cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?

Aizsāka Sinepe 

Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
03.09.2007 11:35
Nu strawberry jau nav nekaads autoru kolektiivs... bet forumaa ir sastopamas izcilas personiibas kas raksta ar neskaitaamiem nikiem, uzdod diametraali preteejus jautaajumus dazhaadaas teemaas un tur pat censhas uz tiem atbildeet... :)
...lai buutu autoru kolektiivs nav jaabuut neskaitaamiem nikiem, dazhos gadiijumos pietiek ar vienu pashu melleni un izstaroshanu uz piena celju...

..bet ku! ar to shkjiet gribeeja veestiit, ka kljuvis par adminu, jau kuro dienu kaartiibu uzpasee...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.09.2007 11:39 by ,,,.
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
03.09.2007 11:42
,,,

Adminis mums ir tikai osis bet kaut ko jau es te uzpaseeju :)
ku!, es tagad viens vienîgs Valdeks...ja kas.....murrrr......
un vçl - man trakoti patika, kad Vijolçns bija no malas....þçl, ka pazuda "no malas" :)

Ku! tu arî reizçm esi pârlieku nopietns, ðis ir tikai ðtrunta forums :)
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
03.09.2007 12:04
:) Nu shajaa forumaa jau nav taada kaartiiba ka "shag v ljevo, shag v pravo - razstrel" :)
es maz zinu par forumiem, kâdreiz ieskrçju TVnetâ, sen atpakaï - Delfos, citas pieredzes, var teikt, nav. Tur viss demokrâtiski.
ku! - netçlo vagaru :) tu ar visai bieþi pie tçmas nepieturies un aizmuldies daudz par tâlu :D

visi te izklaidçties nâk, ne tikai ârsti.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.09.2007 12:19 by Noela.
Ja kâdam ir zemâ pierîte (kaut ar augstâko izglîtîbu), es paskaidroðu, ko domâju ar autoru kolektîvu. Man ir arî kolçìes, kas lasa ðîs diskusijas, un arî viòas ieinteresçjâs, kas tâ tâda par zobârsti.

Komat, a tu varçji plati nomainît. Sâk jau apnikt. Bet vispâr jau to var saprast, papagailim jau ir tik daþas frâzes iemâca, bet kâds daþiem prieks no tâ, ko viòð vervelç! :-)))
...kursh bi teiktu par to plati ;-)...
Vai, ne! Palasi vien savus tekstus, katru reizi zem mançjiem tu bâzies ar savâm mellençm, kristâla bumbâm un piena ceïiem.:D
...kaa tur paliek ar baljkji un skabargu?...
Es tak tev teicu: nomaini plati! :>-))))
...tas ir tavs viedoklis vai pienjemts juusu autorkolektivaa atklaataa balsoshanaa?...

..bet vispaar figeju par reiki praktizeetaaju izpausmeem...
Komat, ja tu par Reiki praktizçtâjiem, tad viòi ir tieði tâdi paði civçki kâ citi. Viens iet uz aerobiku, viens uz baznîcu, vien praktizç Reiki, cits jogu un vçl cits cigun utt. Vai tu domâ, ka tad cilvçkâm momentâ jâpârvçrðas? Jeb vai tu domâ, ka tad rodas dievgosniòa, pie kura, tjipa, Komats garâm ejot var pacelt kâju...un viòam par to nekas nebûs?
Jâ, aizmirsu piebilst-vçl ir cilvçki, kas pârmçrâ mîl iedzert. Ar tiem gan notiek pârvçrtîbas un daþkârt pat diezgan îsâ laikâ.
...ir labi sludinaat to, kam neseko... ;-)
Vienigais valdeks(ar v,vb ari vienigaa)...nekad neesmu bijusi "no malas"...kam tad to labaak zinaat,ja ne tev vieniigajai:) nepieshuj man to kaa nav bijis,tu saac palikt apniciiga...neinteresanta jau sen esi ar savu personiibas daliishanos:D
Vijolçn, tad labi, es jau domâju, ka tavam glupjumam nav robeþu :))), varbût sieviet arî nebiji?....murr......man, starp citu, ir aizdomas, ka sieviet bija kâda tava draudzenîte.......muurrrr......veikli apveda mani ap stûri.....es gandrîz noticçju, ka tâ esi tu........eh, Osis negrib taisnîbu stâstît.......
Osis malacis, ja nestâsta. Te jau kâdam kaut ko pastâsti un viss forums dabû zinât:(
man tâda aizdoma, ka tâ sieviet bija no cita foruma....murrr......vai no Draugiem :)......murrr.....
...valdeciņ,jā tavam,kā izteicies ,glupjumam,tiešām nav robe˛u...ja tu ar savu personības dalīšanos,pat vīzijas jau redzi(darudzenītes sev apkārt),tad ar mani tik traki vēl nav:))...vēlreiz pārliecinos par savas dg.nenozīmīgumu...zini,tu būtu labs piemērs visiem ar VD sirgstošajiem,lai šie zin ka ar viņiem nav tik ļauni...mēdz būt trakāk...nekas,nekas pakonsultējies ar mīkstpēdiņām,vb kādas jaunas zālītes īpaši tavai kaitei piemeklēs:)...turies,mēs esam ar tevi...viva cuba!!!
murr....labi sarakstîji...gari, ir ko lasît :)
...ceru,ka vismaz dazhus burtus jau vēl spēj atshķirt:))...sekosim tavas veselības uzlabojumiem!...būs labi,būs..:))
nju kâpçc tagad tik îss teikumiòð?....murrr
...lai tu arī varētu izlasīt,jaukumiņ:)
...b..ì, ðito murdziòu...waldek, Tu mani izcili uzjautrini...
....nç, tâ èikenu fileja nav laba....glupju zvçru nevar çst......murrr....ieðu uzkost kâdu pelîti.....murrr...
...p-djec...aizbrauca pavisam...nu ko lai dara,taada dziive...
Slinkums visu lasit, bet gribeju padalities pieredze - dzivoju norvegija un man skiet, ka te nav tau higenistu ka latvija (nu ja ir, tad nav uz katra stura a latvija). eju pie zobarsta un tad taja izmeklesanas reize skaitas ari, ka vins iztira zobus, bet to dara daudz atrak un vienkarsak neka latvija. Nevar salidzinat ar to ka stundu manus zobus puleja latvija un diegoja un iso bridi seit! Jokaini.
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Puce mani neliek mierâ, es esmu kusa kâ pelîte
> parasti, un mani nemaz tik viegli nevar
> nokaitinât, ja nu vienîgi dunduki medicînâ :D


..........................................jauki..............................:)



Edited 1 time(s). Last edit at 03.09.2007 23:05 by puce.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: