cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?

Aizsāka Sinepe 

Nu, tâdas gan tikai pavisam veciem cilvçkiem esmu redzçjusi. Tas nebûs no zobakmens.
jâ, zemene, plombe arî ir protçze, jo ir mâkslîgs cilvçka audu aizvietotâjs.
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu, tâdas gan tikai pavisam veciem cilvçkiem esmu
> redzçjusi. Tas nebûs no zobakmens.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ðîs sarunas kontekstâ, plombi noteikti var uzskatît par protçzi. Jo tâs ir izòemamas - ieliekamas. Daþam labam plakð, par tâm visi klusç, bet tâpat var dzirdçt, jo to nçsâtâjs ðlupst un ðpïaudâs.
Puce, tad kâds ir rezumç: plombas liekam , jo neesam notîrîjuði zobakmeni?
Vai arî, ja iesim pie higiçnista, nebûs kariesa?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.09.2007 20:45 by strawberry.
plant:

protçzei nav obligâti jâbût izòemamai :)


zemene:

kariess un zobu kustîguma problçma nav saistîti savâ starpâ, izkustçties var arî veseli neplombçti zobi. kariesam nevajag obligâti zobakmeni, pietiks ar 3 un vairâk dienu vecu aplikumu.
vienîgais kopîgais moments - ka laba higiçna palîdz cînîties ar abâm problçmâm.
O.K. labi,bet ne jau visiem to higiēnu vajag 2reiz gadā,par to ir runa.Ja ir nosliece uz kaut kādu tur zobu kustēshanos,paradontozi vai ko tur tad vb arī vajag regulāru to higiēnu.Nu nezinu,piektdien ieshu pie sava dr.un visu riktīgi noprasīshu,jo zinu cilv.ko viņsh ir sūtījis pie higiēnista,bet man gan teica ka nav vajadzības-tādēļ jautāshu viņam KĀDĒĻ viņsh mani nesūta.Tad būshu gudrāka-savādāk dura tak:(
Jâ, man arî tikai uz apakðçjiem priekðzobiem esot tas zobakmens un tur arî notîrîja, i nekâ nevaru saprast, kâ zem smaganâm tas var nokïût. Bet sanâk jau, ka plombas - protçzes man jau ir, ko ta vairs...:)
vijolîte:

ir samçrâ maz (diemþçl) cilvçku, kuri tîra zobus cîtîgi un (!!!) pareizi un izmanto diegu. pârçjiem jâiet uz higiçnu.

saki lûdzu, vai apdroðinâðanas kompânijas savas izklaides pçc apmaksâ zobu higiçnu 2x gadâ? nç, tâpçc, ka tad viòiem bûs mazâk citu zobârstniecîbas manipulâciju, ko apmaksât.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.09.2007 22:07 by puce.
Puce, cik ir to apdroðinâðanas kompâniju, kas to apmaksâ? Acîmredzot tâs, kam apdroðinâsanas summa ir pietiekoði liela. Un tâ jau tad neskatâs, kas tas par ârstniecîbas pakalpojumu, kas par analîzçm un kas par manipulâcijâm.
visu kompâniju polisçs, kur ir kaut vismazâkâ zobârstniecîbas programma, ir iekïauta higiçna. var pat nebût zobu laboðana, tikai rauðana vai zâïu uzlikðana, bet higiçna bûs.

un tici man, mçs atskaitamies par katru plombi (materiâls, kuras virsmas), par katru anestçziju, utt.



varbût, tu tomçr izbeigsi tik pârliecinâti runât par lietâm, kuras nepârzini?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.09.2007 22:47 by puce.
puce, vinjai tak ir SMADZENES ;-) un visu paareejo vieniigaa veelme ir izkraapt nabadziitei naudu ;-)
:D

es bûtu ar mieru piemaksât, bet tad viòa teiks, ka es savâ izmisumâ mçìinu viòu uzpirkt ;)
piemaksaat, lai pie Tevis nenaak? ;-)
nju, pie manis jau tâpat nenâks, jo neòemðu :)
;-))))

Bet kopumaa es nebriinos, ka shaadiem ljautinjiem neveicas ar medikjiem... ar taadu attieksmi ko citu kaa negatiivismu ir naivi cereet dabuut pretii... pat, ja sejaa varbuut ar it kaa smaida...
lai sâk drusciò ticçt cilvçkiem :)
medikji nav cilveeki...
nekad nevar bût labi, ja maina savu ârstu dislokâcijas dçï. es pie laba ârsta brauktu kaut uz Liepâju...
ar smadzençm vien ir par maz, zinâðanâm ar jâbût.
O, mediíu simpozijs te ie bijis! Spoþas domas:-))) Velti man mçìinât piekabinât to, kâ nav. Bet redzot ðâdu mediíu buíeti ðeit, nekâdas ilûzijas neloloju. Es, starp citu, neesmu teikusi, ka visi mediíi ir slikti. Es sev esmu atradusi labu dakteri. Bet nu jûs jau lasât tikai to, ko gribat izlasît un pat to, kas nav bijis rakstîts.
Veiksmîgu dienu jums:-)))
Puce, Tu varçtu tomçr pateikt savu vârdiòu, ja paraksties apakðâ tam, ko esi sarakstîjusi. Es te paðlaik pârstâvu autoru kolektîvu (nu gluþi kâ Plants) un nevienam pie Tevis negribçtos nejauði nokïût:(
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
03.09.2007 10:17
Puce ir mana un manu pazinju zobaarste... nekaadu probleemu...
varbut tu savu vârdiòu ar te mini, lai atpazîtu ja nu tomçr ierodies un vajadzîbas gadîjumâ no tevis kâ no pacienta varçtu atteikties (senks gâd ârstiem arî ðâda iespçja tomçr atstâta). Citâdi tu vçl sâksi zobârsu mâcît kâ urbi turçt.
Tad kâdas Pucei varçtu bût problçmas pateikt savu vârdu? Ja jau laba zobârste? Es jau teicu, ka ne vienîgajai man nepatika, nevaru taèu tagad te uzskaitît visus uzvârdus. Var rakstît arî man uz PZ.
Noela, Tu jau atkal lasi to, kas nebija rakstîts un fantazç.
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
03.09.2007 10:30
Mans vaards ir Maartinjsh un forumaa veeriigaakie to noteikti jau zin... taa kaa atliks vien visiem Maartinjiem kam ap 47 pavaicaat vai nav no foruma... es to noteikti nesleepshu... :)

Bet vispaar Noela un strawberry, vai juus gadijumaa neesat aizmuldeejushaas drusku par taalu? Kaa zinaams shis ir forums kuru aarsti apmeklee maz. Un tie kas apmeklee, gandriiz visi naak tikai izklaideeties... taa kaa nevajag uzstaadiit paaraak stingras prasiibas briivaam diskusijaam... Reaalajaa dziivee mes visi esam daudz savaadaaki...
strawberry: nedusmojies, neuztraucies, esi pateicîga, esi èakla savâ darbâ, esi laipna pret citiem un liec puci mierâ.

domâju ka pucei pacientu bez tevis toè pietiek. Bez tam tu tak paskaidroji kam tev vârdu vajag, neba jau nu tâpçc ka pie viòas ietu.
Ka Ku! ir Mârtiòð nu nekâdi nezinâju. Tâtad man zobârstam jâjautâ, vai pie viòas nenâk tâds 47 gadîgs Mârtiòð:-)))))))))
Bet nu labi, ðî saruna man ïâva izðíirties par labu vienai jaunai zobârstei, krievietei pçc tautîbas, nebûs Puce droði.
Puce mani neliek mierâ, es esmu kusa kâ pelîte parasti, un mani nemaz tik viegli nevar nokaitinât, ja nu vienîgi dunduki medicînâ :D
...jaa, saiknes ar realitaati mellenei nekaadas... njikak hrustalji ne taadaa rezhgjii virs cakraam sakaartoti...

Noela ;-)))))) (par autoru kolektiivu bija iipashi labi ;-))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 5?
Ziņa: