Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 18:15
...LV praktiski nav biheivioraalaas terapijas praktizeetaaju... vismaz ne tiiraa veidaa...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 19:42
123
Es Tev vçlâk uzrakstîðu daþus piemçrus, patreiz nav laika-vakariòas jâgatavo ;)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 21:20
...tveiksmainâ, ko ta uztaisîji???...es ar gribu!!!...kgan...;)....paslaik ðíîvis ar galvas sieru blakus...nav gan tîri no galvas, bet...kâjas arî liku klât...tad íiplokus...un lozberi...un vienu riktîgi lielu èilli...un sîpolgalviòas klât kâdu pârîti...un diïlu kâtus...nebija þâvçti, bet...un tad visu cauri gaïasmaðînai...ehhh, rîma esmu...ko lai dara...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 21:45
Ar interesi gaidu :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 22:18
Mad!
Vecim gulaðu ar makaroniem, sev ceptu lasi, òam, òam... :)
Brasilia.
Es arî gaidu tavu aprakkstu, ja esi tikusi galâ ar vakariòâ.
Es maz ko zinu par ðo metodi un tâs iespejâm. Kas un kâ tas notiek.
Pastâsti lûdzu.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 23:19
...jââaaa, lasîc - laba lieta...un ja vçl pavçderes gabalinð...mmmmm...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 23:21
...un diïlu zostîti...vieeeeglu...uz sviestiòa gatavotu...johaidî!!!...:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.08.2008 23:24
Jap, bija duïïu zoste ;)

Meitenes, es ðovakar esmu pârgurusi, sarunâsim rît no rîta uzrakstîðu ;)
Iemetu Googlâ un izskatâs, ka Manage Your Mind ir arî LV nopçrkams, ja negribas gaidît pâris nedçïas no Amazon.:)

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/index.html;jsessionid=E4BC899E3266688137C291A82FE7B04C?shop_id=270483

Bet nu jâ - es arî labprât gribçtu uzzinât sîkâk par ðo metodi. Varbût tieðâm arî ðo grâmatu (un metodi kopumâ) ir vçrts izpçtît un izmantot dzîvç.:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.08.2008 12:38
ir daudz graamatu, vnk shii ir sameeraa vieglaa valodaa, ja nu anglene kaadam nav tik veikla... un bez lieliem urraa, taa pavisam racionaali un mieriigi...

vispaar es vareetu ieskeneet kaadu gabalinju un aizsuutiit, ja kaads grib...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.08.2008 14:25
Runcen, gribu, brasilia_inbox@inbox.lv
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.08.2008 17:01
ieskeneeju un paarmetu wordaa vienu nodalju par panikas trauceejumiem....

brasiliai aizsuutiiju, jaa kaads veel grib, tas saka...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.08.2008 17:10
Paldies lielais Runcen ;)


P.S. Es par to bihevorâlo biski vçlâk, ðodien galîgi nav laix
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.08.2008 18:37
Runcene, vai tas ir saistîbâ ar Manage Your Mind? Tad es arî gribçtu palasît.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.08.2008 22:53
visiem, kuri shaa vai taa deva zinju, es aizsuutiiju. ja kaads nedabuuja, tas saka...
Vai ðodien nav neviena ar ko parunât? Man ðodien riktîgi mgrûta diena. Nevaru saprast ,kas par sirds vâjumu nâk virsû. Spiediens arî 102/59.
Nevar mieru atrast. Laikam laika prognoze sliktâ un kaut kas vçl mainîsies. Mani pa îstam ietekmç visas gagnçtiskâs laika maiòas.Taisni dudsmas Visi kâ cilvçki sçòo , priecâjas un svin vîkendu, bet es te nevaru tikt ar savâm izjûtâm galâ.
Vai vçl kâds ðodien tâ mokâs?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2008 23:49
Nu ðodien tâ îsti labi nav, jau pamodos ar trauksmi, tâds nemiers no rîta dîdîja, plaukstas slapjas kâ zem ûdens bûtu palikusi, bet pçcpusdienâ viss norimâs...
to Runcene..
atsûti man arî lûdzu to ieskançto gabaliòu par panikas traucçjumiem. Paldies!
zemene262@inbox.lv
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.09.2008 12:17
to Runcene

es arii loti veeleetos to ieskaneeto nodalu par paniku. lapsa772@inbox.lv
Paldies :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.09.2008 14:36
Meitenes tur nav par paniku, bet Manage Your mind ;)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.09.2008 16:07
aizsuutiiju abaam divaam... visaadi tik zveeri un eedamie sanaakushi...

tur ir par manage your mind when the mind has a panic attack... vai apmeeram taa...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.09.2008 17:26
to Runcene
Saneemu, tagad printeeju aaraa, paldies :)
Man ar lûdzu
renthony@inbox.lv
to Runcene..
Liiiieeeeels paldies, saneemu! :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
02.09.2008 18:03
Un zemenes arî sâk vairoties...:D
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
02.09.2008 23:53
...bet es arî gribçju...man to pasu ko citiem, lûdzu, tikai divreiz vairâk...
Brasilia.

Vai lûdzu tu nevarçtu kâdu brîdi atlicinât un kaut ko par
bihevorâlo terapiju man uzrakstît.
Ïoti gribâs kau ko vairâk uzzinât.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.09.2008 14:53
Jâ, saulît, es vakar kâ reiz pie tâ piedomâju..tûlît rakstîðu-eju uzpîpçt ;)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
03.09.2008 15:40
Rakstu no grâmatas, tâpçc ïoti saraustîti bûs...

Daudzas klînikas fobiju ârstçðanâ izmanto apvienoti kognitîvibiheivorâlo terapiju. Teorijas ir nesavienojamas, bet, apvienojot abas pieejas, tâs kïûst daudz efektîvâkas, nekâ katra atseviðíi.

Biheivorisma grib zinât KO darîs íermenis, ja istabâ, kurâ tas atrodas, tiks ielaists suns. Kognitîvisma jautâ KÂPÇC íermenis sâk kliegt un kâpj ârâ pa logu...

Kognitîvâs terapijas piekritçji saka, ka mûsu iedomas veicina mûsu bailes, apmçram tâ: ``Es domâju, tâpçc esmu nobijies``. Kognitîvâs terapijas nolûks ir mainît notikumu interpretâciju cilvçka uztverç, lîdzîgi tam, kâ noregulçt brilles, mainît to fokusu vai nokrâsu.

Biheivorâlâ:

Ja bçrns spiedz un skrien projâm, ieraugot vardi, noíeriet to un novietojiet to droðâ attâlumâ no viòa; vispirms pieradiniet viòu tikai skatîties uz to; kad viòð to dara, pieejiet tuvâk un ïaujiet viòam bez emocijâm noskatîties uz to, kâ varde lçkâ, tad lieciet viòam viegli tai pieskarties; un tâ kamçr bçrns var tuºçt to rokâs tikpat mierîgi kâ tauriòu vai zvirbuli.

Bçrns nobîstas, kad suns sâk rûkt un mçìina viòam iekost, turpmâk bailes tiek attiecinâtas pret visiem suòiem-arî maziem un mîïiem.Biheivirâlâ terapija mçìina ðo procesu mainît, pakâpeniski no jauna pieradinot bçrnu pie suòiem, saistîba starp nikno suni un citiem suòiem tiek pârtraukta, bçrns sâk uzticçties un bailes pazûd.

KAut arî pats biheivorisma kaislîgs pârstâvis pats nevarçja visu mûþu izârstçties no bailçm no tumsas. Bet vairums gadîjumu tomçr ir veiksmîgi.

Biheivorisma strâdâ, lai mainîtu uzvedîbu un novçrstu izvairîðanos no baiïu objekta.

``Endijs aizgâja no darba âtrâk, lai laikâ paspçtu uz sanâksmi, iekâpa vilcienâ pieturâ Picadilly un brauca lîdz pieturai Crewe, viòam vçl bija palicis brîvs laiks. Viesnîcas foajç, kâ norunâts viòð satika daþus draugus, un tâlâk viòi brauca kopâ ar maðînu. Îsi pirms 7-iem vakarâ viòi ieradâs Manèesteras sanâksmju zâlç, kura atradâs diezgan tuvu vietai, no kurienes Endijs pirms tam izbraucis. Endijs nebija ne apmaldîjies, ne jauca kâdam pçdas.Viòð pildîja mâjas darbu.Viòam bija uzdevumspârvietoties pa labrâtîgi izvçlçtu marðrutu Manèesteras rajonos.
Tâ bija grupas ~triumfs pâr fobiju` sanâksme, kuru viòð apmeklçja regulâri 8 mçneðus. Viòð baidîjâs no braucieniem un ceïojumiem, jo pirmâ lçkme uznâca vilcienâ.Viòð stâsta, ka galvenâ problçma ir baþîðanâs par nâkotni, iebraucot stacijâ, viòð jûtas pilnîgi droðs, bet pçdçjâs 10 min pirms vilciena pienâkðanas viòam sâkas halucinâcijas.Pirms laika ;so halucinâciju iespaidâ viòð bûtu izsists no lîdzsvara un sâktos PL, bet sanâksmçs varot uzzinât daudz par paniku un ðîs zinâðanas palîdz izvairîties no lieliem uztraukiem, kas citkârt pâròemtu savâ varâ. Jâcenðas pakïaut sevi nepatîkamajâm situâcijâm pçc iespçjas bieþâk. Viòð sâka kontrolçt situâciju un ïaunâkais, kas tagad var notikt ir- viòð var kïût viegli uzbudinâts un uztraucies.Lîdz ðim stress nebija kontrolçjams. Tas esot apbrînojami, jo bieþâk viòð sevi pakïauj ðâdâm situâcijâm, jo vairâk padara sevi nejûtîgu pret tâm.
Ðâdu ceïojumu Endijam ieteica veikt grupas vadîtâja``



Edited 2 time(s). Last edit at 03.09.2008 17:12 by Brasilia.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: