Platais smaids un porcelâns

Aizsāka J.J.C. 

a ja man nepatîk kâ viòð uzmodelçs?? atas iepriekð saskaòojâs? Jo arî ârzemju saitos bildçs :-before-after, redzami daþâdi stili, viens taisa visiem îsus , platus, sits garenus - caurspîdîgus ar rieviòâm....
Atvainojiet, Puce, ja es uzbâþos ar muïíîgiem jautâjumiem, vienkârði , beidzot ir cilvçks, kas uz tiem var atbildçt...
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 11:50
protams, to vienmçr apsprieþ ar pacientiem. porcelâns ir labs ar to, ka tam ir iespçjamas visâdas korekcijas - var noòemt, pielikt klât, piekrâsot utt.

bet nevar arî prasît neiespçjamo - piemçram, lielus un platus zobus, kad savi zobi bija mazi un ðauri; tomçr ðis tas ir atkarîgs arî no mutes, nevis no ârsta un tehniía spçjâm ;)
bet drusku pagarinât tak var??
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 11:58
ja ïauj sakodiens, tad var arî vairâk, nekâ drusku :)

ja ir tieðs sakodiens - augða un apakða kontaktç "ðíautne pret ðíautni" , tad pagarinât, protams, nebûs iespçjams. bet tâ ir samçrâ reti.

viss, man jâiet strâdât; lîdz vakaram.
Savi pçc formas bija normâli - varçja garâkus gribçt, bet apm 10 gadus atpakaï man pârklâja kâdus 4 priekðzobus ar plombi - nu lai baltâki un smukâti (tiko tas Rîgâ laikam bija tikai sâcies) un tad uztaisîja to priekðu platâku kâ oriìinâlâ un man tâda nepatîk man patîk ðauri un gareni zobi un es tagad baidos, ka tas zobu tehniíis òems man nospiedumu, tad padomâs, ka tie man oriìinâlie zobi un atkal uztaisîs ðitâdus paplatinâtus...
Labi, paldies liels!
Lîdz vakaram.
elitiòa
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 18:49
Vai tieðâm ar metâlkeramiku pçc daþiem gadiem kas notiek? Esmu ðokâ! Jau tâ òçmu kredîtu, lai saliktu m-keramiku. Iznâk, ka beigðu maksât un atkal jâliek jauni! Naivi domâju, ka m-ker. ir gandrîz mûþîga, jo plastmasa man bija 11 gadi\us un nekas!!!
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 19:06
elitiòa

Lieta taada ka pashi metalkeramiskie kronji jau ir ilgmuuzhiigi. Vinji mazaak dilst un mazaak maina izskatu kaa plastmasas kronji bet probleema jau parasti ir ar tiem zobiem uz kuriem liek tos kronjus. Bet probleemaam ar zobiem ir gadijuma raksturs un nevar ieprieksh pateikt cik tie kalpos. Bet tas nav atkariigs no taa kaada tipa kronji ir virsuu.
Un kâ ir ar ieskrûvçtâ implanta skrûvi þoklî, vai tâ arî nolietojas - vai tikai tas baltais zobs, kas tai virsû uzmontçts???
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 20:07

ku!: tas ir atkariigs no taa kaadi kronji ir virsuu ! :) un tas ir atkariigs no taa kaa kopjat savus zobus! un tas ir atkariigs cik biezhi ejat uz paarbaudeem! :)
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 20:12
I: ja nebuus laba higiena, kauls var saakt pazust ap implantu un tad tas izkritiis.
,,,
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 20:13
A ir kaut kas, ko var mutç ielikt un lîdz kapa malai (kura tâlu) nelikties ne zinis? Nu, regulâri tîrît der ;-)
elija
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 20:17
Nu lûk, tagad nesaprotu par to trihopolu. Paparsîju ìim ârstam, lai izraksta, bet Puce saka, ka var palikt sliktâk, ja ir sçnîte. bet ko es varu zinât, higiçnists neko nesaka, pateica, ka hroniska vaina - te bûs labâk, te sliktâk. Corsodyl neko nelîdz. smagana nav ne zila, ne îsti sarkana, bet tâda kâ lupata. Un tâ visu mûþu. Atliek tikai gaidît, kad izbirs zobi :(
ZB, kur biji pazudis?
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 20:17
,,,: dievinsh jau tev ielika mutee kautko kas ir domaats liidz muuzha galam :) nekas nav labaaks par to.
,,,
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 20:23
:-( Laikam Dieviòð mani apdalîja... Ne tikai ar prâtu ;-(
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 21:08
elija rakstîja:

> Nu lûk, tagad nesaprotu par to trihopolu. Paparsîju ìim ârstam,
> lai izraksta, bet Puce saka, ka var palikt sliktâk, ja ir
> sçnîte. bet ko es varu zinât, higiçnists neko nesaka, pateica,
> ka hroniska vaina - te bûs labâk, te sliktâk. Corsodyl neko
> nelîdz. smagana nav ne zila, ne îsti sarkana,

kad ir sçnîte, smagana ir koði sârta - to nevar nepamanît.
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 21:10
,,, rakstîja:

> :-( Laikam Dieviòð mani apdalîja... Ne tikai ar prâtu ;-(


nezinu, kâ ar zobiem, bet tev prâtu dodot Viòð gan ir bijis dâsns :)
,,,
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 21:14
Tas bij tâ kâ kompliments? Paldies, protams ;-), bet...
Re: Platais smaids un porcelâns
09.03.2006 21:22
nç, tâs bija manas domas
Man viena paziòa teica, ja tas kronis nokrît un viòu norij, tad varbût ïoti smaga saindçðanâs. Ko par ðo saka zobârsti?
man ir viens traumeets zobs-peleeks-miris. kaa vinju var uztaisiit baltu?
Re: Platais smaids un porcelâns
10.03.2006 20:20
muris: ja norij kroni, nekaada saindeeshanas nevar notikt. (no kaa?) vieniigi kaads var nokjert aklo zarnu vai arii sajust kaarteejaas zoba aaraa naakshanas saapes.

aa: balinaat vai kronis/plaaksniites.
Re: Platais smaids un porcelâns
10.03.2006 22:39
Muris:

bet no tâ, ka tas kronis pirms tam nostâvçjis tavâ mutç 10 gadus, nebûsi jau kapâ tâdâ gadîjumâ? ;)
Danija
Re: Platais smaids un porcelâns
10.03.2006 23:19
Ko iesâkt, ja smaganas gandrîz no visiem zobiem nedaudz atkâpjas un zobi palikuði jûtîgi, îpaði pie saknçm? :(
Re: Platais smaids un porcelâns
10.03.2006 23:23
1. higiçnists
2. mîksta masçjoða birste
3. pareiza tîrîðana
4. pastas jûtîgiem zobiem
5. pârklâðana ar F preparâtiem reizi pusgadâ
Danija
Re: Platais smaids un porcelâns
10.03.2006 23:27
Paldies, Puce :)
Varbût vari ieteikt labu higiçnistu? Un cik tas maksâ?
Re: Platais smaids un porcelâns
10.03.2006 23:30
Danija:

jâ, varu, bet via e-mail, lûdzu (neesmu pârliecinâta, ka viòai patiks tâ publiskoðana) - puce@delfi.lv
Danija
Re: Platais smaids un porcelâns
10.03.2006 23:31
Paldies, rît uzrakstîðu uz meilu :)
anita
Re: Platais smaids un porcelâns
11.03.2006 10:09
Kâpçc man metâlkeramikas kroòiem ik pa brîdim jânokasa (tieði jânokasa) tâda pelçcîgi melna kârtiòa. Zobus tîru ïoti regulâri. Varbût kroòiem vajag citu pastu, birsti? Kroòi gan bij no lçtâ gala - pa ls 70 par vienîbu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 23?
Ziņa: