kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab

Aizsāka HELP ludzu luudzu 

HELP ludzu luudzu
kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 08:52
lieta tada , ka jau 6 dienu nav Mr, tests gan pagaidaam uzraada negatiivu , bet bija sekss un gadiijaas... esmu izmisumaa un loti loti sabijusies, nevaru atlauties beernu , turklaat viirietis ir preceejies un vinam nesen ir dzimis beerns, nu bet laiku pagriezt atpakal nav iespeejams:(( un abortu ar negribu nu nepavisam, ir tacu visaadi paneemieni kaa paartraukt - luudzu luudzu iesakiet un nemoralizeejiet, taa jau suudiigi. ko lai dara - infra pirts, karsta vanna, klingeriisu tinktuura? esmu dzirdeejusi arii par kaïía sprici veenaa, ak dies, juutos kaa taada maza mulía meitene to visu rakstot, bet dziivee gadaas visaadi... luudzu pieredzi, HELP
nez... ja jau tests uzrâda negatîvu, tad jau negatîvam arî jâbût... aizpildi vçlreiz testu - varbût nekas nav noticis un vienkârði no uztraukuma kavçjas MR...
atceros, kad man pusaugu gados kavçjâs MR un biju izdomâjusi, ka esmu stâvoklî, gâju karstâ vannâ (tikai nepârspîlç - neapplaucçjies), vçl man lîdzçja pârçðanâs, vai ïoti aktîvas sporta nodarbîbas - "tiltiòð", staipîðanâs, skrieðana....
zinu, ka mana mamma, ja kas gadijâs, cçla smagus priekðmetus - bet man viòa nekad to nav ieteikusi - jo tâ var palikt bez bçrniem uz visu mûþu...
par kaïía ðprici neko neesmu dzidçjusi... un kliòìerîtes nez vai kaut ko tâdu var paveikt...
Es savâ jaunîbas dullumâ, atceros, reiz vemdama dzçru pienu, kurâ iepilinâts jods... Vççç, bet patieðâm nezinu, vai tieði tas man palîdzçja izsprukt sveikâ.
Jaa,es arii jauniibas dullumaa dzeeru pienu ar jodu - uz puskruuzes ieleeju 2 teejkarotes joda.Toreiz man MR kaveejaas 9 dienas,bet tests bija negatiivs,nu un peec taa dzeeriena viss paspruka valaa...Un par to karsto vannu arii taisniiba.Es nezinaaju,ka taa var var buut spontaanais,paliku staavoklii ar gribeetu beerninu,un kaadaa 8.gruutn.nedeelaa paseedeeju karstaa vannaa,jo darbaa biju nosalusi,nu un peec paaris dienaam saakaas asinoshana.Atceros,viiramaate toreiz teica,ka gruutnieceem nevar seedeet karstaa vannaa,jo var buut spontaanais.Toreiz asinoshanu veiksmiigi aptureeja,par sho paargalviibu pavadiiju slimniicaa 2 nedeelas.
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 10:03
AK VAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja reiz tu neesi pussaugu skuíçns, tad varbût padomâ ar galvu, tinktûras dzçrâja.
Es nenosodu, ka ir gadîjies (kaut patiesîbâ, ja tests râda - , iespçjams kavçjâs aiz satraukuma, ne mazuïa)...kaut neatbalstu arî..... BET vai tieðâm tu bribi samaitât sev visu organismu, reproduktîvo sistçmu????? Uztaisi civilizçtu abortu pie laba speciâlista, nevis kaktu metodes meklç. Tâdçjâdi t riskç ar VISU, pat savu dzîvîbu.
Nu kas tâ par tumsonîbu. Aborts tâdâ gadîjumâ ir viscivilizçtâkâis veids, kâ pârtraukt grûtniecîbu, lai gan es neatbalstu ðâdu rîcîbu.
Ja ir pagâjuðas jau 10 dienas no "negadîjuma" un tests râda negatîvu, tad nopçrc vçl vienu testu un ja arî tas râda negatîvu-visdrîzâk stâvoklî neesi.
Teorçtiski sieviete nevar palik stâvoklî jebkurâ cikla dienâ.

Silti iesaku iet pie ginekologa. Nav jau vairs padomju laiki, kad ginekologs varçja lamât.
es esmu pilnîgi pret abortu - atceros koju laikos istabasbiedrene "iekrita" MR kavçjâs ðî vçl pagaidija, bet tests norâdija uz savu... viòa nedarija pilnîgi neko - sçdçja visu laiku uz gultas un "pârdomâja dzîvi" - un tad arî dabuja taisît abortu - nebija neviens viòai kas aiziet lîdzi - viòa palûdza mani - noþçloju ka piekritu iet lîdzi - es gandrîs ar nerviem saslimu - nezinu, kâ viòa izturçja - jo nolamâja viòu visi sâkot ar ginekologu un beidzot ar mâsiòu un ârstu... tâdu murgu nebiju piedzîvojusi... bet bez tâ visa varçja iztikt...
neuzskatu, ka aborts ir civilizçts - tas auglis jau ir liels ar rokâm un kâjâm - tas ir drausmîgi... tapçc nevajag gaidît kamçr mazais izaug un pçc tam viòu nogalinât - labâk papûlçties kaut nedaudz...
uga-uga
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 12:59
nu alfkshnlkösgöjahäajfasfnhjlkae (tas lai nebuutu jaaraxta rupji vaardi)...zoss tu taada, ja jau veelies no beerna valjaa tikt, tad toch taisi abortu, nevis ar visaadiem maajas liidzekljiem bendee sevi kopaa un beerninja pirmaas dienas indee...ja jau tad, aborts....moralizeet par to, ja beernu neveeleejies, tad vajadzeeja domaat par kontracepciju, laikam buus lieki...ja neeesi vairs pusaudze, bet "pieaugusi", tad nemaz arii nezinu cik aborti tev veel priekshaa...shito nolaidiibu...ok, man arii gadiijaas neveeloties kljuut staavoklii, bet es uznjeemos atbildiibu par to un izneesaaju beernu un nu vinjai jau ir 2 gadi...un es priecaajos katru dienu par savu pozitiivo leemumu...
padomaa ar galvu, arii mazulis ir pelniijis humaanu naavi ( ja to taa var maz teikt)...
ai ai ai....shitaadas teemas vien sabojaa visu dienu....
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 13:15
Tumsonîba!
uga-uga
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 13:23
Dusma

cik iisi un lakoniski, bet cik patiess viens vaards var buut :)

es teiktu:kaada tumsoniiba un cik skumji, bet cik sasodiiti biezha paraadiiba.....
Jebkura mâkslîga grûtniecîbas pârtraukðana ir aborts.
Kanibaals to Ilzy
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 15:14
10 dienu vecumâ auglis ar rokâm un kâjâm? Tu laikam kaut ko jauc.

http://www.calis.lv/index.php?articleId=53:72
Pârfrazçsim tçmu - Kâ nogalinât cilvçku bez ab?
Vai pieòemami?
ïauj bçrnam piedzimt! Pretçjâ gadîjumâ pçc tam ïoti, ïoti noþçlosi. Es nemaz nerunâju par reliìisku aspektu - Tev nebûs nokaut! Ja esi ticîga
Bçrns ir Dieva dâvana. Lûdzu neatraidi to!!! Pieòem un mîli viòu
Juus es galiigi aptrakushas.. Juus vispaars aprotat ko nodarat sev un tam auglim.. tam kas tur veidojas kautkaadiigi buus jaatiek arii aaraa.. fuuuu nu vispaar duras.. taa tachu var buut juusu mazaa dziiviibinja ... nu drausmas...


ai fui negribas nemaz iedomaatie par to visu :\
ja, riebjas, bet naakas dzirdeet shaadus tekstus shad un tad... pasaulee daudz TAADU sievieshu, ... tur taa lieta..
un laikam shaados jautaajumos nekad nebeigsies situaacija, ka buus divas 'frontes' - vieni(as), kuri snies padomus, kaa 'iekritushajai' (ak shausmas, kaa man riebj vaards ''iekritu'' ) palidzeet ar jodu vai karstaam vannaam un otri, kuru piesauks Dievu un atgaadinaas, ka arii 2 nedeljas vecs embrijs ir dziiviiba. tas veel nav pat auglis, bet cilveeks.
es nekada sveetaa, bet laikam vairaak pie tiem otrajiem piederu......
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 21:34
Taa nu tas ira. Man no shaadu teemu komenteeshanas jau tulznas uz pirkstiem uzmetushaas:) Paldies Dievam man nav bijis jaapiedziivo to ka kaada sieviete buutu nogaleejusi to ko mans mazais draugs ir uztaisijis un ceru ka taa nebuus arii naakotnee jo savu mazo draugu es lietoju apzinoties iespeejamaas sekas. Un redzu ka arii mana meita ir paarnjeemusi manu attieksmi shajaa jautaajumaa jo kaut gan vinjai bebsis pieteicaas nevisi piemeerotaa briidii vinjai nav bijusi doma to nogaleet.
Ku - kâ tu vari 100%garantçt,ka neviena sieviete tev nezinot nav veikusi sev ab.?
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
01.07.2005 23:53
saule

Man ir vairaaki iemesli lai taa domaatu.
1. Sievieshu nav tik daudz lai nezinaatu kad ko kura dara.
2. Attieciibas parasti ir tik labas ka es zinu kad kas ar vinju notiek.
3. Ja gruutnieciiba galeeji nav veelama esmu iipashi piesardziigs.
4. Ar sievieteem kuraam shajos jautaajumos ir neskaidra un nosleepumaina attieksme vispaar nesasienos.
Pameiìini pacilât kadu smagumu,spçka vingrinâjumus.Lai gan ja tieðâm esi iekritusi labâk taisi abortu medicînas iestâde.Nevajag pârspîlçt abortu pretinieces,divâs nedçlâs embrijam ir tikai roku un kâju aizmetòi,nevajag panikot.Dvçsele embrijâ iemâjo tikai grûtniecîbas ceturtajâ mçnesî lîdz tam tas ir tikai embrijs nevis bçrns,takâ no penik! Un vispâr kur Tev bija pratiòð ar precçtu ielaisties.Pareizi dari,ka centies no ðîs grûtniecibas atbrîvoties,vinam tas tavs bçrns nebûs vajadzîgs ne rîtâ,ne vakarâ!
mazaaaaa
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
02.07.2005 00:45
klaui nu- ej uz LABU IESTADI,veic KVALITATIVU AB., dies pasarg no kaktu kantories,tur toè sabojasi neatgriezeniski vçl.
cilda-lai tak tiekas ar ko grib,kas tev bailes par savu vîrieti? joks.bet katrâ joka daïa taisnîbas.
Nâkoðai reizei - ir arî avârijas kontracepcija!!!!
pieraadi, ka desele iemaajo tikai 4.vai kuraa tur meenesii ;))

un tieshaam- ja gadiijaas, kas kaveeja izmantot avaarijas kontracepc? nu nesapratiishu shiis daaamas laikam nekad.. ''Iekritu''... veemiens naak no taa vaarda
belisima
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
02.07.2005 12:16
Vidrosak - vispirms aizej pie arsta un noskaidro vai tiesam ta ir kaa tu doma un tu gaidi bernu, jo no sadiem ppildus pardzivojumiem par potencialu grutniecibu tu tikai palielini stresu, kas varbut ir MR aizkavesanas istais iemesls...
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
02.07.2005 13:57
mazaaaaa

Nevajag muljkjiigi mierinaat. Neaugliiba paartraucot pirmo gruutnieciibu ir ap 50%.
viss tas ir ïoti muïíîgi,vari kaut karstu aliòu sadzerties un skapi pa istabu nçsât,nekas nepalîdz.Kas ir tur,tas arî tur paliks.Kaut kâ nepazîstu nevienu,kuram bûtu izdevies tâ to lietu nokârtot.Tie,kas apgalvo,ka izdevies,tad zini,tâs ir aizkavçjuðâs MR.Tâ kâ vai nu ,vai nu?Bet es kâ veca jo veca vecene saku,beidz muïíoties un te forumieðiem asinis uzsist.NEVIENS TEV NEPALÎDZÇS:(
manuprat labak lai taisa abortu,nevis lai pectam pamet.nav vajadzigs vel kads nelaimigs un nemilets berns,ar tadiem bernu nami pilni.
Ja taa peec terminologjijas, tad- pat ja grutnieciiba paartrauksies spontaani peec kaadu tur pasaakumu lietoshanas, tas tik un taa buus aborts.
> Cilda
Kur vçl lielâku murgu vari rakstît, kâ "dvçsele iemâjo tikai 4 mçnesî"! No kurienes Tu ðâdus murgus râvi??? Pati izdomâji??
Bçrns ir bçrns, cilvçks, PERSONÎBA jau no paða ieòemðanas brîþa, tiklîdz spermatozoids apaugïo olðûnu.
Tâpçc topika autorei vçlreiz pârdefinçjam jautâjumu - vai esi gatava nogalinât cilvçku???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 7?
Ziņa: