cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?

Aizsāka Sinepe 

higenists nav obligats pasakums :)
higiçna Rîgâ maksâ aptuveni 20-40 Ls.

tâ jâiziet visiem mirstîgajiem reizi pusgadâ, bet brekeðu nçsâtâjiem pat bieþâk.
Naudas kâðana.
Vo,vo...mans fāterīts jau gados,bet zobi kā krelles bez visiem higiēnistiem un zobārstiem(tik cik pāris izrauti,jo labot nedevās)...un vēl pārītis ar labiem zobiem...vai nu ir vai nav...higiēno cik gribi...
Pati paaris dienas atpakal biju pie higieenista ( pirmo reizi) Pirms tam asinoja smaganas un veel visaadas kaites bija- nu jau naakamajaa dienaa viss o.k. Kaa no jauna ielikti.... saapeeja gan bisku, bet motivaacija zobus kaartiigaak tiiriit :) Un zobaarste pirms tam teica ka man obligaati jaaiet, jo savaadaak neesot jeegas vinas darbam- taatad- obligaati :D
Citi zobârsti to neprasa. Man vispâr pâris reizes tâ higiçna ir taisîta.
ir zobuarsti, kas neko ,mute nedara, kamer tu neizej higienistu... ta esot vieglak stradat, labak redz caurumus utt... nez... es nez kadelj domaju, ka agrak cilveki laboja zobus bez visiem higienistiem un nekas traks nebija
puce :) redz Tavs kâ profesionâïa, kas ar ðo ikdienâ strâdâ, viedoklis tiek tûlît pat apstrîdçts, jo liela daïa zina labâk :)
tâ saka - atgrieþamies pamazâm laikmetâ kad zobus ar pelniem berza.
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
31.08.2007 11:07
Vienam otram jau patieshaam vajag bet to ideju ka visiem buutu 2x gadaa jaaiet uzskatu vienkaarshi par tautas muljkjoshanu naudas kaashanas noluukos...
vismaz reizi gadâ.
Jâbût kolosâlai iedzimtîbai un pareizi jâtîra zobi, tad moð var reizi 10 gados iet vai vispâr neiet. Tâdi ar pçrlçm zobu vietâ ir retums, uz ielas bieþâk gadâs tomçr redzçt fruktus kuri kâ pasmaida - var redzçt ka smçíç (jo apakðçjie zobi ar melnu aplikumu, kuru tik pie higiçnista var dabût nost), vai dzelteni zobi, vai vispâr puse izbirusi.
Â, tas laikam pîpmaòiem ir domâts.
nea, piipmaniem ir plausu higieenists.. :)
Interesanta diskusija...kaut vai aiz to, ka tieði ðodien biju pie minçtâ speciâlista;) Pirmo reizi mûþâ. Secinâjums: sajûta krçslâ nepatîkama (jo seviðíi no tâ pulçtâja...brr..), bet pçc tam zobi ir baltâki, gludâki... Turklât es par balinâðanu interesçjos. Gribas bik baltâkus zobus. Nu ne gluþi holivudas smaidu, bet tomçr... Redz, neiesaka- emalja bojâjoties...
Ja jûs zinâtu, cik daudz cilvçku raud, ka zobi palikuði kustîgi un tos nâksies izraut! un zobi izkustâs dçï tâ, ka uz tiem visu laiku ir bijis zobakmens un aplikums --> pastâvîgs iekaisums zoba apkârtçjos audos. Un zobakmeni, mîlîði, paðiem nav iespçjams noòemt, tam ir domâts higiçnists.

Vispâr man baigi patîk tâ pieeja - kâpçc tad jûs,piemçram,
nepûderçjat taukainos matus ar miltiem un nevalkâjat parûkas, tai vietâ, lai aizietu pie friziera - mûsu senèi takð tâ darîja, un neko, nenomira?



ku!:

un tavâ vietâ es noteikti nebûtu tik kategoriska ;)
Noela:

njaa, par tiem pelniem tev ir taisnîba :) zobupastas taèu ir toksiskas - par to, kâ zinâms, liecina krâsainas svîtras uz tûbiòâm ;))
ai, neiespringsti, puce,

ku! ljoti daudzaas vietaas redz naudas kaashanu... laikam kaads ljoti aplicis...
Bet Runcene ir ïoti bieza, i psihoterapeitam, i higiçnistam pietiek...:-)))
Strw:

novçlu arî tev kïût biezai, lai varçtu aiziet, kur gribâs :)
Labâk novçli, lai man nav jâapmeklç ðâdi speciâlisti:-)))
Nez gan ko cilveks saprot ar vardu "obligati"?!

Pati eju reizi gada pie higenistes, bet lai nu ko, bet to nevienam neuzspiedisi. Gribes ies, negribes - neiies!
pie zobârsta jau arî nav obligâti iet :)
Kad zobs sâp, tad obligâti.
bet kad sâk zobi krist ârâ, tad pie higiçnista jau par vçlu skriet :)
Man domât, ka tas bûs no kâdas iekðíîgas vainas, ne no tâ, ka cilvçks nav gâjis pie higçnista.
strawberry - tu esi stomatologs?
Nç, Noela, bet man ir smadzenes:)
ka ieliku breketes higenistu apmekleju reizi 1,5-2 menesos. man pasai gruti (vai slinkums) tikt gala un ik pa laikam vajag generaltirisanu uztaisit. lai gan tagad jau arvien retak sanak iet. man loti labs higenists:)
Noela:

zemenei laikam ir kâda slepena informâcija par gaidâmo cingas epidçmiju ;DD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: