Kas îsti ir ðizofrçnija?

Aizsāka Zanis 

Zanis
Kas îsti ir ðizofrçnija?
07.05.2005 18:34
Kas tas îsti ir? Personîbas dubultoðanâs? Atmiòas zudums?


Mâtes brâlim, ar ko lîdz ðim kopâ dzîvojâm, tas ir. Nezinu - vai jâbaidâs arî no agresivitâtes? Mazums, 1 dienu izdomâ kâdam rîkli pârgriezt.


Varbût ir kâds www.shizo....lv Vai .ru?
thanks
es
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
07.05.2005 21:29
skleroze ir atminjas zudums.
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
08.05.2005 01:07
Taa shizofreenija ir ljoti daudzveidiiga. No nelielas jumta braukshanas liidz pilniigam pizdjecam. Taa kaa viss atkariigs no pakaapes.
þogvâvere
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
08.05.2005 11:16
par vienu veidu varu tâ drusku pastâstît:Cilvçkam ðíiet,ka tikai viòam ir taisnîba un visi ir muïíi.Dara lietas,no kurâm neko nejçdz,bet kad salaiþ grîstç vaino slepenos kaitniekus(nu apkârtçjos).Visu laiku ciòâs ar saviem ienaidniekiem,kuru nav.Izdomâ,kâ pieíert ïaundarus,kuri traucç dzîvot.Tiek likti visâdi slazdi(nu tipa,sieti diedziòi,likti sçrkociòi),lai noíertu ïundari,kas dara viòam visâdas bezjçdzîbas.Raksta sûdzîbas par kaimiòu,kurð iedresçjis savu suni uz viòu ïauni skatîties utt....Nu tas ir tâ aptuveni.Tâs ir mana paziòas slimîbas pazîmes,bet var bût daudz,daudz trakâk.
nastix
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
08.05.2005 13:29
to ko aprakstîja þogvâvere ir tâ saucâmo iedarbîbas un attiecîbas murgu raksturîgas pazîmes.. parasti sauc par paranoîdi halucinatoro sindromu. uzskata ka ðie simptomi ir tie ''labâkie'' pie ðizofrçnijas jo diezgan labi padodas ârstçðanai ar medikamentiem.

agresivitâte kâ tâda ðizofrçnijas pacientiem nav raksturîga, vardarbîba, ja notiek, tad parasti tâpçc, ka ''balsis tâ lika darît'', un tas visai reti sastopams... agresivitâti vairâk novçro psihopâtiem un pacientiem ar organiskiem traucçjumiem.

ja ir kas, ko gribi uzzinât, atraksti man uz emailu nastja9@yahoo.com, jo pçdçjo mçneðu laikâ sakarâ ar studijâm esmu izlasîjusi pulka daudz literatûras par ðo tçmu un arî sarkandaugavas slimnîcâ darbojos no rîta lîdz vakaram :)
Mellene
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
08.05.2005 15:52
Dzîvo tâds ðizofrçniíis savâ nodabâ un viss. Kâdas iespçjas viòam ir ar ârstçðanos? Vai tikai tad, kad pats ir apjçdzis savu slimîbu vai arî citâdi tas ir iespçjams? Jautâju to tâpçc, ka paziòai dçls it kâ ir ðizofrçniíis, bet , meklçjot palîdzîbu viòai tiek atbildçts, ka ârstçðana ir tikai brîvprâtîga.
Ðizofrçnija ir slimîba ( garîga ) un parasti piemît ïoti talantîgiem cilvçkiem, arî ïoti jûtîgiem. Liela daïa izcilu mâkslinieku ir ðî slimîba. Tulkojumâ tâ nozîmç "ðíelðanâs starp dvçseli un prâtu"
Noteikti ðizofrçnijas pacientam vajag griesties pie ârsta, vislabâk pie laba psihiatra, jo mûsdienâs to var izârstçt ar zâlçm.
Varu ieteikt pamçìinât ðim cilvçkam zîmçt ( var arî dejot ) , jo tâ viòð labâk izteiks savas jûtas un iejutîsies pasaulç. Ar ðo zîmçðanu viòð izteiks sevi, to ko jût vai domâ un ka citi viòu nesaprot.
shizo
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
09.05.2005 15:14
Ir arii politiski motiveeta- ne balsu, ne halucinaaciju, bet nu nepatiik valdiibai kaada tipa pasauluzskati, un tie tiek pasludinaati par shizo. Piemeeram- uzskats, ka buutiiba demokraatija patiesiibaa ir masu meediiklju smadzenju skaloshanas manipulaacijas produkts un taas aizsegaa tiek straadaats tas, ko tiem, kas par to maxaa, vajag. PROTAMS, PAUZHOT SHAADUS UZSKATUS, VAR RASTIES PROBLEEMAS AR DARBU, KAS VAR TIKT IZTULKOTAS KAA SLIMIIBAS IZRAISIITAS SASKARSMES PROBLEEMAS UN TO IZNAAKUMS, BET [PATIESIIBA IR POLITISKA PROBLEEMA.
ne ku
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
09.05.2005 15:27
to ku!

Ðizofrçnija ir, kad neíîtrus rupjus lama vârdus lieto sveðvalodâ.
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
02.09.2005 21:30
man ari ir sizofrenija. man ta izpauzas ta, ka dzirdu balsis un redzu vizijas, bet kad dzeru zales, viss ir normali, varu pat macities.


dalaties Jus sava pieredze,ka Jums izpauzas si slimiba, jo katram cilvekam ir atskirigi simtomi. man loti palidzes jebkada informacija pa so slimibu.
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
02.09.2005 23:46




Ziòojums rediìçts (03-09-2005 00:25)

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors: puce
Datums: 02-09-2005 23:46

patika ku! definîcija:

"Taa shizofreenija ir ljoti daudzveidiiga. No nelielas jumta braukshanas liidz pilniigam pizdjecam. " :)
_____________________________________

Esmu viilusies tevii, zobsanitaare-atsuuceeja puce :P
Visi cilvji ir shozofreenikji... Tas ir pieraadiits!
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
03.09.2005 00:27
Feja:

nemaz netaisîjos tev izpatikt, ja godîgi... :))
...
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
03.09.2005 00:29
Feja gan dikti gudra ir...
Pazinu vienu sizofreniki, brrrrrrrrrr, vienubrid vins bija matematikis, kas nez ko rekina, tad kuga kapteinis, tad Daugavas vanagu vaditajs, tad arsts. Bet kad vins vel salietojas alko....tad vispar nebija valdams.
Bet sizofrenijai jau ir daudzi paveidi.
Nesen zinas radija sievieti- slepkavu, un vinai ari bija sizofrenija.
Debilaa likumdosana sajaa jomaa nosaka, ka sizofreeniki var aarsteet tikai tad, kad vins pats to veelas. Ja vins pats uzskata, ka vinam nekas nekais (smagaakos gadiijumos parasti taa tas arii ir), tad neviens neko nevar padariit. Starp citu, iipasi biistami ir ar so slimiibu sirgstosie, kas lieto alkoholu (arii no alkoholisma piespiedu kaartaa nevienu nedriikst aarsteet). Tikai tad, kad saads cilveeks kaadu ir nogalinaajis vai sakroplojis, tiesa vinam piemeero piespiedu aarsteesanu. Nesen viens sizofreenikis nogalinaaja man tuvu cilveeku - pirms veel bija notikusi nelaime, meeginaajaam panaakt, ka tiek aarsteets, bet visur - gan aarstnieciibas iestaadees, gan policijaa - tikai plaatiija rokas - sak' kameer veel nekas nav noticis, neko nevaram dariit! Tikai peec tam, kad tika izdariita reaala slepkaviiba, visi saprata, ka vinu jaarstee.
Paula
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 13:21
Autors: puce
Datums: 03-09-2005 00:27

Feja:

nemaz netaisîjos tev izpatikt, ja godîgi... :))
/////////////////////////////////////////////////////////
Autors: ...
Datums: 03-09-2005 00:29

Feja gan dikti gudra ir...
/////////////////////////////////////////////////////////

Un to................ raksta ''meddarbinieki"......................
-)
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 13:43
uga-uga
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 15:08
atkal karsh saakaas...tu taads, es shitaads...un tu vispaar...beerndaarzs...ne aarstu forums...
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 15:24
kâds karð? tu par ko? :)
Paula
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 15:30
Autors: uga-uga
Datums: 04-09-2005 15:08

atkal karsh saakaas...tu taads, es shitaads...un tu vispaar...beerndaarzs...ne aarstu forums...
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Ja Tu neesi taa pati PUCE vai triis punkti... vai klimaksa nomociits ku!(Q10)

Te ir vismaz triis ''medikji'', kas citaadi domaajoshus ''noliek''..........
Mees jau sen dziivojam ES, bet te ozh peec vec.CRAZY laikiem........ No vaarda briiviibas nav ne smakas........Skjiet, pensionaariem buus jaaveido sava maajas lapa> www.neviens_nelasa.lv
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 15:33
uga-uga:

dabûji arî? ;))
ridaika
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 15:34
uga-uga
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 15:42
puce: a es vienmeer dabuujusi :)

dullaa Paula: mees nedziivojam sen ES...ja tavupraat vaarda briiviiba noziimee:piekasiities katram cita izteiktam vaardam, tad tu esi vaarda briiviibas experte...ver tik valjaa to lapeli un tur izsuudzies par cita klimaxa laikiem, par puuceem un triis punktiem...
dullaa uga-uga
Rimsties!
:PPPPPPPPPPPP
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 17:49
Kas te jums notiek. Peec shizofreenijas izskataas.
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 18:09


drîzâk pçc sliktas audzinâðanas ;)
Autors: puce
Datums: 04-09-2005 18:09



drîzâk pçc sliktas audzinâðanas ;)
_______________

tu esi pashkritiska un tas jau ir labi. :P
aber
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
04.09.2005 18:57
ku!
Izbeidz d----ies! :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 23?
Ziņa: