Bronhīts 4 nedēļas tas normāli?

Posted by klusums 

Bronhīts 4 nedēļas tas normāli?
January 02, 2019 02:05AM
Iet 4 nedēļa ar klepu,krēpas zaļganas un tādas ir visu laiku. Sākās ar sausu klepu mokošu,nespēks,nakts negulēšanas,lietoju entos sīrupus,cocodamol utt. Aizgāju pie ģimenes.dr.pateica kā izslimota pneimonija un tagad stiprs bronhīts,sumameds 3dienas,bronhalitins...atkrēpojās ar acc kad sāku lietot. Bronhīts stipra burbuļošana,svilpošana,sēkšana. Temp.nav.vakaros panika jo nepāriet. Plaušu rentgens.neko it kā briesmīgu neuzrādot tikai kā pārslimota pneimonija un ir bronhīts. Ieteica ja paliek sliktāk ciprofloksacin 5-7 dienas. Sliktāk nav labāk arī. Pie doka jau 4 x biju neko sakarīgi nesaka. Cro.grimšanu.pilnu asinsainu pati taisu normas robežās. Pirms jaunā gada biju atkal pie doka pateica acc 600 bronhalitin un analīzes atkārtoti šoreiz valsts apmaksātas. Antibiotikas pēc vajadzības. 2 dienas likās kā ir labāk. Uztaisīju šodien ēst biju pie mammas ciemos uz 15 min.un tad sākās atkal klepus,krēpas un stress. Ir kādi ieteikumi? Kur iet pie kā un ko dzert vairs nezinu. Imunitātei un visas citas štelles dzeru dienā pa 18 tabletēm...nervi uzvilkti. Ārā neeju...
Re: Bronhīts 4 nedēļas tas normāli?
January 02, 2019 07:38PM
Pie pulmonologa.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.