Prostatīts.

Aizsāka prostvri 

iii
Re: Prostatīts.
28.04.2018 19:36
Neesmu apvainojies, vienkārši negribās runāt ar Tevi, zive un par psihoterapiju negribās runāt tēmā- prostatīts. Samērā vienkārši.
z.
Re: Prostatīts.
28.04.2018 19:46
Es Tevi, iii, uz sarunu neesmu aicinājusi un būšu tikai ļooooooooooti pateicīga, ja dzelžaini turēsi savu pozīciju... ;)))
Re: Prostatīts.
29.04.2018 13:34
Zives minētie gadījumi ir aprakstīti vairākkārt, it sevišķi labas sekmes tur ir bijušas pihoanalītiķiem. Bet man nav izprotams, kāpēc Tu, Ivar, ņemies pa visām tēmām un tās pagarini. Interesanti arī, kā Tev ir tam laiks? Tevi kāds uztur? Bet pēdējie divi jautājumi ir nebūtiski.
iii
Re: Prostatīts.
29.04.2018 18:53
Bet man nav izprotams, kāpēc Tu, Ivar, ņemies pa visām tēmām un tās pagarini./c/

Acīmredzot tapēc ka z. kko jautāja.
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 19:03
Pajautāju, jo ... ir vērots, ka ar savu metodi, Ivars sarunājas pats ar sevi, pinot savu metodi visādās tēmās un attaisnojumam minot, ka "sarunajas" ar tēmu atuoriem... ;)
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 19:41
Savā laikā biju ļoti kategoriski PRET adatu terapiju jeb akupunktūru, paļaujoties uz info, kuru biju izlasījusi arī pasaulē labi zinoša psihoterapeita sarakstīto grāmatu, kur tikai garāmejot bija pieminēts Rietumos veikts, ne gluži pētījums, bet novērojums, ka, ļaudis, kas izmantojuši akupunktūru, tiem ļaudīm biežak novērotas... laikam sirds asinsvadu slimības, infarkti un kaut kas tāds...
Dienās, neko nemeklējot, beidzot šī info sasniegusi arī LV.

Te raksts:
http://www.tvnet.lv/zinatne/atklajumi/783920-arsti_akupunktura_var_izraisit_cilveka_navi


Nevajag, Ivariņ, bāzties virsū katram, kas ko ieraksta un pavisam nevajag pasniegt to visu, gandrīz kā "piedzimšanu no jauna"... ;)
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:00
izlabošu steigas gramat. kļ.:

Savā laikā biju ļoti kategoriski PRET adatu terapijai jeb akupunktūrai, paļaujoties uz info, kuru biju izlasījusi pasaulē labi zinoša psihoterapeita sarakstītajā grāmatā, kurā tikai garāmejot
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:05
Un tas būtu gramatiski pareizs teikums? Ārprāts!
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:10
Varu uzrakstīt arī perfekti pareizi, ja ir tāds piepraksījums, bet te galvenais ir doma, nevis gramatika

p.s. dzīvē daudz esmu rakstījusi un vēl tagad no galvas varētu noskaitīt kaudzi ar latv. val. gramatikas likumiem, bet es uz to neiespringstu, kad rakstu forumos...
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:14
Nepūlieties.
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:21
To šausma

ja raksti, tad raksti ar savu, kaut kādu, bet patstāvigu niku. No tevis pilnībā pietiktu... ;)
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:26
Patstāvīgu vai pastāvīgu?:)
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:29
pastaāvigu, pastāvīgu
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:34
õ, kad nebūs nekā cita ko darīt, maybe pastāstīšu savā tēmā, cik ļoti man nebija gribējies rakstīt nevienā forumā...

Kā tā sanāca, ka parakstīju forumā, ka forumā sabiju pati pret savu ieksējo gribu, matj tvaju zanagu - čo nezinu, to nezinu.
A Jums, ņe puha, ņe prafa... ;)
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:34
Bez komentāriem- pastaāvigu.
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:39
klaviatūra, neredzi, man nav deguna priekšā.
es ekrānā skatos, kad rakstu... ;)
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:44
Nu ja, nu ja- matj tvaju zanagu:) Leksika Jums laba.
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:47
Ar leksiku, danke šõn, viss ir pēc labākajām Kembridžas tradīcijām... ;)
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:50
Protams ka krievu mātesvārdi nāk no Kembridžas:)
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 20:59
nekas, nekas
Bet man šausma, izejot no raktu zīmēm, izskatās pēc Ivariņa, ar patoloģisko smaidu... ;)
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 21:02
Tās ir Jūsu problēmas- kas Jums izskatās.
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 21:03
pārlaidu acis, ar ko sarunājos - tiešām, šķiet, nekļūdos... Tāpēc arī ir izstrādājies ieradums skatīties monitorā.
Ivariņš, kā izskatās, pats nevar noturērēt savu "dzelžaino" nostāju...
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 21:07
Pamatskolas kursu atkārtot derētu Jums kādreiz, gramatiku īpaši. Lai gan leksika vienalga nodos.
z.
Re: Prostatīts.
29.04.2018 21:16
Atkārtoju, man ar leksiku un gramatiku viss ir vairāk, nekā kārtībā.
Cita runa, kā reaģēju uz provokatīviem ļaudīm virtuālā vidē.
Kad nebija pieredzes virtuālā vidē, pavilkos, vnk aiz neticības, ka ļaudis ir tik slimi. Tagad, sorry, 0 reakcijas.
šausmas
Re: Prostatīts.
29.04.2018 21:21
Nu protams.
Re: Prostatīts.
30.04.2018 07:19
Žēl, ka cerētā padoma vietā jālasa asa diskusija par citu tēmu. Tāpat ir grūti pieņemt, ka urologs tikai paskatoties uz analīžu rezultātiem, spriež par tik nopietnu diagnozi, jo vairāk nekādu izmeklējumu nav. Temperatūra joprojām pa vakariem paaugstinās. Nezini, ko domāt.
Re: Prostatīts.
30.04.2018 08:51
Ja antibiotiķu fonā pieturās temp. >38, jābrauc uz slimnīcu.
Re: Prostatīts.
30.04.2018 13:27
Temperatūra ir ne vairāk par 37,5, izdzeru nimesil un ir normā, tikai naktī ļoti svīstu.
Re: Prostatīts.
30.04.2018 19:55
Vēzis (audzējs) . Pirmkārt ir desmitiem to formu .Arī terapija katram audzējam sava' Kur der operāciju,kur tā nav iespējama.
Staru terapija, Hormonālā tearapija ,Ķīmijo terapija.
Psihologs var tikai atvieglot , uzmundrināt .
Vienam varu piekrist noteikti. Smagi stresi var salauzt organisma aizsargmehānismus un tad audzējs un citas slimības ir klāt.
Veicinātājs ir arī akrilamīds Aflotoksīni, (pelējuma sēnīšu paveidi),Glutamīnskabe, ko lieto gandrīz visur. Somiem ir nopietnas aizdomas , ka pēdējaijs reaģējot ar skābēm rada neirotoksīnus.
Tie savukārt grauj kuņģa zarnu traktu.Zarnas ir viens no lielākiem imunitātes sastāvdaļām. Arī ozona noārdīšanās un ādas apdegumi. Kas organismā uzkrāj mutagēnos falktorus.
Psohologi der pirms audzēja sākšanās. Pēc tam jau tikai lai mierinātu aizejošo. Kā mācītājs.
Tieši tāpēc skolās ir jāievieš veselības stundas.
Akrilamīds veidojas piededzinot cieti saturošus produktus. Kad to sapratīs dedzināta (karmelizācijas procesā) cukura pievienotāji pretklepus zālēm, kompotiem , cukurgailīšiem, Rīgas melnajam balzāmam.Ne jau velti no ES nāk piededzināta kafija 4-6 pakēpe/ Somijā lieto praktiski tikai 1 pakāpes grauzdējuma kafiju.Izrādās ka visvairāk akrilamīdu satur zīļu, miežu un citu komponentu kafijas.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.05.2018 19:53 by Mazdakteris1.
z.
Re: Prostatīts.
30.04.2018 20:59
Es te padalījos ar to info, kas man zināma. Skaidri un gaiši uzrakstīju, ka, ko tieši darīt, es nepateikšu...
Man nebija nolūka piesārņot šo tēmu. Nebija nolūka arī diskutēt ar Ivaru, tak paši redzat, ka ar citu niku Ivars pretīgā veidā uzbāzās.

Te vēl info, saistīta ar rakstīšanas terapiju (plaši pielietojama, kaut vai pret Mazdaktera1 pieminēto stressu):

http://jauns.lv/raksts/par-veselibu/68962-psihoterapeitu-kusetites-vairs-nav-mode-arvien-popularaka-rakstisanas-terapija

Tīri info nolūkos nevar kaitēt!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 18?
Ziņa: