"tu eed arii?"

Aizsāka tievâ 

varbût
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 15:09
Varbût kâdas slimîbas ar gremoðanas traktu, vai vielmaiòa par âtru?? Man ar ðitâda problçma, biju pie ârsta un pçc pârbaudçm atklâja celiakiju-miltu nepanesîba, tagad ievçroju diçtu un pakâpeniski pieòemos svarâ...:)
a
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 15:11
Es ar tieva - 170 un 52kg - normâli??? Çdu, çdu bet resnâka nepalieku...:(
ne tik tieva
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 15:21
Meitenes, beidziet taisnoties par savu slaidumu. Ja veselîba laba, tad viss ir ok. Es sapòoju par to, lai kâds man varçtu pamatoti aizrâdît, ka esmu vâja. Un man bûtu pilnîgi pie vienas vietas jebkura piezîme ðâdâ garâ, ja vien es drîkstçtu pçc sirds patikas baudît visas garðîgâs lietas. .. tâda laime dota retajai.
minna
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 18:59
tiem neziniishiem:

taam ljoti slaidajaam (virs 170.cm) lielai daljai ir tieshaam ljoti slaidas, garas kaajas... nu taadas, kaa man ;)))))

Bet vispaar man njirdziens naak, kad kaads meegjina kaut ko riebiigu pateikt, jo... nu kaut kaa "baigi" ;)))) sevi miilu tieshi taadu, kaada esmu...
jaa, un ir arii deels, ljoti skaists, veseliigs zeens... ;))))
Re: "tu eed arii?"
08.07.2005 20:45
minna:

Paldies, jau no iepriekðçjiem komentiem sapratâm, ka esi perfekta un ïoti sevi par to mîli. Nevajag atkârtoties.
zane
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 16:08
Biju shodien juuraa un ieveerteeju paari s eksemplaarus no seerijas- virs 170/zem50. Un mani kjeera apskaidriiba, ka gan jau shitiem graabekljiem pashiem arii liekas, ka vinjas ir OK. Nu, taa kaa choice un minna :-)

Un taas LJOTI SLAIDAAS kaajas ;-) (lasiit- kahektiskaas) :-)

A vispaabaa- katram sava taisniiba. Ja jau taa taisnojas par savu kaarnumu (nevis slaidumu, jo pie shaadiem parametriem tas objektiivi nav iespeejams), taatad...:-)
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 16:28
zane :)))))))
ieva26
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 17:11
man 175 un 58 -59 kg... briizhiem uzkaapj liidz 60, 61. tad atkal nokriit uz 58-59, arii varu eest visu, stress nodedzina... man iisti nav liidz tam, lai pieveerstu uzmaniibu svaram, un liekas, ka ar figuuru viss normaali. ja nu baigi saaktu pienjemties svaraa, tad domaatu gan, bet neizskataas, ka man tas draud pagaidaam. bet sho te kaarno- pashtiiksminataaju sakaraa- pavisam godigi no savas pieredzes- man bijis arii taa, ka peec universitates beigshanas, nomociijusies ar mazu beernu un maaciibaam, sveeru 49 !!! un tas bija drausmiigi, tagad liekas, cik tas bija slimi...bet toreiz visaa tajaa bija arii kaut kaads pashtiiksminaashanaas moments, lai kaa likaaas, ka nav... tas taa...paardomaam
ieva26
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 17:18
p.s.mans rakstiitais galiigi neattiecas uz taam, kuras ir paaraak tievas un censhas pienjemties svaraa...
Zhanete
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 17:39
Man draudzene izslimoja anoreksiju-seshus gadus mociijas,kameer ar psihiatra paliidziibu saveda sevi kaartiibaa.Nu izskataas un uzvedas kaa cilveeks.Bet ,kameer slimoja,izskatiijaas peec gjindenja,kaut pashai likaas,ka superlabi:((
anastasija
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 18:26
Man BIJA gluzhi taapat kaa autorei....liidz appreceejos, un piedzima beebis. Un taa, nemanot, esmu 10 gados kljuvusi par lielu mammu, celuliitaina un ar veederu :(((
173, 70
Peec skata nevar pateikt, ka ir man shiis probleemzonas, bet plikai kauns.Jaapieziimee, ka eedu ljoti praatiigi, neko treknu, paarsaaliitu, saldu utt.daudz staigaaju, pasportoju, tachu svars tik un taa aug :(((

Ehh, gribeetu vecos laikus, kad biju caurbira, eedu, kas patiik un ne par ko nebija jaasatraucaas, kaa vien jaasarxt par klasesbiedrenju komentaariem, uz fizkultuuru gjeerbjoties- "" Aarpraats, cik vinja tieva!" ;))
Zhanete
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 18:30
Kaut kaa es neesmu ne no viena viiiesha dzirdeejusi pieziimes par sievieshu celuliitu un lieku vederinju.
(Jaa,es runaaju par veederinju,nevis izgaaztu guzu).
Taas ir vairaak muusu iedomas,ka kauli pievelk..Nu nepievelk jau..Kad biju apaljaaka,ap 68 kg,man bija milziiga uzmaniiba no viirieshiem.Kad ietureeju dieetu un ,pati paarlaimiiga sveeru 58 Kg,-vairaaki viirieshi saciija-ai,ai,agraak bija labaak..Ko tad tie saciitu par meiteni,kas sver 50?
Kaut gan--cik cilveeku,tik viedoklju..
:)
Re: "tu eed arii?"
09.07.2005 21:40
Es sveru 50 (augums 160 cm), man viiriesu uzmaniibas netruukst :) Nu nepatiik veciem tauki un celuliits
minna
Re: "tu eed arii?"
10.07.2005 01:12
Nu ko lai dara, ja man nav nevienas slimiibas...
nav nekaa ko uzrakstiit...???
taapeec es te taa pavisam nedaudz izklaideejos & uzjautrinos, bet... izraadaas, ka kaadu tas pat aizkjer...
savaadi gan ;))))
un...,
jaa...,
kaadi tik murgi shaj forumaa netiek apspriesti...
BOZHE MOJ !!!

Man principaa nepatiik neapmierinaati vai komplekshaini cilveeki, bet
figuura...
sorry....,
kaadu nu kuram taa daba devusi...
ne jau tas ir noteicoshais...

Un, jaa, svariigaakais tak esot tas, kaa cilveeks PATS juutaas SAVAA aadaa....,
jeb neeee....??????

Atkaape Nr 1:
Visi tik breec, ka sisteema shvaka, ka taa jaamaina u.t.t. ....
Izmainiet katrs savu domaashanu, tad mainiisies arii viss paareejais!!!...

Atkaape Nr 2:
Nu negribaas man pat meegjinaat saprast tos Latviskos kanibaalisma domu shljupstus...

Atkaapei Nr 3:
gliiti gan uzrakstiiju...
;))))))))
neesmu skaliòð
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 02:28
Man jau ir trîs bçrneïi, lai gan pati vçl esmu jauna - 29 gadi. Es neuzskatu, ka esmu skaliòð, lai gan pçc mieniem parametriem varçtu tâ domât( 164, 48 kg) Man ir ïoti viegli un smalki kauli, bet gaïas arî ir pietiekamâ daudzumâ :) mana draudzene ir 165 un 56 kg smaga, bet kâju un vçdera apkârtmçrs man pat par 1 cm ir lielâks. nedomâju, ka tas man ir atkarîgs no çðanas. Tâda es esmu bijusi visu laiku, pçc pirmâ bçrniòa piedzimðanas biju 47 kg smaga, un tâda pat paliku lîdz otrâ bçrniòa piedzimðanasi. Un tagad ir stabili 48 kg( +/- 1 kg) nu jau divus gadus.Çdu visu- kûkas, kartupeïus, gaïas utt, tâ kâ par anoreksiju te runât nevar. Vienîgais, varbût vçl bçrneïi nedaudz nodzen, jo tomçr trîs gabali un katram savas vajadzîbas, iegribas, niíi un stiíi... Es ïoti labi saprtou autori, jo arî man ik pa reizei tiek ''uzbraukts'', ka esmu nepieklâjîgi tieva un trîs bçrnu mammai pilnîgi neatbilstu ne pçc izskata, ne figûras, bet, ja godîgi, tad tieði to vairâk dzirdu no apaïîgâkâm sievietçm. Jâpiebilst, ka laikam tas tomçr ir gçnos, jo cik atceros savu vecomammu, tik viòa ir bijusi ïoti slaida un tieva , mana mamma vçl ne tâ, bet no tçta puses visi ir ïoti smalki un tievi cilvçki. Es nemaz netaisos rît un resnçt tikai tâpçc, ka kâds cilvçks no malas kaut ko par mani ir teicis. Lai taèu viòð saka, man tas ir pilnîgi pie vienas vietas. Netaisos nevienam neko pierâdît. Esmu apmierinâta ar savu figûru, gan ar dibenu, gan kâjâm, gan krûtîm un mans vîrs jau vairâk kâ 10 ir ïoti apmierinâts ar manu izskatu un nebeidz vien jûsmot :)) Ne strijas, ne celulîta, ne liekâ svara... kas gan vçl var bût labâks par ðo. Çd ko gribi, cik gribi un nav jâuztraucas par to, ka kûkas gabals nosçdîsies uz dibena vai kâjâm :)

Jâpiebilst, ka ar veselîbu man ir pilnîgâkajâ kârtîbâ, varat nepiesieties ;)
ich
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 08:32
Ja godîgi nekad neesmu dzirdçjusi, ka kâdai saprâtîga tievuma (!) sievietei tiktu nopietni (!) aizrâdîts par tievumu - sak, tu tik tieva, ka slikti izskaties. Tas vairâk "tu taèu vari atïauties" lîmenî. Ja sâk dot mâjienus par slimîgumu, padomâjiet, vai tam tieðâm nav pamats.
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 09:31
Man arî tâ pati problçma, ka nepiederoðiem cilvçkiem patîk komentçt manas apburoðâs miesas aprises.

Kad pîpçju - .....vai, vai, cik tu tieviòa....bla, bla
Atmetu pîpçðanu - vai, vai, tu esi apvçlusies, palikusi apaïîgâka...bla, bla

Pie kam komentç tâdi cilvçki, kuriem nebûtu ne mazâkâs daïas par to, kâ es izskatos!

Kâ pret to cînîties?
Es daþreiz kïûstu sarkastiska, daþreiz atkoþu pretî, daþreiz ignorçju.
Parasti ir tâ, ja vienam cilvçkam kaut ko atbâþ labi asu pretî, viòð vairs nekad nekomentç, tikai man to ïoti nepatîk darît.

Bet vispâr uzskatu, ka citu cilvçku auguma komentçðana ir tik pat nepieklâjîga kâ publiska kules kasîðana, spïauðana uz ielas vai ðíaudîðana pârpildîtâ tramvajâ neaizliekot roku priekðâ.
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 10:51
ich

atlausos nepiekrist...es neesmu parlieku tieva,ieprieks jau rakstiju,bet mani par kaulaino distrofiki ir nosaucis apalas sievietes virs,kurs patiesam ir pats ir nezeligi tievs.tatad ari kaulainiem skauz :)))
bazuka
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 12:02
Kas ko skaust, ja pat kaulains kâ nâve, ðamçjam vnk. patîk apales (spriest pçc paða sievas) ;-)))
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 12:09
vai ari negribeja sainat sievu,ka si pa apalu.:))
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 15:23
Tievaas rullee!!! :)
acîga
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 16:24
Nevaru nepaklaèot ðajâ sakarâ - vakar redzçju vienu ïoti garu meiteni - nu tik drausmîgi kârnu, ka dîvaini ap sirdi sametâs. Tikai maza îsa kleitiòa, labi varçja saskatît auguma aprises. Godavârds, tas nebija smuki, lai neteiktu neglîti. Un tas ar visu to, ka visumâ piekrîtu, ka "sieviete nevar bût pârâk bagâta un pârâk tieva".
Juris
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 18:04

Tikai Latvijâ tik neadekvâti var attiekties pret cilvçku.
Pilnîgi debîli iedzîvotâji.
Jurim
Re: "tu eed arii?"
12.07.2005 18:07
Anorektikje arii uz Marsa anorektikje
Re: "tu eed arii?"
14.07.2005 14:24
man ar ta ir bijis, bet tagad esmu palikusi normaala, varbuut, kad paaugsies, skatoties cik Tev gadu, viss mainiisies
Ellija
Re
15.07.2005 20:48
Esmu visu mûþu bijusi 163 cm/ 50-52 kg... visu laiku mani sauca par caurbiru, vâju u.t.t. Tagad, pçc 2iem bçrniem un pâri 30 gadiem, sveru tikpat un esmu sapratusi, ka esmu normâla un resanjiem cçrtu pretî: tu uz saviem peldriòíiem paskaties, vai ko tml. Tagad to saka arvien retâk ;))) Dzîvoju Rîgâ, ðeit ir savâdâka attieksme, laukos tomçr dominç tâs pupîgâs un apaïâs (piens un asinis) meièas ;) Slaidâs sauc par vâjâm...
Tâdas patiesi vâjas ir tikai anoreksiíes... parasti slaidas meitenes, ja ir MR, ir OK :)
Re: "tu eed arii?"
15.07.2005 21:55
163 un 50-52kg ir pilniigi ok... Mana meitene ir 153 un 42kg...
Es domaaju, ka tiem kas piekasaas par tievumu pashiem ir probleemas ar augumu un taa vinji tikai meegjina kaadu padariit par neriktiigu... es liidziigi dzirdu par savu augumu: ekk Tev jau tikai muskulji a speka nav...nu i ko Tu vari izdomaat ar saviem muskuljiem... sila jestj uma njenada utt... karoche kasaas klaat visi, kas ir aciimredzami slinki un nolaidiigi, bet neatziist to...
Re: "tu eed arii?"
15.07.2005 22:02
Mateus:

esmu tevi redzçjusi. nemaz nav tev tik daudz to muskuïu. vidusmçra puiðelis ;)
kery
Re: "tu eed arii?"
17.07.2005 11:45
Es uzskatu ka neesmu tieva,bet gan slaida,nekur nekaa lieka nav,jau kadu laicinu censhos pienemties svaraa,biju 59kg(189cm),tad gan no majas neizliidu,tagad 62kg,esmu prieciga,bet veel ne apmierinata!!Zinu ka daudzi teiks,ak dievs taa gan slimigi tieva,bet juus maldaaties,kaa jau ieprieks rakstija Kristiine,tas atkariigs no taa vai cilvekam smalki kauli,vai plati,ja kas es neneesaaju 36 izmeeru,bet gan 40,nu tad lemjiet pashi!Tieva vai slaida!!!!
Re: "tu eed arii?"
17.07.2005 17:07
puce: paraadi cik daudzi ar augumu 183cm sver 90kg un ir bez taukiem! Vareetu jau salikt visus apkaartmeerus un speeka parametrus, bet kautkaa nevelk...ja tantei (puce) labpatiik...lai runaa 8-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 4?
Ziņa: