Saap......

Aizsāka Artis 

xiòa
Re: Saap......
13.04.2005 15:03
Meitenes, vçl ir pagâjis ïoti mazs laiciòð, tâpçc viòam tâ sâp...Laiks palîdzçs.
artis
Re: Saap......
13.04.2005 15:16
Juus mani sasmiidinaajaat gan......par to ieguusnas prieku....un par to ka Juus uz vienu pusi bet es uz otru.........jaa es visu saprotu...nu ir jau taisniiba arii jums (kaut kur...,BET JA JAU ES TIK VIEGLI JUMS PIEKRISTU UN PATEIKTU.......JAA JUMS BIJA TAISNIBA NAFIG MAN VAJAG TO SIEVIETI !!!!!PASAULEE IR MILJONS CITU UN DESMITIEM REIZU LABAAKU.........VAI TAD TAS BUUTU ES???????
Dina
Re: Saap......
13.04.2005 15:18
Beidz aurot.....esj un panjem vinju,neskaties,neklausies ne vienaa ,un visvairaak vinjaa! EJ UN RUNAA,TAD REDZEESI PATIESIIBU KAS UN KAA!!!!!!!!!
elita_vel
Re: Saap......
13.04.2005 15:19
Arti:) tas jau saak izskatiities peec Principa jautaajuma:) "Es vinju gribu, man vinju vajag, es nebuushu es, ja nedabuushu" A Tu padomaa no visaam citaam, Tev sheit forumaa piedaavaatajaam "puseem". Cietpaurainiiba nebuut nav taa labaakaa cilveeka iipashiiba:)
kaza
Re: Saap......
13.04.2005 15:25
Paga, ne jau mums vajag, lai tu mums piekristu. Tuliit diskusija pagrieziisies preteejaa virzienaa -;)))
:(
Re: Saap......
13.04.2005 20:57
ak tad vçl joprojâm gaudojam?
nâve
Re: Saap......
13.04.2005 22:29
Arti = nu mîzals, nu èmo, vot kretîns, ibiomatît, kaads kverplis, da blin, taadu kaa tevi ir jâkastrç, lai par vîrieti vairs nesauktos!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 25?
Ziņa: