiet vēlreiz pie viņa. Biju pie Asika.
Vēl aizmirsu piebilst - šāda operācija esot diezgan nopietna - pirms operācijas jāiziet kaudze pārbaudes un analīzes, jāsagatavo asinis, pastāvot asiņošanas risks. Galvaskausā taisot 6cm caurumu.
Labdien.
Iztulkojiet man lūdzu galvas datortomogrāfijas slēdzienu.
"Hiperplastiska sinuīta aina."
Galvas smadzeņu struktūrā izmaiņas nevēro. Smadzeņu vēderiņi, kortikālās rievas parasta platuma, novietojuma.
Neregulāri gļotādas sabiezējumi abu pušu etmoidālās šūnās, labā frontālā dobuma pamatnē., kur obliterēta dobuma izejas daļa. Nelieli gļotādas sabiezējumi pie labās puses sfenoidālā dobuma priekšējās sienas, kreisā maksillārā dobuma pamatnē, kā arī abos maksillāros dobumos mediāli ostiju līmenī- tās obliterētas .
Aizauss pauguru šūnas labi pneimatizētas. Vidusauss dobumos patoloģisku saturu neredz.
Slēdziens: "Hiperplastiska sinuīta aina."
Vai ir jāsatraucas? Gļotādas sabiezējumi? "Hiperplastiska sinuīta aina?
Man parādījās galvas sāpes jau aptuveni mēnesi atpakaļ.
Re: Iztulkojiet galvas MR slēdzienu lūdzu
30.01.2020 12:48
Tev ir sinusīts, deguna blakusdobumu iekaisums, citādi galva ir ok. Jāiet pie LORa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: