Kājas Lūzums

Aizsāka Barbarraa 

Re: Kājas Lūzums
24.01.2017 00:42
Meklē kādu citu operējošu traumatologu, ar kuru ar visiem izmeklējumu rezultātiem aprunāties, noskaidrosi nianses. Un citā slimnīcā, lai doki nav personīgi pazīstami. Es reiz no 2.slimn. aizdevos uz Gaiļiem, bet izrādījās, ka abi doki ir čomi. Neko jaunu nepateica :)
Ne labais, ne ku! nav traumatologi, ārsti, neviens forumā neredz Tavas bildes un slēdzienus, lai te kaut ko precīzi spriestu.

No tīri cilvēcīga viedokļa: ja vēl taisies veikt operāciju pie tā paša ārsta, tad pirms tam nesūdzi viņu instancēs. Kuram gan gribas strādāt ar cilvēku, kurš viņu ir nosūdzējis?



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2017 00:43 by kachenite.
Re: Kājas Lūzums
24.01.2017 07:09
Nesūdzēšu, protams, rīt operācija. Galvenais,lai tas gala rezultāts labs. Ko es panākšu ar sūdzību, es tā padomāju, ka neko. Laiku atpakaļ pagriezt nevar, kā notika, tā notika.
Re: Kājas Lūzums
24.01.2017 11:53
Latvijā visi traumatologi ir pazīstami, kaut kādā līmenī -- visi ārsti.
Re: Kājas Lūzums
01.02.2017 15:59
Mana situācija - slimnīcā nav vietu, daudz akūtu pacientu, mana operācija atliekas jau otro nedēļu. Kādi varētu but varianti izoperēet kāju par naudu , privātprakses traumatologiem?
Re: Kājas Lūzums
01.02.2017 16:14
Smukas cenas.
Re: Kājas Lūzums
01.02.2017 19:38
Jā, izpētīju internetā, ļoti smukas:)
Re: Kājas Lūzums
14.02.2017 16:39
Mans stāsts vēl nav beidzies. Slimnīcā rindas, uz operāciju pagaidām netieku. Traumas Duntes ielā neņem, jo negribot labot citu kļūdas. Esmu pašnodarbināta persona, šobrīd ienākumi kritušies, jo zaudēju vienu ienākumu avotu (ar kruķiem pa pilsētu nevaru īpaši pārvietoties). Cik noprotu, uz kruķiem būšu vēl krietnu laiku - līdz un pēc operācijas. Tādēļ nolēmu piezvanīt VDEĀK, lai noskaidrotu, kādas ir manas iespējas noteikt darbaspēju zuduma apmēru un saņemt inv.grupu uz laiku. Man pavaicāja "ko jūs no valsts gribat izspiest?", un norādīja, ka cilvēki ar 1.grupu strādā, ko es te iedomājos:) Sapratu arī to, ka ģimenes ārsts sagatavo doc. VDEĀK. Ar to jāsāk "izspiešana". Mans jautājums - vai man ir izredzes, ja man nav darba nespējas lapas? Bet ir doc., kas apliecina, ka tādā un tādā datumā lūza plāksne, kāju slogot var uz 30% .?
Re: Kājas Lūzums
14.02.2017 16:41
Piebilde par slogošanu (taas gan ne par VDEĀK tēmu). Pēdējais, ko ārsts teica, slogot tomēr nevar:)
Re: Kājas Lūzums
14.02.2017 18:18
Jāsāk ar ĢĀ. Domāju, ka Tev ir izredzes, jo ar kruķiem tiešām pa pilsētu nevar paskriet un lauzta, operēta kāja nav gripa, ar kuru pēc 10dienām var skriet uz darbu. Jāsavāc visa papīru- izrakstu kaudze
Ja Tu esi oficiāli pašnodarbināta persona, vai VID, vai VSAA nevar iesniegt darba nespējas lapu? Cik esmu dzirdējusi, agrāk pašnodarbinātajiem bija tādas iesējas?

Pazvani tam VDEĀK, pajautā, uz kādiem Ministru Kabineta noteikumiem (vai LR likumiem) pamatojas inv. grupu noteikšana. Pasēdi un papēti pati tos noteikumus. Visus noteikumus var atrast iekš www.likumi.lv
Re: Kājas Lūzums
14.02.2017 19:42
Pašnodarbinātajiem saslimstot ir jāņem lapa.
Re: Kājas Lūzums
14.02.2017 20:08
jā, var ņemt. Man mikrouzņēmums, kapeikas par to lapu var saņemt. es ceru, ka lapa nav vienīgaisdoc., kas apliecina ierobežotasdarbaspējas
Re: Kājas Lūzums
14.02.2017 20:13
Man arī, bet lapu vajag tādiem gadījumiem, kad pasākums var ievilkties, ne jau to kapeiku dēļ, citādi netiek pie grupas, ja rodas vajadzība. Paskaties, kādi viņi žirnije bezkauņas, pat 1. grupai, akliem un pamperos gulošiem, liks strādāt. Oi, pilnīgs vāks. :(
Re: Kājas Lūzums
14.02.2017 20:17
Vienīgi tad Tu vispār paliec bez iztikas līdzekļiem, jo nedrīksti strādāt.

Stulba situācija, godīgi sakot.
Re: Kājas Lūzums
19.02.2017 13:02
Klau, Barbara,es mazliet padomāju:
Varbūt, var saņemties mazliet bezkaunības, uzbāzības un aizklibot pie paša slimnīcas vadītāja ar visiem papīriem? Slimnīca nav liela- 3 kodu durvis tur nav priekšā. Tikai viena mierīga sekretāre gaitenī :) Vadītājs- es novembrī pie viņa biju darba darīšanās- ir gana nosvērts, pieredzējis traumatologs, domāju, nemetīs Tevi pa durvīm ārā. Viņam kabinetā datorā ir visi slimnīcas pacientu dati pieejami- varēs salīdzināt.

Tur protams, vajag padomāt, kā un, ko teikt, vai pieteikt vizīti iepriekš, vai nē?
Domāju, ka nav slimnīcai tik slikti- viena vieta noteikti priekš Tevis slimnīcā noteikti atradīsies :) Kā nekā Tu jau esi viņējais pacients.

Mājas lapā var atrast vadītāja vārdu, uzvārdu, bildi, kontaktus.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.02.2017 13:03 by kachenite.
Re: Kājas Lūzums
19.02.2017 14:54
Paldies par atbalstu un padomu. Biju, esmu plānveida pacients, nozīmēts uz 22.februāri. Slimnīca esot pārslogota, daudz akūtu traumu. Vienu dienu uz sakaitētu emociju fona rakstīju iesniegumu Veselības inspekcijai (ir daudz pretenziju, kāpēc neizņēma plāksni novembrī, kad konstatēja , ka viņa salūzusi -tad nebūtu varbūt deformējies kauls,vai vismaz, kāpēc nefiksēja kāju ģipsī - tā ideja ārstam pašam ienāca prātā, kāpēc atļāva slogot utt., par iespējams, pārāk lielo slodzi fioterapijā, par to, ka rehabilitalogs bija pec fizioterapijas). Rakstīju cau r e pakalpojumu. Labi, ka nebiju pareizi visu izdarījusi un doc. neaizgāja. Laikam meklet vainīgo sobrīd nav jēgas. Ja sākšu kasīties, tad vajadzēs braukt ārstēties uz ārzemēm, jo Latvija visi traumatologi sava starpā pazīstami:)
Re: Kājas Lūzums
19.02.2017 23:27
Tad jau ilgi vairs klibot nav atlicis? Veiksmi Tev!
Man patika turienes rehabilitoloģe Indra :) Viņa, laikam tur tikai reiz nedēļā pieņem? Kura Tev bija fizioterapeite?
Re: Kājas Lūzums
20.02.2017 06:26
Re: Kājas Lūzums
21.02.2017 20:53
Nē, man bija cita fizioterapeite.
Re: Kājas Lūzums
01.03.2017 14:38
Esmu izoperēta, mājās. Ielika jaunu, kā teica dakteris, stiprāku plāksni. Ņēma arī gabaliņu no iegurņa kaula. Dakteris teica, ka man kaulam kaut kur 5 cm fragments pazudis. To aizpildīja ar iegurņa kaula gab. Kā tillerī. Tagad 6 nedēļas gipsis. Šoreiz, ceru, viss beigsies labi. Ārstam nav atbildes, kāpēc tā viss notika.
Re: Kājas Lūzums
01.03.2017 15:42
Palasiet augstāk teikto. Veselās kājas vingrināšana.Tas reflektori uzlabos otrās kājas trofiku.
Atcerēties 5 galvenos elementus kaulu veidošanai. Pie Māras Zālītes var dabūt Tauksakni. Ja aknas veselas var mēģināt to. Kāju uz spilvena paaugstinātā stāvoklī.
Lai veiksme un veselība.
Re: Kājas Lūzums
01.03.2017 17:34
Atcerēties 5 galvenos elementus kaulu veidošanai?
Re: Kājas Lūzums
01.03.2017 17:44
Dakteris teica, ka obligāti jālieto Mumio un kalcija preparāti
Re: Kājas Lūzums
02.03.2017 09:36
Mīļie, palasiet tēmu. Tos 5 elementus minu katrā reizē. Nu,nebūsim slinki.
Kalcijs
C vit.
D vit.
Fosfors.
Saules gaisma.
Re: Kājas Lūzums
07.03.2017 08:39
Vai kāds ir lietojis melnā sezama sēkliņas? Cik esmu lasījusi, esot labs kalcija avots, taču mani samulsināja piebilde par kontrindikācijām - sēklas neesot ieteicams lietot, ja ir nosliece uz trombozi, varikozu vēnu veidošanos. Tādas noslieces man diagnozsticētas nav, tomēr, pēcoperācijas periods...Ir kādas domas vai pieredze ar šo produktu?
Re: Kājas Lūzums
10.03.2017 09:07
Izlasīju Izrakstā iestāšanās diagnozi š.g. februārī - nesaaudzis kreisā apakšstilba lūzums un papildu salūzusi plāksne. Ģimenes ārsts ieteica vērsties fondā. Apdomāju visu un uzrakstīju fondam. Vai kādam ir pieredze ar Ārstniecības riska fondu?
Re: Kājas Lūzums
10.03.2017 09:57
Kalcija avots ir biezpiens,piena produkti,ķirbji.Lūdzu saprast,ka tikai 5 elementu kopīga iedarbība sekmīgi veicinās kaulu saaugšanu.
Lai uzvara un prieks!
Re: Kājas Lūzums
31.08.2019 03:54
Labdien. Man ir 40 gadi braucu motokrossa kritiena rezultātā salauzu apakšstilba kaulu un sadragāju celi. Bīja šķembains luzums ar dislokaciju.
Uztaisīja operaciju celi salika kā puzli,bet kaulu saskrūvēja ar divām plāksnēm. Griezums bīja no celi līdz potītei. Pēc operācījas traumētā vieta nesapēja vispār nebīja nekādu traucējumu,bet pēdā un ap potīti gan sākās nepatīkamas sāpes tā tādas kā plestu cīpslas ,dedzinošas,durstošas nesapratu kas notiek jo lejas daļā vis bīja kartībā. Dzēru ibumetīnu,dolmen,olfen nekas nepalīdz vienīgais kas palīdzēja bīja skudexa tabletes. Tas es dzeru 2mēn. Kad gribēju ilgāk pastaigāt vai aizbraut kaju turot lejā viņa pietūka un caur šuvi spiedās limfa tad atkal gulēju kamēr aizauga. Jautājums,kāpēc tādas sāpes vesalajā dpotītē un pēdā? Vai tas ir slikti ja nāk arā dzeltenais šķidrums? Vai skodexa tabletes nesabeigs aknas 2mēn laikā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: