"tu eed arii?"

Aizsāka tievâ 

tievâ
"tu eed arii?"
07.07.2005 09:53
nu apnicis man klausiities ... vai cik tu tieva, tev kauli neluuzt .... utt. zinu esmu tieva un taada esmu cik vien sevi attceros ... nekad muuzhaa neesmu ieveerojusi nekaadas dieetas ... tieshaam saap sirds to visu klausoties, pat tagad rakstot rieshas asaras. emu tureejusies un nenjeemusi galvaa, tagad vairs nevaru jaaizliek sava saape ... driiz mani kompleksos iedziis ... kaapeec es nevienam nesaku, aapraats cik tu resns un tt.
aii, vismaz vieglaak palika.
saule
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 09:55
Vai tie kas to saka gadîjumâ nav resni un viòiem vienkârði skauþ?
tievâ
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:01
nu jaa, paarsvaraa apaljiigi cilveeki ... tas ir drausmiigi saapiigi:(((
saule
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:05
Nu tad jau izdari secinâjumus un beidz pârdzîvot. Atbildi viòiem ïoti vienkârði un dabiski, piemçrâm, - Jâ ziniet pçdçjâ laikâ çdu tikai 2-3 reiz mçnesî.
tievâ
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:13
meegjinu, bet dazhreiz ... (

nu nekas cits jau man neatliek:)
veerotaaja
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:16
Jaa, nu es Tevi patiesi apskaustu.
savukaart man viss iet labumaa un nevaru vairs iztureet savu atspulgu vitriinaas...
nenjem pieree.
Iisteniibaa tev ir laimeejies.
tievâ
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:20
nu nezinu vai man ir laimeejies ...
taa ir, ka pasham vienmeer liksies, ka nav labi. pashai jau arii gribeetos dazhus kg dabuut klaat, bet nu bezceriigi.
saule
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:22
Meitenes - jâatceras viena lieta - mums nekad nav labi. Vai esat redzçjuðas kâdu sievieti, kura ir apmierinâta gan ar savu svaru, gan izskatu utt?
tievâ
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:28
:))) gan jau ir ... satikusi neesmu:)
@@@
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 10:29
man arii bija taa!
tas bija saapiigi!!! dzirdeeju visu - nu vajag tev tos taucinjus! viirietis nav suns - uz kauliem nekriit! Kriit gan! Taa ir gaumes lieta!
meeginaaju beebiishu paartiku! nu, to piena maisiijumu dzeeru ilgu laiku, tad arii alu ar svaigu olu, tad nenormaalaa daudzumaa bulcinjas...........
tad jau ap 20 atmetu ar roku un vienkaarshi priecaajos, ka savs veeders nav jaierobezho kaa citas..........
vai vai no riita tikai aabols
pusdienaas tikai sv.sula un rudzu maizes shkjeeliite
vakarinjas?
uzkaapsim uz svariem.......... oho! zheel, bet shodien tikai 2 banaani.......................
shtopeeju visu peec kaartas un biju laimiiga par to.
tagad jau 30. peec 2 beerninjiem paraadiijaas tauki uz veedera un gurniem. tas bija strauji! no saakuma priecaajos par to, bet tad dabuuju nost lieko ( 8 kg) un tagad uzturu sevi formaa ar labu slaidu figuuru!
Un tici man taadaam kaa mees to dariit vieglaak, nekaa taam, kuras ar paarmetumu saka nepatiikamas lietas.
viss buus labi!
bazuka
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 11:46
Vairums uzskata, ka nevar bût tâpat vienkârði vâjð, bez diçtâm. Man arî ðitais kaitina – vienmçr jâklausâs ieteikumi paçst, jo nav taèu vajadzîbas ieturçties. Automâtiski pieòem un jût lîdzi, ka es nabadzîte ar diçtu beidzu sevi nost. Bet mana problçma kâ reizi ir pârmçrîga çstgriba .... tâ jau regulâri nomocu kuòìi. Apnicis skaidrot, ka es taèu çdu !!!
Galu galâ, kâda kam daïa gar maniem paradumiem, vai ne -;)
agate
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 13:05
Esmu tievule pçc dabas un arî ïoti nepatîkami, kad "bâþ" acîs to tievumu. Nu bet esmu tâda, kâda esmu- kauli paplati, a kalsna, tieva. Un nekâ. Kad mazo gaidîju çdu visu kâ traks, svarâ pieòçmos maximumu a pçc tam - viens un divi- viss nost, atlika tik mazo barot un jau mçnesi pçc dzemdîbâm- " vecâ, labâ forma" - vçl trakâk.
Es vienreiz tâdai "klukstei" par manu tievuma norâdîðanu pateicu diezgan asi pretî- acîs atïâvos pateikt, ka viòa gan toties riktîgi uzbarojusies aprâvâs un ar to arî pietika. A man tâ labi palika un sapratu, ka man nav jâcieð klusçjot par to, kâ apcer manu tievumu un nav jâbût "çtiskai" un neaizrâdît par resnumu- ja kâds ir tik stulbs, atvainojiet, ka sâk apcerçt cita íermeòa formas, tad man ir tieðibas tikpat stulbi "sadod pretî" .
Vai ka'ds zin, cik ïoti katrs pârdzîvo sava íermeòa problçmas- tievumus, resnumus, greizos degunus utt..., tâdçï nav tiesîbu par to " bâzt acîs" .
Tâ ka zini, Meitene, tu neesi vienîgâs- tievâ, slaidâ, skaistâ- es un daudzas ir tieði tâdas !!!!!!!!!
choice
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 14:12
Nu ja, tâm, kam liekais svars cilvçki kaut kâ kautrçjas publiski izteikt savas domas par resnumu, es jau arî tâ nekad nedaru. Toties tievajâm uzskata ka var droði bliezt tizlus padomus "çst vairâk vajag". Tieðâm kaitina.
arî
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 15:17
Man arî tieði tâda pati problçma...:(( Man liekâs esmu iedzîvojusoes tâdos kompleksos, ka vienalga lai kâda arî bûtu jutîðos slikti...:( Vasarâ nevelku krekliòus un svârkus, lai neredzçtu manas tievâs rokas un kâjas, peldkostîmu neesmu ne reizi mûþâ uzvilkusi, jo diemþçl krûðu man arî nav...:((( Man ir bail pat veidot kâdas attiecîbas ar vîrieti...:(

zin
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 15:51
pçc manâm domâm tas tieviem cilvçkiem ir paâtrinâta gremoðanas darbîba. Un tâ arî viòi visu âtri sagremo un neuzkrâjas tauku rezerves.
choice
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 15:54
Nu gan tu "arî" jocîga. Man gan nav nekâdu kompleksu. Peldkostîmâ staigâju mierîgi. Un ar vîrieðiem arî viss kârtîbâ, neviens vçl nav sûdzçjies:)))) Neesmu gan pârmçrîgi tieva, toties gara. 1,76 un 50 kg. Îpaði man tas dzîvot netraucç.
ich
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 16:50
Choice! Tu vispâr çd arî?
Santa
Re: "tu eed arii?"
07.07.2005 17:48
ich!
Ujdji proch...
minna
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 01:31
;))))) man gan patiik, ka esmu taada (pie auguma 173.cm svars zem 50.kg...), kaada nu esmu... arii kruutis nav lielas, bet ir mazas, tachu ir tieshaam skaistas, slaidas, garas kaajas, slaidas rokas ar skaistiem, slaidiem pirkstiem u.c. ;))))
Draugi mani "apsaukaa" par resno ;)))) (miilji)...
Es juutos tieshaam labi..., taa, it kaa pasaules izcilaakie modes dizaineri visas savas extra teerpu kolekcijas veidotu speciaali man, manai figuurai... un, ne tikai... ;))))))

p.s. un, kad iepaziistos ar interesanut viirieti, ir ljoti interesanti veerot, kaa vinjsh man pieskaraas, kaa vinjsh censhas kontroleet savu speeku... ... ;))))
kaza
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 10:05
Nevienu netaisos apcelt, vienkârði uzrâva ziòkârîbu, kâdi tad ir apkârtmçri pie 173/zem 50. Jo man ar 173, 55 ribiòas un gurnu kauli smaili izspieduðies, rokas locîtava smalciòa, sîciòa ...
minna
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 11:55
....nu man ir smalki kauli, kaa amazonei... ;))))
skauìe
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 12:24
izkalusâs nereâli... man liekas, ka tievâs vienkârði paðas nepamana, ka normâli neçd... un tâpçc arî ir tik kaulainas...
tievâ
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 12:36
mjaa, taadas ka skauìe ir pilna pasaule ...
un nez kaapeec tie resnie nepamana, ka par daudz rij, taapeec ir taadas tauku pikas.
forshi ne, apmainiities ar laipniibaam!:)))

ne tievajiem to nesaprast, ka var buut vienkaarshi tievs cilveeks arii nezeezhot uz dieetas. Shvaki laikam vinjiem ar to saprashanu ...
zirgs
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 12:45
Man viens pazinja labi teica- ja buutu Latvijaa normaali vechi, kas preceetu normaalas sievietes, nevis shitadus kaamjus, tad i problemu ar dzemdiibaam nebuutu. Jo shitaas tak nav nekaadas dzemdeetaajas- 173/zem 50. Shausmas. Un pashai veel shkjiet, ka viss OK. Vaaks!
Figuura- figuuras truukum shsitie parametri saucaas. A augstaas modes der taapeec, ka taas veidojoshie ljauzhi lielaakoties cita sorientacaijas, nu i teerpus taisa sievietem, kas peec sievieteem neizskataas.
choice
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 12:55
Liekaties mierâ, es çdu normâli. Visu pçc kârtas un gana daudz:)) Ïoti garðo saldumi, ta ka neatsaku sev neko - ne saldçjumu, ne kûkas, ne cepumus. Vienkârði tâda esmu. Laikam paveicies ar gçniem - mamma arî bija tieva (gan ne tik tieva, kâ es), turklât mçs piedzimâm dvîòi - laikam tâpçc ar mazâku svaru, kâ parasti.
Zirgam - man ir bçrns. Iznçsâts un dzemdçts bez jekâdâm problçmâm. Un augums ir proporcionâls, neizskatos es pçc kaulu kambara.
zirgs
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 13:01
OK. Varbuut peec Juusu parametriem nepareizi nospriedu. Bet cik tad sver taas zhogvaaveres? Veel zem 50? Kaut kas traks!
si
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 13:04
Choice teica: "Neesmu gan pârmçrîgi tieva - 1,76 un 50 kg."

Hmm...
Zhanete
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 13:07
Choice stasts gan izklausaas diivaini...viegli sakot-velk uz anoreksiju..Mans augums 168,svars 58,bet jau esmu par slaidu-shur tur kauli lien laukaa.Tas IR negliiti. Ja Tev ir slaidas kaajas,ir jauki.Bet svars ir ljooooti par mazu.
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 13:36
ta jau liekas,ka gar un ar parmerigi mazu svaru,bet loti daudz kas atkarigs no ta,kadi kuram kauli.choice noteikti ir smalki kauli.mani ari sauka par kaulu kambaru,kaut man ir 55kg pie 170cm.bet neesmu es kaulu kambars,esmu sieviskiga,viss savas vietas.un ari berns dzemdets.
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 13:36
ta jau liekas,ka gar un ar parmerigi mazu svaru,bet loti daudz kas atkarigs no ta,kadi kuram kauli.choice noteikti ir smalki kauli.mani ari sauka par kaulu kambaru,kaut man ir 55kg pie 170cm.bet neesmu es kaulu kambars,esmu sieviskiga,viss savas vietas.un ari berns dzemdets.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 18?
Ziņa: