Platais smaids un porcelâns

Aizsāka J.J.C. 

tur tiek lietots tas pats 35% peroksîds, un tâ pati gaismoðana, ko parasti veic balinâðanas seansos zobârsta krçslâ.
vienîgâ atðíirîba (kâpçc tas viss notiek tik âtri) - ka gaismas ierîces uzgalis ir tâds, ka ar viòu var vienlaicîgi gaismot visus zobus (pusmçneða forma).

tâpçc vari gatavoties iespçjamam zobu paaugstinâtam jûtîgumam un cerçt, ka zobiòi izbalinâsies krasi. pievçrs arî uzmanîbu pçdçjai frâzei - par dzîvesveidu; ja dzersi daudz tçjas-kafijas, smçíçðana utt. - efekts nebûs noturîgs gadiem ilgi.
Ilvita
Re: Platais smaids un porcelâns
24.07.2005 22:20
Paldies puce par atbildi. Bet gribu piebilst, ka es nesmçíçju un kafiju/tçju varçtu teikt, ka ikdienâ nedzeru nemaz. Vai tâdâ gadîjumâ ðis balinâjuma efekts varçtu saglabâties ilgâk? Un ko nozîmç zobu paaugstinâts jûtîgums? Tas tâ kâ bûtu domâts kâ paaugstinâta reakcija uz karstu un aukstu visiem zobiem vienlaicîgi?
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
24.07.2005 22:58
Ilvita: pçc procedûras gaidu atsauksmes ;)

puce un zb: termins noteikti nâk no tautas, bet tad runâsim savâdâk....paskatieties uz vidusmçra amerikâni - smaids lîdz ausîm - neticu, ka tur pietiek tikai ar porcelânu un balinâðanu....brîþiem liekas, ka mute lielâka pataisîta :)
1.jâ;
2.jâ, bet diez vai visiem vienâdi, drîzâk atseviðíâm zobu grupâm (piem., priekðçjiem apakðçjiem). var bût arî uz skâbu. bet pastâv arî zobu pastas un visâdi lîdzekïi, kuri mazina ðo jûtîgumu.
J.J.C.:

es tak no paða sâkuma teicu, ka iegrieþ lûpu kaktiòus ;))))))
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
25.07.2005 15:24
puce, varbût pastâsti - kâ tâ operâcija notiek?
Re: Platais smaids un porcelâns
25.07.2005 16:56
Izlasi Igo "Cilvçks kas smejas" tur ir aprakstîts.
JJC

Vidusmeera amerikaanim zobi ir taadi pashi kaa vidusmeera latvietim. nev nekaadas atskiriibas. holivudas zvaigzneem ko redzi zhurnaalos smaids ir ieguuts kaa ieprieksh teicu - ar keramiku, ortodontiju, un balinaashanu. plati smaidi ir tikai taapeec ka vinji smaida plati. nekaadas operaacijas prieksh taa netiek veiktas. ( labs joks, puuce :D ). dazhi gan ir iipatneeji gadiijumi kad var redzeet gudriibas zobus vinju smaidaa, bet droshi vien ka taapeec jau vinji tika holivudaa :) amerikaanji ir atklaajushi ka smaids vinjus padara veiksmiigaakus biznesaa un tas vareetu buut cits iemesls kaapeec var redzeet tik daudz smaidus saliidzinot ar latvieshiem.
kad ieguusi savus zobus nevainojami taisnus un baltus, pats redzeesi ka gribeesies smaidiit - nevareesi patureet muti ciet :)

ilvita: pastaasti peec balinaashanas par saviem iespaidiem :)
Plant :))
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
25.07.2005 23:28
runa iet par to, ka man zobi ir perfekti taisni, bet smaids nav nekâds diþais dçï tâ, ka ......saprotiet :) lûpa ir par zemu vai augðzoklis par augstu :)

negribu porcelânu, bet skaistu smaidu ;)
J.J.C.:

patrençjies smaidît pie spoguïa, lai redz tavus smukos zobiòus!
tad atliek nobalinaat zobus un klausiit puuces padomam par treneeshanos smaidiit...

vai ja apakszhoklis par augstu varbuut vajag konsultaaciju ar zobaarstu lai izveerteetu sakodienu. varbuut ortodontija var liidzeet.
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
26.07.2005 11:15
biju pie ortodonta - viss ir kârtîbâ :)

kâ tas treniòð izpauþas?
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
26.07.2005 11:18
zb, augðþoklis jeb kâ viòu tur sauc ;)
puuciit, pastaasti, tu ar nodarbojies ar zobu likshanu, vai tu ar to nee? Un ja jaa, tad cik maksaa peec jaunaas tehnologjijas? Nu vismaz aptuveni viens zobs...luudzu..:)
JJC:

augshzhoklis kaartiibaa? tas labi. nu tad tikai smaidi un tas arii viss. ar laiku plats smaids buus dabiski - nedomaa cik diivaini tas var izskatiities, tikai smaidi....
nezinu vai taa ir bet man ir priekshstats ka tu baidies smaidiit....
to nn:

ko tu domâ ar "jaunu tehnoloìiju"? :))

no neizòemamâm protçzçm taisu tikai metâlkeramiku (ap 60/gb) vai metâlu (ap 20/gb), jo ðie materiâli ir visoptimâlâkie, manuprât.

sâku pamazâm protezçt arî uz implantiem.


J.J.C.:

mçìini sevi pozitîvi noskaòot ikdienâ, un bieþi smaidîsi. ja bieþi smaidîsi - radîsies pozitîvs noskaòojums ne tikai tev, bet arî apkârtçjiem! :)
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
27.07.2005 00:00
darîðu tâ ;)

paldies jums! :)
puce, 60/gab, tas ir gan zobs, gan kroniitis, ja jaaliek? Es te intereseejos, jo gribu ielikt, tachu man taas likshanas vietas nav blakus, taatad buutu jaaliek starpaa veel arii kroniishi, ja? lai turaas? Piedod, ja es uzbaazhos ar saviem jautaajumiem, bet gribeetu nosakidrot, lai zinaatu cik aptuveni vareetu buut lielas izmaksas.
parasti skaita tâ: trûkstoðo zobu skaits + divi blakuszobi (uz kuriem balstâs tas tilts). piemçram, ja tev trûkst 5. un 6. zobs, tad tilts ir no 4. uz 7. (attiecîgi tâs ir 4 vienîbas). daþos gadîjumos var taisît piekari (piem., trûkst 5. zobs, tad apslîpç 4. zobu un uzliek tam kroni ar piekari - 5.zobu; tad sanâk 2 vienîbas).
var arî implantçt, bet tur tâs izmaksas kâdas 8x lielâkas... bet nav jâslîpe zobi.
paldies, puce, ljoti noderiiga informaacija, bet tagad par implantiem - cik izmaksaa viens implants? 60x8? tik daargi? nu aptuveni:) piedot, ka tevi taa izmantoju:)
nn:

ja es nebûtu gatava atbildçt uz jautâjumiem, tad nenâktu ðinî forumâ :)

implanta ielikðana (íirurìija) maksâ ap 200 (ja tas notiek augðþoklî 4., 5., 6., vai 7. zoba vietâ, tad vajadzîga vçl Haimora dobuma pacelðana - par atsev. samaksu). metâlkeramikas kronis (protezçðana) uz implanta maksâ 200-250, starpdaïa 150-200. tâ kâ sanâk patieðâm kâdi 450 minimums par jaunu zobiòu :(
minimums 550
ak kungs..buus tomeer jaaliek parastaa metaalkeramika, bet, puce, veel viens :D es kaa uzmaaziiga uts...:) metaalkeramika, tas noziimee, ka iekshpusee zobam metaals,. t.i., mutes dobuma iekshpusee, bet uz aaru (redzamajaa daljaa) keramikas balts zobinsh? Vai es nepareizi saprotu? man kaut kaadas atminjas senas, ka taa kaut kam redzeets mutee..
renata
Re: Platais smaids un porcelâns
28.07.2005 10:58
puce - interesanti, ka Tev e-pasts atbilst mana paziòa vârda pirmam burtam un uzvârdam: domâju, ka vârdu mâsa jau neesi:) Sieva? Atceros, ðis kaut kâ tâ dabûja atïauju Latvijâ dzîvot.

Varbût kïûda, bet man kïûdîties nav raksturâ:) Nekas personisks - vienkârði ziòkare:)
nn:

metâla "cepurîte" zobam tiek no visâm pusçm apaudzçta ar porcelânu.

kad kronis ir uzcementçts, tad ieraudzît metâlu nekur nav iespçjams, pat zobârstam ar viòa brînumspogulîti :)
to renata:

nç, kïûda tâ nav.
ja tas ir Tavs îstais vârds, varu pasveicinât tavu paziòu no Tevis :)
oo, tad jau smalki, tad sanaak ap tiem 60 gablaa porcelaana zobi, ja?:) es domaaju ka pa 60 tie parastie, kas kaadreiz bija. jaakraaj nauda :))
nn:

tos "parastos" (ðtancçtos, padomju laiku tehnoloìija) netaisu!
ne pa kâdu naudu :)
propoliss
Re: Platais smaids un porcelâns
28.07.2005 17:56
Vai implantaaciju arii veic uz krediitu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: