ïoti patîk mans ginekologs

Aizsāka sauliite 

Re: ïoti patîk mans ginekologs
12.07.2005 13:39
Nabaga ârsts!
Interesanti zinât, cik bieþi viòam nâkas saskarties ar faktu, ka pacientes viòâ "iemîlâs"?
Tâ ir meþonîgi neveikla situâcija!

Daþi cilvçki pçc dabas ir ïoti smaidîgi un saulaini un bieþi vien viòu izturçðanâs tiek traktçta kâ "mazliet vairâk nekâ ir"!

Sorry, sauliite, tikai neuztver to personîgi!
jana
Re: ïoti patîk mans ginekologs
12.07.2005 15:34
to sauliite

bet kaa dat tavs viirs?......
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
12.07.2005 16:38
Jâ, man arii pashai arii buutu interesanti zinaat cik pacientes % iemiilas dakteros.:)
Neviens jau no viirieshiem nezin par manu kluso iemiileeshanos:(
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
12.07.2005 16:51
Un saakumâ (pirmajaa reizee, kad biju uz viziiti), man nemaz nepatika aarsts.Patikshana ir radusies ar laiku...:)
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.07.2005 23:50
Kaut kâds arprâts, jo vairâk lasu, jo vairâk jo vairâk secinu ka tas ir tas pats ârsts, kuru zinu es. Bûtu protams stulbi nosaukt viòu un tâdâ veidâ sakompromitçt. bet zini, mîïâ, mçs ejam pie viena ginekologa. Bûtu labi ja tu uzrakstîtu vismaz kâdu sîkumu, kas bûtu atpazîstams tikai mums, lai pârliecinâtos ka tas ir viòð. tâdâ gadîjumâ mçs vismaz zinâtu ka viòð tâ uzvedâs ar visâm un beigtu mocîties. bet izjûtas ir pilnîgi perfekti vienâdas mums abâm. Arî man likâs jâ- mana intuîcija man saka ka viòð nav vienaldzîgs. Tici man, izrâdîsies ka viòð ir smalks psihologs. Starp citu, ja mçs kaut kâdâ vei'dâ noskaidrotu vai mums ir viens un tas pats ârsts es tev varçtu arî ðo to par viòu pastâstît sîkâk. Mçs ðobrîd esam ïoti labaâs attiecîbâs, ja neteikt vairâk. (neiet runa par jûtâm)
phe
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 00:28
Pizdec mauka.. vinjai ir viirs.. a peitiek vienam cimdos pachamdiities pa vinjas peteniite un pamest kaadu filtru uns hii jau miilas mokaas! vot DURA!
smaida
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 00:31
>sjauljiitei ginekologi ir neuzticiigi.Paziistu es vienu taadu tipinju,vinja sieva laida pa kreisi,bet kaapeec;taapeec,ka vinjsh bija urla,vienkaarshi,teevinjsh,vai atkal impotents..
ups
veel vienu atceereejos,es vinjam patiku,esmu medikjis,totaali bija samiileejies,bet es vinju ignoreeju,jo es man jau bija draugs;shis tik riita apgaitee visu laiku acis boliija. Labi,kaa taa bija,viniem ir tik daudz pacientu,taaaaaaaada izveele..............';)
Hmmm
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 00:34
man riebj tie viirinji-pedinji,halaatinju virinaataaji.
zâlîte
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 08:54
man patîk "smaidas" secinâjumi:
- ginekologa sieva laida pa kreisi, bet neuzticîgs skaitâs vîrs, jo viòð bija vai nu tçviòð , vai impotents :)
- viens ginekologs bija totâli samîlçjies autorç un visus laiku bolîja acis, no tâ secinâjums - viòð bija neuzticîgs :)
slçdziens - ginekologi ir neuzticîgi!
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 18:09
Uh, kâ juus te sastresojushies:)
Es nesaprotu kas ir slikts, ja man patik mans ginekologs?Es tacu nesaku, ka man ir vai bus ar viòu intîmas attiecibas vai kas vairâk.
Es tikai jums pajautaju vai taa ir veel kaadai sievietei?
Viriieshi savas rupekliibas man variet neizteikt!man taas ir vienaldzigas!
Es nedomaaju gan, ka viirieshi ginekologi ir neuzticigi sievâm.
Shis juutas ir radushaas droshi vien taapeec, ka dakteris loti labi maak mierinaat, ir komunikabls, nosveerts, izskatigs, viriðíiigs utml.Savaa specialitaatee profesionalis.
Tam, ka vinjshs vareetu buut loti labs psihologs, piekriitu.
Neceru protams ne uz kaadiem brinumiem, jo pie vinja ierodas pus nu varbut 1/3 Latvijas sievieshu.Taa kaa...Mans izredzes liidzinaas 0!
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 18:18
saule , nevaru pashlaik nosaukt Tev kaadu konkreetu lietu-siikumu, ar kuru Tu vinju atpaziitu.Ja veelies, varu aizrakstit Tev uz meilu.Kads ir Tavs meils?
smaida
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 18:44
zaaliitei
Kaapeec sieva ir neuzticiiga...?
Vinjsh jau noteikti pirms...laida pa kreisi.
Sievai tas bija izmisuma solis,to pensi es labi paziistu,jo mees straadaajaam kopaa...vinjsh uz NEWmeiteneem ir kaa traks,sieva bija par vecu...shim pusmuuzha kriize piemetaas...
Bet, tas 2.tipinjsh shodien ir Latvijas STAR...tuuliit izvemshos...:(!
Bet,taadas ''solveigas'',kaa es,vai nu pa iistam miil vienu viirieti,vai nu ir vientuljas...
paciente
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 20:41
...
Nu tad pavedini vinju...! ;)
Ja nebaiditos vinju zaudeet kaa dakteri, vareetu meeginaat, bet vinja prosionalitaate man ir loti svariiga....
Buus jau labi...varbuut naakamajaa dziivee tikshos savaadaakaa situaacijaa ar vinju:)(joks protams):)
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:04
Saulîtei in tikai; sora74@inbox.lv Ïoti gaidîðu, man liekas, tas ieviesîs lielâku skaidrîbu!
Saule, man saka, ka taada adrse neeksistee:(
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:17
mana adrese ir gigu@inbox.lv
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:26
Nevar bût, pamçìini vçl.
hhh
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:29
duras... par vienu kraaninju abas sacerejushaas.. no malas ljoti muljkjiigi izskataas
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:32
Ar krâniòu tam nav nekâda sakara!
zâlîte
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:34
sakars jau ir tikai netieðs ;)
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:37
Jums neviens neliek lasiit sho diskusiju.
Vajag lasiit labaak- es uz neo neesmu sacereejusies, veelreiz atkaartoju!
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 21:42
saule,m nezinu kas ar Tavu meilu, es nevaru nosuutiit veestules:(
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 22:57
Pârbaudi lûdzu vai tu manas vçstules saòem?
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
15.07.2005 23:26
Es saneemu tikai pirmo vestuli.itas neesmu saòçmusi:(
nuInu
Re: ïoti patîk mans ginekologs
16.07.2005 00:33
MARASMS!
Kaa tik karstais laiks nav pie vainas? ;))
Nevar jau visus ginekologus par krapniekiem nosaukt,tas ta ka bisku pa traku:)))Ir forsi,ka esi atradusi tadu profesionali visas jomas un tiesi tapec padoma pirms ko pasac;)))Manuprat seit galveno lomu nospelejusi psihologija-iejutiga attieksme un sapratne par to,psar ko var but tavam viram nav - un tiesi tads jau ari ir arsta - ginokologadarbs -= saprast sievietes:)Lai ari ko eso nolemusi darit - lai veicas:)
Ziba
Re: ïoti patîk mans ginekologs
17.07.2005 10:46
Saulite, man arii laikam tas pats juuseejais variants...Kuraaa staavaa ir vinja kabinets???
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
17.07.2005 13:42
3.stavâ, kâdreiz bija 22.kabinets, bet tagad kâdu laiku atpakaï kabinets ir mainîjies. Lûk Tâ! Trâpîts vai ne? Forði man tas patîk vesela armija ginekologa fanu.
sora
Re: ïoti patîk mans ginekologs
17.07.2005 13:48
Îsti stâvu neatceros, bet no skata varu teikt, viòð nav ne latvietis ne krievs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: