Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 22:09
Es piem., lasu gr;amatas, rokos savâ paurî (cik nu man sanâk), apmeklçju psihtrp. un dzeru zâles!
un kadas gramatas tu lasi?
es ieteiktu labu psihoterapeitu,padzersi kādas vieglākas zāles,parunāsies,jo jaatrod cēlonis no kā tev tas.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
02.05.2008 16:31
vai tad atrodod ceeloni seks uzreiz pazuud???
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
02.05.2008 17:30
seks? sex vai sekas? :)

pamazaam pazuud, jo iisteniiba ir taa, ka krenjkji uztur onlainaa lietas, kas cilveekam vairs nav draudoshas. te par beerniibu daudz ticis runaats.

nav atjautiigi ironizeet par nez kaadu beerniibas traumas mekleeshanu. ne visiem taas ir, un paldies Dievam...

vnk beerns baidaas no daudz kaa taada, no kaa pieaugushais videejaa aritmeetiskaa gadiijumaa nebaidaas... daudzi stresi var buut saistiiti ar pubertaates periodu, jo cilveeks ljoti mainaas visaas frontees. ne visi saprot, kas ar vinjiem notiek... ne visiem muusdienaas ir, kam pajautaat... ne visiem ir mammas/ vinjas ir aiznjemtas darbos, kad beernam uznaak kaada baile... vinjam vajadzeetu to tvaiku nolaist, bet nav pie kaa... liidz ar to stress summeejas kaa sanjemtaa radiaacija...

taa ceelonja atrashana biezhi vien ir tieshi taads process.

kad Tu saac aptvert, ka baileem tachu vairs nav pamata, sekas uzreiz nepazuud, jo psihe ir sameeraa pastiivs mehaanisms, bet tas notiek pakaapeniski, tachu ir patiikams katrs solis...



Edited 1 time(s). Last edit at 02.05.2008 17:39 by Runcene.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
02.05.2008 17:59
sekas sekas :D

uh, man tagad jaadodas uz vienu lielu deju muuzikas pasaakumu valmieraa, tagad jau ir taads neliels uztraukums, tik nezinu no kaa, noteikti tur buus ljoti daudz cilveeku utt, veel no kaa bail - lietot alkoholu, ja nu atkal veel vairaak viss saasinaaas, bet nu skaidraa praataa diez vai es tur jutiishos eerti, laikam vnk nemaaku savaadaak izklaideeties un atbriivoties kaa ar alkohola paliidziibu,

pasaakums jau baigi labs, gribaas ritiigi pabuut tur :)))
man liidziigi kaa umpacim, shogad jaiet uz sensation white, bet BAIL...alkoholu noteikti nelietoshu, njemshu liidzi savas sos tabletes, bet vienalga kkaa nemieriigi un nepatiikami...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 11:44
Es gandriiz cetrus gadus lietoju AD, pamazaam samazinaaju liidz atmetu pavisam si gada saakumaa. Tacu kaa par spiiti, sajaa laikaa ir bijusi tik daudz pardziivojumi, ka neiztureeju aizskreeju pie sava psihiatra, bet si nem un pasaka, ka man nevajag atsaakt Ad lietosanu. izrakstiija lexotanil, korvalolu, ko es varu palietot leekmju gadiijumaa. Ar praatu es saprotu, ka tas taa nav, bet man ir bailes lietot sos medikamentus, jo ir bail, ka vareetu zaudeet kontroli par to ko daru :(
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 11:58
Korvavols jau toch neko îpaði neietekmç, tikai nomierina sirsniòu un veì. nervu sistçmu, citus pat vispâr nekâ neietekmç, Lexotanils nomierinâs un vismaz mani miegainu padarîja!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 12:09
Bet ja tos lieto tikai leekmju gadiijumos, tie var izraisiit atkariibu? Ja vakaraa ir pasaakums, Lexotanil ir jaadzer arii no riita vai pirms iesanas uz pasaakumu? Parasti man jau nemiers paraadaas iepriekseejas dienas vakaraa, bet kad jaaieiet pasaa pasaakumaa, tad liekaas, ka tuuliit nogaaziisos un rodas liela veelme beegt prom no siis vietas:( Ja iedzer korvalolu, specifisko smaku cik ilgi veel juut citi cilveeki?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 16:13
Nu jâ, to smaku jût diezgan ilgi, vismaz no Valokordîna( to lietoju bieþâk), parasti iedzeru piem., pusdienlaikâ, aizeju pçc tam uz darbu, visi jau prasa, kas TEv slikti ar sirdi? :))
Vienreiz iedzeeru pie mammas, ðî aiziet uz darbu un pçc kâdas stundas kolçìe vinai saka, kurð te sirds zâles dzeeris, iedomâjies, kâ nes :))



Par to Lexotanilu, es dzeru (Clonazepam), tikai tad ja ir lçkme klât, vai nu jûtu tûlît bûs..biezi vien lçkme pâriet pat nesâkusies...Citreiz daru arî tâ, ja jûtu ir saspringts periods, padzeru zâles kâdas 8 dienas pçc kârtas, lai nomierinâtu nervu sistçmu

Cik saprotu Tev sovakar uz pasâkumu jâiet? Tad iedzer Lexotanil, kad no maajâm ej laukâ, ja dzersi tagad, zâles var `iziet` un pasâkumâ prasîsies pçc vçl vienas, ko labâk nedarît
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 16:15
Iesûtîjis: gunule ()
Datums: 02-05-2008 09:59


un kadas gramatas tu lasi?
__________________________________

Kurpatovu, Siòeïòikovu, Lûle Vîlma, Luizç Heija, vçl visâdas par stresu, atslabinâðanos, dzîves un attieksmes mainîðanu, sakârtoðanu...
Brasilia

Pirmie divi autori pazistami..bet no luules viilmas gramatas man kka neomoliigi paliek, katru reizi, kad censhos saakt lasiit... kas tas par gramatam par dzives un attieksmes mainishanu??

a runajot par lexotanil, man neirologje teica, ka vinsh atri izejot, tapec es vinju dzeru tikai tad, kad juutu-"nu ir suudiigi-jaadzer!" bet tai pashaa laikaa gjimenes aarste teic, ka tas ir tjip stipras zales, ka mashinu vel paris dienas labak nevadiit..
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 18:01
mums jau te vienreiz bija runa par valokordiiniem un korvaloliem... tie abi satur barbituraatu, kas dziivo rumpii gana ilgaak nekaa visaadi xxpaami (pie tiem pieder arii lexotanil)... barbituraati nedriikst buut asiniis, ja vada auto... tie rada stipru atkariibu... padara dullu... ir vispaar vecu tantu zaale... daudz nelabaaka nekaa xxpaami...

man reiz viens psihiatrs miegam izrakstiija reladormu, kur ir barbituraats sastaavaa... otrs psihiatrs krita gjiibonii un teica, ka tas ir absoluuts stulbums un ka barbituraatus lai es vispaar sev tuvumaa nelaizhu, jo tas ir celjsh uz nozaaljoshanos... esmu ievaakusi zinjas arii no ljaudiim aarzemees. tur ir ljoti noraidosha attieksme pret barbituraatiem. Somijaa viena psihiatre man teica, ka vinji, ja var, pat izvairaas no xxpaamiem cilveekiem ar "mazaas" psihiatrijas probzaam... taa kaa paaraak nesakaifojieties, meitenes... es saku to, ko man ljoti sakariigi cilvji ir teikushi...

un, ja veel nepieskatiiti lieto, pilina, cik grib... labaak tad kaadus sirdspilienus, kas satur baldriaanu uc tinktuuras... tas, ka korvalolu un valokordiinu var briivi nopirkt aptiekaas, veel nenoziimee, ka preparaats ir dikten nekaitiigs... ja dienaa biezhi prasaas peec kaada nomierinosha liidzeklja, tad ir veseliigaak kaapinaat AD devu un pievienot kaadu mazo neiroleptikji.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 18:52
Korvalolu un valokordiinu shkjiet no 1. apriilja tik uz recepteem dod...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 19:27
Es ikdienaa nelietoju nekaadus medikamentus, bet ja jaaiet uz kaadu pasaakumu,tad ir vaaks :( taapeec kaut kaa jaaizliidzaas. Es arii biju dzirdeejusi par barbituraatu negatiivo ietekmi, bet veel 2 nedeelas ieprieks mans psihiatrs uz to atbildeeja, ka Volakardins satur loti mazu devu barbituraatu un ja es to lietoju paaris reizes nedeelaa, tad tas neesot nekas launs un pat gruutnieces kaadreiz var atlauties iedzert Volakardiinu. Ko juus par to sakiet?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 20:07
...barbiturâtu atkarîba ir vissmagakâ...un visgraujoðâkâ...123 visspilgtâkais piemçrs...:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 20:35
To madcynics
Es laikam nebuusu tas spilgtaakais piemeers, jo Volakardiinu pirmo reizi pameeginaaju sodien. :) Nu nekas, trauksmi noneema.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 20:45
...:)...
...nesatraucies, bumbulît...:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 20:47
lai barbituraati paliek zemeem, kur tieshaam nekaa cita nav. un veterinaarijai. taa ir socvalstu zaale sava leetuma deelj.

tai sabiedriibai, kas tusee shajaa forumaa, nevajag nekaadus barbituraatus. tas ir idiotisms, ka faktiski shis preparaats visu laiku bija bez recepteem. cilveeki saka -- es nelietoshu nekaadus trankvilizatorus un AD, man pietiek ar valokordiinu... piedodiet, bet tas ir nonsens...

barbituraati ir depresanti, bet veci cilveeki un mazi beerni kljuust hiperaktiivi un uzbudinaati...

mana radu tantiite sarijas valokordiinu un tad iet paarmaaciit veci par to, ka jams dzer... tad gan nevar saprast, kursh vairaak jaatur ciet...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 22:36
...vot, vot...:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.05.2008 23:27
Ðad tad lietoju Lexotanilu, iepriekð Grandaksînu un mierîgi braucu ar maðînu, nekâdu problçmu,bet, pricipâ abi lietojami rîta pusç, jo uzmundrina, bet zinu ka daþiem rodas arî miegainîba, kas pçc kâdas pusstundas pâriet.Sadzeroties Korvalolu,kas, lai bûtu gaidîtais efekts jâdzer pa 50 pil. 3reiz dienâ, laikam auto vadît neriskçtu.

Brazilija-Clonazepams nav salîdzinâms ar Lexotanilu,labâk padzer ðo vai Grandaxinu un jutîsi lielu atðíirîbu.Galîgi nav labi uzsçsties uz to Kloni:(...ja nu vienîgi gribi to glumo sajûtu, tad ðitie Tev nederçs:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.05.2008 01:00
Es cenðos neuzsçsties uz Cloni, lietoju patieðâm ïoti reti!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.05.2008 09:46
jaa, Brasilia, es arii domaaju, ka Tev nafig to kloni... uzprasi dokam Grandaxiina recepti, ja nu kaadu drapiiti pa dienu vajag. vispaar es briinos, ka psihoterapeits akceptee kloni... shitai tautai jau nu to zarazu arii nevajag.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.05.2008 09:46 by Runcene.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.05.2008 14:32
To Cloni man neirologs izrakstîja, pstrp. ne îpaði atbalsta, bet citas, piem., Xanaxu arî neizraksta, nu un tad citas izejas man nav, kâ dzert Cloni :)

A, tas Grandaxins ir tipa trankvilizators?

Ko zinât par Adaptolu?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.05.2008 16:20
ajjj... cik dzirdu par kloni, tik: "neirologs izrakstiija"...

kas vinjiem tur ir pii-pii par apseestiibu ar shito... gribas pilniigi nadzinjus izlaist.

man vienreiz masieris prasiija, ka gribeetu kaadu svaigaaku muguras bildi redzeet, jo peedeejaa bija 10 gadus veca... aizgaaju pie neirologa, jo bija shis tas arii jautaajams... pie viena cereeju dabuut to noriikojumu uz rentgenu... vinja teica, ka baigi savilkti muskulji, bet vai tas man kaads jaunums... prasiija, vai kjepinjas nesviist... teicu, ka reizeem... rezultaataa dabuuju recepti klonim, ko "shad tad padzert vakaros" ar smaidu, ka "distonikjiem ir labi reizeem palietot kaadu nervus nomierinoshu zaaliiti".... nebuutu es jau sliipeeta, buutu nopirkusi ar... laikam noleema, ka es mugurkaula veezi sev mekleeju, ja rentgenu prasu... a toreiz bez noriikojuma rentgenu netaisiija... pilniigs chau.

grandaxin un adaptol ir dienas trankvilji. xanax tas pats. Lex. tipa nav dienas, bet dazhiem taapat kaa Vijoliitei no vinja nav miegainiibas un var uz nelabumiem iedzert.

bet pameegjini lietuvieshu sirds pilienus vispirms... man kaa jau kakjim pietiek ar baldriaana smaku...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.05.2008 17:43
Tu domâ tos `Sirds darbîbas uzlaboðanai`?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.05.2008 17:49
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
05.05.2008 07:57
ne tur trâpîju :)



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2008 07:58 by kachenite.
Man arî neirologs izrakstîja Lexotanil priekð brîþiem, kad "sâkas".. Bet nu es pa pus-tabletei iemoèîju ðad tad arî dienas vidû, ja jûtu nelabo nâkam. Miegainu nemaz nepadara. Bet man priekð sevis ir jauns atklâjums! Alus Raugs tabletçs! Tas ir kâ uztura bagâtinâtâjs, kurâ iekðâ ir visvairâk B grupas vitamînu, kas tieði nepiecieðami veì.n.sys. stiprinâðanai. Pçdçjâ laikâ distoniju izjutu tieði ar nenormâliem sirds pârsitieniem un klauvçm, bet nedçïu padzerot to alus raugu pa 6 tabl/dienâ un arî veco labo baldriâni no rîta un vakaros, ðodien jau sirsniòa normâli uzedâs! Redzçs, kâ ies tâlâk..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 12?
Ziņa: