cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?

Aizsāka Sinepe 

...tas droshi vien skaitiijaas kaarteejais joks, jo galaa tacu smailijs...
kâ tad :) autoru kolektîvâ taèu jâbût kaut vienam dalîbniekam ar veselîgu humora izjûtu ;)
puce, a kaa ar to, ko duda1 rakstiija - siem cita pieeja vai dudai vienkaarsi tie labie zobi?
Puce, cik sapratu tad tu esi zobu dakteriite, ja? un taisi higieenu visaadiem zobainjiem, cik tad pie tevis maksaa higieena? Un kaada ir taa proceduura, ja iet pie tevis?
osis - higiçnists ir atseviðís specs.

btw par tçmu pârvietoðanu - pârvieto tad varbût to enema video diskusiju no med sadaïas arî? tur ar nekâ medicîniska nav.
esmu no mediciinas visai taalu - taapeec visi kas ir zobaarsta kabinetaa ir vainu maasinja/maasinjsh vai zobu dakteris... :) bet ok, taatad puce ir higieeniste.

un par to klizmas teemu - nu jaa, forumieshu pljaapas butu pareizaa vieta ;)
òea, puce ir zobârsts :)
doh, man te taada sajuta, ka kaads mani vazaa aiz deguna :D nu labi, ieshu pie cita higieenista
Nav obligâti, tâpat kâ sievietçm pie ginekologa 1x gadâ,asinis nodot utt. pasâkumi. Nç,nav nav obligâti...
Un tad brînâs, ko tai latvieðu sûda tautai tâdi slikti gçni...hmm
no taa apmekleejumu skaita geeni neuzlabosies, to tev varu 100% apgalvot...

vieniigais, kaz uzlabo geenu kvalitaaaati ir evoluucija, un vislielaako evoluucijas izpausmi CSDD meegjina likvideet :D ar policijas paliidziibu
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
04.09.2007 10:20
ads

No ginekologa apmekleeshanas jau geni neuzlabojas...
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
04.09.2007 10:23
Jaa, CSDD reaali traucee dabiigajai izlasei...
osis :D par to mûsdienu evolûciju - gluþi manas domas :) tikai vai tâ ir evolûcija vai regress - tas vçl îsti nav skaidrs :D


par gçniem - tâ vispârîgi - indivîda gçni nea, neuzlabotos, bet genofonds gan tâ tîri teorçtiski varçtu - dabiskâs izlases rezultâtâ :)
izdzîvo pielâgotâkie apkârtçjai videi- tâtad ðoseju supermeni un lauíi kâjâmgâjçji :)
nu tie kâjâmgâjçji - ja iet pa paðu maliòu gaiðâ dienas laikâ :)
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
04.09.2007 10:35
Noela

Katraa zinjaa mashiinas tiek razhotas un pirktas arvien jaudiigaakas... un attieciibas brauceejiem ar CSDD arvien saspringtaakas kljuust... un atruma ierobezhojumus neieveero praktiski neviens + min griidaa pie pirmaas iespeejas... sasniegt aatrumu 80 un vairaak km/h starp krustojumiem vairs nav probleema...
par evoluuciju ir skaidrs...
kaa paliek ar higieenista apmekleejumu?
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
04.09.2007 13:33
Nu jau teema ir pie citaam lietaam taa kaa par higieenistu vairs nav obligaati jaarunaa...
labi, es jau citaa kantorii sarunaaju viziiti pie higieenista ;) tâkâ tâ bija vienkârði mana personîgâ interese. Jo ja puce ir tik laba, ka juus bariem tur sirojat, bija doma pamçìinât, bet vinja kaut kur pazuda :)
To Puce.

Vispirms atvainojos par pareizrakstibas kludam.

Lasu Jusu komentarus gan seit, gan ari par citiem tematiem un brinos - kadel Jus, arste budama, tik agresivi noskanota, brizam, ja, pat ciniska??? Nav cilveka (kas medicinu nav studejis) uzdevums ir zinat visu par to vai citu jautajumu.

Un vel kas, nedod Dievs noklut pie ciniska medika. Varbut velaties par to parunat? Piemeram, ar MADEKKI damam???
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
04.09.2007 15:42
Hmm? Varbuut esmu paaraak labveeliigi noskanjots pret Puci bet neesmu manijis ka vinja buutu baigaa cinikje... kaadu asumu jau katram kaadreiz gribas uzrakstiit... un kaads tam sakars ar to ka aarsts... vai tad aarsts vairs nav cilveeks...?
Kopð kura laika Madekki nodarbojas ar doku personiskajâm îpaðîbâm?
Vispâr jau nu ïooooti interesanti draudçt ar Madekki... jo îpaði, ja esat tas Olevs Kaju, kas arî ir dakterîtis.
"varbut velaties par to parunat?"

dakterim Kaju laikam nekad taa nav bijis kaa man -- vienreiz sunjuks zem galda kaulu grauza... labi zinaams, ka tad sunjus trauceet nav gudri, bet tad kaut kaa piemirsaas, un es vinjam otru kaulu gribeeju iedot, a jams... auuuu!!!! nus, iisos vaardos, jams mani paarprata, pirmais kauls shkjitaas esam apdraudeets...

nikna, protams, biju... bet nu sunjuku atstaaju mieraa, jo jams jau nesaprot...

cilveeki ljoti biezhi uzvedas liidziigi

puce shajaa forumaa ir sniegusi daudzas labas un profesionaalas atbildes, bet, ja cilveeks saak uzvesties kaa suns, tad vinjam principaa pienaaktos ciniska attieksme, ko gan puce she ne reizes nav izraadiijusi... taa laikam vinjas vieniigaa vaina...

garaamgaajeeji ne vienmeer visu pamana... shis tas pazuud iz redzes lauka....

un veel: ja kaads she meegjina ko cik necik nopietni jautaat vai atbildeet, tad vinjam pilniigi droshi jaareekjinaas ar to, ka bikshu staraa iekjersies mazinjsh kvekshkjis, ko buus praktiski neiespeejami nokratiit...

izraadaas, dazhi taas sauc par izklaideem... vispaar to sauc par mazu, dumju suni...



Edited 1 time(s). Last edit at 04.09.2007 19:16 by Runcene.
Runcene, izlasi pati savu tekstu un padomâ par stilu! Vai tieðâm Tu domâ, ka kaut ko tâdu var nopietni uztvert?
Runcene laikam ir pûces (apzinâti ar mazo burtu) advokâte.
Un kâpçc nevaram uzzinât pûces îsto vârdu. Vai viòa ir Kaju? Nesapratu. Man gribçtos to zinât, lai savas muïíîbas pçc kâdreiz ar viòu nebûtu jâtiekas.
Re: cik parasti maksâ higiçnists? un vai to ir obligâti apmeklçt, nçsâjot breketes..?
04.09.2007 20:07
Puce ir puce un nav nekaads Kaju...
ej nu ej, puce gan nav ciniska. no kurienes tas? jâ, viòâm ar noelu un komatiem gadâs savi joki, bet nu un tad? bet kad, kad puce ir bijusi ciniska, lûdzu, piemçrus. kâ ir jâlasa, lai tâ saprastu?
Drîkst, es arî iesniegðu sarakstu ar personâm, kuru vârdus gribu uzzinât, lai nesanâk ar ðiem muïíîbas pçc kâdreiz tikties kâ pârdevçjiem, ierçdòiem vai tûroperatoriem.
Nu jau galîgi te jumts daþiem sâk braukt.
Drîz te tieðâm paliks vieni vienîgi tirliòi, varçs bez pârtraukuma drillçt savu "persona zem manis".
Patiesîbâ interesanti, ka pçkðòi forumâ parâdâs personas, kas agrâk nav komentçjuðas, bet toties ir lietas kursâ par visu ðeit notiekoðo un darbojoðâm personâm. Es vçl saprotu, ka pensionâri vçro seriâlus, bet, ka lasa forumu kâ seriâlu, nu tas man ir jaunums! :-)))
Strawberry, te nu tev jâpiekrît, smieklîga tâ jauno personu uzraðanâs :)

bet pûce man likâs konstruktîva normâla daktere.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 1?
Ziņa: