Saap......

Aizsāka Artis 

artis
Re: Saap......
13.04.2005 09:32
Lieta taada ,ka mana sieva un berni jau ir lietas kursaa,bet sieviete kuru miilu....ir norobezojusi mani no visa es domaaju vinas beerni viirs..no vienas puses jau ir pareizi..vina ir atstaajusi sev atpakalcelu...bet kaa juutos es......?? Jaa es juutos kaa rezerves variants...kaa manta kuru var palietot...sagriezt tavu dveeseli gabalos un aizmirst.......manas domas ir taadas ka beerni tomeer nevareetu buutu skeerslis tam lai izskirtos ar viiru kuru nemiili.....ja Tevi gaida cilveeks kurs ir gatavs ar Tevi iet liidz galam.................................
kaza
Re: Saap......
13.04.2005 10:00
Jâbût jau tolerantam, jâsaprot (un var saprast), ka visâdi gadâs, ka sirdij nepavçlçsi, jâsaprot, ka appelçðana pie ìimenes un tâdâm lietâm mûsdienâs tiks uztverta kâ banâla, bet apnika ðitais un gribu teikt – Arti, proties tak kaunu! Ko tu te vaimanâ, domât vajadzçja, kad precçts bûdams ar citu precçto ielaidies! Tas ir nekrietni jau pçc definîcijas. Tu gribi bûvçt SAVU laimi, nospïaujoties par citiem un tas nekad nevar labi beigties. Ja negrib rçíinâties, jâbrauc uz mçnesi dzîvot.
Re: Saap......
13.04.2005 10:23
Kaza, ka paðai kas tâds negadâs. Netiesâ un netiesâts bûsi.
xiòa
Re: Saap......
13.04.2005 10:25
Arti, negribas Tevi sâpinât vçl vairâk, bet...tâ sieviete negrib ar Tevi dzîvot...Sievietes parasti prâtâ visu 100 reizes pârcilâ, kamçr izlemj, viòa, tâtad, ir izlçmusi...Un ja viòa Tevi baro ar tâdiem textiem kâ "varbût vçlâk, kâdreiz", netici, nebûs tâ. Ïoti iespçjams, ka viòai ir/bija çrti - tikties ar Tevi, bet dzîvot ìimenç.
Saprotu, ka Tava pasaule ir sabrukusi un neredzi risinâjumu savâm mokâm.Bet paskaties no citas puses - Tev ir dots tas, kas daudziem netiek - spçja mîlçt. Atlaid viòu un ïauj visam ritçt savu gaitu. Un, ja es gadîjumâ kïûdos attiecîbâ uz Tavu sievieti, laiks visu noliks savâs vietâs.Tu esi vçl jauns, vesels (ceru), tici man, tas ir daudz.Dzîvo saviem bçrniem, sev.
Lai izdodas !
Re: Saap......
13.04.2005 10:30
Bet kaapeec Juus nevarat palikt tikai miiljaakie ? - taapat kaa liidz sjim. Nav jau obligaati jabuut kopaa katru dienu vienaa telpaa, jo iisteniibaa varbuut tad arii nemaz nebuutu tik jauki - viss buutu pavisam savaadaak.
kaza
Re: Saap......
13.04.2005 10:31
Biju gatava uz ðâdu aizrâdîjumu. Bet tomçr skumji, ka nedrîkst piesaukt godaprâtu, kârtîgumu .'(aizrâdîðana nav = tiesâðana!) ... nav tas moderni, zinu jau -;(( Moderni ir tolerçt un bût nelaimîgam, izdabâjot saviem instinktiem. Turklât saku tak - kaza, nevis aitiòa vai svçtâ govs - ne tas vien ir uz savas âdas pieredzçts, nav ko draudçt.
Gatis
Re: Saap......
13.04.2005 10:34
Katram sava saape ir jaaizsaap un nekaadi padomi nepaliidzees.......:-))))))) Tas taapat kaa neviens tavaa vietaa neaizies pie zobuaarsta salabot tavus zobus.........:-)))))))))
artis
Re: Saap......
13.04.2005 10:45
Man ir triisdesmit septini..vinai taapat.......
Un man jau viss tas tomeer buutu pienemams...bet vislielaakais nesaprotamais moments sajaas attieciibaas ir tas ka visu laiku tacu grbeeja buut kopaa..neskatoties ne uz ko....manupraat ja cilveeks miil un ir gatavs buut kopaa tad tas ir uz ilgu laiku?????? Ispeejams ,ka vina nebija gatava arii tad.....nezinu negribu pielaut saadu domu..attieciibas bija paaraak dzidras tiiras un patiesas...to var redzeet un just......kaa cilveeks taa var mainiit savu viedokli??
Lai arii kaa tur nebuutu...protams ka ceru..ceru... uz to ka sieviete kuru miilu..panaaks man soliiti pretiim.............................................................
Re: Saap......
13.04.2005 11:22
to kaza
Neviens taèu tev nedraud. Tevis teiktais man nelikâs aizrâdîjums, bet gan nosodîjums. Aizrâdît var arî ieturot neitrâlu pozîciju un izteiksmes lîdzekïus.
Ðoreiz man tâ nelikâs.
Sveðâs dzîvçs ârpuslaulîbas attiecîbas es netiesâju, jo neviens man to nav lûdzis vai ïâvis. Savâ dzîvç to nepieòemu un nepieòçmu.
xiòa
Re: Saap......
13.04.2005 11:27
Arti, tad kâ tur ir ar Tevi - Tev 39 jeb 37 gadi ? Kaut ko nesaprotu, tçmas sâkumâ rakstîji, ka Tev 39...Nes mûs cauri ? :(
xx
Re: Saap......
13.04.2005 11:36
to xiòa.
man arî sâk likties, ka nes cauri :)
un galu galâ, kam tâds ir vajadzîgs, kurð sçþ forumâ un gaudo?
Re: Saap......
13.04.2005 11:42
Aizstâsim vârdu nosodît ar vienkârðu neatbalstît!
Es arî neatbalstu ðâdas attiecîbas un ja ko tâdu dara, tad diemþçl ir jârçíinâs, ka neveiksmes iespçjamîba ir ïoti augsta.

Un kapçc gan ðâdâ situâcijâ nevarçtu runât par godaprâtu?

Man ðíiet, ka cilvçki ðajâ valstî ir masveidâ pârskatîjuðies lçtos Meksikâòu seriâlus un viòiem savâdâk dzîvojot liekas, ka dzîve paiet garâm un ir garlaicîgi.

Kapçc ir jâuzsâk lietas, kas jau sâkotnçji ir lemtas neveiksmei?
Re: Saap......
13.04.2005 11:46
to Dusma
Pragmatiska pieeja. Ne katram dots.
Piekrîtu tavam viedoklim.
Re: Saap......
13.04.2005 11:57
to Dusma.
kur romantisma gars? kâpçc lai neielaisties nelielâ dçkâ ar kâdu, kas ïoti patîk? tikai nevajag vçlâk gausties visai pasaulei
Re: Saap......
13.04.2005 12:13
Romantika....?
Neliela dçka laikam nav îsti tas, kas notiek ar tçmas autoru vairâku gadu garumâ!
Te ir nevis romantika, bet gan posts, bçdas un izmisums!

Visi, protams, smiesies kâ traki lopi, ja es teikðu, ka kapçc nevar uzrîkot kaut ko romantisku ar piemçram savu lauleni? Romantiku taisa 2 cilvçki un mçs mîlam savus lauleòus par viòu darbiem, ja tâ iedziïinâs....bet ja lauleni uzskata par vecu mçbeli, ar kuru nav interesanti bût romantiskam, tad vai nu paðam jâlec pâr bortu vai arî tâds laulenis nâkoðajâ spring cleaning ir jâiznes laukâ kopâ ar vecajiem ziemas zâbakiem!

Nu daþkârt nelieli flingi ârpus ierastâs kârtîbas arî nav nekas briesmîgs, ja vien aiz tiem nevelkas briesmîgas sekas!;)
artis
Re: Saap......
13.04.2005 13:07
Par gadiem nesatraucaties, neviens ....Juus cauri nenes.....taa vienkaarsi sanaaca pats tam nepieveersu uzmaniibu ..paarrakstiijos!!!!!!!!!
Par to romantiku!
Nu kaapeec tai dziivee taa sanaaca?? Nu ne jau no labas un saticiigas gimenes dziives??
Ja reiz ir mekleejumi aarpus gimenes nu tacu tur viss kaartiibaa.......!!??
Re: Saap......
13.04.2005 13:11
Viena pagale nekad nedeg!
Un to labo un saticîgo ìimenes dzîvi veido divi, ne tâ?
Nu nevar bût, ka Tava sieva ir divgalvains monstrs, kas staigâ pa mâju virs galvas vicinâdama èuguna pannu!:)
Ja neuzòemsies atbildîbu, tad ne ar vienu cilvçku Tev nekas nesanâks!
elita_vel
Re: Saap......
13.04.2005 13:37
Arti: patiesiibaa jau runa neiet par to, ka cilveeks var kljuudiities un gjimenes kopdziive shaadu vai taadu apstaaklju deelj nav sanaakusi. Taa ir Tava probleema un Tev taa ir jaarisina, bet - ne ar cita gjimenes cilveeka rokaam.
Jautaajums - ja Tev slikti gjimenee, kaadeelj veel neesi izshkjiiries? Vai arii gjimene paliek kaa rezerves variants?
Dina
Re: Saap......
13.04.2005 13:42
Artim -> secinaajumi.Ja veel neesi izshkjiiries,taatad tiri cieshami veel vari dziivot gjimenee.Mazduushiigs esi,nevari tai savai miiljotajai paraadiit - redz,es esmu briivs,tagad gaidu tikai Tevi!Veel,nu nemaz neizskataas,ka shii sieviete Tevi tik ljoti miileetu...tas taa,tiiri no pieredzes.
artis
Re: Saap......
13.04.2005 13:48
Vai tad es teicu ,ka vainiiga sieva.......runa gaaja par nesaskanaam gimenee un protams ,ka vainiigi ir abi!!!!!!!
Savas probleemas ar citas gimenes paliidziibu risinaat netaisos,jo vinai situaacija bija tiesi taada pati!!!!
Mees abi gaajaaam uz vienu meerki....un ja es vinu tik loti nemiileetu..tad SEN ...SEN JAU MEES BUUTU IZBEIGUSI SIIS ATTIECIIBAS ,BET STRAPIIBA IR TAA KA VINA VAR TO IZDARIIT,BET ES VEEL NEE...........ES NEVARU PAGAIDAAM ....ES VINU GAIDU.......!!!!!!!!!
elita_vel
Re: Saap......
13.04.2005 13:57
:)Tu saki netaisos risinaat, bet tomeer risini.....situaacijas vienaadas nevar buut, jo Tu vinjas gjimenee neesi dziivojis taapat kaa vinja Tavaa. Ja vinja saka - es savu viiru vairs nemiilu, tas nenoziimee, ka tur nekad nekas nemainiisies - ko Tu zini, varbuut vinji izrunaajaas un nonaaca pie kaadiem kopsauceejiem? Un veel, kaa Tu zini, ka tad, ja katrs ar savu bagaazhu sanaaktu kopaa un saaktu kopdziivi, viss neizveidotos veel neveiksmiigaak kaa ieprieksheejaas lauliibaas? Slepenas tikshanaas un to romantika nav tas pats, kas kopdziive. Pie kam jums pa vidu vienmeer staaveetu ieprieksheejaas dziives sauksim tos par reegiem - un sirdsapzinjas paarmetumi, kas nereti sagrauzh to lielo - kveelo miilu. Veel shodien dzirdeeju kaadu cilveeku sakaam: paildziniet romantisko randinju laiku, jo kopdziive nav gluzhi viens un tas pats:} Iedomaajies, saakot kopaa dziivot Tu atklaatu, ka vinja ir ljoti slikta saimniece, pa maaju staigaa sapliisushaa halaataa - a Tu tachu vinju pazini kaa skaistu, koptu, sexuaalu un iekaarojamu sievieti, tad kas ir shis monstrs, kursh saimnieko Tavaa virtuvee un katru dienu kompostree Tev smadzenes, jo pats dzilji dveeselee juutas izdariijis nepareizo izveeli:)))))
Re: Saap......
13.04.2005 14:06
Gribçtu es redzçt divus mîïâkos, kas izmukuði no savâm likumîgâm otrâm pusçm, atelpas brîþos dveð: mana sieva ir tik skaista, jauka, mîïa un mans vîrs ir vîrieða ideâls. Nu, protams, tiek piesauktas nesaskaòas un pâridarîjumi. Un kâ lai tie likumîgie nav pikti (maigi izsakoties), ja ir informçti par lielajâm dvçseïu mokâm.
bazuka
Re: Saap......
13.04.2005 14:20
Varbût izrunâjies ar mâcîtâju!
...
Re: Saap......
13.04.2005 14:26
kas ir briesmîgas sekas? tikai nâve nav labojama.

nu gan
artis
Re: Saap......
13.04.2005 14:26
O nee miilie........es vinu paziistu Pietiekami ilgi..un pietiekami labi.......lai pienemtu TIK TIESAAM VINU KAADA TAA IR......ARII AR SAPLIISUSU HALAATU.....ARII SLIMU....ARII DUSMIIGU UN ARII TAD JA NEMAAK TAISIIT EEST.......MAN VINU GRIBAS JEBKAADU..................
elita_vel
Re: Saap......
13.04.2005 14:34
Atsleegas vaards "es vinju gribu":) Njaa, nopietni:)
Re: Saap......
13.04.2005 14:38
Piekrîtu Elitai
Man ðíiet, ka es tieði tâpat GRIBU no Stokmana Lancome komplektiòu ar atlaidçm pa 13 Ls, tikai man ir slinkums aizvilkties viòam pakaï!
Varbût kâds varçtu manâ vietâ aiziet?
elita_vel
Re: Saap......
13.04.2005 14:41
Dusma: nafig Lancome komplektinju, atnesiisi maajaas un tik vien buus bijis kaa ieguushanas prieks - nu gluzhi kaa muusu varonim:)
kaza
Re: Saap......
13.04.2005 14:45
Arti, Tevi ðitais atvieglo, vai kâ? Tev saka tâ un ðitâ, gan ar labu gan ar bargu, bet tu visu laiku tikai mal un mal un mal vienu un to paðu.
Re: Saap......
13.04.2005 14:46
Nu varbût kâdreiz vajag atstiept to trofeju mâjâs, lai saprastu, ka viòu nemaz nevajag!;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 23?
Ziņa: