Pirmâ reize...

Aizsāka ilzhux 

44
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 13:52
nu es to gan neuzskatu par savu probleemu ka kaut kaadai nav bijis kniebiens visa muuzz garumaa.. bet izklausaas tas tieshaam brrr... fuuu
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 13:57
44
A tu izklausies dumjð bez gala, ja 30 gadus uz skati par "visa mûþa garumu"
fija
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 20:20
44 - a ja nu mçs ar tevi nonâkam lîdx gultai,to nodaram,.un tik tai brîdi tu nojaut ka neesmu sexspecs.ko tad tu darîsi? metîsies prom? bïausi? skriesi onançt toèâ jo uz mani visa apetîte bus pârgâjusi?? M??:)
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 20:30
fija
TAD viòð mîïi murrâs :) un neatcerçsies ko ðeit sarakstîjis :)
men23
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 20:33
Man ir 23 gadi un varu teik tâ, es gribçtu aprecçt nevainîgu sievieti. Un manâs acîs nevainîga sieviete ir pakâpienu augstak par pârçjâm, protams tas nenozîmç ka pârçjâs ir palaistuves, vienkârði cilvçki iedalâs vairâkos slâòos un kurâ slânî tu atrodies tas atkarîgs no tevis - gribi pastâvîgi nodarboties ar seksu ar vairâkiem partneriem tad nelolo cerîbas ka bûs ilgstoði skaista jautrîba, jo kadu dienu viòi tevi izmetîs mçslainç.
fija
Re: Pirmâ reize...
18.02.2005 08:59
men23 - paldies par jaukiem vârdiem,man pat smaids parâdijâs sejâ,jo pati jau daþreiz padomâju ka ðajâ pasaulç nav viegli nonçsât "godu" lîdz mana vecumam tieði sabiedrîbas attiexmes dçï.bet nu man un man lîdzîgâm nekas neatliek kâ gaidît to kas novçrtçs mûsu "stâvokli".cik labi ka pasaulç ir tâdi kâ tu.:)))
tieði tâ arî ir,ka sabiedrîbu sev apkârt cilvçks veido pats un ja við akli skatâs kâ dara pârçjie tad pac vainîgs.
veixmi jums:))))
Summer of '69
Re: Pirmâ reize...
19.02.2005 01:58
Nu, man ir 26 un es ar ne reizi, jo lielâ mçrâ lomu nospçlçja mana orientâcija, ne apstâkïu sakritîba.
Re: Pirmâ reize...
19.02.2005 16:22
Paldies par jaukajiem vârdiem!

Droði vien, ka visam savs laiks...bet ir tâ druskucît ne visai ap dûðu, ka visapkârt tik klaigâ, ka vot es zaudçju nevainîju 16 (vai vçl mazâk) gados...sajûta tâda, ka esi kaut ko palidusi garâm vai arî, ka neesi gana pievilcîga, lai uz Tevi mestu acis...

Nez, man vienmçr ir ðíitis, ka sekss un mîlestîba tie ir divi jçdzieni, kas iet roku rokâ...bet, diemþçl, arî cilvçka, ko mîlçt man pagaidâm nav...ilzhux rakstîja:
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
19.02.2005 16:44
Grûti iedomâties situâciju, ka varçtu visu mûþu nodzîvot nevienâ neiemîloties. Tâ nemçdz bût. Mîlestîba atnâks agri vai vçlu, pareizâk laikam bûtu teikt, nevis atnâks, bet negaidot uzkritîs uz galvas :)
Re: Pirmâ reize...
20.02.2005 12:43
to men23
Nezin, nezin, cik tie Tavi vaardi labi... glaimo ausiis nevainiigajaam. Pats arii esi nevainiigs?
soleil
Re: Pirmâ reize...
20.02.2005 17:14
relatiivs jeedziens...Es sevi visu muuzju uzskatiishu par nevainiigu, man patiik, ka esmu uz augstaaka pakaapiena par paareejaam...Tas noteikti ir tikai psihologjiskais aspekts. Un, jaa, miilestiiba nokritiis no zila gaisa! Bet kameer taa veel kaut kur plivinaas..nav veerts atdot sevi...tikai taapat...baudas deelj. Man ir 17 gadu. Skaista jauniiba? Jaa!!!=) arii bez sexa.
mazdakteris
Re: Pirmâ reize...
20.02.2005 21:19
Sex industrija ir vien no ienesîgâm tûlît aiz ieroèu un narkotiku tirgotâjiem.Viòi visos gan tieðos,gan netieðos veidos ir ieinteresçti iepotçt masâm par sexu kâ spçli,nepiecieðamîbu,standartu.Un jo tas ir daþâdâks un neíîtrâks, jo vairâk viòiem ienâkumi.Viòus neinteresç nâcijas morâlâ,fiziskâ un garîgâ veselîba.Pretosimies "Dari kâ visi".Mçs neesan viòu vergi un naudas maki.Lasiet grâmatas ,klausieties klasisko muziku,lasiet jebkuru tûkstoðgadîgo reliìijas grâmatu-tautas izdzîvoðanas un gudrîbas avotu. Seviðíi skaisti par sievietes tikumu runâ Indieðu gudro grâmatâ Bhagavat-Gitâ.Ar svçtîbu uz priekðu.
Degunradzis
Re: Pirmâ reize...
22.02.2005 00:03
Manuprât, nevainîgajâm ir lielâkas izredzes atrast labu un uzticîgu vîru. Vîrieðiem ir svarîgi, lai sievai viòð bûtu pirmais. Man sievietes pat uzmâcas, bet pateikðu godîgi, ka viòâm nav izredþu. Meklçðu îsto kamçr atradîðu, tad varçs sâkt runât par nopietnâm attiecîbâm.
:D
Re: Pirmâ reize...
22.02.2005 10:38
nu, tad varbuut riikojam sapaziishanos! es arii esmu nevainiiga (25), smuka, slaida, gudra....
Re: Pirmâ reize...
25.02.2005 23:30
Paldiesiòð visiem par uzmundrinâjumu=)!
Girl
Re: Pirmâ reize...
27.02.2005 16:34
kad ar draugu dariijaam to taa bija pirmaa reize gan man , gan vinjam un tas bija skaisti, satraucoshi un nemaz neveikli.....Manupaat, taa notiek tikai retos gadiijumos...:)
ainas tante
Re: Pirmâ reize...
05.03.2005 12:09
nu, meitçn, viss notiksies, kad tam bûs îstais laiks...beidz gausties!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 4?
Ziņa: