Saap......

Aizsāka Artis 

xiòa
Re: Saap......
12.04.2005 08:49
Arti, ieklausies elita_vel vârdos. Viòa runâ pilnîgu taisnîbu. Diemþçl. Arî man bija iespçja (ja ïoti gribçtu, iespçjams, bûtu arî tagad) atkal/no jauna saiet kopâ ar vîrieti, kuru mîlu un droði vien mîlçðu visu mûþu. Bet...ir bailes...Bailes, ka pagâjuði daudz gadu un mçs varçtu bût mainîjuðies. Abi. Bailes padarît pâri savam un viòa bçrnam. Bailes radît haosu iekârtotajâ pasaulîtç. Arî vîru sâpinât negribas.Jo...nav jau tâ, ka tas vîrs man galîgi vienaldzîgs...Tâ gan nav tâda liela, kaislîga, traka mîlestîba, drîzâk labas atmiòas, kopîga dzîve, pieradums, mîïums un, galu galâ, kopîgs mîlçts bçrns....
Ja tâ ïoti, ïoti atklâti, tad man paðlaik pietiek ar to, ka satiekamies reizi gadâ un redzu/jûtu, ka vçl joprojâm ðim vîrietim nozîmçju daudz...Tas mani sapurina kâ sievieti, liek sajusties mîlçtai. Egoistiski, protams...Bet jaukt visu ârâ un mesties uz galvas bezdibenî pâri bçrniem neesmu gatava. Arî viòð saka, ka savu bçrnu nesâpinâs. Nezinu, kâ bûs, kad bçrni bûs lieli.To tev varçðu pastâstît pçc gadiem 15 :)

Varbût lîdzîgi jûtas Tava sieviete ?
Artis
Re: Saap......
12.04.2005 16:49
Jaa saprotu visu........BET ES ESMU GATAVS MESTIES AR GALVU BEZDIBENII.....KOPAA AR VINU UN VINAS BEERNIEM....IR 21 GDSIMTS DZIIVE IR VIENA...UN TAADA MIILESTIIBA ARII IR VIENA.............................PROTAMS TAA DOMAAJU TIKAI ES..!!
kaza
Re: Saap......
12.04.2005 17:23
Ko Tava sieva (un bçrni?) pa to laiku?
elita_vel
Re: Saap......
12.04.2005 17:27
Arti: jaa, ir 21. gadsimts, bet tas nenoziimee, ka atbildiibas sajuutai par tuvajiem ir jaabuut zudushai. Un "gatavs mesties bezdibenii......kopaa ar vinju un vinjas beerniem" izklausaas paaraak skalji un bezatbildiigi. Driizaak, ka beerni nemaz neveelas nekur mesties.
Artis
Re: Saap......
12.04.2005 17:58
Tur jau taa lieta ka beerni nemaz neveelas..........!!.........Ai kaa man tas viss ir apnicis.....visi ..nu piem sakat snemies,bet ja jau buutu tik viegli vai tad es Te rakstiitu...es jau domaaju ,ka varbuut svariigaak man buutu sanemt apliecinaajumu ,ka vina bez manis nevar dziivot....un tad jau domaatu taalaak...........bet.......taas bailes.......
bumba
Re: Saap......
12.04.2005 18:03
Arti: Tev ir klasisks egoisma izpausmes gadîjums. Ja jau tu viòu tik ïoti mîli, tad atïauj viòai brîvu izvçli un pieòem to bez atrunâm. Tagad sanâk, ka tu domâ tikai par sevi un savâm jûtâm...
Artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:09
varu piekrist no vienas puses...bet kaa sieviete gadiem ilgi var kraapt savu viiru...!! Miileet mani...Nepateikt ,viss es vairaak taa negribu dziivot,un nedziivosu!!!...bet tureet arii mani taadaa puspiekaartaa staavoklii....nezinu ,nesolu, varbuut......!!!!
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 18:10
Artis: vai tu tieshaam esi viirietis (sho jautaajumu uzdod pats sev)?
Artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:12
Ko tad Tu domaa ka viirietis nav dziivs cilveeks un miilestiibas juutas vinam ir svesas............????????????!!!!!!!!!!!
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 18:14
Artis: nee, es taa nedomaaju. logjiski, ka ir juutas arii viirietim. es liidz shim esmu uzskatiijis, ka pilniigi visiem viirieshiem ir praats, lai izliistu no jebkuras situaacijas. atklaata speele ir visefektiivaakaa - buus , buus, nebuus, nebuus!
Artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:16
protams ....!!!!!!! Esmu tikai par atklaatiibu......ko arii piedaavaaju savai miilotajai sievietei........kura kaarteejoi reizi nobijaas no visa no kaa var nobiities..................
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 18:19
Artis: tad padoma ar galvu, vai tev vajadziiga "miiksta", nestabila, neizleemiiga, bailiiga buutne?
paskumsi un viss buus kaartiibaa. droshiibas peec tomeer pajautaa sev, vai esi iists, speeciigs, ar raksturu viirietis?!
bumba
Re: Saap......
12.04.2005 18:34
Tad turpini viòu mîlçt, bet nevajag taèu piespiest viòai mîlçt tevi. Ja jau neiet pie tevis tam noteikti ir iemesli, ne tikai bçrni, îstaj mîlestîbai nekas nevar bût ðíçrslis...
artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:36
Logiski spriezot ..protams....LOGISKI....SPRIEZOT...ar taadu buutni buutu gruuti...bet saki luudzu vai rozaa brilles var buut gadiem??????? Ja man vinas pietruukst tik loti...cik loti vien var pietruukt kaads cilveeks.

Par viirieti ar raksturu...varu nesaubiities!!! Jo parasti ir bijis ka ar praatu un gribasspeeku esmu sajaa dziivee guvis...daudzas lietas....
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 18:39
Artis: tad jau kaartiibaa. tad tev atliek izveeleeties - turpinaat plosiit, shaustiit sevi, tukshu cereet vai arii turpinaat dziivot, baudiit dziivi!
artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:40
Man patiik bumbas ......vaardi..arii es aizdomaajos peedeejaa laikaa vai taa no vinas puses vareetu buut tik liela miilestiiba,ko veelos sanemt..pretiim........................................................................un ir jau taa ka NEGRIBAS TO ATZIIT...PATS SEV VARBUUT AR TO DARU SLIKTAAK....BET TAADS NU REIZ ESMU.....JAA ARII UZ SEVI LAMAAJOS PEEDEEJAA LAIKAA BIEZAAK........JO ES VINU MIILU.........
artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:43
madrexam
Iedomaajoties to kas ir bijis..un kaa vina....ir gribejusi ..un iespeejams grib buut kopaa......TO VISU IEDOMAAJOTIES MAN TUMSS GAR ACIIM NOGRIEZAS UN ES VIENKAARSI ZAUDEEJU TAADOS MOMENTOS VISU SAVU PASCIENU..........UN PROTAMS ATKAL................
bumba
Re: Saap......
12.04.2005 18:47
Tad redz cik vienkârð risinâjums, viòa tevi nav cienîga.:) Jo cik redzams paðam tev ar paðcieòu viss ir kârtîbâ. Tagad viòa ðaubâs, nu labi atnâks pie tevis, paies laiciòð sâksies sadzîve un neizlçmîgâ bûtne no tâs muks atpaï pie vecâ. Tev to vajag?
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 18:49
Artis: njaa, veciit, druumi. bet vienu gan zinu teikt ar 100% paarlieciibu - ja tu dari sev paari (un taa ir peec tava pasha izklaasta), tad tu nekad muuzhaa nevareesi dariit labu citiem. sevi ir jaamiil, tikai tad tu speesi pa iistam miileet citus!
varbuut ir veerts pieveersties sev, varbuut ir veerts saakt pret sevi attiekties labi, sevi cieniit?
artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:52
Nee protams taads iznaakums buutu....vissaapiigaakais....Bet zinot vinas raksturu un apneemiibu....saubos vai vina to vareetu izdariit un viirs jau noteikti arii to nepienemtu.......es nepielauju taadu aiziesanu atpakal.....
artis
Re: Saap......
12.04.2005 18:55
Madrex
Es to loti gribeetu...............un ja vareetu(es ceru ka vareesu,ja vajadzes)..pieveersties sev ,tad sen jau to buutu izdariijis..kaa jau teicu esmu proveejis to dariit vairaakas reizes...bet bezspeeciiba to juutu prieksaa mani atsviez atpakalj............................................................
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 18:56
artis: tu tikko paraadiiji savu vaajumu! tas nav sevishkji pozitiivi. cik tev ir gadi, Arti?
la la la
Re: Saap......
12.04.2005 20:55
ak... veel pat nav pagaajusi nedeelja kopsh atraidiijuma, bet tu te par vaajumu runaa, madrex!!! Domaajiet ar galvu viirieshi, gan viens, gan otrs...
piedodiet
Re: Saap......
12.04.2005 21:19
bet man ðî padzîvojuðâ Romeo gaudas drebuli uzsit:(
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 21:43
la la la: labaak jau pati domaa. es jau savu domu izteicu. un kaada naher starpiiba - nedeelja , diena vai meenesis?
madrex
Re: Saap......
12.04.2005 22:42
piedodiet: man gan smieklus :D:D:D:D
krizdole
Re: Saap......
12.04.2005 23:14
Nekas nav jadara - jadzivo talak
elita_vel
Re: Saap......
13.04.2005 01:22
Arti, jautaajums: vai Tu veeleetos lai tava miiljotaa sieviete redz Tevi sheit zheelojamies? Kaa Tu doma, kaadu leemumu vinja pienjemtu, izlasot sho diskusiju? /kaut arii man shkjiet, ka vinja to jau sen ir pienjeemusi un tas nav pirms nedeeljas vai divaam - stipri senaak/........
P.S. Manupraat nevajag nest savas miilas saapes publiskai apsprieshanai, beigaas tas taapat paarveershas par farsu. Nav forshi un es taa nedariitu
artis
Re: Saap......
13.04.2005 08:41
Bet man paliidz juusu domas .....un iespeejams,ka tiesi Juus visi buusiet tie kas paliidees man tikt (varbuut) tam paari........man nav ne mazaako dusmu uz jums ,jo es reekinos ar visdazaadaakajiem spriedumiem............
xiòa
Re: Saap......
13.04.2005 09:02
Arti, kâ Tu ðodien jûties ?
Un vçl - ko par ðo visu saka Tava sieva ?Un Tavi lielie bçrni ?Pastâstîsi ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: