Dziednieki , ekstrasensi un burvji

Aizsāka tercel 

matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 19:24
Eee eee eee..oblom vienreiz?!. Nav ko boret Vovcikam to ka nav un vainot personu(ed)..nav nekads skunis vai stukacs vai gomiks vai tml. Atradusi otmazkas. Pasi varesiet pudeles vakt un sevi par p1tariem saukat. Cirklaunade. Kapec vienmer vainu uzvel uz tiem kas nipricom? Un saistiba ar kaiminiem ir velviena teorija..Gaia..bet ironiska karta gribeja citadak palidzet..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 19:25
typo nemaina butibu..jebkuriem ar nervu glucisanu butu typo..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 19:26
Tapec skaidroju ka ta nebija ne Kina ne Griekija. Vacija vai tml. Parisa. Parejas testeja uz JC bez consent.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 19:30
A ja bija shapeshift tas neko nemaina..tapat consent buca bija tiesi neilgi pirms ta melna calisa tapec melnajiem calisiem argumentu nav ir tikai otmazkas. Un spriezot pec parejas attieksmes..ja jau nevar nomierinaties..dabuja vismaz dubultoblom. Ja mani grib nepamatoti sodit un|vai likvidet un|vai santazet tas mani netaisa par nodeveju stukacu bet proxy tool grekazi.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 19:55
Tapat ka ieprieks..lai uztaisa Detektivus Ekstrasensus un lai parbauda. Ja jau brivdienu infas skeptiki tik sausmigi grib man izbojat dzivi tad naksies izspelet patiesibas karti un to pasu es nespeleju jo nezinaju lidz 'i'(saubijos) un kad uzzinaju bija vairakas teorijas..un viena no tam bija par Traveleriem..tacu ja mani notikumi spiez..un par Titaniku ar nebija joks..man tas nav aplauziens bet sargasanas atvieglojums. Kops uzzinaju ka nevar atcelt..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 19:58
Izkratiet tos kaiminus ari vienreiz..a to izvairas testeties normala veida.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 20:10
Protiv pravdi net prijoma. Sosedi. OAA rulit.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 21:28
I ne tolko sosedi..no ja sam neznal prezde vremeni. Hoteli stobi nerassledoval..i ja prosta ostorozen. Necesniji boji.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 21:43
Bet tas notikums netaisa mani par nodeveju..es jau pats nebiju informets..un uz poda nesutiju..un koronanovirusu ari netaisiju..nav ko uzvelt man visas planetas problemas..bez viedokla prasisanas..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 23:17
Nav man nekas jaglabj iznemot realitati. Noteikumi tika ieveroti. Normals ar normalu. Nav nekadi LGBTQ+. Patiesiba un taisniba ir mana puse. Es vienkarsi nebiju informets lidz 'i'. Un negribeju "uzvarities" bet uz mana rekina gan spriezot pec..kapec mani var nepamatoti sodit bet citus|citas nevar? Dubultmorale sanak. Komentari patiesi. Made in Germany.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 23:24
Un kas mani glabs? Papildus veselibas problemas tad es pats sev netaisiju. Parejie gribot lai es citus izruciju kaut mani taisija par proxy tool grekazi 'piemirsa' ka man ari vajag lai man palidz. Pasam ar jaed utt. Bet mani nevinneja un es nezaudeju. Draw. Speciali nepretojos. Apnika skaidrot ka neesmu nekads sveto gramatu tels.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 23:30
Un nonemiet to virusu kas grib lai nepareizie dzimumi savaldzina(atkal egiptiesu stilins)..skatisanas un salidzinasana nav interese. Tapat nesanaktu un nesanaca..ja nepateiktu ka patiesiba sevi aizstav tad taisnibas del ietu lidz galam.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
10.05.2020 23:58
Really? Just because not extra special not make it nothing special. Made in Germany afterall got consent. And what does it mean have another one? So it is true about switching and|or spliting? There was agenda that none asked my opinion about.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 08:04
Blin. Kapec joprojam tas absurdismarazms ar (to telpu) un meginajumi(speciali nepretojos) ne tikai sutit uz turieni? Es jau vakar paskaidroju ar apstiprinasanu kapec esmu dala no komandas nevis sveto gramatu tels un ari vieninieks neesmu..es nenodevu komandu bet palidzu sava veida tikai mani visulaiku (speciali)(lai sleptu aferas kuras vainotu mani) parprot un trauce palidzet. Tapec jau ir problemas..ne tikai man. Un Future Visions ari vajadzeja iedomaties ka ir deriga ideja..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 09:06
Man vienkarsi piegriezas nepamatota nirgasanas tapec parskaidroju..vakardien ari..neko nedomajot par citiem un palidzot savejiem pa TV joprojam provokatori telo varonus un atgadina par 'i'. Un vel vakardien notika ne tikai savaldzinasanas meginajums bet ari esanas meginajums.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 09:08
Kad vienreiz parejiem pieleks ka ari man nav energijas bezmaksas generators..un nervu problemas tik apstiprina ideju ka ari par trulu taisa citiem iemesliem..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 16:40
Varbut tagad uz maniem neskaidrajiem jautajumiem atbildes? Es jau paskaidroju to ko zinu un ko ielika galva..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 16:42
Un man nebija bail no naves vai tml. bet nejau nu sazverestibnieku(piem. kaiminu) del mirsu..drizak citu(savu) iemeslu del. Piesardziba ir logika un veselais saprats nevis glevums.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 16:43
Mani tapat uzskata par jukusu..gruti uzrakstit to kas man jazin vai aprunaties normali vai informet citadak?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 16:44
Mulkibas man nav jadara.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 16:50
Cik var skaidrot..pie citiem ir atslega. Toreiz neiedeva. Ar mani citadak manipule un es darbojos bez atslegas. Tiesi tapec jau es nesaprotu pirms laika neko testos.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 18:37
What if those "accidents"(titanic etc.) created 'unfinished business'? Ghost Whisperer & PSY factor..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 18:49
Ta iejauksanas no malas nebija|nav tapat vien..ari pirms tam bija kautkas saistiba ar kugiem..pat pirms mani meginaja iemidzinat un pirms informeja brivdienu infu un pirms..un ko nozime visadi 'cau, ata'? Butu baigi forsi ja man iedotu pat pirmo izveli lidz galam izskaidrotu un panemamu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 19:20
Sitas ir kautkads prank|social experiment? Cik talu var cakaret to kas nipricom? Es vienkarsi gribeju saprast kas notiek un ko darit talak lai butu normala nevis kruta dzive.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 19:33
Psc vnk. Man pat nelauj caur internetu redzet ne adopciju ne atvasi..ja jau ir komentari u.c. zimjnorades par vecakiem un delu|meitu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 20:02
Negodigas cinas visi kruti. Tas netaisa par (ne)paraku. Tikai kad pieleks par Vaciju tad ko daris un ka kompenses problemas? Neesmu sveto gramatu tels.
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 20:35
Atkal capstina speciali lai dzird..jau paskaidroju kapec brivdienu infa patiesa. Labak lai atkode vai tml. Kautko negrib lai noskaidroju..mana galva nav pirmo gadu atminas. Un spriezot pec infas neredzamas vai nu bija velviens vai istais ir cietuma vai tml. Ir kautkada afera..un ironiski ka mani cakareja pat pirms es piefikseju..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 21:08
Nem nost to vertibu kad ir un pec tam sudzas ka nav vertiba bet ir vertiba. Un ta "sakritibu" zavasanas tikai apstiprina ka neko neparpratu..
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 21:56
Vovcik man bija taisniba. Apkartejie vienkarsi gribeja boret to ka nav vai citu aferu del cakareja:
------
It is not that people are evil or greedy. The conditions that socially support the system force us to behave in socially offensive ways. — Jacque Fresco
------
Ja mani necakaretu "caur pukitem"(gan tiesa gan netiesa veida) darbos tas butu apstiprinajies prakse ari ne tikai teorija. Problema nebija mani. Berniba jau visi berniskigi un manipulejami. Kautkur citur.. Dienu beigas es nipricom neatkarigi kuri pricom. Sakartota sabiedriba ir vairak ka iespejama. Tikai kapec parejie negribeja?
matrix 4
Re: Dziednieki , ekstrasensi un burvji
11.05.2020 22:22
Ak tad kacakisms bija vajadzigs..tapec atsuva ka nebija? Visi nav dzimusi par Konaniem..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 25?
Ziņa: