Sāp ausis bet nav iekaisuma

Aizsāka Phipha 

...nezinu jau kur griezties pec palìdzības, sāp ausis, īpaši viena...biju pie diviem loriem abi saka , ka ausu iekaisuma nav...bet tim un tā sāp ausis...viena mazāk , otra vairāk...bija haimorīts, nosūtīja arī uz datortomografiju deguna dobumiem, atbildē bij apraksts tikai par deguna dobumiem, kaut gan teica, ka taisīs visu galvu...neko nesaprotu...kāpēc tad nebija rakstits par visu galvu??? Man ir 34 gadi, sieviete, 1.72 augums..., 55kg....varbūt kāds var ko zinat saja joma!!!
...piemirsu pateikt, ka haimorītu arstēju ar antibiotikām...kursu izdzēru...
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
18.11.2016 13:48
Mēģini konsultēties pie cita speciālista. Lieta tāda, ka ausu un deguna blakusdobumu iekaisuma diagnostika ir ļoti subjektīva. It īpaši ja iekaisums nav liels, vairāk hronisks. Es personīgi šajās lietās nepaļaujos un ārstu viedokli un pats izlemju, ir man tas iekaisums vai nē.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
...paldies par atbildi....tikai kā nelūdzu, ğimenes ārsts vairs mani nekur nesūta...norakstīja visu uz depresiju un izrakstīja antidepresantus...tikai viņa neņem vērā to, ka depresija man ir no tā, ka nesaprotu, kas ar mani notiek, kāpēc sāp auss!!!!!
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
19.11.2016 13:09
Vai varētu kaut kā sīkāk aprakstīt tās ausu sāpēs?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
....nu tādas kā iekšējas, tagad pamanīju, ka atdodas uz žokli arī, uz to vietu kur sākas apakszoklis, kakls arī nedaudz sāp...iepriekš kakls sāpēja ļoti stipri...
Taisīju datortomogrāfiju galvai, bet aprakstīja tikai deguna dobumus, kaut teica, ka taisís visai galvai....tad gribētu zināt vai tajā diskâ ir redzama galva...ja nu tur kaut kas...man ir bail...
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
19.11.2016 15:41
Auss skrimšļi var sāpēt no slēptās podagras .Ir jāpārbauda nieres un attiecīgi asins rādītāji. Otrs iemesls var būt kakla skriemeļu ietekme uz kādu no nerviem. Ja galvā būtu kāda redzama pataloģija ,tad speciālists to noteikti uzrādītu.Var DT parādīīt vietējam rentgenologam,lai apskatās.
DT vairāk uzrāda blīvos audus ( kaulus ,cieto skrimšļu daļu).
Lai miers un cerība.
....paldies par atbildi, tik kur lai nem rentgenologu????...!
...nieres pārbaudītas, viss kartiba, analizes visādas taisītas...tāpēc jau tā panika, ka nesaprotu kas notiek!????
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
21.11.2016 17:19
Rentgenologs ir katrā rajona slimnīcā. Jocīgs jautājums. Telefons un google.lv. Mācīsimies domāt, rīkoties un meklēt. Tad nebūs laika panikai.Cieņa, un lai miers un cerība.
Nu ja!!! Piedodiet par to, ka lēni domāju, bet tik vai tā diez vai sanemtos pieiet pie rentgenologa ...es tomer neliekos mierā un vienu no iemesliem dēļ kā varētu sāpēt auss esmu atradusi....biju pie zobārsta un uztaisīju rentgenu gudribas zobam, kurš izrādās tur guļ guļus un spiež uz septīto zobu...pilnīgi iespējams, ka pie vainas nešpetnais....bet tomēr 100% pārliecības man nav pagaidām...
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
22.11.2016 17:15
Ar ko arī apsveicam. Lai prieks un veselība.
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
22.11.2016 19:14
O, es no zoba pašu Pēteri gandrīz redzēju, visa galva sāpēja tā, ka es to nevaru vispār izstāstīt.

Nepaguvu ātrāk uzrakstīt, bet doma par žokli bija, arī lielas aizdomas par pilnīgu antidepresantu bezjēdzību.
...nja, gadas ari tā...tagad tomer domāju aizšaut kā man ieteica zobārsts vēlreiz pie lora....tikai nezinu kā lai atrod tādu adekvātu ārstu, kuram nebūtu vienalga ka pacientam sāp auss, kaut uz aci iekaisuma nav...ir tak aparatūras, kuras kaut kur pazudušas pat stradiņu slimnīcā....tik noskaiti naudu un ej ar savu ausi un dari ko gribi...neiedziļinās vispār...savukārt ğimenes ārste vispār...ja lors saka , ka vinš nezin no kā sāp acs, tad arī vina nezin..nolemj, ka tas no nerviem, izraksta antidepresantu un viss kartiba...
...tur ieprieks domata bija auss...man godigi sakot pec visa sita ir pazudusi uzticiba medikiem...tā jau grūti izrauties, ne jau tāpatvien pie ārsta skrien...labi...kâ ir tâ ir...ko padarīsi...
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
24.11.2016 08:09
Pazudusi uzticība ārstiem- tas ir pirmais solis uz atveseļošanos.
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
24.11.2016 11:51
Phipha, kā Tev ar sprandu? Nav savilkti muskuļi?
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
24.11.2016 14:04
labais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pazudusi uzticība ārstiem- tas ir pirmais solis
> uz atveseļošanos.

Ļoti labi pateikts. Tas patiešām stimulē atveseļošanos. Jo paļaušanās uz ārstiem mūsdienās ir ļoti problemātiska. Vispār, jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk pārliecinos par medicīnas nespējību. Un tas nav tikai tāpēc, ka tagad ir krīze veselības aprūpē. Tas protams veicina šo te uzticības zaudēšanu bet galvenais tomēr ir principiāla nespēja izārstēt daudzas jo daudzas slimības. Pat iespēja diagnosticēt ir slikta, neskatoties uz arvien modernākiem diagnostikas rīkiem. Tāpēc, ka ir ļoti vāja izpratne par slimību izcelsmi.

Un tas ko es rakstu, tā nav kaut kāda stulba slimnieka žults izgāšana. Es to rakstu kā cilvēks, kas visu apzinīgo mūžu esmu interesējies par medicīnu. Bet tai pat laikā es neesmu studējis medicīnu un es neesmu saistīts ar šīm to oficiālās medicīnas saitēm. Un tas lūk ļauj saskatīt un runāt par visu šo te medicīnas nespējību kas ir pacelta lielas un neapšaubāmas zinātnes līmenī.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Runcene.......jā ar sprandu mokos arī sen...bet domāju, ka šajā gadījumā nebūtu sāpīgi rīt siekalas piedevām...godīgi nezinu...man jau vairs nav spēka štukot no kā...un ja godīgi, žoklītis aizvien biežāk sāk likt par sevi manīt....īdelē...jāsanemas un jātaisās uz op....man vins ieķīlēts žoklī, ar parastu izraušanu neizdosies... bija jau viena tāda operacija, tādēľ iedomājos šo pārbaudīt...
Ku!.....labi teikts....manas domas!!!
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
24.11.2016 22:49
Ku, arī man tas ir visai līdzīgi un nepavisam nav žults jāizgāž, man vienkārši ir drusku žēl cilvēkus ja redzu ka viņi meklē virzienā kur ārsti tiem palīdzēt nespēj un tā ir arī mana pieredze, pie kam par slimību izcelsmi man ir viedoklis- drusku atšķirīgs bet kā cilvēkam kas ir izkruķījies no palielām problēmām saprotot ka ārsti neko nespēs palīdzēt. Tapēc es saku ko domāju .Phipha- es varbūt varētu kaut ko ieteikt ja nepāries sāpes pēc zoba izoperēšanas bet iepriekš gan grūti kko citu tā solīt jo domāju ka tas var gan būt saistīts ar zobu.
Labais, Jūs mani biedējat!!!! Nezinu kad sataisīšos uz operaciju, ja nu tas nav zobs pie vainas...tas ir ĺoti traumatiski iepriekš mēnesi sāpēja, nerunājot par to, ka zilumi bij pa visu kaklu līdz krūtīm....tādēļ pirms zoba op....gribētu izslēgt visas citas nedod Dievs slimības, ja tās var būt...tikai kur iet pārbaudīties?????
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
24.11.2016 23:26
Tev pilna asinsanalīze ir uztaisīta?
....jā...uzreiz pēc saaukstēšanās...gim. arste teica, ka ir tâ kā slimojot ar vìrusu...kaut kas pazemināts kaut kas paaugstināts...trombocìti nedaudz pazemināti, neitrofīli un limfocīti tur ar ar minimalam izmainam bij ...tipa kā pie vīrusiem....
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
25.11.2016 07:43
Zilumi paši veidojās? Ja jā tad tur pamatā cita vaina.
....tie zilumi pēc op esot bijusi norma... !!! Tādēlj jau te vilcinos...
labais
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
25.11.2016 11:41
Pēc op- ar to domāta operācija vai kas? Un - zilumi veidojas arī tagad? Grūti kaut ko saprast.
Re: Sāp ausis bet nav iekaisuma
25.11.2016 12:08
Tu, lūdzu, varētu mazliet hronoloģiskāk un vienā postā plašāk izklāstīt savas veselības problēmas? Kad sākās un ar ko?

Tīmeklī nevajag rakstīt pa vienam teikumam, neko nevar saprast, mēs Tevi nezinām. Mēs tagad tērējam laiku Tevi iztaujājot.
...nu tātad...man nu jau divus mēnešus sāp ausis un kakls...lori neko man nesaskata ar savu aci...un nekur ari nenosūta....mokos, un nesaprotu, ko darīt???? Pati aizdomajos par gudrības zobu tajā pusē, kurā sāp auss, iespējams tas ir no vina...kaut gan zobārste tomēr vēlreiz ieteica aiziet pie lora....tātad domāju, kas var kaitēt tik ilgu laiku un nepariet....esmu izmisumā , jo nezinu pie kāda lora man iet, man reāli jau ir sākusies depresija uz šī visa fona
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 13?
Ziņa: