ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 10:58
Nu patiesībā tur ir viena daļa feinas patiesības.
Ja cilvēks sasien sevi ar jebkāda veida uzņēmējdarbību, tad to vairs nav reāli darīt tikai darba laikā.
Es gan esmu konkrēts mikrouzņēmējs, bet pat lai kustētos tas kam jākustas, man nākas dzīvot nosacīti strādājot.
Tas arī ir tas fakts, kurš minēts tai frāzē.

Tikai ne visiem tas patīk. Ne visi to gribēs darīt. Vienmēr ir bijuši gan uzņēmēji - cilvēki kuriem patīk riskēt un pērties, gan darbinieki, kuri izvēlas kaut ko ar mazāku risku. Apgalvot ka tagad visi būs uzņēmēji un vēl tik apšaubāmi nelegālā veidā... domaju gan ir absurdi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Lee
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 11:28
Mana darba specifika ir tāda, ka ik dienas nākas saskarties ar nodokļu likumdošanu ;) Kāda starpība kā šis darbības veids tiek definēts, uzņēmēji, pārdevēji, vai vēl kas. Galvenais ir tas, ko Tu saņem par savu darbību pretī. Es arī sākotnēji biju skeptiski noskaņota. Pagāja gads, kamēr vācu informāciju, pētīju, lasīju utt. :) Tā kā, iesaku izdarīt to pašu, izpētīt sistēmu ne tikai virspusēji, bet padziļināti un tad apgalvot :)
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 11:30
Stāsti savas pasakas vecmammai

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
15.05.2010 12:39
Neviens jau neliek uzbāzties līdzcilvēkiem ar šom lietām!jārēķinās ar to,ka ar laiku daudz vairāk šādu firmu būs-tikai pašiem jāizvēlas,ko izvēlamies.
Ja esi pārliecināts par preces kvalitāti,vari darboties šādā jomā.
Amway ir ļoti labs trauku mazg līdzeklis-manam bērnam vismaz nav vairs alerģiskas reakcijas,kā bija ar fairy mazgājot.
Tad nu tādu lietu arī varu pateikt.un šada reklāma no mtes mutē arī ir sava veida p[iedāvāšana!
Re: ko zinat par amway?
16.05.2010 09:01
liekam jaunu bildi iekšā....
Nu moins!
Re: ko zinat par amway?
30.05.2010 23:22
Gandrīz vai nav ko teikt... tāds murgs!
Bet interese ir uzradusies! Kā nopirkt tos produktus izmēģināšanai nepārmaksājot baisu naudu?
Jau vairākiem cilvēkiem uzdodu vienu un to pašu jautājumu, bet neviens tā īsti nevar atbildēt....

Kāpēc Amway veikaliņam nedrīkst mainīt paroli? Man teica, ka ja nomaina paroli, tad firma automātiski slēdz veikalu. Tad kāpēc ieejot veikalā tiek piedāvāta iespēja mainīt paroli?
Lee
Re: Jautājumi par Amway
20.06.2010 18:40
Kādam "Amway veikaliņam"? Kurā konkrētā adresē esi piereģistrējies/-usies, tad man rodas jautājums, kur nevar paroli nomainīt? Nevajag reģistrēties visādos kreisajos saitos, tad varēsi.
Nejau, ka nevar, bet gan nedrīkstot.
Bet nu jau lieta atrisināta...painteresējos pie zinošākiem cilvēkiem un noskaidroju, ka ja nomainīšu paroli, tad veikals netiks slēgts, kā man tika teikts iepriekš.
Andzha
Re: ko zinat par amway?
23.07.2010 03:27
Pamata visam ir komandas darbs- ja nepalidzesi citam nopelnit ari pats sedesi pakalja ar saviem 3%. preces ir letakas neka veikala, ja ta labi parekina, jo visu vajag loti maz. piem velas pulvera paka pietiek apm. pusgadam. Parekiniet pasi cik jus samaksajiet par citiem pulveriem saja laika perioda? Amway pulveris maksa 4 ls
Briljants
Re: ko zinat par amway?
27.07.2010 17:09
Sveicināts un sveiki visiem pārējiem !
Esmu izlasijis un iepazinies ar visiem šīs diskusijas komentāriem un komentētājiem,esmu pētijis daudzu citu valstu Instruktoru pieredzi es gribu teikt tā,-
Tev personīgi - esi nevērīgs skolnieks kurš kaut ko dzirdējis,sapratis no visa tā 0.000001% , bet viedoklis jau radies un sācis izklāsīt biznesa apmācības būtību ,kas ir pilnīgi aplama un ne tuvu patiesībai .Neuztver personīgi tadu kā tu šai pasaulē gan šeit gan ārpus šis diskusijas ir daudz.

Nevēlos nevienu mācīt ,bet pirmkārt Amwey ir preces ražotājs.

Otrkārt Network TwntyOne vai N21 ir Biznesa idejas un praktiskā darba Informātors(skolotājs,instruktors) sauciet kā gribiet .

Instruktoriem ieteiktu DIVAS būtiskas lietas:

1.nelasīt maziem bērniem vai 1.klases skolniekiem 3.klases,9klases utt izzināšanas vielu - NESAPRATĪS ,lai cik Jūs labi un laipni skolotāji nebūtu pret šiem bērniem.

Neviens nav iemācijies lasīt pirms nav iemācījies burtus ,tā pat skaitīt iekams nav iemācījies skaitļus .Tā arī ar N21 biznesu apmācību un visu ko māca šī sistēma. Neviens bērns nav iegaumējis, kad saka nebāz pirkstu pie sveces liesmas -apdedzināsies , iekams viņš to nav izdarījis.

2.atcerēties ja cilvēki ir akli,ierobežoti,aizspriedumaini,pašapmierināti un galu galā nevēlās neko vairāk kā to kas viņiem šodien ir ( TĀDU IR DAUDZI %-ti ) nevēlas iepazīt un mācīties ko jaunu - nu nav Jūsu pienākums viņus pārliecināt par pretējo, Jūsu darbs ir INFORMĒT .

Esmu uzņēmējs kam ir 2-vi LV biznesi ar 12 gadu stāžu,kas veiksmīgi strādā , ir bizness RU 5 gadi veiksmīgi un Ukrainā 7,5 gadi arī veiksmīgi un lietoju arī Amwey produktus gan bārdas skujamos,gan L.O.C. un daudz ko citu ,kas ir nepieciešams ikdienas ģimenes dzīvē.

Tā kā Amwey ir dzīves stils (ikdienas), N21 instruktora skola. Ko tas nozīmē man ?- jā bizness, jā hobijs,jā atpūta, jā jauns paziņu loks un nekas nav pretrunā ar manu un apkārtējo dzīves harmoniju ,kas viens otru papildinā un pilnveido.

Šīs jautājumu formas sapratīs tikai tas ,kas piedalās šai diskusijā ir to izlasijis sapratis par ko ļaudis šeit ved diskusiju:-

un proti dažas pretrunas skeptiķiem un lietu nezinātājiem jautājumu formā :
VAI ? - ja Latvietis ko ir nozadzis vai visi mēs esam zagļi ,
- ja noķerts kukuļotājs , vai visi mēs esam korumpēti un uzpērkami,
- ja viens ir melojis , vai visi mēs esam meļi,
- ja daudz ir nabago , vai visiem mums jābūt nabagiem,
- ja vienam ir mērķi , vai citiem mērķu nevar būt,
- ja viens ir skauģis ,vai visi mēs esam skauģi,
- ja viens ir mucā audzis, vai mums visiem jābūt mucā augušiem
utt,.
Kartrā biznesā ir sākums . NetworkTwentyOne, tagad arī Latvijā ir sākums ar Amwey ražotu produktu lietošanu ģimenes ikdienā par to koncerns izmaksā atlīdzību ,ļoti vienkārši un pietiekami godīgi.

Pamatfilazofija un būtība ir vienkārša informē citus par šo iespēju, ja gribi pievienojies ,nepatīk un negribi dzīvo kā tev tīk, neviens tevi nenosoda un par muļķi,krāpnieku,sektantu,neticīgo sātanu,protestantu utt.,nesauc.

Nobeigumā gribu visiem novēlēt dzīvē neapstāties pie sasniegtā ,meklējiet un Jūs atradīsiet. Ko tieši atradīsiet ? Gan jau to ko vēlaties un ko
tobrīd esiet pelnijuši visvairāk.
Briljants
Re: ko zinat par amway?
27.07.2010 17:46
tas Latin0 :

Tev personīgi - esi nevērīgs skolnieks kurš kaut ko dzirdējis,sapratis no visa tā 0.000001% , bet viedoklis jau radies un sācis izklāsīt biznesa apmācības būtību ,kas ir pilnīgi aplama un ne tuvu patiesībai .Neuztver personīgi tadu kā tu šai pasaulē gan šeit gan ārpus šis diskusijas ir daudz.

Veiksmi
Murmulis
Re: ko zinat par amway?
27.07.2010 17:55
Briljants Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveicināts un sveiki visiem pārējiem !
> Esmu izlasijis un iepazinies ar visiem šīs
> diskusijas komentāriem un komentētājiem,esmu
> pētijis daudzu citu valstu Instruktoru pieredzi
> es gribu teikt tā,-
> Tev personīgi - esi nevērīgs skolnieks kurš
> kaut ko dzirdējis,sapratis no visa tā 0.000001%
> , bet viedoklis jau radies un sācis izklāsīt
> biznesa apmācības būtību ,kas ir pilnīgi
> aplama un ne tuvu patiesībai .Neuztver personīgi
> tadu kā tu šai pasaulē gan šeit gan ārpus
> šis diskusijas ir daudz.
>
> Nevēlos nevienu mācīt ,bet pirmkārt Amwey ir
> preces ražotājs.
>
> Otrkārt Network TwntyOne vai N21 ir Biznesa
> idejas un praktiskā darba
> Informātors(skolotājs,instruktors) sauciet kā
> gribiet .
>
> Instruktoriem ieteiktu DIVAS būtiskas lietas:
>
> 1.nelasīt maziem bērniem vai 1.klases
> skolniekiem 3.klases,9klases utt izzināšanas
> vielu - NESAPRATĪS ,lai cik Jūs labi un laipni
> skolotāji nebūtu pret šiem bērniem.
>
> Neviens nav iemācijies lasīt pirms nav
> iemācījies burtus ,tā pat skaitīt iekams nav
> iemācījies skaitļus .Tā arī ar N21 biznesu
> apmācību un visu ko māca šī sistēma. Neviens
> bērns nav iegaumējis, kad saka nebāz pirkstu
> pie sveces liesmas -apdedzināsies , iekams viņš
> to nav izdarījis.
>
> 2.atcerēties ja cilvēki ir
> akli,ierobežoti,aizspriedumaini,pašapmierināti
> un galu galā nevēlās neko vairāk kā to kas
> viņiem šodien ir ( TĀDU IR DAUDZI %-ti )
> nevēlas iepazīt un mācīties ko jaunu - nu nav
> Jūsu pienākums viņus pārliecināt par
> pretējo, Jūsu darbs ir INFORMĒT .
>
> Esmu uzņēmējs kam ir 2-vi LV biznesi ar 12
> gadu stāžu,kas veiksmīgi strādā , ir bizness
> RU 5 gadi veiksmīgi un Ukrainā 7,5 gadi arī
> veiksmīgi un lietoju arī Amwey produktus gan
> bārdas skujamos,gan L.O.C. un daudz ko citu ,kas
> ir nepieciešams ikdienas ģimenes dzīvē.
>
> Tā kā Amwey ir dzīves stils (ikdienas), N21
> instruktora skola. Ko tas nozīmē man ?- jā
> bizness, jā hobijs,jā atpūta, jā jauns paziņu
> loks un nekas nav pretrunā ar manu un apkārtējo
> dzīves harmoniju ,kas viens otru papildinā un
> pilnveido.
>
> Šīs jautājumu formas sapratīs tikai tas ,kas
> piedalās šai diskusijā ir to izlasijis sapratis
> par ko ļaudis šeit ved diskusiju:-
>
> un proti dažas pretrunas skeptiķiem un lietu
> nezinātājiem jautājumu formā :
> VAI ? - ja Latvietis ko ir nozadzis vai visi mēs
> esam zagļi ,
> - ja noķerts kukuļotājs , vai visi
> mēs esam korumpēti un uzpērkami,
> - ja viens ir melojis , vai visi mēs
> esam meļi,
> - ja daudz ir nabago , vai visiem mums
> jābūt nabagiem,
> - ja vienam ir mērķi , vai citiem
> mērķu nevar būt,
> - ja viens ir skauģis ,vai visi mēs
> esam skauģi,
> - ja viens ir mucā audzis, vai mums
> visiem jābūt mucā augušiem
> utt,.
> Kartrā biznesā ir sākums . NetworkTwentyOne,
> tagad arī Latvijā ir sākums ar Amwey ražotu
> produktu lietošanu ģimenes ikdienā par to
> koncerns izmaksā atlīdzību ,ļoti vienkārši
> un pietiekami godīgi.
>
> Pamatfilazofija un būtība ir vienkārša
> informē citus par šo iespēju, ja gribi
> pievienojies ,nepatīk un negribi dzīvo kā tev
> tīk, neviens tevi nenosoda un par
> muļķi,krāpnieku,sektantu,neticīgo
> sātanu,protestantu utt.,nesauc.
>
> Nobeigumā gribu visiem novēlēt dzīvē
> neapstāties pie sasniegtā ,meklējiet un Jūs
> atradīsiet. Ko tieši atradīsiet ? Gan jau to ko
> vēlaties un ko
> tobrīd esiet pelnijuši visvairāk.

Jā viss jau labi ,bet kāpēc, tad ir runas par apkrāpšanām ,sirds kaitēm, vitamīniem, kas ir parasti , bet maksā bargas naudas.Vecīt nesaprotu tevi ko tev tai amwe-jistu bandā darīt ar tādiem veiksmīgiem biznesiem.Skatos krievijā ukrainā vai par maz piķa padalies ar mums nabadzīgajiem.
Briljants
Re: ko zinat par amway?
27.07.2010 18:02
Atbildu:
kāpēc esmu Amwey produktu lietotājs un NetworkTwentyOne Instruktors un biznesa piekritējs
1.man ir Sapņi un mērķis
2.man ir Plāns
3.Zināšanas kā to vai citu lietu realizēt,

Veiksmi arī Tev patiesības meklējumos
Briljants
Re: ko zinat par amway?
27.07.2010 18:13
Tev ir mobīlais tālrunis? pieļauju ka ir ,tu to lieto, jo tas ir ērti, man ērti lietot šo Amwey produktu un par to saņemt alīdzību, kas attiecās uz biznesu un naudu ,nekas nav mūžīgs arī bizness , bet lieks nav un varu daudz ziedot kam un cik vēlos.
Veiksmi izprast sevi un palūkoties apkārt.
Re: ko zinat par amway?
28.07.2010 00:12
...briljants ar profenes līmeņa štukošanas manieri...nja...
Briljants
Re: ko zinat par amway?
28.07.2010 15:36
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...briljants ar profenes līmeņa štukošanas
> manieri...nja...


Kas attiecās uz manu izglītību esi kļūdijies , bet kas attiecās uz tavu vārsmu sastādīšanu ,ko palasiju , nu nesanāks no tevis dzeijnieks.
Veiksmi
Re: ko zinat par amway?
28.07.2010 16:59
bija silver, tagad mūs briljants pagodinājis
Re: ko zinat par amway?
29.07.2010 01:57
...jē, gadu gadiem biznesi, bet raksta sliktāk kā pirmklasnieks, kam neģeld trešās klases vielu mācīt...


P.S. I sen jau uzmācīga kkā pierādīšana saucas informēšana? ...
Lee
Re: ko zinat par amway?
29.07.2010 11:43
Tie kam tas šķiet kaut kas negodīgs, netīrs, nepatiess utt. Pagaidiet :) Skatieties, ka paši vienā dienā nepievienojaties pēc pāris gadiem :) Domājiet ar loģiku un veselo saprātu, nevis emocijām, stereotipiem vai Padomju laika nokodētajām smadzeņu šūnām ;) Laiki mainās, ir jāmainās līdzi, citādi paliksiet kur esat (labākajā gadījumā). Vai tiešām tik daudzi civēki, kas atbalsta šo, raksta melus? Vai tiešām? Neviens taču neraksta lietas, kas nav. Atveriet acis, mīļie.
Re: ko zinat par amway?
29.07.2010 15:01
Briljants Rakstīja:
------------------------------------------------------
> Kas attiecās uz manu izglītību esi kļūdijies
> , bet kas attiecās uz tavu vārsmu sastādīšanu
> ,ko palasiju , nu nesanāks no tevis dzeijnieks.
> Veiksmi

...ir gan āzis!...rīmes, mīlīt, rīmes...un vel reizi atgādinu, mirgojošais Tu mūsu, ka personas vietniekvārdi pietiekami zolīdā:) kompānijā rakstās ar lielo burtu...
...ak, jā, amvejistiem tā ir hroniska kaite...:)
Briljants
Re: ko zinat par amway?
29.07.2010 17:30
Rīmes vai vārsmas, kāda starpība es uz to neiespringstu, kas attiecas uz vietniekvārdiem,tad personas vērtēju pēc darbiem un sasniegtā.
Veiksmi

p.s.

Rīmes tev :
Dižā mūža mežā eži
Saož meža rožu ražu.
Daži eži ožos snauž,
Daži rožu ražu grauž.
Re: ko zinat par amway?
29.07.2010 19:52
...strap rīmēm un vārsmām, izglītotais Tu mūsu, ir liela šķirba...elementāras pareizrakstības normas guļ pamatā mūsu dzīvei...tāpat kā nečurāt uz rokām...nespļaut uz grīdas...kāpjot pa kāpnēm lejup, iet pirmajam, pirms sievietes..padot sievietei roku, izkāpjot no ratiem...utt, utt...

...un kāpēc visi amvejisti iekrīt uz kasiņa???...laikam tā gribas būt advancētajiem veiksminiekiem, ka acīs cērt...:)
Re: ko zinat par amway?
29.07.2010 20:00
...vellos, tikai tagad ievēroju - dzeijnieks...nja...tad nebrīnos, ka amwejs ir Tavs vienīgais vejs...:)
Briljants
Re: ko zinat par amway?
29.07.2010 21:33
Vai Tu visām sievietēm eij pa priekšu un sniedz roku izkāpjot no ratiem, atver durvis ejot krogā?? Kas attiecās uz rīmi par ežiem mežā, nav mans gara darbs, autors man nav zināms.
Veiksmi Tev sastādot rīmes
Re: ko zinat par amway?
02.08.2010 23:06
...Jezzus...
...gan sniedzu, gan laižu, gan citādi atbalstu sievišķības vājuma izpausmes...nja...riebjas maskulinizēti radījumi ar grenadiera manierēm...
...un tie veiksmes novēlējumi...:)
Re: ko zinat par amway?
19.08.2010 14:26
Interesanti. Vai skeptiķu domas mainītos, ja Amway sāktu piedāvāt daudz vairāk preču nekā ir zināms līdz šim?
Re: ko zinat par amway?
19.08.2010 17:00
varbuut pievienojiet puteklju suuceeju savam prechu klaastam.
Re: ko zinat par amway?
21.08.2010 21:42
Tā, nu es arī vienreiz esmu nokļuvusi līdz amway:0
Negribas šo garo diskusiju visu lasīt, šodien jau noklausījos lekciju no senas paziņas.
Sapratu, ka galvenā ideja ir tā (bez tā, ka produkti ir labi)- iestājoties amway, jāiztērē ap 200Ls. Pēc tam jāiesaista noteikts daudzums citu biedru, kas arī iepērkas par šo summu, un tad rezultātā var vairs nedarīt neko, apmēram 2000 eiro katru mēnesi pārskaitās kontā- katra sliņķa sapnis, ka nauda ražojas pati.
Tikai līdz tam ir jāatrod un jāapstrādā potenciālie nākamie klienti, kas ir vissarežģītākais moments šajā procesā.
Sieviete, kas mani mēģina iesaistīt, ir visnotaļ gudra, dzīves līmenis augsts jau šobrīd, nav pamata neticēt, ka sistēma darbojas. Tikai skatos, ka šī diskusija sākusies jau pirms vairākiem gadiem- pirmajiem ir jābūt krietni bieziem. Vai šāda ķēde var būt bezgalīga?
Varbūt kāds gudrais īsumā var apstāstīt par perspektīvām.
Patiesībā jau esmu vienā šādā izplatītāju grupā- Es Saule. Tikai tai ir krietni sliktāka uzbūve tajā ziņā, ka nekādi neveicina konsultantu labklājību. Par sastrādātiem PP var iegādāties tikai produktus, savukārt mani klienti brīvi var iepirkties uz mana vārda par cenām, kas pienākas konsultantiem. Nekāda stimula.
Re: ko zinat par amway?
23.08.2010 14:51
Kāpēc jātērē 200 Ls? Pietiek, ja nemaldos, iztērēt 36Ls, lai kļūtu sistēmas lietotājs. Ls 200 ir optimāls lielums, jo piedāvā nopirkt pirmo preci ar lielāku atlaidi nekā nākošajiem pirkumiem.
Jautājums, vai šāda ķēde var būt bezgalīga? Teorētiski jā. Jo cilvēki mirst un jauni dzimst. Tomēr kaut kādā brīdī jaunu klientu piesaistes iespējamība pamatīgi sabremzējas, lai neteiktu, ka apstājas, it īpaši pie mums, Latvijā.
Un Latvijā, lai neko nedarītu, bet tikai piesaistītu jaunus klientus? Man domāt, ka te būtu pamatīgi jāpasvīst. Cik man zināmi atsevišķi izplatītāji, var pelnīt un neko nedarīt, bet tikt pie bagātības kā Ukrainā, Amerikā vai citur, kur ir daudz vairāk iedzīvotāju kā Latvijā, šeit ir neiespējami. Ja nu vienīgi emigrēt, un ar šada veida vervēšanu nodarboties pārējā pasaulē, atkarībā no tā kuras valodas pārvaldi.
Pati par sevi Amway sistēma nav slikta, tikai šobrīd preču klāsts ir ļoti mazs, lai tam daudzi saskatītu citu nozīmi, kā tikai piramīdu. Kaut gan cik man zināms, preču klāstā, rudenī ir gaidāmas pārmaiņas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: