"tu eed arii?"

Aizsāka tievâ 

Re: "tu eed arii?"
17.07.2005 17:58
Sveika, tievâ!

Pirmkart, nenem galva tos cilvekus, kas izsaka tas nejaukas piezimes. Viniem nav nekadas tiesibas izteikt piezimi par tavu izskatu. Personigi man pret tadiem cilvekiem nav ne mazakas cienas, kas izsaka tadas piezimes. Centies ar tadiem cilvekiem nesaskarties, bet ja saskaries, tad centies neklausities tajas piezimes. Sliktakaja gadijuma pasaki, kaut ko gudru par vinu izskatu, lai tam cilvekam vienkarsi mute aiztaisas ciet. Galvenais, lai tu butu apmierinata ar savu izskatu.

Otrukart, saproti to, ka galvenais nav izskats, bet iekseja butiba. Cilveki, kas verte cilveku pec izskata un ne pec ka cita nav ipasi gudri un raksturs viniem nav labs. Kamer cilvece nesmelsies pietiekami vesela saprata, lai saprastu to, ka izskats nav galvenais cilveka, tamer nepazudis sis neapdomatas piezimes. Galvenais saproti tu to.

Treskart, ja tev nelidz neviens no maniem padomiem un, ja tu nevari sadzivot ar savu izskatu, tad es domaju griezies pie attieciga arsta, kurs tev spes pilnvertigi palidzet. Musdienu medicina ir pietikami attistijusies, lai kaut vai daleji spetu palidzet tavai esosajai problemai. Velu tev veiksmi un, lai turpmaka dzive tev ir prieka un laimes pilna.

Ar cienu, A.L.

Re: "tu eed arii?"
17.07.2005 19:05
Mateus:

redzçju tevi kâpjam tramvajâ, varbût, nepaspçju saredzçt tavus smukumus, piedod ;))
Re: "tu eed arii?"
18.07.2005 09:16
Es nerunaaju ne par kaadiem smukumiem pashlaik...ja nu vieniigi par tievo meichu smukumiem =)
Loreta
Re: "tu eed arii?"
18.07.2005 10:22
Sieviete var bût kaut kâ maiksts, tikai ja viòai ie skaistas krûtis un dibens
...Laipni luugta klubinjaa!!! Man ir tieshi taada pat probleema. Atsuuti man uz e-pastu veestuli..., oki?
mana e-pasta adrese---> shade16@inbox.lv!!! Gaidiishu!!!!
zvirbulis
Re: "tu eed arii?"
02.08.2005 11:16
Ak jûs tievâs muïíîtes... resnie cilvçki, kas to saka tieðâm to saka nedaudz ar skaudîbu, bet domâju ka ne jau tâdu niknu. Es piemçram, teicienu "tu esi tik vâja, tev vajadzçtu vairâk çst" uztvertu kâ komplimentu. Brînos, ka jûs to tâ nedarât, jo esat taèu tik ïoti apmierinâtas ar savu tievumu (bûtu es tik tieva, es arî to demonstrçtu, kur vien varçtu, godîgi).

Vienîgi tie 176 un svars 50 vai zemâk gan nav îpaði normâli. Ja tas ir smalko kaulu un garo tievo kâju dçï, un ârsts to ir apstiprinâjis, tad jau OK
Vienîgi godîgi pateikðu: ar visu savu apbrînu tâm slaidajâm kâjiòâm mini svârciòos, esmu redzçjusi tâdas super kârnâs un garâs (atkâdina nevienmçrîgus grâbçkïu kâtus), kas uzdzen nelielas ðausmas un tâdos brîþos saku, ka labâk dzîvoju ar savâm samçrâ îsajâm un apaïîgajâm kâjelçm
P.S Mans augums 1,61, svars no 53-58 svârstâs. Kad svçru 51, viss jau bija burvîgi, biju apmierinâta ar sevi... tikai krûðu ar vairs nebija un labâk bija redzams, ka pleci man pat nedaudz platâki par gurniem sanâk.
bet es piemeeram neesmu tieva, esmu taa teikt...KAULAINA!!!! tas nav labi!!!
...esmu 160cm gara un sveru 38kg!!!
valda
Re: "tu eed arii?"
02.08.2005 19:22
Var padzert uztura bagâtinâtâju, piemçram, neaizvietojamâs aminoskâbes "Protivity", jo parasti tâs trûkst pârtikâ. Pâris nedçïas un ir jau mazi apaïumiòi.
Paðas pieredze. Ðad tad atkârtojot kursu gada laikâ 8 kg klât gan. Urrâ!
Sen sen, kad beidzu augstskolu bija 46 kg (augums 1,70m) - biju tieva ar mazvçrtîbas kompleksiem. Tagad ir tâ kâ man patîk - 61kg. Un bieþi vien man saka: "Ar gadiem Tu arvien smukâka paliec". Tagad man 46.
Un galvenais - mîliet arî sevi, ne tikai tuvâkos!
Paldies par padomu!:) Njemshu to veeraa!:))
...bet armeeram cik taac PROTIVITY maksaa?
Mja
Re: "tu eed arii?"
05.08.2005 14:41
Es jums tieshaam iesaku pamekleet internetaa uztura bagaatinaataajus svara palielinaashanai, esmu shur tur taadus maniijusi! Nezinu gan, cik tas efektiivi, bet, ja nav paaraak daargi, tad pameegjinaat jau var!:)
es sev patiiku
Re: "tu eed arii?"
28.08.2005 11:26
Man 170, sveru 53 vasaraa, 56 ziemaa. Un visu muuzhu mana vecmaaminja vaimanaa- meitinj, tu paarluuziisi. Lai gan manupraat, esmu sapraatiigi tieva.Vai pat normaala. Un badojusies neesmu nekad.
Bet es priecaajos, ka varu eest eljljaa ceptus kartupeljus, piparotu spekjiiti un visu, ko vien iedomaajos. Man aizraadiitaaji parasti ir vecaaka gadagaajuma tantes, kuraam ir citi skaistuma etaloni- kaadreiz tas, ka sieviete bija duushiiga, noziimeeja, ka vinja var atljauties labi eest.
ich
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 14:06
Tikai atceries, ka paaugstinâts holesterîns un ateroskleroze nav tikai tuklu cilvçku slimîba (tas attiecîbâ un treknumu rîðanu).
~*~
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 14:38
Pievienojos "tievo" klubiòam! Man 170/45... Bez diçtâm ar çðanas paradumiem - "visu pçc kârtas" ;) Tikai arî cînos ar apkârtçjo antikomplimentiem, diemþçl...
...
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 14:44
170/45 nav tievums. Taa ir kaheksija. Nopietni. Un komplimenteet jau tur patiesi nav ko.
~*~
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 14:53
... - lîdzu paskaidro tik gudrus izteicienus.
...
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 14:55
Patoloìiski pazeminâts svars.
~*~
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 14:56
Nu, un no kâ tas rodas? Vai Tu bûtu mediíis?
...
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 14:59
Nemediíis. Un man nav pretenziju pret Tavu svaru, ja to nesâk pasniegt kâ super normu uz kuru pârçjiem tiekties. Jo tieði tur rodas anoreksija.
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 15:00
170/45... nezinu vai esmu redzeejis taadas iipatnes, bet mana sieva ir 153/40...laikam kautkas liidziigi...hmz.. man patiik =)
~*~
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 15:03
Man liekas, ka tçmâ bija pavisam cita problçma izvirzîta. Un tieði par to ir runa - par pârçjo nievâjoðo attieksmi. Ja es tâda esmu no dabas, nekas nenormâls tas nav. Un ar veselîbu man viss ir kârtîbâ. Nevienu neviens nemudina uz to tiekties. Vienkârði saprast, ka cilvçki mçdz bût daþâdi.
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 15:10
Vieni nievaajoshi izturas pret tievaam, citi pret resnaam utt :)
~*~
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 15:17
Vai mums ir tiesîbas pret kâdu izturçties nievâjoði tikai tâpçc, ka viòð ir savâdâks? Ar mani ir tieði tâpat kâ ar ðîs tçmas aizsâcçju - ïoti apbçdina lîdzcilvçku attieksme.
z.g.
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 15:36
Godîgi sakot, nekad neesmu redzçjusi vai dzirdçjusi nievâjoðu attieksmi pret tievumu. Vai tik tâ nebûs saasinâta attieksme, kad ðajâ jautâjumâ saskata to kâ nav. Bet atzîstu gan, ka tâdi parametri (170/45) var radît izbrînu un pamatotu jautâjumu, vai tieðâm viss kârtîbâ. Mani arî tas izbrîna, jo man ir 170/55 – redzamas ribas, ierauts vçders, sîks dibens .... nevaru iedomâties, ja vçl 10 kg bûtu nost.... Bet neviens mani nenievâ un nav to darîjis. Jautâjums „vai tu çd arî” manâs ausîs neietver nopçlumu. Drîzâk tâ jçga ir tâda, ka lai taèu çdu, jo varu atïauties.
~*~
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 15:52
z.g. - ko lai saka, man prieks, ka Tev tâ ir palaimçjies. Diemþçl es ar to nevaru lepoties. Lai gan par laimi pçdçjâ laikâ daþâdas replikas dzirdu arvien mazâk. Tas jau ir tas trakâkais, ka citi domâ, ka esi slima, lai gan esi veselâka par veselu! Un to apgalvo arî visi tie ârsti, pie kuriem ðai sakarâ esmu griezusies!
ess
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 16:59
Man vienu brîdi kolçìe tâ bojâja nervus.Pati bija apaïîga,mazliet pat resna,es ne jau nu ïoti tieva,bet normâla.Viòai pie tam bija platie kauli.
Tu tievekle,riebjas uz tâdu skatîties u.t.t. bija izteicieni un tas viss no skaudîbas.Pati çda vismaz bulciòu dienâ un man arî gribot negribot bija jâçd,jo viòa nopirka arî man un,ja teicu,ka negribu,tad apvainojâs.Es, savukârt,pirku ðokolâdi vai ko citu,jo negribçjâs dzîvot uz viòas rçíina.
Murgs kaut kâds.Tas beidzâs tad,kad viòa palika daudz tievâka nez no kâ,jo diçtas neievçroja.
Mana padraudzene arî par meitu vienreiz teica- tavçjâ tâda izkâmçjusi,jo paðai viena meita resnule,bet otra vidçjas miesas uzbûves.
Tâ ir skaudîba un arî netaktiskums.Kâda kuram daïa vai esi tieva vai resna.
Re: "tu eed arii?"
29.08.2005 17:05
Ko jûs te satraucieties, ko citi saka? Piestrâdâjiet pie sava paðvçrtçjuma (tievâs&resnâs&normâlâs) un bûs labi. Galvenais, lai ar veselîbu viss kârtîbâ.
Biju kâdeiz resna, tagad normâla. Kâdreiz þiperîgi çdu bulciòas ar kolçìiem, tagad visi sen zina, ka ES bulkas neçdu. Un nevienam nenâk ne prâtâ komentçt. Ja nu kâds pienâk un klusi apjautâjas, kâ tikt normâlâ svarâ.
z.g.
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 08:53
Es domâju, ka nievâjoðai attieksmei varçtu bût 2 iemesli. Pirmkârt, jau minçtâ skaudîba. Otrkârt, apzinâti vai nç, bet ar zinâmu noþçlu uzlûkojam tos, kas mums ðíiet neglîti vai slimi. Tâ nu tas ir.
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 12:01
Ja njem veeraa, ka parasti tievaas sievietes tiek "nokakaatas" no riktiigi razheno puses, tad es sliecos domaat, ka taa ir skaudiiba =)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: