Alkohols

Aizsāka Draudzene 

Draudzene
Alkohols
23.01.2005 18:30
Cik liels kaiteejums veseliibai vareetu buut nodariits, ja 6 meneshus, katru dienu, diezgan lielos apmeeros ir lietots alkohols? Vai vareetu buut bojaati kaadi ieksheejie orgaani? Runa ir par 20 gadus jaunu meiteni.
jau ieprieksh - paldies.
jana
Re: Alkohols
23.01.2005 20:23
var but kas bojats un var nebut.tas atkarigs no katra cilveka organisma.alkohols parasti izdara izmainjas smadzenes,aknaas,ta man teica arste - narkologe
zâlîte
Re: Alkohols
23.01.2005 20:33
Man paðai gan nav nâcies bût pie narkologa, bet ðis tas ir lasîts, dzirdçts.
Ja pçc 6 mçneðu alko lietoðanas (lielos daudzumos) ir pielikts trekns punkts, tad, visticamâk, nekas ïoti vçrâ òemams nav noticis.
Bet, ir viens, bet !....vai tas punkts ir pielikts ? vai arî regulâra alko lietoðana turpinâs....?
Re: Alkohols
23.01.2005 20:44
Veselam cilveekam vareetu arii nebuut nekas, bet ja ir shvakaakas piem. aknas, tad taas vareetu arii buut chupaa (skaistaa melnaa kraasaa vietaam). Vismaz, kad alkashiem peec naaves apskataas ieksheejos orgaanus, tad parauj gan vieglu drebuli! Buutu vinsh sevi no iekshpuses redzeejis, noteikti nebuutu dzeeris!:)
zâlîte
Re: Alkohols
23.01.2005 20:49
to Dusma
Bûtu viòð sevi no ârpuses redzçjis, ne tik nebûtu dzçris !:)
Draudzene
Re: Alkohols
23.01.2005 20:55
Tur jau taa lieta, ka vinja turpina dzert un nemaz nedomaa paartraukt :(
Arii pirms tam vinja lietoja biezhi alkoholu...
Nezinu pat kaa lai vinjai paliidzu :(
zâlîte
Re: Alkohols
23.01.2005 21:00
Man jau bija tâdas aizdomas...
Ja viòa nemaz,neko nedomâ, tad diez vai viòai var palîdzçt. Laikam vajag nogrimt lîdz dzelmes dibenam....tad , varbût, var atsperties un uzpeldçt.
Re: Alkohols
23.01.2005 21:02
Zaalite
:))))))))))))

Draudzene
Ja meegjinaasi ar varu kaut ko dariisi - buusi lielaakaa ienaidniece, tas jaagrib pashai, savaadaak kaa saka ar labiem nodomiem celjsh uz Elli brugjeets!
Silti iesaku - ja vinja negrib atmest, bet Tu nevari mieriigi noskatiities, tad meklee citu draudzeni!
Draudzene
Re: Alkohols
23.01.2005 21:28
Bet vinja ir paaraak labs cilveeks, lai es ljautu vinjai nogrimt. Patiesiibaa alkoholisms ir tikai sekas, tie ceelonji jau ir daudz dziljaaki. Vinja nespeej tikt galaa ar beerniibas traumu, un alkohola vinja meklee patveerumu. Dazhreiz jau vinja ljaujaas, lai vinjai paliidz, bet tikliidz viss nonaak liidz reaaliem darbiem taa chush...
Un es jau neesmu vieniigaa, kas grib vinjai paliidzeet, bet vinja neljauj :(
zâlîte
Re: Alkohols
23.01.2005 21:38
Kas tâ par bçrnîbas traumu ?
Un patiesîbâ, nevienam nav jâïauj nogrimt, bet ir jâpalîdz uzpeldçt !
Draudzene
Re: Alkohols
23.01.2005 21:44
Vinju beerniibaa seksuaali izmantoja. Vinja no taa kaunaas un dziivo ar vainas apzinju. Lai arii kaa es meeginu pierunaat vinju izbeigt sevi pie kaut kaa vainot, vinja turpina mociities ar atminjaam :(
Re: Alkohols
23.01.2005 21:54
Man ðíiet,ka vienîgais veids,kâ viòa varçtu atbrîvoties no problçmas,ir labs psihoterapeits.Tâda bçrnîbas trauma ir ïoti nopietni un pârsvarâ vienmçr ar smagâm sekâm.
zâlîte
Re: Alkohols
23.01.2005 21:58
ojojoi... tas ir stulbâkais un trakâkais kas var bût - vainot sevi par to, ja kâds tevi ir vardarbîgi seksuâli izmantojis. Ja tas ir noticis bçrnîbâ, vçl jo sliktâk, tajâ vecumâ cilvçks ir ïoti ievainojams un bieþi nespçj atðíirt savu vainu no citu vainas...
Nu ko lai saka, jâârstçjas - psihologs, psihoterapeits, galu galâ draudzene !
Draudzene
Re: Alkohols
23.01.2005 22:04
Varbuut varat ieteikt kaadu speciaalistu? Un cik apmeeram tas vareetu maksaat?
Re: Alkohols
23.01.2005 22:06
Labu psihoterapeitu Latvijâ ir ïoti maz.Varbût Ìimenes centrâ Rîgâ.
zâlîte
Re: Alkohols
23.01.2005 22:42
Ja godîgi, viòu ir daudz, tâpçc konkrçti neieteikðu nevienu. Jo, kas vienam labs, tas otram, slikts.
Bet attiecîbâ uz atalgojumu, nevienu vçrâ òemamu speciâlistu "lçtâku" par 10 Ls stundâ - nezinu.
Re: Alkohols
23.01.2005 22:45
Daudz?Psihoterapeitu ir daudz,bet cik labu? :)
Re: Alkohols
23.01.2005 22:53
Jaasaak buutu nevis ar psihoterapeitu, bet gan ar detoksikaaciju un fiziskaas atkariibas aarsteeshanu.
Ar pliku psihoterapeitu 1 vai 2 h nedeeljaa nepietiek, nedeeljaa ir 168 h, kuras ir kaut kaa arii jaapavada...
Re: Alkohols
23.01.2005 22:56
Man paðai pâris gadus atpakaï bija problçmas ar alkoholu.Es gan nekâdu fizisko atkarîbu neârstçju.
Re: Alkohols
23.01.2005 22:59
Tad taas bija probleeminjas!:)
Ir tak dazhaadas alkoholisma pakaapes, stadijas.
Cits dzer katru vakaru, lai vinjam buutu viegla boheemas miglinja uz rinkji, cits dzer, jo ja nedzertu nomirtu (abstinence)!
Re: Alkohols
23.01.2005 23:03
Patiesîbâ jâ,ja tas notiek 6 mçneðus katru dienu un lielos daudzumos,tad Dusmai taisnîba.Vienîgi jautâjums,vai tâ meitene pati vçlas cînîties ar ðo problçmu.
zâlîte
Re: Alkohols
23.01.2005 23:08
Vienîgi jautâjums,vai tâ meitene pati vçlas cînîties ar ðo problçmu.

ðis jautâjums arî ir ðâ topika - sirds !
Draudzene
Re: Alkohols
23.01.2005 23:09
Dazhreiz jau taa veelme vinjai paraadaas, bet tikliidz meeginu vinju aizvest uz narkologisko, taa vinja saka riit. Nu labi, ja riit, ta riit. Bet pienaak riitdiena un vinja nekur vairs negrib braukt, saka - citreiz.
marfa
Re: Alkohols
23.01.2005 23:56
Man arî draudzene kâdreiz baigi lietoja alko un ne tikai, viòa vçl lietoja narkotikas. No tâm viòa ârstçjâs rehabilitâcijas centrâ "Day top". Tas bija Âgenskalnâ Ïermontova ielâ, nezinu vai ðis centrs vçl darbojas, bet tur bija iespçja piedalîties atbalsta grupâs bez maksas. Saku vçl, ka tas bija 1996.- 1998. gadâ, kad es gâju uz lîdzatkarîgo grupu.
Absurds
Re: Alkohols
24.01.2005 20:57
Taa arii neviens iisti neatbildeeja uz jautaajumu...
zâlîte
Re: Alkohols
24.01.2005 21:17
to absurds

uz kuru jautâjumu nav atbildçts ?
Re: Alkohols
25.01.2005 08:12
cik ta tai sievietei gadu?
Dr. Igors Kudrjavcevs
Re: Alkohols
25.01.2005 13:17
Tas noteikti var kaitçt - pirmkârt, aknâm (hepatoze), aizkuòìa dziedzerim, acîm, visam gremoðanas traktam. Tâ kâ nekas nav noticis - nevar bût. Diemþçl cieð arî galvas smadzenes un visa centrâlâ nervu sistçma. Tâtd, jâskatâs uz sevi ïoti uzmânîgi - kâda paðsajûta, kas ir mainijies.
Draudzene
Re: Alkohols
25.01.2005 14:06
Vispaar vinjai biezhi ir atminjas zudumi, arii caureja, apetiites zudums - vinja eed tikai vienu, vai divas reizes dienaa. Pieljauju, ka tas viss deelj alkohola :(
Re: Alkohols
25.01.2005 14:10
Zheel, bet nevari Tu tur neko dariit.
Cilvekam ir dota iespeeja izveeleeties kaa savu dziivi veidot. Un Tava draudzene ir izveeleejusies dzert.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 14?
Ziņa: